Recyklují propagandu znásilnění s Viagrou, kterou použili v Libyi


“Ruská strategie”

Rusko rozdává svým vojákům viagru, aby mohli efektivněji znásilňovat Ukrajince:

Podobný fejk slovo od slova rozšířili v roce 2011 ohledně armády Muammara Kaddáfího:

Recyklují propagandu znásilnění s Viagrou, kterou použili v Libyi

AUTOR: CAITLIN JOHNSTONE

Západ prosazuje tvrzení, že Putin rozdává svým vojákům viagru, aby mohli efektivněji znásilňovat Ukrajince. Stejný absurdní propagandistický příběh, Západ poprvé použil k získání podpory (souhlasu) se změnou režimu v Libyi.

Ve čtvrtečním  rozhovoru s francouzskou vládní tiskovou agenturou AFP prohlásila mauricijsko-britská představitelka Organizace spojených národů jménem Pramila Patten, že ruskou „vojenskou strategií“ je hromadné znásilňování na Ukrajině a že ruští vojáci jsou „zásobováni“ lékem na erektilní dysfunkci, Viagrou, s cílem usnadnit tuto vojenskou strategii.

“Když slyšíte ženy svědčit o ruských vojácích vybavených viagrou, je to jednoznačně vojenská strategie,” řekla Patten.

Vzhledem k tomu, že AFP je jedním z hlavních šiřitelů propagandy, jehož příběhy přetiskují zpravodajská média po celém světě, zcela nepodložené tvrzení Pattenové o použití viagry jako zbraně bylo nekriticky šířeno jako skutečné zprávy v publikacích jako CNN, The New York Post, Forbes, The Independent, The Hill a Yahoo News.

Nyní toto prohlášení, i přes svou nehoráznou propagandistickou povahu, vstoupí do hlav běžných konzumentů mainstreamových médií jako pochopení toho, co se děje na Ukrajině.

Rusko rozdává viagru vojákům ke znásilňování Ukrajinců – představitel OSN https://t.co/GLld99Gz4d https://t.co/p5YnhaQ1Fj — New York Post (@nypost) 15. října 2022

Jediným dalším případem, kdy byl Západ bombardován podobným příběhem o loupeživých znásilňovacích gangech vyzbrojených viagrou, byl v roce 2011.

Tehdy Západní impérium šířilo  šířilo propagandu zvěrstev, aby získalo podporu pro zásah a souhlas se změnou režimu v Libyi.

V březnu téhož roku zaslal e-mail (později zveřejněný WikiLeaks) tehdejší ministryni zahraničí Hillary Clintonové její soukromý poradce Sidney Blumenthal, který se odvolal na nepotvrzenou „fámu“, že dlouholetý libyjský vůdce Muammar Kaddáfí „přijal politiku znásilňování a dokonce rozdával vojákům viagru“. Blumenthal poukazuje na to, že toto tvrzení pocházelo z „rebelské strany“ konfliktu, o které nyní víme, že zahrnovala al-Káidu, se kterou Kaddáfí bojoval.

Následující měsíc tuto „fámu“ zopakovala v Radě bezpečnosti OSN Susan Riceová, další představitelka Obamovy administrativy, tentokrát to nebylo prezentováno jako fáma, ale jako realita. Přestože anonymní představitelé americké vojenské rozvědky druhý den řekli tisku, že nemají žádný důkaz o obviněních Riceové, do června bylo zahájeno vyšetřování Mezinárodního trestního soudu a západní média nadále bez váhání informovala o vojenském použití viagry v Libyi.

Mezitím další vyšetřovatel OSN pro lidská práva jménem Cherif Bassiouni uvedl, že obvinění vzešla z “masové hysterie” a že je obě strany konfliktu vznesly proti sobě navzájem.

Amnesty International nedokázala najít žádné důkazy o masovém znásilňování nebo užívání viagry v Libyi a zpráva britského parlamentu z roku 2016 ukázala, že falešná „humanitární intervence“ sil NATO, která vedla ke Kaddáfího smrti, byla ve skutečnosti založena na lži.

