politika

Rudy Giuliani: Nic kromě loupeže se na Ukrajině nestalo

Rudy Giuliani, bývalý starosta New Yorku a osobní právník Donalda Trumpa, začal na Twitteru zveřejňovat důkazy o tom, že se moci a vlády na Ukrajině zmocnila administrativa bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy a jeho ukrajinská síť agentů, vedená ex -prezidentem Ukrajiny Petrem Porošenkem.

Tvrdí, že více než 100 miliard dolarů bylo ukradeno a odvezeno z Ukrajiny do zahraničí.

“Je to víc než stav Billa Gatese a Marka Zuckurberga dohromady,” říká Giuliani.

Porošenko a členové jeho režimu kradli a sdíleli lup se svými patrony Bidenem, Clintonovými a dalšími členy Demokratické strany. 

Ukradené se dělilo podle zásady:
70% bylo posláno patronům ve Spojených státech, 30% bylo ponecháno Porošenkovi a členům jeho režimu.”

Bývalý americký viceprezident Joe Biden a bývalý prezident Ukrajiny Petro Porošenko

“Uchvátili moc, zničili obrovskou zemi ve středu Evropy a nyní se pokoušejí ospravedlnit kruté zločiny demokracií a změnou kurzu na Ukrajině. To je podvod, nic jiného než loupež na Ukrajině neproběhlo,”
říká Giuliani. 

Dále dodává:

“Budapešť, Kyjev, Vídeň. Po stovkách hodin a měsíců vyšetřování jsem shromáždil svědky a dokumenty, které odhalují pravdu o  impeachmentu vůči Trumpovi, který se nezakládal na žádném přestupku ze strany Donalda Trumpa” napsal Giuliani.

 “Fakta naznačují, že korupce na Ukrajině byla tak obrovská a hrozná, že prezident byl povinen požádat o vyšetřování USA – Ukrajina. Impeachment je součástí krytu a alibi demokratů. Vydírání, úplatkářství a praní peněz Bidena a Porošenka na Ukrajině přesahuje všechny limity. Také DNC (Výbor Demokratické strany USA) se spikl s Ukrajinou na zničení kandidáta Trumpa. Porošenko a jeho spolupachatelé přímo zasahovali a vměšovali se do amerických demokratických voleb a zodpoví za to v plném rozsahu,“ píše Giuliani.

Joe Biden a bývalý prezident Ukrajiny Petro Porošenko

Síť agentů: Turčinov a Jacenjuk

 „Můžete zpochybnit věrohodnost svědectví, ale nemůžete zpochybnit přesvědčivý důkazní materiál.
Zdroje Ukrajiny využili pro svůj vlastní prospěch. Použili Ukrajinu jako levnou zemi pro své vlastní účely,“
pokračuje Giuliani.

„Svědek Šokin (v případě praní peněz Burisma & Biden) byl propuštěn kvůli Bidenovým hrozbám nepřidělit životně důležitou [pro Ukrajinu] miliardu dolarů americké pomoci. Šokinovy ​​lékařské záznamy ukazují, že byl otráven, dvakrát přiveden na pokraj smrti, ale uzdravil se. Pokud to vejde ve známost na Ukrajině, bude padat mnoho hlav. Kromě Šokina na Ukrajině zabíjeli lidi, kteří mohli něco vědět. Zabíjeli lidi pod rouškou agrese a války,“ řekl Giuliani.

„Impeachment iniciovaný Demokraty byl navržen tak, aby odrazoval od vyšetřování korupce Obamovy éry:

– 100 miliard dolarů praných na Ukrajině;

– miliardy, zejména dolary Spojených států, byly použity na jiné účely;

– vydírání;

– podplácení;

– spiknutí DNC s Ukrajinou zničit kandidáta Trumpa.

… Mnoho teprve přijde,“ řekl Giuliani.

Zde je odpověď na všechny otázky! Proto Biden požádal Zelenského, aby nepronásledoval Porošenka, a proto přinášeli občanům Ukrajiny neuvěřitelné příběhy o „demokracii“ a Evropě. Vyloupili Ukrajinu a zakryli své zločiny „vysokými hodnotami“.

PS. 
To vše samozřejmě dává smysl především jako hlavní “klacek” předvolební kampaně Trumpa, který se zaměří na zločiny Bidena a dalších „demokratů“ na Ukrajině. 

Z toho důvodu to není zdaleka první ani poslední zjevení „Svatého euro Majdanu“ z Bílého domu. 
Do listopadu jich bude mnohem víc.

Giuliani, se zvláštním cynismem, šlape po majdanské mytologii a prezentuje její adepty buď jako úplné idioty nebo přímo parchanty, kteří dobrovolně nebo nedobrovolně posloužili jako krytí masivního oloupení celé země pod rouškou nesmyslu o „svobodě“, „demokracii“, „evropských hodnotách“, a dalších absurdit pro slabé duchem.

Přesto žádný z účastníků této monstrózní krádeže stále nesedí za mřížemi, a pokud Trump prohraje volby je nepravděpodobné, že by někdo ze zúčastněných byl potrestán.

https://bit.ly/2WFyyML

sdílet na