„Rusko je náš přítel. Nepřítel našeho přítele je náš nepřítel.“

Host CNN z Jižní Afriky: „Rusko je náš přítel. Nepřítel našeho přítele je náš nepřítel.“

CNN odvysílala reportáž o rostoucím vlivu Ruska v Africe, kde host z Jižní Afriky uvedl, že Rusové jsou prvními „bílými“, kteří zacházejí s Afričany jako se sobě rovnými.

V materiálu amerického televizního kanálu hovořil partner z Jihoafrické republiky o ruské pomoci jeho zemi a rostoucích vazbách mezi Ruskem a JAR v oblasti ekonomiky a vojenské spolupráce. 

V odpovědi na otázku o Ukrajině také řekl, že její úřady samy prodaly zemi Západu.

„Rusové jsou naši přátelé. Zde v Jižní Africe jsme se poprvé setkali s bělochy, kteří s námi jednají jako se sobě rovnými. To jsou Rusové. Jsou to naši přátelé. Nepřítel mého přítele je můj nepřítel. <…> A Ukrajina, oni, víte, oni se zaprodali Západu…,“ řekl Jihoafričan CNN v reportáži „Válka přitahuje pozornost k ruskému vlivu v Africe“.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3yrdlch

4.3 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
28. 6. 2022 03:03
Ohodnotit příspěvek :
     

To by jeden nevěřil, jak se anglosasům ta izolace daří. Ještě nějakej ten tejden, a ten 88%tní zbytek světa bude definitivně odizolovanej. To bude radosti!

zdena
28. 6. 2022 09:57
Odpovědět  VAL

suprovní shrnutí ! 🙂 🙂 🙂

VAL
28. 6. 2022 17:21
Odpovědět  VAL

Pro dobrou náladu přidávám hodnocení summitu G7 z ruswebu (politnavigator) formou filmové hlášky z nějakého sovětského filmu: „Patetičtí a bezvýznamní lidé předvedli srdceryvnou podívanou.“

Jar
28. 6. 2022 06:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Afričané vědí,kdo nadělal pracovní otroky z jejich lidu,anglosasové a jejich uměle vytvořený stát gangsterů svobodnými zednáři za oceánem,samozřejmě se souhlasem luciferského vatikánu.Potomci těchto otroků jim tam nyní dělají nepokoje,drancují,rabují,jak je to yankeové sami naučili.Toto vzešlo ze židozednářské anglie.

Hanba Uk
28. 6. 2022 08:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak tohle ti samozvaní vládci světa nikdy ve svých nabubřelých mozečcích nedokáží pochopit. Toiž to, že lidé mohou žít a spolupracovat vedle sebe v klidu a míru. A respektovat jeden druhého.

Pavel
28. 6. 2022 08:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Mám také radost, jak se postupně anglosasové dostávají do izolace. Nic jiného si ta banda nezaslouží. A co s námi. Buď se národ probudí a to již nejpozději tento rok, vystoupí z EU a spolku NATO, nebo spolu s těmi nenažranými globalistickými grázly, kteří zde mají takovou oporu ve zdejší koloně zemských škůdců ukončí svůj sen svrchovanosti naší země a naše malá kolonie už nebude mít ani tento status. Potom, dobře nám tak. To, že to odsereme i my přemýšlející, to už je hold smůla.

zuza
28. 6. 2022 16:42
Odpovědět  Pavel

nevystúpite ani Vy ani my, aj keby padli naše vlády a nejakým zázrakom sa dostali k moci ľudia, ktorým ako-tak záleží na národe. Väčšina národa je šťastná, že sme v EU a že nás chráni NATO. Sú spokojní, že máme v obchodoch otraviny zo západu v pekných farebných obaloch a že môžu ísť raz do roka na dovolenku niekam do Turecka či Hurghady. A na druhej strane, len tak by nás z pazúrov EÚ nepustila. Ani Orbán nechce vystúpiť z EÚ, radšej sa snaží, aby ho z nej vyhodili. A z NATO sa vystúpiť nedá už vôbec, aj Recept sa snaží, aby ho radšej vylúčili. A to 700 tis vojakov.

milan h
28. 6. 2022 22:07
Odpovědět  zuza

tos asi nebyla na Slovacku bys poznala lasku k eu

Pavel K
28. 6. 2022 09:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Bylo by hezké vidět v poslední fázi života, jak anglosasi rejou držkou zemegulu, jak červená myš. Mohl bych pak říci, přišel jsem, viděl jsem a odešel jsem.

babka
28. 6. 2022 14:24
Odpovědět  Pavel K

Kdysi jsem četla, že kníže řekl, že ,, až Češi budou rýt držkou v zem a nebudou mít co žrát, tak prodají všechno´´, takže mám obavu, že ta doba se blíží a uvidíme to in natura

Beroun
28. 6. 2022 15:15
Odpovědět  babka

Ano četla jste dobře, toto ten Degenerát kdysi prohlásil. 💩💩💩
Jdou na bás od lesa. Teď jsem viděl na Centrumu reklamu, jak můžou senioři
prodat svoji nemovitost do zástavy pokud nebudou vystačovat s důchodem. Což se už děje že. Vše jde nahoru. Však obřezaná kreatůra Swab říká, nebudete nic vlastnit a budete šťastní.

