politika

Putin odhalil tajný plán Západu: proto se snaží zastavit “Nord Stream 2”

Dnes, během setkání Vladimira Putina s vedoucími frakcí Státní dumy, bylo nastoleno téma porušování svobody projevu … „jak to bylo v USA“. Jednalo se především o velké IT společnosti, které „prakticky negují legislativu všech zemí“.

Ruský prezident souhlasil – je to vážná výzva. 

“Světem jako celkem prochází ideologická propast. To je naprosto zřejmá věc,” cituje Putina tisková služba  
Kremlu. “Pokud se tak chovají ve své zemi, tak jak se budou chovat k ostatním? My, samozřejmě, o tom musíme přemýšlet předem.“

Vladimir Putin se vyjádřil ke zkušenosti Ukrajiny – „vzali a tři přední televizní kanály uzavřeli“:
„A všichni mlčí a někteří jim dokonce souhlasně poklepávají na rameno.“

„Nebo se podívejte, co se stalo v Lotyšsku: vzali a uzavřeli 16 našich sdělovacích prostředků. A ticho. Kde jsou v této věci hodnocení našich západních hledačů pravdy?“ – řekl Putin.

To vše jsou jen nástroje k dosažení geopolitických cílů, v tomto případě ve vztahu k naší zemi. Proč se všichni tak točí kolem “Nord Stream 2”? Chtějí, aby Rusko platilo za jejich geopolitický projekt “Ukrajina”, to je vše. Je to docela primitivní, všechno je jednoduché, a my tomu už dlouho rozumíme,” řekl Putin.

Stavba plynovodu “Nord Stream 2” je dokončena z více než 90%. Práce byly obnoveny počátkem února, více než rok poté, co byly pozastaveny kvůli námitkám předchozí americké administrativy.

https://bit.ly/37p9E8P

sdíletj na