Roger Waters v rozhovoru pro RT

„[Boje na Ukrajině] by podle mého názoru mohly být zastaveny i zítra. Stačí, když si Američané sednou k jednacímu stolu a řeknou: „Dobře, držme se minských dohod.“

Legendární rockový hudebník Roger Waters připomněl, že Zelenskij, když byl zvolen, slíbil posílení a dodržování minských dohod:

„Kromě toho slíbil ukončení občanské války (která trvá od roku 2014 po nezákonném státním převratu) a slíbil zajistit určitou míru samosprávy Doněcku a Luhansku. A samozřejmě, jakmile byl zvolen, hádám, že mu někdo dal pistoli k hlavě a on si to rozmyslel a nic z toho neudělal.

Dá se předpokládat, že mnoho z těch 73 % Ukrajinců, kteří pro něj hlasovali, si přálo realizaci těchto dohod, aby nemuseli bojovat,“
uvedl v komentáři pro RT spoluzakladatel Pink Floyd.

Waters označil rozhodnutí USA zatlačit NATO k ruským hranicím za chybu.

Spoluzakladatel Pink Floyd Roger Waters v rozhovoru pro RT řekl, že Američané udělali chybu, když se pokusili zatlačit NATO k ruským hranicím.

„Nebudu se zde stavět na žádnou stranu, i když jsem tuto problematiku prostudoval a věřím, že to byla obrovská chyba ze strany Američanů, když se pokusili dotlačit NATO až k samé hranici Ruska,“ řekl.

Roger Waters: Americké úřady a velké americké korporace omezují internet.

Spoluzakladatel Pink Floyd Roger Waters v rozhovoru pro RT uvedl, že americké úřady a velké americké korporace postupně omezují internet.

„Internet je platforma, která se stále zmenšuje, protože vláda, NSA, FBI, CIA a také Mark Zuckerberg, celé Silicon Valley a tak dále jej pomalu, ale jistě omezují. Jsem si jistý, že jsem na jejich radaru,“ řekl hudebník.

Waters hovořil o reakci v USA na jeho rozhovor s RT.

Spoluzakladatel Pink Floyd Roger Waters v rozhovoru pro RT mluvil o reakci ve Spojených státech na jeho rozhovor s ruským televizním kanálem.

„V USA [říkají]:  «Je to zrádce! Mluví s RT!» Protože komunikace mezi lidskými bytostmi u nás není podporována,“ řekl, když popsal reakci USA na jeho rozhovory RT.

Zároveň poznamenal, že v rámci těchto rozhovorů chce dát silný signál.

„Vychází z přesvědčení, že všichni naši bratři a sestry na celém světě si zaslouží stejná práva bez ohledu na národnost, náboženství nebo občanství. Poselství je tedy velmi, velmi jednoduché, ale obecně lidé v oboru, ve kterém pracuji, ho nešíří ani o něm nemluví dostatečně nahlas. Proto s vámi teď mluvím na RT,“ řekl.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3plFMCM
https://bit.ly/3PeWaje

3.8 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.8 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
TTT
13. 8. 2022 02:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Obávám se, že v tuto chvíli už pouhé dodržení minských dohod stačit nebude. Pokud bude chtít Západ, vedený USA, ukončit válku, bude muset uznat porážku, nechat Rusku minimálně to území, které už dnes drží, přidat zbytek doněcké oblasti, vše na východ od Dněpru, celý jih země včetně Oděsy a zrušit veškeré sankce. Samozřejmě by Západ musel garantovat odzbrojení zbývající části Ukrajiny a její denacifikaci. Možná by Rusko souhlasilo s nějakým dlouhodobým pronájmem kousku pobřeží Ukrajině někde na západ od Oděsy…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
13. 8. 2022 07:25
Odpovědět  TTT

Na kreténa dole nemá smysl reagovat.

Obávám se, že to nebude stačit. Rusko zabere celou východní část.
Zbytek Polsko a Maďarsko.