VAL
28. 6. 2022 16:34
Odpovědět  babka

Jo, prohlásil. A na kameru, v nějakém intervjů, když byla řeč o té jeho privatizaci – podle českých zákonů na ni neměl právo – žoviálně přiznal, že díky podmáznutí (to jest justice). A nic. Reportérka nic, ovce nic, nikdo nic. Jindy se zase kasal jak zakoupil nějaké faxy a že oblékl našeho prezidenta (který si za totáče vozil pr-del v lepším autě než vládní soudruzi) na inauguraci a zase nikdo nic. Dokonce ani stud, že nějaký degenerát musí obléknou „hlavu státu“ jak jsme na bídně. Degenerát se skrzevá krátká zednářská kaťata a pár faxů prokancléřuje na Hrad a veřejně shazuje národ, prezidenta i ovce a beze studu co milionář vyfásne dotaci na svůj soukromý rybník a nikdo nic…

JEBAL
28. 6. 2022 09:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Bylo by už potřeba udělat „maličkatý pruplav“ mezi británii a Skotskem nazval bych to například
„PRUPLAV END“ pro výstrahu, aby kolonizátorum spadnul hřebínek

Janka
28. 6. 2022 12:40
Odpovědět  JEBAL

naozaj nic nikomu zle neprajem, ale nemal ste na mysli prieplav medzi Irskom a Skotskom?:-)

zuza
28. 6. 2022 16:55
Odpovědět  Janka

on asi myslel na výstrahu taký užší, pozdĺž Hadriánovho valu, máte pravdu, to by asi nestačilo. Ale Walesu by bola škoda, celkom by stačilo, keby sa podstatne rozšíril Lamanšký prieliv. Oboma smermi na východ tak kúsok za Brusel a na západ asi po Oxford. Aj pre lode by to bolo lepšie, aj pre pokoj v Európe

José
28. 6. 2022 12:52
Odpovědět  JEBAL

A nebo Stalinův průplav mezi Kanadou a Mexikem…

Frank
28. 6. 2022 12:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Americké a anglické zmrdy všude ve světě milují.

zdena
30. 6. 2022 08:56
Odpovědět  Frank

Já určitě ne,v roce 89 jsem necinkala klíči a už tehdy jsem říkala že je něco špatně když jsem šla s kočárkem a slyšela jsem jak někteří spoluobčané hajluji

Albi
28. 6. 2022 15:01
Ohodnotit příspěvek :
     

No! Nechvalme dne před večerem. Neříkejme hop, dokud jsme nepřeskočili.

Vždy pravdivý mainstream:
„Důkaz, že Rusy lze porazit.“ Ve Varšavě vystavují zničený ruský tank
„Tahle výstava je důkazem toho, že Rusové se dají porazit (moje pozn.: jeden tank!!!!).
Ta zničená technika je důkazem, že odhodlání, odvaha a profesionalita dokážou zdánlivě neporazitelnou ruskou armádu porazit,“ řekl politik (šéf úřadu vlády Michał Dworczyk).“
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Albi
28. 6. 2022 15:05
Odpovědět  Albi

Omluva, chybička se vloudila – patří pod první komentář VALA 03:03

VAL
28. 6. 2022 16:47
Odpovědět  Albi

Ještě že tam nebydlím! Kdybych tam bydlel a přes noc tam umístil cedulku, že nejvíc práce dalo chocholům sehnat po zásahu narychlo barvu a namalovat na něj ta Z ještě než přijdou reportéři, a tank by byl pod kamerama, asi bych měl problém.

jiří
28. 6. 2022 15:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že země BRICS se chystají zavést novou alternativu ke statusu globální rezervní měny amerického dolaru. Informoval o tom server IndiaTimes.com.
https://aktax.cz/putin-oznamil-novy-projekt-globalni-rezervni-meny-brics-ktera-ma-nahradit-petrodolar/

VAL
28. 6. 2022 18:09
Odpovědět  jiří

Věřím že bude zavedena, nevěřím že tuto neděli. Kam se z té mapy vytratila jižní Amerika?

Pavel K
28. 6. 2022 19:39
Odpovědět  VAL

Nó, fakt tam není. 🤦‍♂️

VAL
29. 6. 2022 00:10
Odpovědět  Pavel K

Jo. Klasika. Objeví se knoflík – Putinův projev – a aby bylo co číst a čtenářstvo áchalo, spíchne se k němu narychlo hubertus.

zdena
30. 6. 2022 08:59
Odpovědět  VAL

Tu už sever odrbal

Naposledy upraveno$ s uživatelem$