politika

Putinův ostrý a jasný vzkaz: Světový řád založený na hegemonii USA se hroutí. Sankční pec sebevražedně spálí EU.

9. 9. 2022

Pavel Kopecký přináší nejdůležitější pasáže z vystoupení Vladimíra Putina na ekonomickém fóru ve Vladivostoku, jež naše režimní média zaujalo jen vzkazem elitám EU z ruské pohádky (“…mrzni, mrzni, vlčí chvoste”), ač mířil k daleko podstatnějším sdělením, která se naše veřejnost nemá dozvědět

Prezident Vladimir Putin ve středu na Východním ekonomickém fóru (VEF) ve Vladivostoku mimo jiné, že sankce uvalené Západem na Rusko jsou krátkozraké, představují hrozbu pro celý svět a v konečném důsledku povedou ke zničení Evropy. Západu vzkázal, že Rusko už vzhledem k jeho velikosti není možné izolovat a Zelenského kyjevský režim označil za nelegitimní. V nejpodstatnějších částech svého vystoupení dále řekl:

Světový řád pod vedením USA se hroutí

Západní země se snaží udržovat hroutící se světový řád, který je prospěšný pouze jim. Nutí národy světa žít podle „pravidel“, která sice samy vymyslely, ale současně je pravidelně porušují a neustále – ovšem pouze pro sebe – je mění podle toho, jak jim to v aktuální situaci vyhovuje. Spojené státy samy sebe prohlásily za něco jako zástupce Boha na zemi – a možná ještě víc.

Multipolární svět z pohledu Ruska musí být založen na normálním mezinárodním právu, nikoli na zvláštních pravidlech, která si pro své zájmy definují a vymýšlejí USA. Myšlenka mírového soužití za multipolarity je taková, že svět by měl být daleko spravedlivější, nikoli založený na diktátu jedné země, která veškerou politiku zakládá na své údajné nadřazenosti.

Zájmy ostatních zemí je třeba respektovat. Chovat se k nim jako k sobě rovným, bez ohledu na velikost, objem HDP nebo vlastnictví moderních zbraní. Je potřeba vycházet z principů mezinárodního práva, ne pravidel, která si někdo vymyslí a ostatním je diktuje. Na tom musí být založena stabilita světového řádu,“ řekl Putin.

Sankční pec zničí toho, kdo ji vytvořil

Dosažená úroveň průmyslového rozvoje v Evropě, kvalita života lidí, sociální a ekonomická stabilita –  to vše je nyní vhozeno do spalující pece sankcí na příkazy z Washingtonu ve jménu takzvané euroatlantické jednoty. Ve skutečnosti je vše obětováno v zájmu zachování diktatury Spojených států. Rusko sankcemi nic neztratilo, pouze dále posílilo svou suverenitu.

Konkurenceschopnost evropských podniků strmě klesá – mimo jiné i v důsledku přerušení vazeb s Ruskem: „Nebude překvapením, pokud v důsledku toho evropský byznys jak na kontinentu, tak i na globálním trhu jako celku převezmou obsadí jejich američtí patroni. Ti se jak známo nikdy v ničem neomezují a nemají žádné zábrany při dosahování svého.

Západní země navíc „ve snaze vzdorovat běhu dějin“ podkopaly pilíře světového ekonomického systému: důvěra v dolar, euro a další západní měny se ztratila. Dokonce i spojenci Spojených států postupně snižují své dolarové zásoby a inflace ve vyspělých zemích Západu dávno překročila mnohaletá maxima. Západní země nabraly sebezničující kurz a vedou svět k bezprecedentní humanitární katastrofě, do slepé uličky hospodářské a sociální krize s nepředvídatelnými důsledky.

Obchod s obilím? Drzý podvod

Téměř všechno obilí vyvážené z Ukrajiny šlo do zemí EU, a ne do nejchudších zemí. Evropané nadále vystupují jako kolonizátoři a klamou nejchudší země. Dohoda uzavřená v Istanbulu se ukázala jako „další drzý podvod“ – téměř všechny potraviny vyvážené z Ukrajiny putují do zemí EU, zatímco nejchudší země byly jednoduše oklamány“.

