politika

Rusko 4ever

Jak se preference Trumpa a Bidena začínají srovnávat, vedení americké Demokratické strany je čím dál nervóznější. Už otevřeně hovoří o hrozbě porážky Bidena, ale absurdita výroků je až zarážející.

Demokratická kandidátka na viceprezidentku Kamala Harrisová v CNN řekla :

„Je mi jasné, že Rusko zasáhlo do prezidentských voleb USA v roce 2016. Pracuji ve zpravodajském výboru Senátu. Zveřejnili jsme podrobné zprávy o tom, co přesně se podle nás stalo. A opravdu věřím, že dojde k cizím zásahům i ve volbách roku 2020 a že zde bude Rusko v popředí.“ 

„Mohlo by vás to stát Bílý dům?“ – zeptala se komentátorka.

„Teoreticky samozřejmě ano,“ odpověděla Harrisová. A vysvětlila, že: „Máme zde klasický vliv na vůli voličů, máme to, co se stalo v roce 2016, tj. cizí zásahy, máme prezidenta, který se snaží přesvědčit americký lid nevěřit v integritu našeho volebního systému a kompromitovat jejich přesvědčení, že jejich hlasy lze skutečně započítat.“

Zde je třeba poznamenat, že ve své odpovědi Harrisová řekla o vlivu na vůli voličů jako o okolnostech, které se dějí právě teď.

Je více než zřejmé, že Demokratická strana s horlivostí nekrofilů vyhrabává mrtvolu „Russia Gate“.

Předsedkyně Sněmovny Nancy Pelosi  v MSNBC na otázku, zda Trump vyvíjí tlak na voliče, odpověděla:

“Ano, skutečně. Myslím, že to je přesně jeho cíl … … lídr (Senátní menšiny) Schumer a já píšeme našim kolegům právě na toto téma, které opět podkopává legitimitu našich voleb, a to je Putinův styl, a Putin rád diskredituje demokracii, naši nebo ostatních po celém světě. Prezident je toho spoluúčastníkem.“

“Za méně než 60 dní budeme mít volby a dostaneme výsledky a chceme, aby lidé věděli, že mohou volit a neměli by riskovat své zdraví, aby mohli hlasovat. Bez ohledu na to, co prezident říká o možném hlasování dvakrát (na poště a na okrsku osobně), každý by měl vědět, že je to špatné.

“Nevím, co má Putin na prezidenta politicky, osobně nebo finančně. Zjistíme to, až uvidíme prezidentova daňová přiznání, ale vím, že se zapojil (Putin) do podobných aktivit v jiných zemích, aby zdiskreditoval demokracii. To že náš vlastní prezident může být spoluviníkem, vyvolává příliš mnoho otázek.“ řekla Pelosi.

Tyto dámy si zřejmě nepamatují, že vyšetřování zvláštního žalobce Muellera nenašlo přímé důkazy o vztahu Trump-Rusko a snaží se strčit fiktivní příběh do hlav Američanů.

Bez ohledu na to, jak moc se demokraté snaží prosadit starý příběh ruského vměšování, polovinu americké populace nelze koupit.

Fotografie z jednoho ze sjezdů Republikánské strany, zajímavé co pánové mají na tričkách:

Raději budu Rus, než demokrat.

Podle CNN oslovil tento čtvrtek ředitel FBI Christopher Ray americké zákonodárce. Ray uvedl, že Rusko neopouští své pokusy ovlivnit výsledek listopadových prezidentských voleb.

Zatímco Ray svědčil před sněmovním výborem pro národní bezpečnost, řekl zákonodárcům, že Rusko zasahuje primárně prostřednictvím „škodlivého cizího vlivu ve snaze poškodit kampaň Joea Bidena“.

Snahy zahraničních zásahů do voleb se liší od toho co bylo v roce 2016, kdy došlo k pokusům zasáhnout volební infrastrukturu, uvedl Ray. “Tuto druhou část jsme ještě neviděli, ale určitě jsme viděli velmi aktivní, velmi aktivní snahu Rusů ovlivnit naše volby v roce 2020,” dodal.

Podle Raye Rusko používá sociální média, proxy servery, státní média a online časopisy k zasetí sváru… „rozdělení a sváru“ a „primárně se snaží očernit bývalého viceprezidenta Bidena a toho, co Rusové považují za protiruský establishment“ 

Skuteční fanoušci Demokratické strany USA bojují proti ruským zásahům do amerických voleb kde se dá.

Newyorská společnost pro skladování a přepravu vystavila na svých budovách plakáty:

https://bit.ly/32NYkkI
https://bit.ly/3kCuztn

sdíletj na