Ramzan Kadyrov vyzval islámský svět, aby se sjednotil proti NATO

Šéf Čečenska Kadyrov vyzval muslimy po celém světě, aby se spojili proti NATO.

Kadyrov apeloval na „celý islámský svět“, aby nedovolil NATO „rozkazovat“, jinak aliance „brzy všechny pošlape“. USA a EU chtějí proměnit národy světa ve „zvířata, se kterými lze snadno manipulovat“.

Ramzan Kadyrov oslovil na sociálních sítích ve třech jazycích muslimy po celém světě s výzvou ke sjednocení v boji proti NATO.

Kadyrov pomocí textu v čínštině a také sdílení videa v angličtině a arabštině uvedl, že západní země ohrožují svět nejen zbraněmi, ale také ničením tradičních hodnot. Podle čečenského vůdce Spojené státy a Evropa za posledních 100 let zorganizovaly po celém světě desítky válek, vojenských převratů a invazí, které zabily miliony civilistů.

“Chtějí z nás udělat zvířata, se kterými se dá snadno manipulovat. To se nestane! Vyzýváme celý islámský svět, všechny příčetné lidi, aby se spojili proti našemu společnému nepříteli!” – říká Kadyrov.

Šéf Čečenska také upozornil na roli Ruska v boji proti západní expanzi.

“Severoatlantická aliance ohrožuje existenci celého světa. Ale Rusko, navzdory všem prognózám Západu, se tomuto zlu postavilo a sebevědomě směřuje k vítězství. Nedovolte, aby vám NATO rozkazovalo, jinak brzy přijdou pošlapat vaši vlast! Postavte se na jednu stranu se svými bratry!” naléhal Kadyrov.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

sdíletj na

4.8 9 hlasy
Ohodnotit příspěvek
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Buchtík
18. 12. 2022 22:04

A proč v čínštíně? Myslel jsem, že v Číně jsou muslimové akorát ti Ujgurové, které prý čínská vláda utiskuje (podle západních médií). Tak proč vyzývá čínské muslimy k boji proti NATO, když mají sami dost problémů u nich doma. Araby nebo pákistánce, kterých je plná Evropa, to chápu. Však přece v západní Evropě má být chalífát, proto tam ty muslimy naváželi a stále navážejí, a proto k nám navážejí Ukrajince, aby vznikla jasná dělící čára mezi dvěma nekompatibilními světy a na území západních a jižních slovanských států projekt Trojmoří, který bude izolovat západní Evropu (především pak Německo) od Ruska a zachrání tak impérium těch hodných Američanů, o kterých tady opakovaně básní pan básník Semi.

Buchtík
18. 12. 2022 23:39
Odpovědět  Buchtík

Tak proč teda v té čínštině, mínusovači? Zmáčknout červený tlačítko umí každej debil. Odpovědět na otázku už ne jen tak leckdo.

Administrátor
P.A.Semi
18. 12. 2022 23:50
Odpovědět  Buchtík

“Impérium” tam mají ti zlí Američané z Washington DC, a technologické a Hœllywoodské impérium z Californie zvané Commiefornica…
Ti pohodoví Američané – většinou z Fly-Over States, žádné “Impérium” nemají…

To je jak kdybyste házel do jedno pytle ty zlé kolonialistické Evropany, celý lid té zlé Evropy smést a zničit a bude ve světě mír a pokoj? (Analogický nesmysl tam měl o zničení “amerického lidu”, kde jsem protestoval, že je to blud, protože ten “lid” za to nemůže…)

πα½

Jaris
19. 12. 2022 00:49
Odpovědět  P.A.Semi

Amici jsou zvlastni odruda homo sapiens. Rozmazleni, rozcapeni, rozezrani, nezdrave sebevedomi(ikdyz nemaji byt na co)dacani. Jiste, existuji vyjimky, ale tech je skutecne jako safranu. Dnes vetsina zemi sveta shledava USA jako agresora, zlodeje, valecnickeho vraha, ktery prinasi svetu tu svou ‘demonkracii’ americkou cestou. Nechcete demokracii? Tak my vam ji stejne udelame a pritom vas okrademe o zlato, ropu, historicke predmety atd. A zda se, ze to tem amikovskym lidem jaksi nevadi. Hlavne, ze maji po prehnane materialisticke strance to, na co jsou leta zvykli a pokladaji to za samozrejmost. USA potrebuji lekci valky na jejich uzemi a bidu, aby poznali, co to obnasi.

PENNYS
19. 12. 2022 16:56
Odpovědět  Jaris

99% PRAVDA

Pedro
18. 12. 2022 22:04

Kadyrov je rozumný muslim, jemu i fandím. Škoda, že je anglosas naučil nás nenávidět.

ijn
18. 12. 2022 23:47
Odpovědět  Pedro

Pochopí vůbec někdo v PSP a vládě ČR (zejména MZV ČR) co tato výzva znamená??? Eugenici kolektivního Západu dosáhnou svého cíle i svého zničení!!! 7 mil muslimů v SRN je obrovská hrozba!!! Rozklad chamtivého Západu zahájen!!!

Jan
18. 12. 2022 22:57

At zije Ramzan Kadyrov! Ten je vlastenec podporuje V. Putina.
Jeho vyzva bude vyslysena. Patri k duchovnim vudcum islamskeho sveta. Jeho otce zabili atentatem Britove v Cecensku.

Jan
18. 12. 2022 23:00

Kadyrov strcil vsechny ruske agentury do kapsy. Vetsina z nich pracuje proti Rusku. Jsou plne pindosu. Hybridni valka informaci je nejvetsi slabinou Ruska.