Rusko může proto rozhodnout o přehodnocení dohody a omezit vývoz ukrajinského obilí do EU: „Určitě budu tuto otázku konzultovat s tureckým prezidentem Erdoganem.“

Světové ceny potravin nadále rostou kvůli omezením ruského exportu, která přetrvávají i přes formální stažení produktů a hnojiv ze sankcí: Omezení spojená s logistikou, s pronájmem lodí, s převodem peněz, s pojištěním totiž přetrvávají. Je zřejmé, že s tímto přístupem se rozsah potravinových problémů ve světě jen zvýší, což může vést k bezprecedentní humanitární katastrofě.

Rusko nemá problémy s exportem energií

Pokud Evropa nepotřebuje výhody, které dosud měla z dovozu ruského plynu, to nás netrápí. Máme svůj trh a jsou tu jiné země, které výhody ruského plynu od EU rády převezmou. Jestliže byl evropský trh s energií donedávna považován za přednostní, nyní jím přestal být.

Cenový strop pro ruský plyn, o kterém se v EU uvažuje, je „další sebevražedná hloupost, další netržní rozhodnutí, které nemá perspektivu“ a povede pouze k dalšímu zdražení tohoto paliva. Rusko nemá problémy s exportem svých energetických zdrojů. Víme, že náš plynovod pro Evropu je „o několik řádů konkurenceschopnější než zkapalněný plyn přivezený přes oceán“ – ale budiž.

Moskva nevyhoví „politickým rozhodnutím, která jsou v rozporu se smlouvami: „Nedodáme vůbec nic, pokud to odporuje našim zájmům. Ti, kteří se nám pokoušejí něco vnutit, nejsou v pozici, aby nám diktovali svou vůli“.

Obvinění z použití „energetických zbraní“ kvůli situaci s Nord Stream “je jen další nesmysl“: Rusko je připraveno znovu spustit Nord Stream 1 i zítra, „ale neumožní to“ a pro zapnutí Nord Stream 2 „stačí stisknout tlačítko“.

Obecně platí, že Rusko spoléhá na „obezřetný a ekonomicky chytrý rozvoj těžby svých přírodních zdrojů“: suroviny vyrobené v naší zemi budou sloužit především k posílení ekonomické suverenity, protože těžební sektor je již plně chráněn „před nepřátelskými akcemi“.

MAAE je ohledně Záporožské jaderné elektrárny pod tlakem

Ruská operace na Ukrajině je zrcadlovým obrazem toho, co se tam děje od roku 2014: „Nic jsme z hlediska vojenských operací nezačali, ale pouze se snažíme dokončit“.

„Zahájením vojenské operace jsme nic neztratili a neztratíme. Z hlediska zisků mohu říci, že hlavní akvizicí je posílení naší suverenity – a to je nevyhnutelný výsledek toho, co se nyní děje“. Přitom „určitá polarizace“ ve světě i v rámci naší země Rusku jen prospěje: „Všechno zbytečné, škodlivé a vše, co nám brání jít dál odmítneme a tempo rozvoje nabere na obrátkách“.

Zpráva MAAE o situaci v Záporožské JE je důvěryhodná: „Této zprávě určitě věřím. …Ano, inspektoři jsou samozřejmě pod tlakem, takže nemohou přímo říci, že ostřelování pochází z ukrajinského území, ačkoli je jasná věc. Tvrzení, že Rusko ostřeluje samo sebe na ovládané elekterárně, jsou „jen kecy“;

Jsme připraveni třeba hned zítra přivést do jaderné elektrárny „kohokoli, včetně včetně evropských či amerických novinářů.“

 O postavení ruského obchodu

„Ruská podnikatelská komunita jako celek dnes prokazuje nejvyšší míru odpovědnosti vůči vlasti, občanům Ruska. Chci to poznamenat, a chci za to poděkovat.“

Pokud jde o ty podnikatele, jejichž účty a jachty byly ukradeny na Západě: Byli varováni před možnými důsledky. „Bylo by lepší, kdyby tyto lodě kotvily u nás, kdyby peníze neinvestovali do cizích aktiv, ale do rozvoje ruské infrastruktury. Nic by se neztratilo a z investovaných peněz by jim dál plynuly zisky”.

