historiepolitika

Řekni mi,… Američane…

“Pověz mi Američane, v čem je síla?… Je v penězích?“

Vystrašil jsi planetu svou mocí, vytiskl svůj papír, přinutil ostatní národy, aby ti za něj předaly zboží, zdroje
a svou zemi (grónský led a ukrajinská černozem je na řadě). 

A myslíš si, že jste se stali silnějšími nade všemi? Věříš, že jsi koupil nebo koupíš všechny: politiky, armády, úředníky, diplomaty, vědce, inženýry, programátory, novináře, …

A koho nekoupíš – toho „zlomíš“ kompromitujícím materiálem, který máš díky globálnímu dohledu nad planetou? Země, které se neodvažuješ „zdemokratizovat“ vojskem – rozdrtíš sankcemi a obchodní válkou
pod jakoukoliv nejsměšnější záminkou, využíváš svou dominanci v globálních strukturách a kontrolou světových obchodních cest.

V tom je tvoje „planetární vedení“? V tom, že máš nejvíce ze všech vytištěného papíru a na monitorech nakreslených nul na tvých bankovních účtech, že utrácíš za armádu více než celá planeta? Konec konců,
i dluhy USA jsou největší ze všech. Myslíš si, že tvoje nadvláda strachu a bankovního škrcení je navždy?

Nebo opravdu „myslíš“, že tvoje nadvláda přináší světu „svobodu, demokracii, lidské hodnoty, pokrok“ 
– sám si uvěřil ve svou propagandu? …. Prober se, podívej se na sebe a svou zemi „ze strany“.

Tady máš Spojené státy, vytvořené v důsledku genocidy populace téměř celého kontinentu. 
Dobře se ti žije v zemi milionů vyhubených „domorodců“, duše jejich dětí tě nestraší ve snu? 
A co duše Afričanů, udušených v podpalubí na cestě do „zemského ráje“

Poté, co jste založili tvoje Spojené státy, vedli jste nejvíce válek ze všech zemí na světě (ani jediný rok bez expanze), téměř všechny války byly agresivní, ale všechny vaše války byly jménem jednoho z vašich bohů zvaného „KOŘIST“.

Dokonce i historii své země znáš podle Hollywoodu. Přesvědčil tě, že jsi nejlepší, nejchytřejší, nejlaskavější, nejsilnější, nejspravedlivější, nej, nej, nej … Nejspíš jsi „vyhrál“ i světové války, i s terorismem i s diktátory „bojuješ“ vždy a všude. A ne za peníze – bojuješ za „demokracii“. “Money” – je přeci jenom “pěkný bonus pro bojovníka za svobodu.”

Bojuješ za to, aby miliony „osvobozených“ (ze života), které jsi „demokratizoval“ až do hrobu, ti mají být vděčni? a jejich potomci (pokud zůstali) – ti mají platit navždy? 

Nikomu není do smíchu z tvého „obrazu světa“ a nebojíš se nadcházejícího zúčtování planety za svůj „dozor“? 
Koneckonců, „nic netrvá věčně“ a končí i tvoje síla, moc a vliv. 

Pokud chceš v budoucnu přežít ve světě, který tě nenávidí, přestaň žít ve filmovém, televizním a internetovém příběhu, odtrhni zrak od od obrazovky / monitoru a zjisti pravdu.

Ve světových válkách profitovala tvoje země tím, že zásobovala obě strany globálního konfliktu a čekala, až navzájem vykrvácí. O tři roky později, když bylo rozhodnutu o vítězi, začala opravdu bojovat na jeho straně, aby svými čerstvými silami urvala ​​ty „nejchutnější“ trofeje. 

Navíc americký osvoboditel se ve válce „proslavil“ ne bitvami, nýbrž převážně neoprávněným ničením tisíců
a tisíců civilistů, například v Drážďanech a Hamburku, v Tokiu, Hirošimě a Nagasaki.

Poté jsi se svou „svobodou“ vlezl do Koreje a Indočíny, Jugoslávie a Afriky, v Karibiku se téměř všechny státy neobešly bez tvojí intervenční péče. 

Ale tvému „zlatému teleti“ všechno bylo málo, nic nestačí. Bylo zapotřebí nového důvodu pro celosvětovou expanzi a zároveň pro zrušení tvého ústavního práva (zbývající „anachronismus od otců zakladatelů“) práva
na soukromí a další osobní svobody.

Máš rád filmy? Podívej se tedy na  záběry 11. září, ale bez zvuku, bez komentátorů. Vidíš „osobní“ letadla narážející do věží? A co „bezpříčinný“ pád třetího mrakodrapu? Nebo části poškozeného Pentagonu? 
Nebo byly zbytky čtvrtého „letadla“ v Pensylvánii? Viděl jsi zbytky základů věží? 
Ano, je toho mnohem více … Podívej se, čti a přemýšlej.

A po “11.09.” nová, 18 let trvající afghánská válka. Nově, nejméně 400 tisíc tebou „osvobozených“. 
Ale s místním heroinem (90% světové produkce) obchodují tvoji lidé, spojení s CIA.

Pak jste potřásli v OSN nějakým práškem in vitro a zničili další zemi, další jeden a půl milionu obětí navždy vstoupil do tvé „demokracie“. 
Poté irácká nafta (10% světových zásob, třikrát více než americké) se ocitla ve tvých lepkavých prackách.

Poté Washington zničil další, ještě bohatší Libyi, jejíž vůdce risknul zajistit svým lidem báječný život a nahradit tvůj papír zlatým dinárem. 

Touha po penězích nezná hranice,…. vlezl jsi do Sýrie a Ukrajiny. 

Kde jsi ty? a kde je Sýrie? a tím více Ukrajina?

