Putin se pokusil Trumpa svést! Putina obvinili, že na setkání s Trumpem záměrně vybral krásnou překladatelku

Stephanie Grisham: Putin na jednání s Trumpem najal krásnou překladatelku, aby ho rozptýlil.

Ve Spojených státech byl ruský prezident Vladimir Putin přistižen při záměrném výběru krásné překladatelky pro setkání s bývalým americkým vůdcem Donaldem Trumpem. Řekla to tisková tajemnice exprezidenta Stephanie Grishamová, uvádí telegramový kanál „RIA Novosti: USA“.

Podle slov Grishamové na vzhled ženy jako první upozornila Fiona Macleod Hillová, která sloužila v době prezidenství Trumpa jako náčelnice štábu. 

„Když setkání začalo, Fiona Hillová se ke mně naklonila a zeptala se, jestli jsem si všimla překladatelky Putina, která byla atraktivní brunetka s dlouhými vlasy, hezkou tváří a úžasnou postavou,“ řekla Grishamová.

Bývalá mluvčí poznamenala, že podle předpokladu Hillové ruský vůdce záměrně přivedl na setkání krásnou ženu – specialistku, aby odvedl pozornost Trumpa.

Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov a ruské ministerstvo zahraničí komentovali zprávu bývalé tiskové tajemnice Donalda Trumpa Stephanie Grishamové o krásné překladatelce ruského prezidenta Vladimira Putina během jednání s bývalým prezidentem USA.

Dmitrij Peskov řekl, že překladatele nevybírá sám prezident; toto je v kompetenci oddělení zahraniční politiky. Ruské ministerstvo zahraničí na otázku ohledně slov Grishamové reagovalo vtipem.

„Nyní víme, o čem členové delegace USA přemýšlejí při jednáních s Rusy,“ cituje agentura RIA Novosti .

Připomeneme, Stephanie Grishamová také uvádí , že americký vůdce se během svého setkání v Japonsku v roce 2019 záměrně pokoušel vypadat tvrději ve vztahu ke svému ruskému protějšku Vladimiru Putinovi. Liz Harringtonová, mluvčí Trumpa, označila Grishamovou za „nespokojeného bývalého zaměstnance“ a její knihu považuje za „další žalostný pokus vydělat na prezidentově moci a prodávat lži o rodině“ bývalého amerického prezidenta.

https://bit.ly/3CXdbIL
https://bit.ly/3kNtWQA

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na