politika

Říci pravdu o covidu. Americkou továrnu smrti může zastavit 7 zemí

Bude třeba říci pravdu o původu covidu. Dříve nebo později, i když si to USA opravdu nepřejí. A tady by mělo být řečeno: americkou továrnu smrti může zastavit 7 zemí.

Rada bezpečnosti OSN nepřijala návrh rezoluce Ruska o zřízení komise pro vyšetřování vojenských biologických aktivit na Ukrajině. To však neznamená, že k žádnému vyšetřování a soudu nedojde, je si jistý Konstantin Malofeev, zakladatel stanice Cargrad TV.

Hovoříme o usnesení, které počítalo s vytvořením komise, která by zahrnovala všechny členy Rady bezpečnosti. Jejím úkolem by bylo prošetřit otázky Moskvy vůči Washingtonu a Kyjevu ohledně dodržování závazků vyplývajících z Úmluvy o biologických zbraních (BTWC) v souvislosti s činností biologických laboratoří na území Ukrajiny.

Kdo se bál pravdy

Pro přijetí rezoluce bylo potřeba získat devět hlasů z 15. Projekt podpořily Rusko a Čína. 

Proti dokumentu se postavily Spojené státy i jejich spojenci – Velká Británie a Francie, jak se očekávalo. 

Ostatní země se zdržely hlasování. Jedná se o deset nestálých členů Rady bezpečnosti OSN (Albánie, Brazílie, Gabon, Ghana, Indie, Irsko, Keňa, Mexiko, Norsko a Spojené arabské emiráty).

Politolog, bývalý člen komise OSN pro biologické a chemické zbraně Igor Nikulin na neúspěchu rezoluce nevidí nic překvapivého.  Poukazuje na to, že Rada bezpečnosti OSN a sekretariát OSN jsou dlouhodobě pod kontrolou Spojených států, a proto dochází k takovým nepochopitelným akcím.

Ale fakt, že devět zemí se vyděsilo a zdrželo se hlasování, to jim příliš na kráse nepřidá, zvláště když se jedná o země s velkými ekonomikami, které představují stovky milionů lidí, ne-li miliardy, – poznamenal expert.

Dodal, že pandemie koronavirové infekce COVID-19 tyto země zřejmě o ničem nepřesvědčila.

Existuje ještě naděje na spravedlnost?

Podle Igora Nikulina budou Spojené státy nadále takové rezoluce blokovat, a pokud to bude nutné, využijí práva veta. To však neznamená, že byste se měli vzdát. Voda zdolá i kámen. Je potřeba tohle téma stále připomínat a hledat další spojence.

Obecně je potřeba nějaký druh mezinárodního vyšetřování. Už jsem o tom mluvil mnohokrát – řekl expert.

Věří, že sedm zemí by takové vyšetřování mohlo provést. Jde o Rusko, Čínu, Indii, Brazílii, Kubu, Venezuelu a Írán. Tedy státy, které trpěly americkou ideologickou agresí.

Bidenův gang před soud

Konstantin Malofeev, zakladatel stanice Cargrad TV, s názorem odborníka souhlasí. Také se domnívá, že kolektivní Západ se vyděsil mezinárodního vyšetřování činnosti amerických biologických laboratoří na Ukrajině. Americké továrny na smrt navíc nejsou žádnou inovací, ale přirozeným pokračováním staletých satanských experimentů na lidech. Západ sám sebe pasoval na „boha“, který má právo nakládat s lidskými životy, darem Božím.

S OSN nebo bez ní – vyšetřování činnosti amerických biolaboratoří bude provedeno. Jsou zvyklí sami soudit ostatní, ale ne být souzeni. Nastal čas zvykat si na lavici obžalovaných – zdůraznil Konstantin Malofeev.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3U6AlFR

sdíletj na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
4. 11. 2022 01:23

Zde rovněž něco o covidu. Od Soni Pekové z převčerejška. Pro sichr sem dávám oba odkazy. Co tam je ale nevím, ještě jsem na to neměl čas.

https://svobodne-radio.com/2022-11-02-studio-beta-sona-pekova-s-novymi-informacemi-o-koronaviru/

https://odysee.com/@Spolek-Svobodn%C3%A9-r%C3%A1dio:7/2022-11-02-Studio-Beta-Sona-Pekova-s-novymi-informacemi-o-koronaviru_:4

Gales
4. 11. 2022 12:34

Doufám že po volbách v Americe se otevřou stavidla spravedlnosti a všichni vakcinační Jidáši předhozeni ,,lúze”.Voni už nějakej trest pro ně vymyslí.

Gene
4. 11. 2022 12:47
Odpovědět  Gales

Snad neverite tomu nekdo pujde po tech kteri za tim svinstvem stoji? Mozna obetuji par bezvyznamnych pro uspokojeni obecenstva, ale ti hlavni zustanou. Podivejte se, kdo to vse financuje a v tech firmach maji ulozene ivenvestice i ti republikani.

Gales
4. 11. 2022 15:57
Odpovědět  Gene

Jidáši žijí i u nás.

Gene
4. 11. 2022 21:42
Odpovědět  Gales

Ale jo. Vzdyt to pisi. Netyka se to jen USA.

Jan
5. 11. 2022 11:07
Odpovědět  Gales

To byli jen poskoci Komise 300, ktera vse ridi a financuje. Komisi 300 je treba zlikvidovat a jejich majetky vyvlastnit. Big Pharma, ktera ty jedy zvane vakciny namichala rovnez. Vojensko prumyslovy komplex USA a Vanguard, Blackrock. Vsechny vyvlastnit. Pak bude na cas pokoj od valek a nenavisti, satan skonci.

