Rabování začalo. Obyvatelům Kyjeva rozdali 25 000 automatů, 10 milionů nábojů a granáty. Tyto zbraně už střílejí na samotné Ukrajince.

Ozbrojení obyvatelé začali rabovat v ulicích Ukrajiny.

Ministerstvo vnitra Ukrajiny oznámilo, že obyvatelům Kyjeva bylo distribuováno 25 000 automatů, 10 milionů nábojů, ruční protitankové granátomety a granáty. A tyto zbraně už střílejí na samotné Ukrajince. Na periferii začalo rabování a někteří obzvlášť ostražití začali hon na čarodějnice, tedy na bájné diverzanty, které vidí v každém podezřelém kolemjdoucím. Více podrobností v našem materiálu. 

Kyjevská policie chce sabotéra, kterého po přestřelce a po dlouhé honičce dopadla, nejen zabít, ale i uškrtit. Při bližším zkoumání se ale ukáže, že jejich kořistí je zaměstnanec SBU, který také chytal sabotéry.

Pouliční šarvátka ukrajinských bezpečnostních sil při hledání „neviditelného nepřítele“ je nejvýraznějším symbolem chaosu, anarchie a bezpráví, do níž se stále hlouběji propadá nejen Kyjev, ale celá Ukrajina. 

Uprostřed řečí o útěku do Lvova zveřejnil prezident Zelenskij na Facebooku krátkou video zprávu. 

Není zcela jasné, kdy byla nahrána.

“Bylo hodně fám, že jsem nařídil armádě složit zbraně a evakuovat se. Takže ano, jsem tady. Nesložili jsme žádné zbraně, budeme bránit naši zemi, protože naše zbraně jsou naše pravda,” řekl.

Tyto záběry výmluvně hovoří o tom, že ukrajinská pravda je nyní ve zbraních. 

Kyjevská čtvrť Obolon: bedny s automaty a nábojnice se vykládají přímo z koreb nákladních aut a distribuují se doslova všem.

A zde jsou nevyhnutelné důsledky nekontrolované distribuce zbraní. Nevybíravé střelby v noci po celém Kyjevě. Druhý den ráno se objevily první oběti – tento vůz byl zastaven, řidič a spolujezdec byli zastřeleni. Podle některých zpráv bylo den předtím rozdáno asi 10 000 automatických zbraní. 

„Samopaly od Zelenského“ lze použít například pro palebnou podporu při rabování. Útoky na soukromé domy a byty, sklady, obchody a čerpací stanice jsou zaznamenány po celé Ukrajině. Tady je video z Charkova – na čerpací stanici nebylo možné natankovat benzín ani si vzít jídlo na cestu.

Mnohem horší než rabování a chaos anarchie je ale nekontrolovatelnost vojenské infrastruktury. 

Dnes ráno zasáhla raketa obytný mrakodrap v Kyjevě na Lobanovského třídě. Jak řekl zdroj z ruského ministerstva obrany listu Izvestija, ukrajinský protiletadlový raketový systém Buk-M1 zasáhl vlastní obytné oblasti. Velení ozbrojených sil Ukrajiny přesunulo tři odpalovací zařízení z oblasti ztraceného vojenského letiště “Gostomel” k ochraně civilního letiště “Žuljany”.

Ale samozřejmě nyní ukrajinské úřady přesunou veškerou odpovědnost za útoky na takzvané „ruské agresory“ a obrovská záplava falešných informací bude doplněna o další hrozný důkaz. 

Mezitím ukrajinská mocenská elita ze všech způsobů ochrany svých občanů dává přednost pózování se samopaly před televizními kamerami. Den předtím s ním třásl Porošenko, teď Julia Tymošenková zveřejnila fotku s „kalašem zdarma“. Pravda, ne v čele bojů, ale před svou kanceláří.

“Toto je anarchie, kdy si každý žije sám pro sebe, nyní existuje několik rozhodovacích center, která nejsou koordinovaná, je to rozložená matrice, ” vysvětlil politolog Dmitrij Solonnikov.

Ale přes všechen anarchismus a nejednotu se ukrajinské úřady dobře poučily od zámořských instruktorů: umisťují několik raketometů přímo v obytných oblastech nebo dokonce na školních dvorech. Schovávat se za své občany jako lidským štítem je podlá a zbabělá taktika, jediné co zbývá, když moc vyklouzává z třesoucích se rukou.

 

 

https://bit.ly/3It8PfF

sdíletj na

4 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
27. 2. 2022 00:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Ty směšné záběry se Zelenským jsou jasná fotomontáž natočená bůhvíkde. Lépe by to u nás natočil kdejaký amatér a sestříhal na počítači. Ovšem rozdávání těch zbraní to je opravdu síla. Už se melou mezi sebou a to je teprve začátek. Tohle nikdy nemůže dopadnout dobře.

Milmas
27. 2. 2022 00:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Tie zbrane použije banda zločincov na ozbíjanie svojich súkmeňovcov.

Františe
27. 2. 2022 00:47
Odpovědět  Milmas

Ale také normální obyvatelé proti fašistům a banderovcům, kterých už mají plné zuby.

Milan
27. 2. 2022 00:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Kyjevská mafie je za ty zbraně štěstím bez sebe. Pokud nic jiného, už jen toto hovoří
o vymatlanosti toho zlošaška co prezidentuje. To by blbýho nepadlo kdyby ho do kulek
kopal.

Milan
27. 2. 2022 00:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Hm… takže Rusům teď už jen stačí počkat si, až je sami Kyjevští občané požádají o pomoc proti
rabujícím gangům. Tedy věděl jsem, že je ten zlošašek individium nevalného intelektu, ale že je to
až tak bl-bé, to jsem fakt nečekal.

Jaroslav
27. 2. 2022 06:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Typická situace pro fašisty,banderovce a jejich nám známé loutkovodiče,instruktory,co tam přivandrovali,aby moudře genocidně vraždili.Stále stejné metody demokratických svobodníků(no co,i Hitler byl frajtr,v armádě pouhý svobodník,najatý predátor,ta svoboda svobodníků ale i naprostých kryplů bez hodnosti je ideální pro převraty,násilí,teror,ubíjení)

zdena
27. 2. 2022 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže teď se vyhesterčení obyvatelé vyvraždí sami… no takhle by to ani nejlepší stratég nevymyslel….. to je děs…. stačí se napít, vzít kalašnikova a zajít za sousedem, co tak divně na mě včera koukal,,,, nebo ještě lépe vzít si kalašnikova do školy…. na nákupy…. na procházky, abych byl bezpečný já….. tohle se nutně vyvine ve stihomam….. jak chicago dvacátých let minulého století…. vlastně ještě horší…. ale tím se stávají Ukrajinci pro Evropu naprosto nepřijatelnými… Evropa zbraně zakazuje a nepovoluje.. ale tohle bude trvat generace, než tyhle následky pominou…. to změní nejen jednání, ale trvale i myšlení lidí na Ukrajině, která se tímto vyřazuje z civilizovaného světa na skutečnou Okrajinu. Ty zbraně se už nikdy nedohledají…. Taková země nesmí nikdy do Schengenu – to jim nedošlo ? Teprve teď se jim definitivně zabouchly dveře do vysněné “spásonosné” unie…. Zvolili si komika, tak teď fakt mají “srandy kopec”…… to je šílené…..

zdena
27. 2. 2022 10:12
Odpovědět  zdena

ještě mě napadá – tohle je jasný signál toho Zelenského pro Ukrajince: Já vás neochráním, nezvládám to, chraňte se sami… sbohem a šáteček…. a kdybychom se víckrát neviděli………..