Rusko se brání demokracii, co zavedly USA v Libyi! Terorismus, rozvrat a destrukce!

Libye byla bohatá, přebohatá zem. Pouze měla jednu vadu: nechtěla dolar a poručníkování z USA. A USA tam vypustily americkou demokracii. A jak vypadá Libye po osvobození dnes? A čeká totéž Rusko, pokud Putin padne?

USA jsou nadšené:

Poslední volby zažila Libye v roce 2014, tři roky poté, co povstání podporované Západem ukončilo vládu i život dlouholetého údajného  diktátora Muammara Kaddáfího. V současné době neexistuje žádná dohoda o tom, jak pokračovat v politickém procesu a kdo by měl v zemi vládnout v období před volbami.

Nyní je tam totální rozvrat, chudoba, vraždy a terorismus. Prostě se zabíjí jako v USA a prezident Biden jásá: to ukážeme celému světu, jak jsme do Libye vyvezli americkou demokracii!

A jak je vidět i ve sportu, USA se už nezastaví před ničím. Státní terorismus, vraždění, vydírání, mučení, vydírání sportovců, že bolševici by nestačili valit oči a proti USA to byli demokraté, manipulace ratingem z Wall Street, kdy USA s šíleným dluhem mají zelenou a stát, který má minimální dluh a obrovské finanční rezervy, (Rusko) je v údajném bankrotu!

Libyjská armáda přešla na stranu demonstrantů a podpořila jejich požadavky

KÁHIRA, 3. července. Libyjská lidová armáda (LNA) přešla v sobotu na stranu demonstrantů. Podle mluvčího LNA Ahmeda al-Mismariho velení „následuje lidové hnutí, které vyjadřuje legitimní požadavky v kontextu libyjské krize“.

V pátek v libyjském hlavním městě Tripolisu obyvatelstvo vyšlo do ulic a požadovalo rozpuštění úřadů, urychlené konání prezidentských a parlamentních voleb. Jménem mládežnických hnutí Benghází, Sebha a Tripolis bylo rozesláno prohlášení, že „v současných obtížných politických a sociálních podmínkách mladí lidé požadují, aby prezidentská rada rozpustila všechny úřady, vyhlásila nouzový stav, vyřešila energetickou krizi. , urychlit konání voleb a dosáhnout stažení zahraničních žoldáků ze země.“

Demonstranti v pátek vtrhli a zapálili budovu Sněmovny reprezentantů (parlamentu) v Tobruku na východě Libye. Dav lidí zničil část fasády budovy a brány. Demonstranti ničili dokumenty, pálili kanceláře, přijímací sály a penziony.

PROČ MUSEL KADDAFÍ ZEMŘÍT?

A jak vypadala Libye před americkou demokracií?

Víte o tom, že USA a Británie ukradly obrovské množství peněz Libyi, Venezuele, Rusku a dalším státům? Nazývá se to „dočasným zmrazením peněz“ na věky! Válka na Ukrajině je jiná kapitola!

Petr Pokorný
Skrytá pravda
https://bit.ly/3NHciZW

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
4. 7. 2022 21:52
Ohodnotit příspěvek :
     

No, a 27 tun našeho zlata ze zadřelo za nehty Británii.

Ladislav
5. 7. 2022 06:35
Odpovědět  VAL

Prostě ukradli!

Ladislav
5. 7. 2022 08:00
Odpovědět  Ladislav

Sakra, v té kdysi nádherné Lýbil byl už komunismus! Takže „demokracie“ = fašismus!

me2d44
5. 7. 2022 13:34
Odpovědět  VAL

Já jen dodám, že po válce musela naše vláda ZAPLATIT za vojáky, bojující za Británii, I TKANIČKY DO BOT. No řekněte: super spojenec, ani nekoukal na to, kolik Čechoslováků za Británii položilo život. Na druhé straně, když L.Svoboda požadoval od Sovětů tanky, tak je dostal – i s municí a v prvotřídní (na tu dobu) kvalitě, mnohé dojely až do Prahy. A dnes? no, západ dodává Ukrajincům zbraně, ale mnohdy bez baterek (u ručních systémů), nebo bez navigace a zaměřovačů (houfnice, tanky, dělostřelectvo, OT) – navíc, opět půjčka/pronájem – a že to mnohdy na frontu ani nedojede (díky přesným zásahům Rusů), to dodavatele nezajímá, pak se jen řekne – zaplať.

Gales
5. 7. 2022 09:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Zasraní židovští demokradi…. Ať chcípnou.

Frank
5. 7. 2022 09:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak je dávno jasné, že největšími zločinci na planetě jsou zm.di z USA.