„Rusko se vyrovnává s ekonomickou, finanční a technologickou agresí Západu: Obecně se ekonomická situace v zemi stabilizovala. Určité problémy přetrvávají „v řadě odvětví a regionů, v jednotlivých podnicích, které byly vázány na dodávky z Evropy nebo tam své výrobky dodávaly. Budeme pokračovat v podpoře těchto problémových odvětví: Je důležité i nadále činit rychlá rozhodnutí společně s byznysem a spouštět účinné mechanismy cílené podpory“.

„Rusko je suverénní stát, který má své národní zájmy.  Budeme vždy chránit svou nezávislou politiku a stejných kvalit si ceníme u partnerů ze zemí asijsko-pacifické oblasti.  Zde „není akceptována destruktivní logika sankcí“ a v centru obchodních vztahů stojí principy vzájemného prospěchu, což je „obrovská konkurenční výhoda regionu, záruka jeho dynamického, dlouhodobého rozvoje“.

Změna premiéra ve Spojeném království je „procedura vzdálená demokratickým principům“: „Lidé Velké Británie v tomto případě nemají šanci dosáhnout opravdové změny“. Jak bude Londýn pod novou premiérkou Liz Trussovou budovat či dále ničit vztahy s Moskvou, je na vládnoucích elitách této země: Naším úkolem je chránit naše vlastní zájmy. A budeme to dělat důsledně, o tom ať nikdo nepochybuje.

V této souvislosti evropským elitám vzkázal, že svými absurdními rozhodnutími způsobí, že jejich občané budou v jedenadvacátém století v Evropě trpět v zimě kromě jiného i chladem. A právě tehdy si “povzdechl”:

„Jak se říká ve známé ruské pohádce: Mrzni, mrzni, vlčí chvoste.“

Zdroj : Protiproud

sdílet na

58 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sizok
9. 9. 2022 17:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Ti, kteří se nám pokoušejí něco vnutit, nejsou v pozici, aby nám diktovali svou vůli.

To by si měli přečíst ti blbečci z Bruselu, hlavně hlavní chochol fiala.

Lev Prch
9. 9. 2022 17:30
Odpovědět  sizok

A Vy věříte tomu, že má fyjalový vlastizrádce a jeho klaka povoleno myslet???😂😂😂😂 Ví dobře, že to mají za pár ,ale jsou jako Goebels, až do horkého konce…..!!!!👎👎👎👎

Masunta
9. 9. 2022 17:58
Odpovědět  Lev Prch

!! … jen psychopať, to je normální. Tedy u psychopatů.

Lev Prch
9. 9. 2022 18:52
Odpovědět  Masunta

Je hloupé neumět se udržet a dávat rady jiným!!!!!A teď jdi do ZOO koukat na Mardocha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Masunta
9. 9. 2022 19:20
Odpovědět  Lev Prch

!!!! …. těmi vykřičníky ubezpečuješ právě to SVÉ ego o správnosti SVÝCH názorů (nízká sebedůvěra?) nebo si myslíš, že můžeš na kde koho řvát jako v kuchyni ? Piš stále, stále k věci. Například jestli právě TY věříš v zázraky, jestli někomu schvaluješ nadšení právě TY, a neomezuj se ve sprostých slovech. To je normální. u sprosťáků.

Lev Prch
9. 9. 2022 19:29
Odpovědět  Masunta

F73,A52,F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N393……Mardochu ze ZOO🤡🤡🤡🤡

Ladislav
9. 9. 2022 18:19
Odpovědět  sizok

💤♎ Pan Putin, státník světového formatu číslo 1! Proto ta nenavist k Rusku! 🇷🇺

Teuton
9. 9. 2022 17:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte, z jedné věci mám strach, jedné věci se obávám. Lidi jsou na fialové pětizmrdy strašně naštvaní, už jde v podstatě o patologickou nenávist. Může dojít k povstání a pokusům rozvášněného davu pětizmrdy lynčovat a rozvěsit po kandelábrech na pražském Václavském a Staroměstském náměstí. Tomu je třeba zabránit. Ze dvou důvodů. Jednak jsme demokraté, navíc by před zahraničím vypadalo blbě, kdyby premiér, ministr vnitra a v neposlední řadě stupidní kreatura se dvěma svetrama viseli na sloupech veřejného osvětlení. Tohle tedy ne, ale před soud je dostat musíme.

