Putin: „Naším úkolem je zajistit, aby nám nemohli způsobit škodu“

Ukrajinský neonacistický režim cynicky zabíjí nejen Rusy, ale i své vlastní občany, včetně těch, kteří se vzdali. Uvedl to ruský prezident Vladimir Putin během setkání s úřadujícím šéfem DLR Denisem Pušilinem, informuje PolitNavigator.

„Máme co do činění s režimem, který se chová v nejvyšší míře krutě nejen k našim občanům, ale i ve vztahu ke svým. Včera oznámili, že 14 lidí, vojáků ukrajinské armády, se vzdalo v jedné z oblastí kontaktu. Bylo už pozdě a naši zůstali s nimi, pár lidí – ani ne kvůli hlídání, ale proto, aby je ráno vyvedli z bojové zóny.

Nepřítel na jedno místo vypálil tři sta střel (granátů?). Zničil všechny své vojáky. Bohužel utrpěli i naši kluci,“ řekl prezident.

Vladimir Putin zdůraznil, že úkolem Ruska je zajistit bezpečnost svých území před útoky neonacistů.

“Ani své nelitují, chovají se nanejvýš cynicky a krutě. Naším úkolem je proto – odsunout je do takové vzdálenosti, ze které nám nemohou způsobit škodu,“ dodal Putin.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/40OSHhJ

sdíletj na

4.3 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
7. 4. 2023 01:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Likvidují své vojáky i civilisty – s kým potom budou dobývat Kreml? Už to vyřvávají víc než rok a jediný výsledek je, že jim ubývají “lidské zdroje”.

Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2023 06:52
Odpovědět  Albi

Ubývají lidské zdroje… To je obrat, co? Už ne lidi, ale zdroje. Ale posunuli jsme se, to jo. Energetické zdroje minulosti, kvůli kterým se vedli války, byli otroci. No a teď se vedou války o zdroje pomocí lidských “zdrojů”, čiže otroků. Aspoň to mi asociuje pojem “lidské zdroje”.

Albi
7. 4. 2023 07:55

Tak. Mně taky – už dlouho jsme všichni jen “zdroje”. A taky podle toho posuzováni.
Jedni kvalitnější, jiné bezcenné – ti skončí stejně jako zastaralé, už nepotřebné zbraně jako první.

A teď mě napadla definice z časů minulých. Ta mantra tenkrát zněla: “Zdrojem vší moci je lid”.
To se ještě vládnoucí klika “lidu” aspoň do jisté míry bála. Dnes stačí mít za sebou kapitál – mrtvé peníze a “lid” není zapotřebí, jen překáží.

Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2023 08:41
Odpovědět  Albi

Nikdy nezapomenu na Štrougala a jeho slavnej výrok: “Hlavně aby se horníci nenas-rali,” když se rychtovalo zdražování v podstatě o pár fufníků.
Vono jde taky vo to, že tehdá se kočírovalo podle ideologie. Takže papapalášstvo zpronevěřovalo a defraudovalo když se dalo co se dalo, ale, v porovnání s dnešními kleptokraty, tak nějak komorně a skromně, protože se muselo, chtěj nechtěj, v tom co bylo na očích, čiže ve vlastnictví, projevovat v souladu s ideologickou linií. Soudruh plantážník, jako je například soudruh Filip, by zkrátka skončil na Pamprlíku už jen proto, že by UPOZORŇOVAL, a tím pádem syslící soudruhy OHROŽOVAL. Proto hadrák.
Papalášstvo zbujnělo a už ho netěšilo mít nasyslíno a nemoct se předvádět co výcečlověci. A už to jelo. KGB, STB, CIA, MI6 – všechno hezky v jednom cucku a už se disidentovalo a už se piklilo a v USA rok před hadrákem pane prezidente Havle sem, a ve Franciii pane prezidente Havle tam, a než jsme se nadáli tak “Havel na Hrad!” a “Pravda a Láska!” a “Nejsme jako oni!” a volná ruka trhu a fuj ideologie a fuj ROH a fuj socialismus a hurá privatizace! a… a než jsme se nadáli, jsme žebráci. Protože ani žádná vize. Jen forma. Bez obsahu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
tupý hulvát
7. 4. 2023 09:34

” Takže papalášstvo zpronevěřovalo a defraudovalo když se dalo co se dalo,” 
Tyhle obecné a vylhané pitomosti máte odkud,z České televize,nebo to říkal šafr?

Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2023 10:53
Odpovědět  tupý hulvát

Pokud nechápete rozdíl mezi papalášstvem a vedením, mezi papalášem a funkcionářem, mezi soudruhem a papírákem, to jest soudruhem podle papírů, pak je jakákoli diskuze s vámi marněním času.
P.S. Vy vážně věříte, že hadrák vypučel z vůle lidu? Že Čalfa a hafo dalších papalášů, kteří po hadráku shodili rubašky a navlékli se do revolučních svetrů a džín nebyli papaláši, ale poctiví soudruzi a že estébáci, kteří z pozadí tahali ve spolupráci s KGB, CIA a MI6 za nitky, byli straně oddaní soudruzi?
O papaláších a jejich zlodějnách vím dost. Netřeba mi lhát. To vy raději přestaňte obelhávat sám sebe. Pokud však nechápete rozdíl mezi papalášem a soudruhem, mezi Skálou a Filipem, nic s tím nenadělám a jakákoli další diskuze je bezpředmětná.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
7. 4. 2023 16:37

Máš oravdu.
Kdo chce, vidí to i dnes. Kauza Ukrajina musela být připravena jinde a jinými. Není myslitelné, aby jakýkoliv jinjý stát než velmnoc (a toí ještě ne každá” mohla sama o sobě rozhodnopout, kde bude jaká barevná revoluce a kde plnohodnotná válka.
Javíc aby přikázala výžznjamným i když nevelmnocenským státům, že a co mají na Ukrajinu dodávat.
Tím spíš změnit orientaci celého ost-bloku a dokonce přimět “lid” k adoraci předem vybraného vůdce. A jak charakteristické – ČSSR i Ukrajině byl vybrán “umělec” místo filozofa, ekonoma, hrdiny protiněmeckého odboje ….. (ti by danou roli nejspíš tak nezahráli).