Jan
5. 11. 2022 11:14
Odpovědět  Gales

Nedelejte si iluze. Kolektivni zapad je oblben nekonecnym lhanim a rusofobii.

oldoo
4. 11. 2022 07:03

“Dodal, že pandemie koronavirové infekce COVID-19 tyto země zřejmě o ničem nepřesvědčila.”
Na tomto webu by měla přijít vlna komentářů,které budou EXISTENCI A NEBEZPEČNOST covidu vyvracet.Tady si většina myslí,že plné nemocnice byly vymyšlené.
To jsem zvědav.

Evžen
4. 11. 2022 07:37
Odpovědět  oldoo

Patřím mezi ty voly kteří se dali zamořit tým sajrajtem,ato 3x… bohužel!Dnes na YouTube,pokec24,news front SK a jiné,každý si může najít co za zvěrstva na nás (lidstvo) nachystali! Dnes se vůbec na správy ČT, Nová, Prima a další nedívám,jak před časem řekl poslanec Foldyna,demokracie začíná kde končí paprsek ČT a Jakub Železný je super demagog a není sám…!

Gene
4. 11. 2022 12:55
Odpovědět  oldoo

Samozdrejme ze cisla se vyrabely nekdy i ze vzduchu. Manzelka mela bolest havy, v praci ji dali do karanteny, za tri dny prisel test zpatky, zaden covid, ale presto byla vedena jako nemocna. A preplnene nemocnice? Ty byly byly v chripkove sezone porad. Tim nechci tvrdit ze mezi nas zadne svinstvo nevypustili, ale tvrdim jak to zvelicovali.

jiří
4. 11. 2022 07:15

Máme potvrzeno od mnoha neočkovaných lidí, kteří mají ve společné domácnosti očkované jedince, že byly na neočkované přeneseny SPIKE PROTEINY a GRAFEN. Zjistili to při rozboru krve, když zašli k lékaři s nepochopitelnými zdravotními problémy. Byly u nich nalezeny při rozboru krve.
https://uncutnews.ch/aerzte-stellen-fest-dass-graphen-von-den-gegen-covid-geimpften-auf-die-ungeimpften-uebergeht-blutgerinnsel-bildet-und-die-blutzellen-dezimiert/

Jan
5. 11. 2022 11:13
Odpovědět  jiří

Mohu potvrdit, ze po navsteve opichancu u mne a pobytu s nimi v malem prostoru jsem mel zdravotni potize. Nocni poceni, ktere mam, kdyz mam v sobe patogeny. Oni to skutecne vylucuji a maji i BT adresu v sobe.

primak
4. 11. 2022 08:01

Ale fakt, že devět zemí se vyděsilo a zdrželo se hlasování,
Hnidopych: přeřekl se, bylo jich 10…

Evžen
4. 11. 2022 08:28
Odpovědět  primak

Není se čemu divit USA si vše hlídá! Podívejte se na EU,jak kromě Maďarska všichni svorně plní úkoly zadané USA! Přitom všichni vědí že se padáme do záhuby…!

Gales
4. 11. 2022 09:56
Odpovědět  primak

 (Albánie, Brazílie, Gabon, Ghana, Indie, Irsko, Keňa, Mexiko, Norsko a Spojené arabské emiráty)….. Těm na nějakém člověku nezáleží.

Aleš
4. 11. 2022 08:20

Jsem zcela přesvědčen na základě faktů, že Covid 19 je dílem USA. Stačily lži Fauciho v Kongresu o přidané hodnote koronaviru. To ze USA dělaly výzkum na Ukrajině svědčí jen proti nim. Zločin Holokaustu a zločin Covid 19 jsou nejodpornejsí zločiny lidstva. USA je jak nacistické Nemecko.

Jo Fa
4. 11. 2022 11:54

Víťazstvo Putina na Ukrajine nebude stačiť, bude musieť do celej Európy inak sa tej ” vši v kožuchu” nezbavíme. Pozrite skvelé videjko od D. Kollára:
https://cz24.news/slovenska-volebna-lovestory-danny-kollar-odhaluje-manipulacie-a-podvody-progresivnych-globalistickych-potkanov-video-sk-7-min/
chlapci sa bavia iba o Bratislave, ale takto to bolo určite vo všetkých veľkých mestách u nás a niekde už sú žaloby na volby na primátora /zbytočné snaženie/. U vás to bolo určite lege artis. /vtip/.

Frankie
4. 11. 2022 14:25

OSN je naprosto zbytečná organizace. Zrušit!

Lekno
4. 11. 2022 21:54

Vzhladom na fakt, ze virus ziadny neexistuje, tak biologicky Covid tiez neexistuje. Ak niekto tvrdi opak (ako napr. agent Pekova), tak je plateny za dezinnfo, alebo je pretazeny hrami a mainstreamom.
Je tazke vzdelavat sa, studovat, hladat, pohodlnejsie je zapnut TV a dat si pivo/vino…

Jan
5. 11. 2022 11:03

Radu bezpecnosti OSN ovladaji neoconi a jejich kolonie. Sekretar OSN je take jejich clovek. Pravo veta v RB znemozni USA odsoudit za laboratore a ohrozeni lidstva.
Jedine valne shromazdeni a jeho odsouzeni hlasovanim je mozne. Tam ztraceji USA podporu. Nevydavaji viza Rusum, proto Rusko zada premisteni OSN z New Yorku, resp. z USA jinam.