9. 9. 2022 17:49
Odpovědět  Teuton

Co mě osobně by se skutečně moc líbilo, by bylo oprášit jednu středověkou praktiku a zavézt opět trest vystavení na pranýři. Vím že je to jen sen, ale neznám lepší formu trestu pro tyto případy.
Dejme tomu by každý vyfásli nějaký ten rok kartouzy, leč každý víkend by je rok vystavovali na pranýři. Bylo by to podnětné i pro právě úřadující politiky. Nějaké propírání v novinách? To mají na háku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
9. 9. 2022 18:05
Odpovědět  Teuton

Já osobně si myslím, že dlouholeté vězení by stačilo.

Masunta
9. 9. 2022 18:13
Odpovědět  Teuton

Fyzická likvidace či alespoň vyhrožování tímto, může nastat i v jiných zemích. Například v Británii, Ukrajině, Francii. Takže až tak vyjímeční bychom nebyli.

Teuton
9. 9. 2022 18:31
Odpovědět  Masunta

Asi se mnou řada lidí souhlasit nebude, ale já nechci, aby byli Fiala, Rakušan, Pekarová, Němcová a další veřejně oběšeni na kandelábrech. Chci je vidět před soudem. Ale pokud nepodají demisi, jejich lynč je stále pravděpodobnější.

Lev Prch
9. 9. 2022 18:54
Odpovědět  Teuton

Kdybychom měli SOUDY a ne sOUDY,bylo by to jiné! Takhle by za vlastizradu dostali 60h veřejně prospěšných prací 🤮

Masunta
9. 9. 2022 22:14
Odpovědět  Teuton

Soudní proces by se léta vlekl a oni by škodili zatím dál. Soudy jsou v ČR na dvě věci.

9. 9. 2022 17:38
Ohodnotit příspěvek :
     

On má Gosudar vůbec talent jak pár slovy rozbublat záchod k nepříčetnosti. Asi před půlrokem k Banderstánu (dle mého to bylo zároveň poselství pro NATO) jízlivě utrousil: “Líbí, nelíbí, trp krasavice,” a kolektivní záchod to div nevystřelilo z kecek.

Pavel
9. 9. 2022 17:52
Ohodnotit příspěvek :
     

né že bych rusa miloval ale je mi smutno – dobré časy už skončili sice hodně lidí si to neuvědomuje ale je to konec blahobytu a pokud nebude nějaký opravdu velký zlom už se nikdy nevrátí nic do normálních kolejí a 90% lidí bude žít z ruky do huby a vzpomente si na mě do cca 5 let budou zavedeny tak brutální daně od nemovitostí až …… po vzduch že mimo pár procent vyvolených všichni budou žebráci

sizok
9. 9. 2022 18:03
Odpovědět  Pavel

Máte pravdu. Stát nikdy nezkrachuje, peníze na zbraně vždycky vybere. Stačí mu na to
vysoce zdanit druhé auto v rodině, benzín, naftu, baráky, chaty, prostě všechno, co podle něho
bude nadstandard. Všechno. Nadstandard bude jenom pro vyvolené.
Ještě štěstí, že se toho nedožiju. Bude to hrozný svět. Orwellův 1984.

Masunta
9. 9. 2022 18:09
Odpovědět  Pavel

Ekonomiky mají silnou regenerační schopnost – podnikání je mocná síla. Proto si myslím, že se ekonomiky zmátoří, i kdyby byly nejdříve zavedeny potravinové poukázky, vypínání elektřiny a vody. Jen budou fungovat trochu jináč. I válkami zničené země se nakonec vzchopily.