Rapa
18. 12. 2022 23:06

Kadyrov tímto konsoliduje-ujednocuje všechny východní země,její obyvatele,proto v několika jazycích,včetně čínštiny. Tímto prohlášením. Proč ? Protože západ dělá to samé,ale s tím rozdílem,že prolhaně,klame své obyvatele,aby souhlasilo s dobyvačnou válkou proti Rusku.USA se snaží rozdělávat další válečné ohně v Evropě,už to není jen Ukrajina,ale i Kosovo.CHce rozválčit celou Evropu,připravuje na to její obyvatele.Připravuje i němce,obyvatele Německa tím,že ůdajně tam byla zlikvidována nebezpečná skupina…fuj,taková masáž ! Ano,výmaz mozků lhaním,protože ve skutečnosti to vůbec žádná nebezpeč,skupina nebyla,spíš naprosto neškodná skupina důchodců.Tato masáž ale umožní sjednotit němce pro souhlas a přípravu na válku, a zase proti komu jinému,než proti Rusku.Je to řízené a vše směrované na válku,takto připravují nejprve týl-obyvatelstvo-ovce.A už začali i v Německu.Kadyrov moc dobře ví,že pokud rozválčí Evropu proti Rusku a budou mít ůspěch ve válce s Ruskem,pak přijde řada i na ně,muslimy v rusku a nakonec i na Čínu.

Rapa
18. 12. 2022 23:32
Odpovědět  Rapa

A varuju své vlastní,poctivé občany ČR. Jestliže naše vláda začne s podobnými manévry,jak to udělali nyní v Německu, (že jako zlikvidovali nebezpečné teroristy nebo co,ale jinak naprosto neškodnou skupinku),nebo začne pronásledovat vlastní občany pouze za vlastní názory,bude je lovit jako zvěř a chtít trestat,co to bude znamenat ? Jen Stav těsně před přímým zahájením války s ůčastí i našich vojáků.Takto to vždy začíná,takto to dělají,takto řídí a oblbují lidi,masy-ovce. Chtějí naši genocidu,utopit i nás v krvi,tato pětikoalice.

Pavel z Moravy
19. 12. 2022 09:58
Odpovědět  Rapa

Tihle naši současní škůdci nemají svědomí a jestli národ ztratil pud sebezáchovy, nepomůže nic, žádné varování. Co může přijít víte vy, já a mnoho dalších, ale z celkového počtu obyvatel to může být tak pouze do 10 %. Tak to prostě je. Nač si lhát do vlastní kapsy. Zdá se, že dorazila ta největší tyranie a usídlila se v našich zemích. Asi zde prostě převážně žijí apatičtí lidé, kterým nic nedochází, ani to, že je zotročují.

Jan
19. 12. 2022 09:17
Odpovědět  Rapa

To je novodoby pozar Reichstagu. Je tam zamotan v priprave i statni BND, obdoba BIS. Mimochodem kolem Reichstagu buduji vodni prikop proti demonstrantum.

Jaris
19. 12. 2022 00:28

Ramzan Kadyrov je mi sympaticky uz jen v tom, ze zbytecne nekeca, ale cini. Nevim co se to stalo se zapadni bilou muzskou populaci, ale stali se z nich zbabeli slameni panacove, kterym porouci i porodni baby. Myslela jsem, ze padnu smichy, kdyz jsem videla kdysi fotku evropskych ministryn obrany, same zenske a mezi nimi, jako ruze v trni, se krcil vyzably komediantsky buchar – zid Stropnicky. Dnesni muzska spolecnost predstavuje vetsinou nazehlene, navonene, tetovane sralbotky s nejnovejsim mobilem v ruce, kteri neumi vzit zbran do ruky a branit svuj narod.
Tak mam takovy pocit, ze nakonec posledni bojovnici budou prave muslimove typu Kadyrova.S bilou zapadni muzskou populaci se pocitat neda.

Jan
19. 12. 2022 09:30
Odpovědět  Jaris

Muslim take nesnese buznu a nedovoli lichvu. To nevite? Lichva (penize na urok) slouzi pouze k zotroceni skrze zadluzeni. Zide financnictvi dovedli k dokonalosti. Ted jim chybi jenom digitalizace a maji nas uplne na lopate.
Bilou zapadni muzskou civilizaci ma Komise 300 na musce. Je vzdelana a v minulosti bojovala za sva presvedceni. Jeji bojovnost blahobytem nevyprchala, jen se transformovala do boje o koryta. Tmava plet je mecenna a predurcena byt otroky. U bilych proto potrebuji jeji promichani s tmavou populaci. Proto ten neutuchajici priliv z Afriky a Arabie. Ne, ze se omezuje, ale podporuje. Proto i ty reklamy na obleceni i rodinny zivot tmavy muz – bila zena. Obracene uz mene. Chlap muze oplodnit i 8 zenskych za den. A v porno produkcich soulozi hlavne cernosi s blondynama. Tem ty jejich obri cerne klacky ani nejsou odporne. No za penize vse. To je nase zkaza!

Veny232
19. 12. 2022 05:57

Správně…Kreatury Satanovo musí být poraženy…Satanský západ očištěn…

Aleš
19. 12. 2022 09:39

Ani, má pravdu chlapec, NATO je kriminální organizace a v Iraku, Afghánistánu, Lybii, a zejména Jugoslávii to zjevně dokázala. Válečné zločiny jak z učebnice.

Gales
19. 12. 2022 12:29

Proti NATO je to v pořádku. Jen aby potom nechtěl celou Evropu.Když už budou sjednoceni,tak i v tomto budou jednotni.