Rodina Floyda vydělala na jeho jménu téměř 14 milionů dolarů

Devon Stack vytvořil odlišný obrázek s Georgem Floydem než je převládající agenda. 

Pokud převládající popis vykresluje Floyda jako nevinného zabitého hrdinu, pak Stack připomněl ohrožení těhotné ženy, jednu z mnoha epizod loupeží, za které byl Floyd opakovaně souzen.

„Ahoj, právě jsem dokončil svůj obraz na památku George Floyda. Doufám, že se vám bude líbit,“
podepsal Stack svou téměř dokumentární kresbu.

Mezitím, zatímco rodina George Floyda vydělala na jeho jménu pěkné peníze a shromáždila již téměř 14 miliónů, šéf policie Webster (Massachusetts) si na 8 minut lehl.

Ten chlap, očividně v sobě vycítil ztracený herecký talent, snažil se co nejlépe a svíjel se, ležel na zemi a vystupoval jako George Floyd. 

Dav byl potěšen ( video https://t.me/SkuratoffOne/5365) a tleskal, nikdo ho však nepožádal, aby olízl boty, aby tím dokázal svůj závazek vůči BLM. 

PS. Pokud jde o biografii George Floyda. Ano, zabitý Floyd měl ve skutečnosti bohatou zločineckou minulost.
Ale za prvé za ty zločiny si své odseděl.
Zadruhé, není to důvod k jeho vraždě uškrcením, pokud spáchal trestný čin, měl být zatčen a převezen na policejní stanici. Policie má více než dost způsobů, jak tento problém vyřešit.
Zatřetí, jeho vrah není o nic lepší, měl také několik incidentů se střelbou na lidi. A u soudu budou tyto případy jistě považovány za přitěžující okolnosti.

A policejní oddělení v Minneapolis bude úplně rozpuštěno.

Takže ani zavražděný, ani vrah nevyvolává zvláštní sympatie (v jejich životopisech je spousta různých škraloupů), ale se všemi odkazy na Floydovu zločineckou minulost to rozhodně není důvod, proč ho zabít, pokud nejste členem Ku-Klux-Klanu. 

Samozřejmě by to byl čistě lokální příběh (stejně jako mnoho jiných vražd černochů ze strany policie, které se se vzácnými výjimkami utopí ve zpravodajské agendě bez rozsáhlých protestů), pokud by nebylo rozvíření tohoto příběhu (způsob zabití) médii souvisejícími s demokratickou stranou.

Pro demokratickou stranu vražda Floyda ukázala, že se jedná o skutečný zlatý důl, který jim umožní řadu útoků proti Trumpovi. 

Zavražděný Floyd se stal nejen symbolem pro jedny, ale také nástrojem pro druhé, aby pod titulky o tomto „báječném člověku“ bylo možné řešit utilitární politické problémy.

https://bit.ly/2BIwc7H
https://bit.ly/2YbyrrB

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Danuška
9. 6. 2020 00:38

Jen aby se nezjistilo, že George Floyd neexistuje a sehrál ho poručík Státní bezpečnosti (StB) Ludvík Zifčák (* 11. ledna 1960). Nebo kanadský premiér Trudeau, jdoucí z karnevalu v převleku za černocha!

„Na sebe jsem nikdy nemyslel, byl jsem voják a plnil jsem rozkazy, jak jsem nejlépe dokázal. Je potřeba si uvědomit, že jsem přísahu věrnosti skládal československému lidu a socialistické republice. Své přísaze jsem, oproti jiným, vždy dostál, dokonce i tehdy, když mi Havel, prostřednictvím ministra Sachera (Richard Sacher, první ministr vnitra po roce 1989 – pozn. red.), za mlčení slíbil výhodný post. V opačném případě se prý stanu štvancem. Jediné, co jsem Havlovi, prostřednictvím Sachera, z profesionálního hlediska tehdy slíbil, bylo, že do jeho smrti se nebudu o disentu, a konkrétně o jeho osobě, veřejně vyjadřovat, a to jsem splnil,“ říká bývalý agent Zifčák.