Lev Prch
9. 9. 2022 19:30
Odpovědět  Masunta

F73,A52,F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N393……Mardochu ze ZOO🤡🤡🤡🤡

sizok
9. 9. 2022 20:33
Odpovědět  Masunta

Při tomto nárůstu nacismu v Evropě, kdy padá veškerý rozum a nastavují
se nesmyslná pravidla, pochybuji, že dojde k nějakému “zmátoření.”
Aspoň v nějaké dohledné době. Momentálně jsme ve stavu osevu,
co z toho vzejde a vyroste není nikdo schopen říct.

Albi
9. 9. 2022 21:41
Odpovědět  sizok

A asi se hodila za hlavu zpráva z jara, že překupníci (hlavně polští) u nás skupovali obilí, které ještě ani nevyrostlo. A vláda k tomu mlčela!

Gene
9. 9. 2022 20:48
Odpovědět  Masunta

Pokud nebude z ceho vyrabet, moc to na zmatoreni nevidim. A prirodni bohatstvi mizi, proto ten tlak na Rusko. Lesy zacinaji byt vyrabovany. Nerosty tisknutim penez nenahradite.

Masunta
9. 9. 2022 22:16
Odpovědět  Gene

Ano, některé informace jsou hrůzné.

Albi
9. 9. 2022 21:39
Odpovědět  Masunta

By mě zajímalo, jak potravinové poukázky budou rozdělovat něco, co fyzicky neexistuje.
To je jen Fialovo fantazírování a lidi mu na to skáčou s rozběhem, protože taťka premiér slíbil, že NIKOHO padnout nenechá.
No – třeba bezdomovci jistě vědí své.

Markýza
9. 9. 2022 21:46
Odpovědět  Albi

No, snad už se konečně dočkáme toho, če národ český přestane “tatíčkovat”.
Možná to je důvod, jaké si volíme vlády – a potažmo pak prezidenty :-))
A jestli tatíčkovat nepřestanete, haranti, bude prezidentem generál! A ještě Pavel!

Albi
9. 9. 2022 21:32
Odpovědět  Pavel

Rusa ani nikoho jiného netřeba milovat. Stačí nechat ho žít a taky nechat žít podle svého.
Je to mnoho? Nežádají tohle všechny země, ale jen Rusům je to upíráno?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
9. 9. 2022 21:35
Odpovědět  Albi

Přesně,kdo Rusko respektuje nemá s ním problém.

Markýza
9. 9. 2022 21:36
Odpovědět  Albi

Kdyby jen Rusům – tam je to ovšem nejviditelnější. Jojo, tak prosté heslo, viď………a co to dá dřiny, držet se ho.

Masunta
9. 9. 2022 18:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Osvícený konceptuální Putin může mít x-násobnou pravdu, ale jeho výroky mu početní politimpotenti budou o hlavu mlátit. A když se bude ten Západ, USA, hroutit sebevíce, je tu přece “viník” Putin. Ten podle Západu způsobil energetickou krizi a další pohromy … Kvůli němu se “musí” investovat do armád. Asi před dvěma až třemi roky Putin řekl, že svět bude vypadat za pět let jinak. A vidíme, že opět měl pravdu.

ijn
9. 9. 2022 18:45
Odpovědět  Masunta

nezbavíme-li se fijalovech vlasti-zrádců, čeká nás bankrot i celou EU!!! ČR bude první, díky zrůdám v čele státu!!!

Masunta
9. 9. 2022 18:54
Odpovědět  ijn

Třeba to tak bude. Ovšem přikláněl bych se k demisi vlády kvůli její neschopnosti, kvůli narůstání lidového odporu, narůstáním počtu lidí na stávkách. Možná vznikne obdoba Občanského fóra známého z r. 1989. Třeba s názvem Občanská liga. Nebo Děkujeme, odejděte.

Lev Prch
9. 9. 2022 18:55
Odpovědět  ijn

Chce to co nejdřív DEMISY vlastizrádců!!!!

