politika

Putin: Skutečnost, že etnický Žid Volodymyr Zelenskij kryje oslavování nacismu, je nechutná

Skutečnost, že etnický Žid Volodymyr Zelenskij zakrývá oslavování nacismu na ukrajinském území, je nechutná, řekl ruský prezident Vladimir Putin.

„To dělá celou situaci extrémně ohavnou tím, že etnický Žid kryje oslavování nacismu a kryje ty, kteří kdysi vedli holocaust na Ukrajině, a to je zničení 1,5 milionu lidí,“ cituje TASS prezidenta.

Západní kurátoři podle Putina postavili Zelenského do čela kyjevského režimu záměrně, aby člověk židovského původu kryl „takovou protilidskou podstatu“, která je základem současného ukrajinského státu.

Právě to podle jeho názoru dělá celou situaci nechutnou.

Téhož dne Vladimir Putin řekl, že Židy na Ukrajině většinou nezničili Němci, ale Banderovci. Prezident vyzval, aby „se vytáhla na světlo a ukázala“ fakta o oslavování krvavých vrahů. Rusko podle jeho slov v průběhu speciální vojenské operace na ochranu Donbasu nebojuje s ukrajinským lidem, ale se stoupenci ideologie Stepana Bandery

Vladimir Putin řekl, že jeho židovští přátelé považují Volodymyra Zelenského za ostudu židovského národa

Dodal, že “1,5 milionu Židů bylo zničeno na Ukrajině a to především rukama Banderovců.”

https://iz.ru/1569418/2023-09-05/putin-nazval-otvratitelnym-prikrytie-zelenskim-geroizatcii-natcizma

sdíletj na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ANTIUKRAJINEC
6. 9. 2023 02:38

ŽIDI BYLI VŽDYCKY KURVY!!!!🤮

Jaris
6. 9. 2023 04:07

tak mam pocit, ze si zidi sami utahuji smycku kolem krku. Pomalu, ale jiste vylezaji vsechna svinstva, ktera organizovali a stale organizuji. Valkami a revolucemi pocinaje a kovidovou vakcinaci spojenou s terorizovanim obyvatelstva konce.

ijn
6. 9. 2023 08:34
Odpovědět  Jaris

židí nesmí penetrovat vedení států více, než je jich ve společnosti ,…do 5%,…dnes je opak pravdou 70% vysokých funkcí zastávají židi a jejich stoupenci (Zeman a spol.)

Putinovec
6. 9. 2023 09:43
Odpovědět  Jaris

Všímáte si toho , co se už znovu děje ? Na počátku 20 století , se židovský zotročený národ vzepřel a začal splývat s národy , ve kterých fyzicky žil . Odžidoval se . A co následovalo ? Jejich majitel prostřednictvým pasáků židovského národa , lichvářských bank a klenotnických závodů , tedy míst , kde tato pasácká sebranka shromažďovala zdroje , jim zařídila Hitlera , k osekání suchých větví . Rozumějte , k likvidaci těch , kteří už se nechtějí nechat pást .
A co se děje ve 21 století ? Totéž ! Majitel židovského národa , už tento nástroj nepoťebuje , protože plán zkoupení světa pomocí lichvy , přivedl planetu na pokraj 3 různých globálních krizí , kde každá samostatně , má potenciál zničit celé lidstvo . Proto byl žid zelí tak okatě dosazen , jako figurka fašistického banderstánu .
A k čemu to má vést ? K diskreditaci židovského národa a jeho likvidaci cizí rukou . Bylo vynaloženo veliké úsilí ze strany některých skupin z Izraele , aby byl tento plán proveden rukama RF . Potom by bolo možně RF generačně likvidovat , tak jako Německý národ , za jejich kolektivní vinu .

Putinovec
6. 9. 2023 10:07
Odpovědět  Putinovec

A co myslíte ? Pomáháte nevědomky dovézt tento proces , do jeho zamýšleného cíle ?
Já tvrdím , že ano . My nepotřebujeme skákat bezmyšlenkovitě a skandovat přitom : Kdo neskáče ten je ? , podle plánu někoho , kdo se nás snaží bezstrukturně řídit , dle pozice “rozděl a panuj , perte se a žerte se ” .
Nepotřebujeme aby Nám kdokoliv ordinoval to , co Nás rozděluje .
Musíme se spojovat , na základě toho , co všechny národy dělá společným . Přirozenou touhou budovat svět , kde nikdo nebude méněcenný či zotročený , kde všem lidem bez rozdílu bude plně zaručeno jejich právo na uspokojování jejich životních potřeb , kde každý člověk bude mít plnou možnost , rozvíjet ku prospěchu společnosti svůj talent od Boha , který máme každý v sobě zakódovaný a kde každý v míře svých schopností bude pracovat na tom , aby další generaci odevzdal takový svět , kde žít bude radostí .
Nás všech dohromady , kteří chceme spokojený klidný život , vedený ke zdokonalení člověka tak , aby se stal Člověkem, je na této planetě drtivá většina . Zrůdy z tohoto světa vymeteme jedním prostým činem . Tím , že přestaneme hledat to , co Nás má rozdělit .

