politika

Rogov: Občané 47 zemí chtějí bojovat za Rusko

Existuje několik tisíc lidí, kteří by chtěli bojovat na straně Ruska. Nejprve je však nutné vyřešit logistické záležitosti a také prověřit jejich záměry prostřednictvím speciálních služeb, oznámil  listu VZGLJAD Vladimir Rogov, šéf Záporožského hnutí „Jsme spolu s Ruskem“.

„Jsou to občané zcela odlišných národností, profesí, náboženství, úrovně příjmů a dokonce i barvy pleti. Jsou mezi nimi jak tradicionalisté, tak představitelé levicových názorů. Spojuje je pouze neochota žít v rámci toho světového nepořádku, který si vynucuje absenci kulturní, sexuální a náboženské identity. Celkem už je takových lidí několik tisíc,“ řekl Vladimir Rogov.

„Přičemž se na nás obracejí nejen občané postsovětských zemí. Chtějí se k nám připojit Britové, Kanaďané, Američané, Francouzi, Portugalci, Němci. Celkem jsme napočítali 47 zemí,“ pokračoval.

„Chápou, že pokud Rusko vyhraje, pak mohou v jejich zemích nastat určité změny. Hlavním problémem je logistika. Je třeba zajistit, jak tyto lidi udržet v bezpečí, protože ve většině západních zemí evidentně nepodpoří jejich touhu bojovat proti, zatím ještě existujícímu, Zelenského režimu,“ poznamenává expert.

„Kromě toho nepotřebujeme sebevrahy, kteří přijdou a zemřou na první bojové misi. Potřebujeme lidi, kteří nejen chtějí, ale také vědí, jak držet zbraně v rukou. A není jich málo – někdo neustále absolvuje kurzy bojového výcviku, někdo se už účastnil vojenských konfliktů. Je ale důležité je jako takové zkontrolovat pomocí našich speciálních služeb. Je to spousta práce, která již probíhá,“ uzavřel Rogov.

Prezident Vladimir Putin již podepsal příkaz, podle kterého budou moci zahraniční občané sloužit v ozbrojených silách Ruské federace. Dokument byl zveřejněn na oficiálním internetovém portálu právních informací. Zástupce Státní dumy Andrej Krasov řekl, že prezidentovo rozhodnutí „výrazně zvýší počet ozbrojených sil Ruska“.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3JWlw6h

sdílet na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
unor 2022
9. 2. 2023 22:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Za Rusko, nebo take za ‘normalni svet’ ve spouste jinych zemi se nemusi bojovat zrovna se zbrani v rukou. Jednou z nejvetsich zbrani je informovanost o pozadi deni o pravem stavu veci.
V Cesku napr. odstranenim Ceske televize. Zla vetsiho jako tankova brigada Abramsu.
Coz pakaz zvana ceska vlada moc dobre vi.

Albi
9. 2. 2023 22:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Opět se musím omluvit, že “odkláním” diskuzi, ale tohle si rozhodně přečtěte.
Nevím, je-li to už generálka na blížící se “Apríl”, nebo ….co, vlastně:???
“Evropa je cesta domů, řekl Zelenskyj dojatému Bruselu. Co chtěl, ale nedostal”.
Na úvod reportáž o módní přehlídce zelené modelky.
“Na cestě mezi Paříží a unijní metropolí svlékl ukrajinský prezident svou vojenskou mikinu, ale k obleku „normálního“ státníka měl stále daleko. Přijel v černém pulovru s logem United24, oficiální fundraisingové platformy na podporu Ukrajiny, vojenských kalhotách a akční obuvi.

Pokračovala fraška – parafráze , zvané svatíá Gríta:
“A svou přítomností „zválcoval“ pravidelné zasedání lídrů a lídryň sedmadvacítky. Aureolou válečného hrdiny 🙂 zastínil i obvyklé těžké váhy mezi evropskými státníky, kteří jen málokdy ustoupí ze záře reflektorů. Volodymyru Zelenskému při příchodu do budovy Europa tleskal francouzský prezident Emmanuel Macron i německý kancléř Olaf Scholz. Jediný, kdo se zdržel ovací, byl maďarský premiér Viktor Orbán, který je k ukrajinské věci dlouhodobě vlažný.”
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-branime-se-nejvice-antievropske-sile-na-svete-prohlasil-zelenskyj-v-bruselu-225430#

Albi
9. 2. 2023 22:50
Odpovědět  Albi

Tam je toho ještě víc, např.:
Zelenskyj poprvé zasedl k jednomu stolu s unijními lídry a lídryněmi osobně.
Pro mnohé, jako třeba českého premiéra Petra Fialu, to mělo hlubokou symboliku – že se Ukrajina svobodné Evropě přibližuje.

„Jsem tu, abych hájil cestu našich lidí domů. Je to naše Evropa, jsou to naše pravidla a zvyklosti a pro Ukrajinu je to cesta domů,“ uvedl už při svém prvním bruselském vystoupení na půdě Evropského parlamentu.“

*******
Tak se zdá, že jsme už přišli nejen o reopubliku, ale zanedlouho přijdeme i o Evropu.
Snad by šlo a stálo za to, něco si svépomocí postavit na uvolněné Ukrajině.