Masunta
9. 9. 2022 19:23
Odpovědět  Lev Prch

!!!! …. těmi vykřičníky ubezpečuješ právě to SVÉ ego o správnosti SVÝCH názorů (nízká sebedůvěra?) nebo si myslíš, že můžeš na kde koho řvát jako v kuchyni ? Piš stále, stále k věci. Například jestli právě TY věříš v zázraky, jestli někomu schvaluješ nadšení právě TY. Jako jsi to psal asi před 2 dny. A nedělej si násilí na své podstatě – neomezuj se ve sprostých slovech, drštičko invalido… 🙂

Lev Prch
9. 9. 2022 19:31
Odpovědět  Masunta

F73,A52,F22,F100,F102,F104,F200,F600,F800,F801,Q56,G10,N393……Mardochu ze ZOO🤡🤡🤡🤡

sizok
9. 9. 2022 20:44
Odpovědět  Masunta

Tady se urážení nenosí. Tak se chovají pisálkové na seznamu.
Jestli chceš, aby se k tobě a tvým příspěvkům lidé chovali
uctivě, chovej se k nim stejně.

Lev Prch
9. 9. 2022 20:59
Odpovědět  sizok

On je totálně mimo,je to jen imbecil, který umí Ctrl -C a Ctrl-V a to ještě u starých článků 👎👎👎

Masunta
9. 9. 2022 22:20
Odpovědět  sizok

To dělám. Třeba uctivě upozorňuji, že jsou psychopaté či sprosťáci. To není sprosté slovo, jen popis, konstatování. To je ale překvapení. A neblblni se spekulací o seznamu. Tam jsem zakázaný asi rok – to tě nenapadlo když si čteš mé příspěvky ? Tak uctivě, test: 1+1 = ?

sizok
10. 9. 2022 09:23
Odpovědět  Masunta

Na provládních serverech jsme na tom stejně, já si taky mohu
pouze číst ty jejich nesmysly. Tvoje poslední věta v odpovědi
mi napovídá, že jsi naprostý sebestředný hajzl, který i na obyčejnou
klidnou otázku, která nijak neuráží, reaguješ ironií nebo agresí.
Běž do hajzlu, šmejde.

Masunta
9. 9. 2022 20:31
Odpovědět  Lev Prch

!!!! … je dobře, že to chce i kdejaký psychouš s vysazenou medikamentací… 🙂

Lev Prch
9. 9. 2022 20:57
Odpovědět  Masunta

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
9. 9. 2022 22:22
Odpovědět  Lev Prch

!!! … psych psych. Jen nadávej. to je normální. U sprosťáků. V kuchyni. 🙂

Masunta
10. 9. 2022 00:27
Odpovědět  Lev Prch

Tak tedy bereš Plegomazin.. no jasně jsi se prozradil.

Lev Prch
10. 9. 2022 07:12
Odpovědět  Masunta

9. 9. 2022 21:10
Odpovědět  Masunta

Došlo ti vůbec, že se sám chováš jako psychouš?

Lev Prch
9. 9. 2022 21:18

BEZmozku nedojde nikdy nic není mu dáno, vidíš to sám.

Markýza
9. 9. 2022 21:37
Odpovědět  Lev Prch

A mazejte za dveře! Oba! A vrátím vás až na konci školního roku!!

Lev Prch
10. 9. 2022 07:12
Odpovědět  Markýza

Ať táhne ten Ctrl-C a Ctrl-V

Albi
9. 9. 2022 21:45

Jak by mohlo. I laikovi je známo, že psychopati považují za psychopady ty druhé.

sizok
9. 9. 2022 22:09
Odpovědět  Albi

Jen hloupí lidé si myslí, že ostatní jsou hloupější než oni.

Masunta
9. 9. 2022 22:35
Odpovědět  sizok

Dokonce jsem na Sputniku jednou psal, že tam asi 6 diskutérů považuji za chytřejší, než jsem já sám (a na své IQ mám i papír; takže mě nikdo na své názory i mé chytrosti nemůže dostat). Už vím o pár takových chytřejších i zde. Je to ale vošajzlé – inteligencí je prý minimálně 12 druhů. To je ale překvapení… nebo že by jsi právě TY patřil k těm hloupějším ? Za takového se právě TY jistě nepovažuješ. Hlavně si se mnou TY právě, dopisuj. Ale nemyslím si, že by došlo na vytvoření nějaké kladné hodnoty. To by se stalo spíše s dopisováním si s umělou inteligencí. Ta nemá ego a dokáže se strojově učit.