ModrýKlokan
7. 9. 2023 12:23
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec 1+

Máš dost dobrý komentáře. Bohužel hodně lidí ještě není připraveno pochopit, o čem píšeš. Konceptuální myšlení a schopnost chápat kontext, jim přichází postupně a každý vybočení jim rozhodí emoce. Je třeba být trpělivý.

jiří
7. 9. 2023 18:53
Odpovědět  ModrýKlokan

Ne každý, je připraven na “zlatý věk”.

Jaris
6. 9. 2023 12:51
Odpovědět  Putinovec

Co porad mate s tim ‘zotrocenym narodem zidu’? Vzdyt oni byli svobodnejsi (a stale jsou) nez kterykoliv domorodec ve sve vlasti. Zidi se nikdy nikde neasimilovali, vzdy se drzeli mimo spolecnost a sami vytvareli ghetta, kde obchodovali, pujcovali penize, lichvarili a celkove si zili po svem. Byli tolerovani do te doby, dokud cise s jejich spinavymi praktikami nepretekla a byli z hostitelskych zemi vypuzeni. Stalo se tak vice nez 100x! Pokud se nekomu zda, ze se jaksi ‘odzidovstili’, je na omylu.
Za socialismu nebylo o zidech vubec slyset. Nikoho to ani nezajimalo. Avsak po 89′ roce se najednou s nimi roztrhnul pytel a zacalo typicke rabovani majetku, ktere do te doby patrilo ceskoslovenskemu lidu. Zacali se drat na ty nejvyssi prominentni pozice v politice, jako reditele vselijakych instituci a koncernu, jako guverneri Ceske banky, atd. Dnes zidi totalne ovladaji finance,obchod, zdravotnictvi, skolstvi, soudy, media, mizernou radoby kulturu. Tento problem je celosvetovy!
Takhle se nikdy nechova, ze jde o ubohy ‘zotroceny’ narod.

Putinovec
6. 9. 2023 14:03
Odpovědět  Jaris

Dělají to všichni židé , nebo je to úzká záležitost jejich parazitických jelit .
Byl ve Třetí fašistické říši každý fašista , nebo tam byl podstatný počet obyvatel protifašistický .
Volil každý Čech tuto protektorátní vládní sebranku , nebo je velká část národa , která je nenávidí .
Pokud bude RF , používat při zohledňování svých zájmů , stejný mustr jako Vy , tak Nás všechny vyhladí jako nepřátele , ohrožujících jejich existenci . A jsou všichni obyvatelé ČR nepřátelé RF , nebo je to jen ukřičená menšina .
Pokud se nenaučíte rozeznávat , kdo je opravdový nepřítel a kdo představuje křoví , za kterým se nepřítel lidstva jako takový ukrývá , tak co Vás bude odlišovat od davů :
Jásajících na Ukrajinském majdanu…
Upalujících Mistra Jana…
Lynčujících sudeťáky při jejich odsunu…
Skákajících při zmenšujících se Chvilkách nenávisti ….
Připravených lynčovat kohokoliv , kdo nemá správně nasazený tlamolep …
Ten , kdo řídí bezstrukturně , pomocí pro Něho vhodně dávkovaných informací , se spoléhá na to , že bude ovlivňovat tupý dav . Velice dobře ví , že přemýšlející , zvažující , pochybující a hledající , mu na vařenou nudli neskočí .

Putinovec
6. 9. 2023 14:30
Odpovědět  Putinovec

Pokud si myslíte , že je židovský národ svobodný , tak si zkuste nastudovat , co provede obřízka osmý den malému dítěti , kterému se ještě nevyvinula vyšší energetická centra , čakry .
Zkuste si nastudovat , jaký svazující fašismus představuje Talmud . Je to stejné svinstvo , jako soudobě historicky vzniklý islám , jako soudobě historicky vzniklé křesťanství , kde islám , ani křesťanství , nemají s původním koránským učením Ísi a s původním učením Ježíše , naprosto nic společného .
A ve jménu těchto svinstev , se dějí nejhorší zvěrstva .
Pokud je židovský národ vinen a to stejně tak jako muslimské národy a křesťanské národy , tak tedy ano , všechnu tu zkaženou verbež , která je nucena fungovat pod ideologickou knutou , je nutno vyhubit .
Přesně takto se v davu vytváří poptávka po fašismu .

