politika

Ruské ministerstvo zahraničí obviňuje USA z vývoje smrtelných patogenů mimo jejich území

Ruské ministerstvo zahraničí má informace o laboratořích, které Američané založili mimo USA. 

Je možné, že v těchto institucích byly vyvinuty patogeny, které představují smrtelné nebezpečí pro člověka. 

Takové prohlášení učinila oficiální zástupkyně ministerstva zahraničních věcí Ruské federace Maria Zacharová. Podle ní vláda USA vyzvala gruzínské úřady, aby rozšířily program biologického výzkumu pro potřeby americké armády. Tím se má zabývat laboratoř, která se nachází v blízkosti Tbilisi. 

Zacharova upozornila, že by mohl existovat celý program pro vývoj biologických zbraní mimo USA:

Nelze vyloučit, že v těchto laboratořích Američané pracují na vytváření různých patogenů nebezpečných chorob, a to i pro vojenské účely.

Zástupce ruského ministerstva zahraničí se domnívá, že Spojené státy rozšiřují přítomnost svých biologických laboratoří v jiných zemích, včetně bývalých sovětských republik.

Po propuknutí koronaviru v Číně, Spojené státy obvinily ČLR z šíření infekce, ačkoli Peking poznamenává, že včas varoval ostatní státy o nebezpečí a uvalil v zemi přísnou karanténu.

Ruské ministerstvo zahraničí se domnívá, že Spojené státy se snaží přesunout odpovědnost za nárůst infikovaných COVID-19 na jiné země.

https://bit.ly/2zim0RZ

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
24. 4. 2020 23:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Zase jsem jednou neodolal a opravil. Původní verze znamenala, že USA vyvíjejí biologické zbraně mimo území Ruska. Lehce nesmyslné.

Editor
25. 4. 2020 00:03
Odpovědět  Janinna

jednak jsem se stěhoval, jednak jsem byl dost nasranej, jak se všichni vysírají do Prahy.

Editor
25. 4. 2020 00:17
Odpovědět  Janinna

jsem na jihu a všude se spousta inteligentů vysírá do Pražanů. Kdyby se Pražané vysírali tahkle třeba do Brňáků nebo Olomoučákům, nebo do Plzeňáků, to by bylo řevu!

Editor
25. 4. 2020 00:33
Odpovědět  Janinna

Už dávno, na začátku 80 let Jako rodilý Pražan jsem byl proti náplavám zcela bez šance na byt a to byla ex mimopražská. Buran z Jižní Moravy s tatínkem vinařem měl vždycky na složení poplatku do družstva nebo do obálky na odboru bytů. Tohle ti řekne každý. Tak se nediv, že se na to všichni vyprdnou.