Tato informace přišla příliš pozdě. Případ se dostal do bodu intervence a Libye byla uvržena do chaosu a humanitární katastrofy západním impériem a jeho džihádistickými nohsledy na místě. To zasadilo poslední hřebík do rakve představě, že NATO je „obranná aliance“.

Mapa zemí, které se v roce 2011 zúčastnily debaklu v Libyi, vypadá překvapivě podobně jako mapa zemí, které nyní uvalují sankce na Rusko. Není to náhoda pic.twitter.com/BVajIVviqW — Carlos (@agent_of_change) 30. března 2022

Samozřejmě nemůžeme přesvědčivě dokázat, že Putin svým vojákům nedává sexuální drogy, aby mohli efektivněji znásilňovat Ukrajince. Nemůžeme také s konečnou platností prokázat, že ukrajinští špióni se nekradou přes hranice a nepíchají ruským miminkům HIV. Podivná, bizardní, nesmyslná a zcela nepotvrzená tvrzení ale nepřijímáme jako pravdivá jen proto, že je nelze definitivně prokázat jako nepravdivé. Tím spíše, pokud tato stejná tvrzení byla v minulosti použita k propagaci korupčních programů v případech, které zůstaly zcela nepotvrzené.

Začátkem tohoto roku západní média bez kritiky zveřejnila tvrzení představitele ukrajinské vlády, že ruští vojáci pobíhali kolem a znásilňovali ukrajinská nemluvňata a děti, přestože pro tato obvinění nebyly žádné důkazy a obvinění byla doprovázena požadavky na větší západní vojenskou pomoc.

O několik týdnů později byl ten samý úředník vyhozen ukrajinským parlamentem, mimo jiné za šíření nepotvrzených obvinění ze znásilnění ruskými vojáky. [Hovoříme o Ludmile Denisové]

Jak to všechno začalo a co je teď pic.twitter.com/mT3FSd2I7O — Caitlin Johnstone (@caitoz) 1. června 2022

Jak jsme diskutovali dříve, USA a jejich zástupci mají bohatou historii používání propagandy zvěrstev.

Například nechvalně známý příběh o „odebírání miminek z inkubátorů“, který se šířil v roce 1990 ve falešném svědectví Nayiry, což  pomohlo získat souhlas s válkou v Zálivu [opět manufacturing consent].

Propaganda zvěrstev se používá již velmi dlouho, protože může být velmi účinná při mobilizaci populace proti cíleným nepřátelům; od středověku, kdy byli Židé obviněni z únosů křesťanských dětí, aby je zabili a vypili jejich krev, přes tvrzení ze 17. století, že Irové zabíjeli anglické děti a házeli je do moře, až po tvrzení 1. světové války, že Němci mrzačili a jedli belgická miminka.

Západní masmédia znovu a znovu dokazují, že proti Rusku neexistuje žádné obvinění, které nebudou propagovat jako faktické zpravodajství, ať je jakkoli bez důkazů, nepodložené a směšné. Skutečnost, že recyklují starou propagandu zvěrstev, to ilustruje ještě jasněji.

Kdyby nám byla o této válce sdělena pravda, nebyli bychom vystaveni přímé propagandě zvěrstev ze strany takzvaných „zpravodajských“ publikací. Nebyli bychom vystaveni stále rostoucí a stupňující se cenzuře těch, kdo kritizují roli Západního impéria v této válce. Nebyli bychom zavaleni pro-NATO online trollingovými operacemi, které provozují skuteční neonacisté.

Jak to, že lidé ještě nejsou unaveni tím, jak urážejí jejich inteligenci?

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3CDteNt

sdíletj na

3.7 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
17. 10. 2022 18:37

KOSMICKÉ TAJEMSTVÍ 2019.
https://newtube.app/user/yandex/fsv0uhb

zdena
17. 10. 2022 18:40

No to by je pěkně urazil, kdyby jim jí rozdával. 🙂 🙂 🙂

Markýza
17. 10. 2022 19:10
Odpovědět  zdena

:-))))
Píšou, že znásilňují UkrajinCE, ne UkrajinKY. Tak třeba proto. Víte, jaký je v Rusku postoj k LBGhychykyry aktivitám.