Milan ze Zahrady Čech
6. 9. 2023 15:06
Odpovědět  Jaris

Židi se ne že drželi v ghetech mimo společnost, ale byli společností do ghet po staletí naháněni! Dokonce jim bylo zakázáno i provozovat řemesla či rolničit. Co jim pak zbývalo? Obchod a finančnictví. Ale dle vás si to ale měli mrsknout. Zajímalo by mě, co byste dělala, kdybyste mezi svými předky objevila Žida. Přežila byste to? Ale že se s tím vůbec zdržuji.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
6. 9. 2023 21:41

Je zajímavé, jak naše australská spoludiskutující neustále není ochotná vzít na vědomí, že v přírodě vždycky má navrch ten nejschopnější jedinec, který překoná i ty největší překážky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Dag
6. 9. 2023 17:48
Odpovědět  Jaris

Jejich úspěch v obchodě i vzdělání budil vždy závist a závist zapricinila pogromy.Jak je někde úspěch a penize,tak se křesťané chovali zcela nekrestansky.

jiří
7. 9. 2023 19:18
Odpovědět  Dag

Jejich úspěch, je pouhá lichva. Je zajímavé, že mezi židy a mezi muslimy je zakázána.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
7. 9. 2023 20:11
Odpovědět  jiří

Islám půjčování na úrok povoluje. Je naopak zajímavé, že si všichni od židů velice rádi půjčovali. Pravda, když měli vracet, tak se dost ošivali.

Editor
7. 9. 2023 20:14
Odpovědět  Jaris

Pokud to jsou tací padouši, tak proč si od nich půjčoval kdekdo včetně vladařů? Stačilo si od nich nepůjčovat, nekupovat od nich a byli by za chvíli plajte! Proč ostatní lidé neobchodovali a nepůjčovali peníze na úrok?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
7. 9. 2023 23:20
Odpovědět  scipio

Aha, konkrétní otázka a došlo moudro, takže zbývá jenom palec dolu, protože jiná odpověď jaksi není na skladě!

KOLOMA
6. 9. 2023 10:07
Odpovědět  Jaris

Stačí se podívat, co teď tato vláda z nich složená s tímto zpitomělým národem dělá.

Veny232
6. 9. 2023 08:49

🙂

Vladimír
6. 9. 2023 09:25

A já bych to zase tak jasně neviděl. Je možné, že Alzák je agent Mosadu, protože je zřejmé, že těch banderovců na Ukrajině ubývá. Azov museli stavět znova, ostatní jednotky na tom nebudou o moc lépe, a postupně “revoluce” požírá své přerostlé děti typu Kolomojského. Takže…?

Karel
6. 9. 2023 09:40

Židi zapomněli na svoji tragédii, hodili přes palubu holokaust a své mrtvé a podporují židovského ukronacistu Zelenského. Přesný obraz židovské nátury. To jsou židovské paradoxy.

Pavel K
7. 9. 2023 19:23
Odpovědět  Karel

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
Právě že nezapomněli a teď je včechny ty fašounky prostřednictvím Zeleniny, kteří se rozmnožili jako potkani, posílají do masomlejnku u Donbasu a okolí. Kdo si může přát lepší likvidaci potomků Banderovců, kteří během II WW tolik ublížili jewrej.

Gales
6. 9. 2023 18:19

Tohle se píše na ukrajinských sociálních sítích, že Zelenský a Kolomojský spolu měli a možná dost pořád mají intimní vztah. Štěbetají si o tom vrabci nejen v Kremlu, nejen na ukrajinských telegramech, ale i v Praze v okolí Fialovy vlády. Vyzývavost Zelenského jako komedianta byla obrovská a jeho transvestity výstupy ho přivedly ke Kolomojskému a k jeho šrajtofli.

Výsledkem je tak situace, kdy Zelenský vyhrožuje USA, že na Ukrajině žádné volby prezidenta nebudou, pokud je Američané nebo EU nezaplatí [2]. A vůbec bych se nedivil, že Zelenský se pokusí Kolomojského pumpnout o peníze výměnou za to, že ho soud nepošle do basy. Po Kolomojském totiž jdou i Američané, kterým prý vyfouknul nějaké obchody na Blízkém Východě podobně, jako Viktor Kožený vyfoukl Američanům ropná těžební práva v Ázerbájdžánu počátkem 90. let.

Z ajronetu.