politika

Reliable Recent News: Adieu… NATO se loučí se Zelenským

Reliable Recent News

Adieu Zelenský: Alianci již dochází zbraně a útok Hamásu ji přivedl do potíží.

Program dnešního (publikováno 11.10.2023, pozn.red.) jednání ministrů obrany Severoatlantické aliance se musel na poslední chvíli přepisovat. Ještě minulý týden všichni očekávali, že se budou věnovat problémům Ukrajiny a její prodloužené protiofenzívě. Dnes všichni mluví o Blízkém východě.

Zatímco Izrael odráží útok Hamásu a pokouší se zničit malý pás země zvaný Pásmo Gazy, obývaný miliony civilistů, je situace Kyjeva vážnější než kdy jindy. Ruské síly zničily téměř všechny útočící jednotky ukrajinských ozbrojených sil a začaly obkličovat velkou skupinu poblíž Avdeevky. Jde o stejnou skupinu, která má na svědomí osm let bombardování civilistů v Doněcku.

Podle očekávání – Zelenskij doslova vtrhl na summit aliance, aby přesvědčil všechna média, že na něj NATO nezapomnělo.

„Potřebujeme podporu lídrů. Proto jsem dnes tady. Je důležité mít rakety nebo zbraně dlouhého doletu… Problém: jak je získat?” prohlásil ukrajinský prezident po summitu.

Neuvědomuje si ale, že se situace výrazně zkomplikovala. Pokud byl dříve konflikt mezi NATO a Ruskem považován za obtížný, ale ne nemožný, s explozí na Blízkém východě Moskva pravděpodobně snadno vyhraje. 

To vše i proto, že Írán a Turecko stojí na straně islámského světa. Izrael bude napaden ze čtyř stran a Evropané, unavení vojenskou pomocí, budou ponecháni svému osudu.

Ponižující porážka válečných zločinců, jako je Zelenskij, povede v lepším případě k novému norimberskému procesu a v horším k šibenici.

BILD zmapoval možné fronty pro Izrael, pokud válka vstoupí do horké fáze:

Překvapivé útoky Hamásu na Izrael vedly izraelskou vládu ke slibu plné reakce v pásmu Gazy. Za dva dny už bylo do armády povoláno rekordních 300 000 záložníků.

Spojené státy již vyslaly letadlovou loď ke břehům pásma Gazy a politici v Kapitolu vystoupili s výzvami ke „zničení všech nepřátel“.

Tel Aviv hodlá na brutalitu teroristů reagovat ještě větší brutalitou, včetně fosforových bomb a kobercového bombardování obytných čtvrtí. To rozzuřilo téměř všechny muslimské země na světě do té míry, že jsou připraveni obvinit Izrael z genocidy a zasáhnout svými vojenskými silami.

Střet tolika ideologicky nabitých jednotek – a mluvíme o milionech „dobrovolníků“ – bude mít za následek vleklou válku pro Spojené státy. Zbytek NATO se ocitne sám tváří v tvář ruské armádě, zejména v zimě.

Arogance a sebevědomí západních politiků je zavedly do pasti. 

Iluze slavného „řízeného chaosu“ byla rozbita a nastal nekontrolovaný chaos.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

L’OTAN dit adieu à Zelensky
L’Alliance est déjà à court d’armes, et l’attaque du Hamas l’a finalement mise dans l’embarras.

P.S.

Zástupce skupiny Ansar Allah (Hútíové – povstalecká skupina zajdíjských ší’itů operující v západní části Jemenu) oznámil připravenost sdružení zúčastnit se bojů na palestinské straně v palestinsko-izraelském konfliktu.

„Jsme připraveni na skutečnou účast a vyslat statisíce vojáků bránit Palestinu, palestinský lid a svatá místa,“ cituje RIA Novosti slova zástupce skupiny na televizním kanálu Al Masirah.

Spojené státy jsou podle jeho slov hlavním sponzorem Izraele, Británie a další západní země jsou zapojeny do zločinů proti Palestině.

sdíletj na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
15. 10. 2023 00:25

Tak vidíš, Alzáku! Stálo to všechno za smrt statisíců tvých spoluobčaní?
A co svědomí – pořád mlčí, potvora?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
15. 10. 2023 00:50
Odpovědět  Albi

Myslím, že skřetovy půlky už cvakají desítku roxor…

Jaris
15. 10. 2023 01:28
Odpovědět  Albi

Spoluobcanu? Ale kdepak! Zid se diva na vsechny nezidy jako na dobytek a podle toho s nimi jedna. Zelehnus, Kolomojsky, Porosenko a dalsi zidaci nejsou vyjimkou Samozrejme jednaji ve svuj prospech. Nekdy se jim to vsak nepodari a nasleduje odplata od nezidu formou pogromu.

