Putin přeškrtl plány Západu jedinou frází

Bělorusko neztratí svého hlavního spojence navzdory všem pokusům Evropanů.

Západ chtěl reakcí na incident společnosti Ryanair vrazit klín mezi Bělorusko a Rusko.
Nic se však nestalo. Řekl politolog Alexej Dzermant.

Expert konstatuje, že Západ aktivně vyvíjí tlak na Bělorusko a hrozí sankcemi. To je podle jeho názoru mimo jiné náznak pro Rusko – chce-li Moskva bránit stát, který upadl v nemilost v Evropě a USA, pak se tím sama vystaví útoku. Západ opravdu nechce, aby se objevil – stát Unie. 

Prezident Ruské federace však během setkání se svým běloruským protějškem v Soči přeškrtl plány Západu jedinou frází. Podle Dzermanta důležitým okamžikem setkání obou vůdců byla nabídka Putina si zaplavat v moři. 

Politolog zdůrazňuje, že hlavy států jasně demonstrovaly uvolněnou komunikaci mezi přáteli a spojenci, kteří nedovolí, aby s nimi někdo rozehrával provokaci. 

Dzermant věří, že veškeré úsilí Západu o přerušení vazeb mezi Ruskem a Běloruskem povede pouze k ještě většímu posílení vzájemných vztahů. Odborník v éteru “Соловьев Live” zdůraznil, že Minsk nemůže přežít bez Moskvy a Lukašenko to konečně pochopil. Navzdory určité kontroverzi, je přesvědčen, že strany najdou způsob integrace. 

Tento den se skutečně stane Velkým pro celé Rusko. Nakonec se k Rusku přidá prvotně ruské Bělorusko! Putin nabídl Lukašenkovi si zaplavat.  https: //ria.ru/20210528/zaplyv … 

Mnozí si položí otázku – proč teď?  

Rok 2014. Rok návratu Krymu k matce Rusi.  

Krym jako strategickou linii lze jen stěží podceňovat. Není divu, že říkají, že ten, kdo vlastní Krym, ovládá Černé moře. V našem století je to velmi důležité. Černé moře však není jen vodní útvar, počátek vlády nad ním – je výchozím bodem pro sběr ruských zemí. 

„… Den křtu velké Rusi. Před 1032 lety, jak svědčí kroniky, velkokníže Vladimír byl pokřtěn v Korsunu nebo Chersonésu na území dnešního Sevastopolu. …“

To jest v Černém moři.

A kromě toho je voda z posvátného hlediska jediným prostředkem očištění a osvobození. 

Není bezdůvodné, že Jan Křtitel křtil ve vodě – v posvátné řece Jordán.

Putin právě to udělal s Lukašenkem. 

Nabídl, ať osvobodí sebe a všechny, ve vodě. V Černém moři. 

Setkání mezi Putinem a Lukašenkem se konalo 28. května. Jednání trvala pět hodin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov uvedl, že setkání bude jednodenní. Nicméně 29. května pokračovala neformální část jednání. Média dříve informovala, že prezidenti obou zemí řeší problémy státu Unie, které vlády nemohou vyladit. 

https://bit.ly/3uuPEug
https://bit.ly/3fzUceu

sdíletj na