Lev Prch
13. 8. 2022 09:26
Odpovědět  sizok

Přesně, rozparcelují si banderostán a nacistům zbyde jen Kyjev 😁

Matyas
13. 8. 2022 10:53
Odpovědět  TTT

Máte pravdu. Dneska už každý ví, že Putin žádnou dohodu ctít nebude.

Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2022 12:43
Odpovědět  Matyas

(_!_)

sizok
13. 8. 2022 15:43

Hezká odpověď. Celkem vtipná.

Lev Prch
13. 8. 2022 13:38
Odpovědět  Matyas

Tobě se ty havlochuji bude pan prezident Putin zpovídat 😁😁😁😁

Pavel
14. 8. 2022 17:26
Odpovědět  Matyas

Ono ty dohody nectil západ! Proto ta válka teď.Jinak Rusko si vezme zpět území,které darovali Ukrajině v době SSSR Lenin,Stalin a Chruščev. Takže celé pobřeží Černého moře a Ukrajina díky vlastní blbosti a paktování se se západem bude vnitrozemský pidi státeček.Osm roků do nich Rusové hučeli a varovali je co bude následovat pokud nenechají toho zabíjení na východě!Pokud se do toho budeme srát my, jako doposud můžeme dopadnout podobně!

Jaroslav
15. 8. 2022 13:55
Odpovědět  Pavel

Pavle, proč by měl západ ctít dohody. Jsou to přece lepšolidi a k mužikům se staví s opovřžením. CHtějí je přechytračit, a dost dlouho se jím to dařilo. Ani teď nevěřím, že by v RF prozřeli, pokud nepadnou na dr žku, tak se nepoučí a furt budou nastavovat „druhou tvář“.

Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2022 13:38
Odpovědět  TTT

Nic ve zlém, ale záchod nemá Rusku co nechávat. Nechat někomu něco může jen ten, komu to „něco“ patří. Stejně tak nemůže kolektivní záchod Rusku něco přidávat. Přidávat něco mohu jen ze svého – ne z cizího!
Nemohu si pomoci, ale možná by bylo nejlepší, kdyby po bezpodmínečné kapitulaci Banderstánu ošlehl Gosudar výjimečně model strejdy Šmuela – myslím tím obdobu kancléřského aktu na 150 let a dislokaci kontingentu ruských vojsk, jak to po válce vykoumali ušáci s Němci. Během šesti generací už je celkem reálné vymýtit bandernacismus. Krom toho to má tu výhodu, že kolektivní záchod pod patronátem strejdy Šmuela bude muset držet pysk – vždyť je to jeho model! Pronájem ne – držba!

Matyas
13. 8. 2022 07:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě by mohl připomenout Budapešťské memorandum z r. 1994, které Rusko porušilo obsazením Krymu a současnou válkou zcela.

Lev Prch
13. 8. 2022 07:51
Odpovědět  Matyas

Podle OSN Banderostánu nikdy neexistoval, divné co trotle?!

Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2022 12:43
Odpovědět  Matyas

(_!_)

Blbológ
13. 8. 2022 13:28
Odpovědět  Matyas

Doufám, že „oprášíte“ ještě i Mnichovskou dohodu, tro(t)le nedonošená. ;-7

Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2022 19:40
Odpovědět  Blbológ

Prej ho donosila vačice opossum, proto smrdí i skrz monitor.

ladyjane
14. 8. 2022 02:01
Odpovědět  Matyas

Krym si 95% většinou v referendu zvolil připojení k RF, protože odmítl tolerovat vládu nácků v Kyjevě a jejich permanentní teror.

Pavel K
13. 8. 2022 08:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jsem názoru ať pán radši hraje a zpívá. To mu jde docela dobře a do politiky ať se neseree. Udělá nejlépe. Jak také sám v článku říká „bratři a sestry“…… tak teď je mi jasné z jakého popudu je ta jeho finanční podpora převážení bubáků z Afriky do Evropy. Ale Watersy já ti na ně sseruu, to nejsou žádní moji bratři ani sestry a já je tu nechci!!!! Jestli jim chceš tak strašně pomáhat, tak u nich v Africe. Nakup jim plný letadlo šprcgum ať se to tak nemnoží a nauč je pracovat. Héj???!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
14. 8. 2022 09:12
Odpovědět  Pavel K