Milan ze Zahrady Čech
8. 4. 2023 15:29
Odpovědět  Albi

🙂

Janka
7. 4. 2023 11:38

Kradlo sa, ale v malom. Co mal nejaky riaditel velkeho podniku? Chatu niekde pri jazere, rodinny dom podobny tomu, co vedla postavil robotnik, akurat,ze mu ho postavili ludia a nie sam ako ten robotnik, auto…..mozno zena co to kupila v tuzexe…..teraz potrebuje byt v New Yorku, jachtu, letne sidlo vo Francuzsku, drahe znackove oblecenie…..to je uplne iny level…..a nema to konca

Bety
7. 4. 2023 19:27
Odpovědět  Janka

U těch co touží jen po majetku to ani konec mít nemůže. Takovému Zelenskému
třeba nestačí jedna jachta, musí jich mít PĚT! Něco tak nesmyslného ,aspoň
pro normálního člověka.
Zrovna tak nesmyslná je ta průpovídka, že když naši papaláši budou mít DOST velký
plat, že nebudou zkorumpovatelní! Tyhle typy nebudou mít dost NIKDY!

Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2023 20:44
Odpovědět  Janka

No dyk to říkám. Jenže se papalášům zachtělo krást ve velkém. Aby bylo na ty jachty a letní sídla. A zase tak v malém to na tehdejší poměry nebylo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
7. 4. 2023 16:28

Padesát palců nahoru – minimnálkně!

Gales
7. 4. 2023 10:18
Odpovědět  Albi

Špidla říkal, že zdroje jsou….

Markýza
7. 4. 2023 18:03
Odpovědět  Albi

Ve sportu je to zase materiál.

Nadia369
7. 4. 2023 12:53
Odpovědět  Albi

Ale oni nechteji dobyvat Kreml. Vi , ze to neni mozne. Tady jde jen o to, udrzet tuto valku co nejdele v behu.Jde o penize. O udrzeni penezovodu pro ty, kteri toto zacali a ridi. Priklad – kdyz Zelensky dostane 2 miliony z penez danovych poplatniku, ctvrtinu si necha a zbytek putuje ruznymi cestickami zase zpatky k tem, co je poslali. Jejich financni system se hrouti uz nejaky cas a oni ztraceji moznosti financovani svych vlastnich rejdu.A ma to pro ne dalsi vyhody. Zniceni ekonomik statu, udrzovani lidi ve strachu atd… Cilem je zavest Velky Reset a depopulaci a ve sve zvracenosti si mysli, ze se jim to podari.

Burák
7. 4. 2023 07:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Škoda, že sami Ukrajinci nechápou, že jsou jako stát vyřízení. Ani dvě generace to nezpraví, obzvláště když verbují i mladé kluky a holky. V podstatě ty, kteří by mohli obnovit populaci své země. Bůh ví co v tom celém je. Jestli to není cílená likvidace. Jen místo plynových komor používají granáty.

PENNYS
8. 4. 2023 08:47
Odpovědět  Burák

Mají po “koVIDU” vypatlené mozkovny.Stejně jako celá eu. Není čemu se divit!

Pijack
7. 4. 2023 09:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Zase má pravdu. To se pozná snadno. Podle toho, jak naše servilní prorežimní média za posledních několik dní přinesla zvýšený počet nově propagačních článků o tom, jak je Putin “schován v bunkru”, osamocen a zasažen tím nejhorším, co na člověku lze pozorovat. No, Putin je stále čilý jako rybička. Setkává se s diplomaty celého světa… Podle míry obliby a jeho aktivity stoupá u českých písálků nervozita a vzteklina… asi proto, že se bojí reakcí čtenářů, kteří dřív či později tuhle impotentní propagandu odhalí a celou novinářskou obec zesměšní. To chce jen čas.

Gales
7. 4. 2023 10:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Závist je sfiňa.Žoldáci záviděli ukroušům,že se v zajetí budou mít líp než na bojišti a tak je raději zlikvidovali.Doufám že jim to rus oplatil a zlikvidoval je taky.

Markýza
8. 4. 2023 14:45
Odpovědět  Gales

No asi jste trefil přímo na hlavičku.

aamater
7. 4. 2023 13:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to ich potom musíte zatlačiť až do Atlantiku!!! Ale inak dobré … Ha, ha, ha … súhlasím s jeho názorom. Treba sa tých fašistických svíň zbaviť. Treba ich vytlačiť na okraj a možno až za okraj!!!

Veny232
7. 4. 2023 15:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlavně nepolevit…ten Nacistický mor nesmí vyhrát.

PENNYS
8. 4. 2023 08:44
Ohodnotit příspěvek :
     

odsunout je do takové vzdálenosti, ze které nám nemohou způsobit škodu,“ dodal Putin.
Ano Vladimíre Vladimíroviči,ta vzdálenost jsou hranice roku 1989!!! Vivat Rassia

Vanja
9. 4. 2023 13:17
Ohodnotit příspěvek :
     

RUSKO SE POUZE BRÁNÍ SVÉMU ZNIČENÍ, OVŠEM NEJLEPŠÍ OBRANOU JE ÚTOK.