„Ruce pryč od našich dětí!“ Jak v jedné zemi světa rodiče bránili právo svých dětí být “chlapcem a dívkou”

V Peru rodiče „vyhnali“ ze škol „ideologii homosexuálů“ (genderový plán Sorose). Bojovali u soudů, v parlamentu i na ulici (1,5 milionu Peruánců se zúčastnilo pochodu „Ruce pryč od našich dětí!“).

V důsledku bojů rodičů s úřady nebudou peruánské školy zmiňovat „gender“ a zakážou propagaci homosexuality/perverze.

V Peru vyšlo 1,5 milionu rodičů do ulic Limy, aby požadovali zákaz „genderových lží“ v peruánských školách. Rodiče se spojili pod heslem “Ruce pryč od našich dětí!” a požadovali od tamního ministerstva školství, aby z oficiálních školních osnov odstranilo „nesmysl šířený radikálními homosexuály o málo pohlaví u dětí“.

Tato bitva o děti skončila vítězstvím rodičů: od prosince 2017 byly peruánské úřady nuceny odstranit „teorii homosexuality“ ze školních osnov všech škol v Peru. To znamená, že v peruánských školách bude nyní zakázáno říkat dětem o údajné „genderové identitě“, o údajných „mužských a ženských změnách v každém člověku stokrát za den“ a o „právu každého dítěte na svobodu při volbě pohlaví“. 

Historie bitvy tradičních rodičů s agresivní „zvrhlou ideologií“ v Peru je následující.

Na konci roku 2016 schválilo peruánské ministerstvo školství „prohomosexuální“ Národní učební plán pro základní vzdělávání na rok 2017. Tak byla pod náporem „homosexuální lobby“ zahrnuta ideologie homosexuálů („gender ideologie“, „la ideología de género“) do aktualizovaného školního vzdělávacího programu všech škol v zemi.

Podle nového výcvikového kurzu v peruánských školách se dětem začalo říkat, že údajně „rodiče lžou o vrozeném pohlaví“ a „dívky a chlapci neexistují“. Kromě toho program zahrnoval „školení na změnu pohlaví“, která byla povinná pro všechny děti v zemi, a další zvrácené homosexuální techniky.

Rodiče Peru byli extrémně pobouřeni agresivní homosexuální propagandou v tamních školách a v březnu 2017 vyšli do ulic. V té době se na náměstích země sešlo 1,5 milionu maminek a tatínků, kteří požadovali okamžité odstranění „homosexuálních sklonů“ ze školních programů. Na plakátech demonstrantů bylo napsáno “Nevzdáme se!”

A vláda, která téměř rok odolávala a odmítala odstranit „homosexuální ideologii“ ze školních osnov v Peru, byla ke konci listopadu 2017 nucena ustoupit. Po protestech více než milionu Peruánců peruánská vláda neochotně „stáhla“ nové celoperuánské školní osnovy, které rodiče odsoudili za to, že do nich zahrnuli agresivní „genderovou ideologii“.

Výsledek peruánských rodičovských bitev – Peruánské ministerstvo školství v oficiálním prohlášení z 24. listopadu 2017 oznámilo, že všechny školy v Peru znovu obnoví starou verzi národního učebního programu z roku 2009. Tento tradiční školní učební program (z roku 2009) postrádá prvky „genderové ideologie“.

Peruánští rodiče v tom vidí silné vítězství nad pronikáním ideologie radikálních homosexuálů do peruánských škol. Toto vítězství si ale musí ještě „udržet“. 

Lidé v Peru byli sjednoceni skupinou rodičů pod hashtagem, aby bojovali proti agresivnímu „genderismu“ #ConMisHijosNoTeMetas  („Ruce pryč od našich dětí!“). Podporováno peruánskou církví.

Ale jen pouličními protesty by „hydru radikálního homosexualismu“, která napadla peruánské školy, bylo těžké porazit. Proto pokroková rodičovská komunita v Peru s duchovní podporou místní církve vyvinula 3 plány boje najednou: pouliční, zákonodárný a soudní.

Peruánští občané nasbírali požadovaných 60 000 podpisů pod petici, která jim umožnila předložit v peruánském parlamentu návrh zákona, který blokuje Program genderové výchovy (plán «А»). 

Navíc, pokud by peruánský kongres odmítl přijmout takový zákon, rodiče vypracovali záložní plán (plán «B») – „uspořádání všeobecného referenda“.

Další oblastí boje rodičů (nebo plánu «B») za „záchranu peruánských školáků“ před „genderovým útokem“ v učebnicích byly soudní spory. 

Organizace “Rodiče v akci” (Padres en Acción) podala žalobu na ministerstvo školství, v níž tvrdila, že „genderismus“ vstoupil do osnov peruánských škol bez jakékoli konzultace s rodiči nebo veřejností.  První soudní jednání v této věci se konalo dne 19. května 2017 u Vrchního soudu v Limě.

V srpnu 2017 rozhodl peruánský nejvyšší soud ve prospěch žalobce (rodičovské komunity Peru), když uznal, že „genderový učební program“ peruánského ministerstva školství byl pokusem vštípit školákům „lež o absenci přirozeného pohlaví“ (pokus „indoktrinovat školáky, «to indoctrinate schoolchildren»).

Mnohamilionové pouliční pochody peruánských rodičů se konaly v 17 městech země a staly se jen jednou z mnoha oblastí cílevědomého a nekompromisního boje rodičů proti vnucování „lživých teorií“ a „nesmyslů o genderu“ ve školách.

https://bit.ly/3mWXb4x

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
9. 11. 2021 13:29

Latinos jsou ovlivnění španělskou mentalitou a katolickou vírou a nejsou tak degenerovaní jako anglosasové, proto mají ještě rozum a dovedou své děti bránit před tím morálním totálním rozkladem pindostánu a zdegenerované Evropy. Jen tak dál!!

Drak
10. 11. 2021 12:22
Odpovědět  Michal47

My jsme Slované a necháme se těmi šmejdy, kteří u nás tvoří pátou kolonu, zatáhnout do anglosaského svinstva. Nemáme kousek hrdosti?