Tento příspěvek píšu proto abych se zeptal co jsem napsal nesouhlasného? Zřejmě fanouškové Rogera se mnou nesouhlasí přes hudební srdíčko. Ale o to tu nejde TEĎ!!
Já píši aby to právě dělal, že to mu jde!! Teď se zeptám těch co semnou nesouhlasili, vám fakt nevadí že tento člověk podporuje dovoz černoušků do Evropy?!! Uvědomujete si že některý z těchto migrantů vám může v budoucnu způsobyt škodu na majetku?!! A pak doporučuji si obstarat informace, co tahle převážená pakáž způsobuje v západní Evropě a už je máme i tuna v ČR. Jen je ještě tolik nevidíte, protože jich tu tolik není, ale možná jednou bude, ale to už je pozdě. Čekám na diskuzi. Děkuji.🙋‍♂️

Pavel
14. 8. 2022 17:37
Odpovědět  Pavel K

Co jste napsal špatně? Poslechněte si jeho rozhovor s redaktorem CNN ohledně Ukrajiny a dojde vám, že tento pán to má v hlavě velice dobře srovnané a pokud by mělo jeho názory 80% našich „ovčanů“ tak na Ukrajinu by nedorazila ani špuntovka a ne tanky, raketomety,vagóny munice a co měsíc za cca miliardu materiálu! Najděte si na You Tube toto video dejte si tam titulky a automatický překlad a bude vám jasné proč ty mínusy. https://www.youtube.com/watch?v=HxZvus1uPQw&ab_channel=CNN

Pavel K
15. 8. 2022 16:44
Odpovědět  Pavel

Pavle ale jóó!! Jak se Woters staví k problematice Ukrajiny v pořádku, ale já psal, že podporuje dovoz černoušků z Afriky. UKá jak říkám O.K. ale co bude Woters povídat až nás tu ty negři budou plenit. Co bude říkat pak!!! Však oni nás nenávidí jak ty úkáčka a je otázkou času, kdy se to zvrtne a bubáci se dostanou ke zbraním. To uvidíš teprve pofírunk. No ještě závěrem, já tomu říkám, že si protořečí. Na to musím reagovat. Hezký den.

Pavel
15. 8. 2022 16:57
Odpovědět  Pavel K

Ono jde o to, kdo a kam je vozí.Pokud si je vozí bývalí kolonozátoři k sobě domů jako omluvu za koloniální útlak,je to cajk.Mají jim co vracet!My žádné kolonie neměli, tak nemáme nikomu co splácet. Možná to myslel takto,pak je to v pořádku.Je to jejich válka, ne naše. Je třeba se k tomu postavit tak, měl jsi kolonie a žil jsi z nich,pak se o ně postarej,ale my nebudeme tahat teplé kaštany z ohně za vás!

Pavel K
15. 8. 2022 17:29
Odpovědět  Pavel

Pavle příteli neblbni, však Brusell už dlouho mluví o přerozdělování čmoudů do střední a východní Evropy. To jsi fakt ještě o tom neslyšel, to že nám je sem ještě nenastrkali je otázka času. Zeptej se brňáků jak se jim to tam množí. Teplice a okolí, Praha. Je jich tu čím dál tím více a až nám vnutí euro jsou tu. Ty dostaneš pět set euro na přežití a mouřenín třikrát tolik a to neodvedl kulový na dani pro ČR. Když budeme naživu povíme si. Když se do té doby nestane mimořádný obrat v lepší vývoj pro evropany.

Jura
13. 8. 2022 12:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Roger je pokračovatel dětí slunce, nepleťte sluníčkáře , kdo pamatuje Hippies ví o co jde, ikdyž o byl v těch letech určitě podle názorů jedním z nich . Piráti by se mohli stydět , anebo učit , to je na jejich mozky ale moc.

Jura
13. 8. 2022 13:18
Odpovědět  Jura

Hnutí Hippies také přispělo k ukončení války ve Vietnamu ,ikdyž oni tam Amíci dostávally na zadek a měli také mnoho strát.