Milan ze Zahrady Čech
17. 10. 2022 20:09
Odpovědět  zdena

No, jestli vypadaj jako ta nána čokoláda co je na fotce, tak bych to šacoval nejmín na dvě viagry a ještě pod sapíkem. Co dělaj ukrajinský feministky? Měly by se bouřit, to je přece urážka! Nebo se snad Rusové vrhli na šklebince?

Wojciechovsky
18. 10. 2022 09:11

Dva vagóny a pod hlavněma děla…..ani tak ne.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
17. 10. 2022 18:47

Tomu může věřit jen SPOLU a jejich idioti voliči.

Teuton
17. 10. 2022 19:02
Odpovědět  Aleš

A též a také tragikomická a panoptikální jelita z pražské Nárožní ulice, respektive příslušníci BIS podpraporčíka Michala Čoudelky.

Wojciechovsky
18. 10. 2022 09:11
Odpovědět  Teuton

Ten se zase vyznamenal,čOUDelka to je unikum.-)

Pavel
17. 10. 2022 18:52

američané si myslí že všichni ostatní jsou impotenti jako oni sami co jsou stále ve stresu že jim z toho nestojí a když se jim to postaví tak jejich frndy jim v rámci feminizace stejně nedají tak si zase zobnou něco na uklidnění a tak to jde u nich stále dokola pak se nedivme že jsou z toho cáklí na hlavu

Teuton
17. 10. 2022 18:59

“BIS, Bezpečnostní informační služba, zcela nepochybně zjistila, že jsou za vlnou znásilnění ukrajinských krav a slepic dva až tři cizí agenti z Vrbětína, Hujeřic a Kozomína,” halucinuje podpraporčík Michal Čoudelka, vrchní vibrátor BIS, a do konečníku si aplikuje další dávku a porci kokainové pasty. V BIS rozhodně žádní jantaři nejsou, je tam plno doktorů a inženýrů.

Markýza
17. 10. 2022 19:17
Odpovědět  Teuton

To je ten…Myškin a ten druhej! Dokraulovali od nordstýmu a šup na slípky. Důkaz je zde:

Markýza
17. 10. 2022 19:18
Odpovědět  Markýza

Ale počkat počkat! Myškin vřeští, že on to nebyl, že to vona! Že by dezinfo?

Markýza
17. 10. 2022 19:19
Odpovědět  Markýza

Ne………všechno je jinak…………..

Milan ze Zahrady Čech
17. 10. 2022 20:03
Odpovědět  Markýza

🙂

jiří
17. 10. 2022 21:11
Odpovědět  Markýza

comment image

Markýza
18. 10. 2022 19:25
Odpovědět  jiří

No tak teď už je v tom dokonalý bordel :-))))))

Nadia369
17. 10. 2022 19:31

Treba si to vsichni jen spatne vylozili. Mozna ta dama chtela jen vyjevit jeji velky sen. Poradny medved s viagrou….. Kazdy ma obcas pravo na malou frustraci ne?

konzerva
17. 10. 2022 19:43

Znásilněn ruskými ženami… já by se nebránil. https://t.me/newsfrontsk/13725

Autor
17. 10. 2022 20:49

Je to jasný fejk! Viagra je zcela určitě na seznamu sankcí. Američani na to zcela určitě nezapomněli, přece když chtějí zničit a vylidnit Rusko, tak jim nebudou prodávat viagru, no né? 🙂 🙂

josef
17. 10. 2022 21:36

Hm, když koukám na tohle, co kdysi bylo možná krásnou ženou, tak by mne ani trojitá dávka VIAGRY nespasila. Nebo spasila ?

Wojciechovsky
18. 10. 2022 08:27

A co si tak připomenout záplavu “””negrů”” při hromadných znásilněních francouzek v rámci vylodění v Normandii cca v počtu 120000,to tý špíně z BLM z držky nevypadne??????

Naposledy upraveno$ s uživatelem$