Z poslední jmenované jsi vytvořil kolonii, pomocí Majdanů (pravidelné „barevné“) – převratů pomocí metody „neznámých ostřelovačů“, s nebeskou „stovkou“ (počet byl předem dohodnut se zástupci majdanutých Aboridžinců) posvátných obětí, jsi rozdmýchal občanský konflikt, organizoval demonstrativní vyhlazování (upálení a popravy) těch, kteří nesouhlasili s tvým převratem, donutil své „domorodé pozorovatele“, aby šli
do války v anti-majdanském regionu, obvinil odpůrce tvojí moci ze všech smrtelných hříchů, včetně zničení malajského Boeingu…. Letadlo ani nedopadlo a Rusko jsi už obvinil.

Obviňoval dopředu, stejně jako tvůj televizní moderátor předem oznámil pád třetího mrakodrapu v New Yorku. Je to neohrabaná práce, ale tvoje globální média stále přesvědčují planetu o čemkoli:
„zlo je hrdé na svou moc a na skutečnost, že se s ním většina smířila.“

Ale tvoje síla končí a hodina zúčtování se k tobě blíží.

Na Ukrajině tvoje „kosa“ narazila na ruský „kámen“, který je po celá desetiletí obklopován tvými vojsky, základnami, vojenskými biologickými laboratořemi a „barevnými“ převraty. 

Je škoda, že jsi neslyšel příslovečné ruské motto: 

„Ustoupit nelze – za zády je Moskva“.

Zapomeň na to, co ti z obrazovek / monitorů říkají koupení korporacemi politici a vysílací společnosti. 
Co vlastně tvoje agrese v různých zemích přinesla?

  • Pokus o svržení v Sýrii, na Ukrajině úspěšné svržení zákonné, legitimně zvolené a mezinárodně uznávané vlády, jejichž „zločiny“ proti spoluobčanům jsou tebou vytvořené „fake“, stejně jako…  „11. září“,…. “Krutosti Miloševiče nebo Kaddáfího“,…. „Ruský doping“,…. „Otrava Skripalů“,…. „Chemický útok Assada“,…. atd. atd.
  • Občanské války, které vedou neonacisté na Ukrajině a tebou porození Igilovci a další teroristé, které jsi vytvořil, ti kteří umírněně nebo neumírněně uřezávají hlavy šíitů, křesťanů a všech ostatních jinak myslících – ve válce bez rozdílu. 

    Když teroristy v Sýrii likvidují bez zjevně nemožného „třídění“, nejhlasitěji ječí jejich matka – Amerika. Ta samá, která srovnala se zemí stovky měst (i s obyvateli) od Německa přes Vietnam
    do Japonska. A v Sýrii, je ničení města Raqqa dalším zločinem amerického hegemona před očima světové civilizace.
  • Ničení a bídačení, stovky tisíc mrtvých, miliony uprchlíků z Ukrajiny a Sýrie, které se zařadily
    do proudu Iráčanů, Afghánců, Libyjců a dalších obyvatel zemí „obšťastněných“ Washingtonem.

Vyčíslovat všechny americké zásluhy před lidstvem je možné donekonečna, ale je mi líto tvého zdraví, protože nejsi zvyklý něco podobného číst ani myslet. Výše uvedené již stačí na otázky:

1) „Stále považuješ svou zemi za světovou pevnost svobody a demokracie?“;

2) „Zapadá to (podle tvého porozumění) do tvého oblíbeného obrazu, o kterém se zmiňuje Hollywood
v každém filmu?“;

3) „Milují tě ve světě nebo nenávidí, zejména ti, kteří se nyní bojí tvojí síly a jen čekají na tvoji slabost s budoucí odplatou“?

Ano, dokonce v tvojí zemi – četníka, světového vůdce – policie za rok vystřelí na tisíce tvých krajanů, čtvrtina všech vězňů Země je ve Spojených státech, ale vy i celou planetu, stejně jako svou zemi, jste pokryli sítí tajných koncentračních táborů, ve kterých provádíte bezohledné represálie proti desítkám tisíců lidí, kteří nesouhlasí
s vaší světovou říší.

Teď se připravuješ se na novou „Velkou depresi“, během níž zahynulo ve Spojených státech od hladu více než 7 milionů lidí, zatímco korporace ničily produkty a jídlo. Není to zjevná genocida chudých Američanů, stejná jako genocida domorodého obyvatelstva Ameriky v 18. až 19. století?

Považuješ i teď svoji zemi stále za správnou?… Proč?… Je to proto, že je „tvoje“? 
(Někde v hlavě už taková výmluva zablikala, že?) Ale taková „omluva“ není pro skutečné Američany, jako je Edward Snowden, který odhalil podstatu amerického režimu – světového četníka a špiona.

Pověz mi, Američane, v čem je síla? Je v penězích? Máš hodně peněz a co? 
Pravda za tebou není a síla, ta je v pravdě.

https://cont.ws/@konstantinodessit/1428685
(zkráceno)

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
31. 8. 2019 21:15

Před časem jsi sem dávala jednoho černošského ekonoma, který psal, že potravinová pomoc ničí zemědělství v Africe. Nepamatuješ si, kdy to bylo a jak se jmenoval?

Administrátor
31. 8. 2019 21:19
Odpovědět  scipio

Shikwati

Editor
31. 8. 2019 21:59
Odpovědět  josh-xy

dík

Editor
1. 9. 2019 00:56
Odpovědět  Janinna

dík, už jsem si to našel, zeťák tomu nechtěl věřit, tak jsem mu to našel na měšci a dost se divil.

Editor
1. 9. 2019 09:48
Odpovědět  Janinna

No a co co co? To se nesmí?