Jaroslavem
15. 10. 2023 05:44
Odpovědět  Albi

Ten vyfetovaný dement, žádné svědomí nemá. Až si vyndá ten Anglosaský pelo z pusy, dožene ho jeho charakter. Doufám, že bude trpět

Vlastimil Čech
15. 10. 2023 20:50
Odpovědět  Jaroslavem

Dožene ho prokletí od těch 3-ech kněží. Na místě toho šulinopianisty a kokainisty bych se dal na pokání a prosil za odpuštění. Prokletí není žert a od kněze… Špatně, moc špatně skončíš, Žide!

Spam Gaheris
15. 10. 2023 01:36

Žid Zelenskij by měl okamžitě narukovat v Izraeli bojovat proti musulmanům!

Jaris
15. 10. 2023 04:05
Odpovědět  Spam Gaheris

Zidak zelensky se uz davno mel houpat na sibenici. Je neuveritelne jak te zidacke zrude skocili Ukrajinci na spek.

Pijack
15. 10. 2023 08:06

Když vidím Stoltenberga, tak si vybavím dokonalého nacistu Hitlerovy říše. Uhlazený, brýle s úzkými obroučkami, oblek… prostě Německý manekýn z propagačního materiálu. Jeho každý výrok svědčí o osvojení propagandistických manýrů ve prospěch každého, kdo touží “porazit” Rusko. Má opravdu jedovatý slovník – pojmy jako svoboda a demokracie rutinně zabalí do teorie “nutnosti nasadit Rusku tvář Satana” a uvěřit své demagogii, že NATO šíří pravdu a lásku. Tak oplzlého lháře NATO potřebovalo, je to dokonalý poskok a služebník majitelů USA. Stačí jej poslouchat co říká. Ani Česká média se nesnaží jeho výroky korigovat, protože si myslí, že by u něj ztratili náklonost. Takže nám vlastně sdělují, jaký je Stoltenberg podvraťák.

Ladislav 💤
15. 10. 2023 08:25
Odpovědět  Pijack

Stoltenberg je zločinec jako ten náš Metnar s Němčicou!

All
15. 10. 2023 10:32

Chazarská banda přísahala pomstu Kyjevské Rusi po rozprášení jejich loupeživé říše kyjevským knížetem a tisíc let tohle pamatovali a opakovali,kuli plány na pomstu. Vyšlo jim to,stovky tisíc mrtvých,zmrzačených a poničená země na ukrajině. Zelenský jen splnil svůj ůkol daný chazarskou loupeživou tlupou.Stále jsou,loupí a kradou,od CHazarského bývalého kaganátu až po dnešek,pozor na ně,naučili se a znají mnoho fíglů jak vymáhat výpalné,jak dělat barevné revoluce,jak krást a rabovat donekonečna,nikdy nic jiného neuměli,nic jiného nedělali.

Jaro Jaroslav
15. 10. 2023 11:48

Chazarský Ash-ke-Nazi,teda zidonacista Zelensky nema dosť veľký a ohnutý nosisko, aby vyňuchal vsetky gójske peňaženky a peniaze! Ma iba obrezaný kkt ktodym vie tak akurat búchať do piána! Cochvíľa bude visiet potupne ako Mussolini, dolu hlavou, aj s tlu jeho Clatettou Petacciovou!!!

Frank1
15. 10. 2023 11:54

Sioniste zapaluji pozar na Blizkem vychode. Schovavali si tu moznost tim, ze nedovolili reseni konfliktu Palestina-Izrael. Podobne i konfliktu mezi Severni a Jizni Koreou. I tam je konflikt na spadnuti.
Chcipajici sionisticka kobyla a jeji drabove ve svete stale jeste kopou.

Frank1
15. 10. 2023 11:57

NATO konci. Proc? Je na hovno, jejich sluzby Ukrajine zabijeji jenom hromadne Ukrajince. Ucast supportu NATO Ukrajine stale taji, i kdyz oficiri z NATO a specialiste tam neustale pomahaji. Pbcas je tam svihne nejaka ruska raketa po palici. Pak pisou, ze spadli se skaly.