A omlouvám se znovu, že jsem vám zkazila večer. Nevím ale, jak ten příspěvek odstranit.

10. 2. 2023 00:28
Odpovědět  Albi

Mě z toho panoptika zoufalých šašků nejvíc rozesmáli ty “těžké váhy” co ten skřet zastínil.
A taky ta fotka s tím našim imbe-cilem. Jen ho pohonit…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
10. 2. 2023 02:04

Mně tedy ukápla jen slza (první a taky poslední) nad tím všeobecným bruselským dojetím.
Živě jsem si tu chvilku představila, jak se navzájem utěšují a slibují věrnost našim domácím evropským banderovským idejím

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
10. 2. 2023 04:49
Odpovědět  Albi

Ja bych spise rekla, ze cesta Zelenskeho by mela smerovat do teroristickeho Izraele a cesty lidru Fonlejnowe, Scholz a Macrona k Hitlerovi.

Albi
10. 2. 2023 11:51
Odpovědět  Jaris

A možná taky umístit jeho sochu (v charakteristickém zeleném tričku) na “osiřelé místo” po soše maršála Koněva.

Markýza
10. 2. 2023 09:10
Odpovědět  Albi

Gretka je passé, tak nad čím se mají dojímat, že?

Albi
10. 2. 2023 11:57
Odpovědět  Markýza

Taky mě to napadlo.
A chybí jim dostat od nějakých extra vybraných spratků (věk nerozhoduje) dostat vynadáno. Podivné záliby mají ti západní nadlidé.

Helena
10. 2. 2023 07:53

No, že by v tom sále tleskali s opravdovou vervou, to ani náhodou. Trochu plácali z povinnosti, ale v ksichtech se jim zračila téměř nenávist, a také – STRACH. I ti blbečci v té magorEU mají strach o své zadky a o své kapsy.

10. 2. 2023 15:38
Odpovědět  Helena

Souhlasím. Vejš jste rovněž okomentovala potlesk. Že tam vidíte nenávist a strnulý ksichty. Já tam viděl viděl strnulý xichty a v nich obavy smíšené se strachem. Napřed jsem svůj dojem napsal, ale pak jsem to vymáznul, že jako věčně něco mám, tak abych zbytečně neprudil. A taky se mi moc líbilo, jak pokukují jeden po druhém.
To tedy je “elita”!

ANTIUKRAJINEC
10. 2. 2023 05:04
Odpovědět  Albi

Ten fialovej buzerant si z něho stříká do textilu,ale když tenkrát dělal v těch svých smradlavých zelených hadrech tour po améru a polsku,tak mu ten náš blb nestál ani za to,aby se za ním stavil a aspoň poděkoval jak jsme kvůli jeho zasrané ukrajině přišli na buben

PENNYS
10. 2. 2023 12:02
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

100%

Markýza
10. 2. 2023 09:14
Odpovědět  Albi

O Evropu ne a po Unii se mně stýskat nebude. Mmch, pyjanista vypadá na té fotce dost zbědovaně. On se ještě tváří – protože co jiného může dělat, už si vyjel příliš hluboké koleje.
Ale oči, ty koukají velice zbědovaně. A to přesto, že je “doma” a “mezi přáteli” a jiné kecy v kleci. Nebo možná právě proto.

Albi
10. 2. 2023 12:08
Odpovědět  Markýza

O Unii nejde, tu organizaci může čert vzít, ale jak je vidět, ani on o ni nestojí. Nám a bohužel i USA jde o území (a v návaznosti na tom i o náš průmysl a naše zemědělství).

Frank
10. 2. 2023 00:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak stále více lidí vidí v Rusku naději, protože to, co páchají zločinci z EU a USA přece nelze donekonečna tolerovat.

ANTIUKRAJINEC
10. 2. 2023 05:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Viděl jsem už pár videí,kde na straně Ruska bojuje i dost američanů,hlavně ze středu a z jihu-asi už mají taky těch západních demokratických “hodnot” jako je adorování negrů a buzerantů plný brejle👍

Markýza
10. 2. 2023 09:16
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

Začíná do dostávat grády armageddonu.

ladik
10. 2. 2023 08:41
Ohodnotit příspěvek :
     

I u nás by se našli bojovníci za jiný svět, než je ten současný. Ale myslím, že většina z nich již bude mimo produktivní věk.

me2d44
12. 2. 2023 19:43
Odpovědět  ladik

Neboj se. Ano, jsem již v důchodu, kardiak, ale to neznamená, že když bude nejhůř, zůstanu sedět na zadku. Můžu pomoct s údržbou zbraní, za 20 let v armádě jsem se “něco” naučil o práci s výbušninami (učitel byl poradce pro výbuchy v seriálu Čtyři z tanku a pes). SA58 jsem si vyladil tak, že v přepnutí na dávky jsem střílel po jednom náboji – sundal jsem tak i kulumetné dvojče na 450 metrů. Jsem kapitán v důchodu – ne v odpadu!