10. 9. 2022 04:12
Odpovědět  Masunta

Evidentně máš absenci interpersonální inteligence a výrazný handicap tvůrčí inteligence.

sizok
10. 9. 2022 09:25
Odpovědět  Masunta

Internet snese kdejaký nesmysl.
Já jsem atomový fyzik a mám 3 nobly.

Masunta
9. 9. 2022 22:26

Schválně jsem důsledný. Chovám se ale slušně, neřvu na někoho vykřičníkama. Jsem vůči psychoušům důsledný a to si ti se sníženou íinteligencí mohou vysvětlit jak se jim hodí. To je ale překvapení. Stále nechápeš, že ? Proč mě čteš, abys mi psal ?

10. 9. 2022 04:43
Odpovědět  Masunta

Ty máš o slušném chování pojem asi jako řeznický pes před uzenářstvím. Proč čteš Lva Prch, když ti vadí jak píše? Jeho věc a tvoje zbytečná, ale úplně zbytečná starost. Jen zasír-ráš diskuzní prostor. Trollům to Semi zatrhl, tak jsi okamžitě zaplnil uvolněný prostor. Měl bys jít k psychoušovi a poradit se s ním, jak zarazit své sklony ke kyberšikaně. Ale kyberšikana je fajn, viď, můžeš se do každého navážet a nedostaneš obratem přes držku, jak bys zasloužil.
Na vojně jsem byl s klukem, nějaký Antoušek (fakt se tak blbě jmenoval) z Jindřichova Hradce. Geniální šachista – několik cen a diplomů – a mapu snad celého světa měl v malíčku – ale jinak, jako člověk, to byl neuvěřitelnej kre-tén. Silně mi ho připomínáš. A proč na tebe reaguji? Protože z celé duše nesnáším namachrované, zbabělé, srá-če.
Dovolím si s úspěchem pochybovat i o tvém údajně vysokém IQ. Člověk se skutečně vysokým IQ je natolik sebevědomý, že s ním nemusí mávat jako s praporem. Naopak zakomplexovaný a zahořklý ko-kot si přifukuje své scvrklé ego tím, že dehonestuje své bližní. A to je přesně to, co děláš. A vůbec, co si budem bublat. Už v NR ses choval jako histrión pod vlivem. A nic se nezměnilo.

Lev Prch
10. 9. 2022 07:14

Díky Milane,ale při jeho ynteligenci to stejně nepochopí 👎👎👎👎👎

Gales
9. 9. 2022 19:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Pšontci lifrují obilí z ukrajiny k sobě.Pak nám ho budou prodávat.

Lev Prch
9. 9. 2022 19:57
Odpovědět  Gales

A co jsi čekal,je to Pšonek,tím je řečeno vše!🙋

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
9. 9. 2022 23:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten světový řád… v USA se stále více vyhrocuje situace.
Biden: „Príliš veľa z toho, čo sa dnes v našej krajine deje, nie je normálne. Donald Trump a ďalší republikáni predstavujú extrémizmus, ktorý ohrozuje samotné základy našej republiky.“
Trump tiež nezostáva nič dlžný: Bidena nazýva bláznom v stave demencie a demokrati sú už plnohodnotnými fašistami, ktorí chcú, „aby sme nenávideli Ameriku“.
Zdá sa však, že to, čo si nedávno dovolili popredné prorepublikánske noviny „The Washington Times“, posúva situáciu na novú úroveň.
„Joe Biden musí zaplatiť za klamstvá, smrť, vojnu a utrpenie, ktoré spôsobil svetu,“ to nie je nápis na transparente na pro-Trumpovskej pouličnej demonštrácii, ale redakčný titulok v renomovaných metropolitných novinách. Redaktor ďalej píše: „Nikdy Washington nezvolil nekvalifikovanejšieho, politicky zbabelého a dôkladne kompromitovaného politika ako Joseph Biden.»