Putin jmenoval cíle speciální operace na Ukrajině

Na otevřené lekci „Mluv o důležitém“ v Kaliningradu ruský prezident Vladimir Putin řekl, že posláním Ruska je zastavit válku, kterou Kyjev vedl proti Donbasu a chránit Rusko samotné.

„Po státním převratu [na Ukrajině] v roce 2014 obyvatelé Doněcka, Luhanska, obyvatelé významné části Krymu, nechtěli převrat uznat. Není to téma pro děti, ale je dostatečně srozumitelné. Začali proti nim vlastně válku a vedli ji osm let. Naším úkolem, posláním našich vojáků, milice Donbasu, je zastavit tuto válku, chránit lidi. A samozřejmě chránit samotné Rusko, protože na území dnešní Ukrajiny začali vytvářet protiruskou enklávu, která ohrožuje naši zemi,“ cituje TASS slova Putina.

Putin už dříve označil obyvatele Donbasu za součást společného kulturního prostoru s Ruskem.

https://bit.ly/3Q8qfkQ

4.1 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.1 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel K
1. 9. 2022 21:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak přeji hodně štěstí a ať se daří Gosudar. 🍀🍀❤👍👍🌹🙋‍♂️

sizok
1. 9. 2022 21:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Celý text na aeronetu.

Snad se jim to podaří, věřím jim.

Lev Prch
1. 9. 2022 21:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Žeňte tu banderonacistickou svoloč do vln severního ledového oceánu……a vylézt na břeh je nenechte!!!!!!🙋💐

Pozor
1. 9. 2022 22:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Už včera bolo neskoro ukrofašistov zastaviť. Ako sa hovorí Rusko dlho zapriaha ale keď sa pohne potom ho už nič nezastaví.

[Trol-1] ABC
1. 9. 2022 22:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Na Ria novosti obsáhlejší. Stále stejné bláboly jako před půl rokem. Brání se na Ukrajině proti NATO. Padla tam řada tisíc ruských hrdinů. Akorát NATO se zatím nedostavilo 😊

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
2. 9. 2022 00:42
Odpovědět  [Trol-1] ABC

(_!_)

Lev Prch
2. 9. 2022 06:14
Odpovědět  [Trol-1] ABC

Tvojí Achillovou patou je tvoje hlava!!!!!!

skeptik
2. 9. 2022 06:54
Odpovědět  [Trol-1] ABC

Co myslíte, proč se asi USA tak „stará“ o Ukrajinu a má potřebu ji ze všech sil „pomáhat“, když ani není v NATO?
Co máte z toho, že ignorujete fakta? Peníze?

TAVOS
2. 9. 2022 10:59
Odpovědět  [Trol-1] ABC

Dvě věci jsou věčné: univerzum a lidská hloupost; univerzem si nejsem jist.“ Albert Einstein

all
2. 9. 2022 01:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Ničte vyznavače satanismu,bijte a ničte fašisty i nacisty na ukrajině,zlo tohoto světa,pane presidente.

Pavel K
2. 9. 2022 08:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Když tak čtu ty příspěvky na alternativních webech, tak si říkám, kurňa kde to u nás v ČR jen vázne, aby jsme si vyčistili taky naši vlast od fašounů a všech těch 💩💩💩💩💩.

Pavel
2. 9. 2022 09:08
Odpovědět  Pavel K

To je těžké říci kde to vázne, ale asi v samotné výchově dnešních děcek. Tam je klíč. Jak říká náš pan důstojník zde z pokecu. Když necháte vychovávat své děti nepřítelem, co se dá potom očekávat? Vyroste vám poté taková generace jakou můžeme pozorovat nyní.

Pavel
2. 9. 2022 10:04
Odpovědět  Pavel

Četl jsem před chvílí na AE, že Černochová chce koupit nějaké předražené drony z Izraele. V příspěvku jsem tam četl, že kdyby byl premiérem Babiš, tak by si to nedovolila. Pavle, lidi snad budou volit zase toho Babiše, co tu sehrál to divadlo s Vrběticemi, co nás zamýšlel napíchat tím předraženým sajrajtem z Pfizeru, který zemi nikdy nevyvede z EU a NATO. Nevím jak ty, ale já už na to fakt nemám. Ta duševní vyprázdněnost tohoto národa tu opravdu čouhá jako sláma z bot. Tolik možných vlastenců tu je a tito trotlové fakt asi nic nepochopí. Už začínám chápat, i když to již vím dlouhé roky, proč to někteří lidé všechno vzdali. Možná je lepší zajít si do lesa, pak si dát doma svařáčka a vyprdnout se na to. Ten souboj s tou debilitou už začíná být opravdu únavný.

Pavel K
2. 9. 2022 10:55
Odpovědět  Pavel

Čteš mé myšlenky, proč myslíš, že někdy jsem tu skoro celý den a jindy občas trochu. Nebaví, nic nebaví a otrávený jsem jak malajský šíp.

Pavel K
2. 9. 2022 10:52
Odpovědět  Pavel

Souhlas, ale je tu spousta 45 a výše občanů, kteří by měli říci tak takhle ne!!!

TAVOS
2. 9. 2022 11:30
Odpovědět  Pavel K

Ono je velice obtížné prodírat se zástupy lobotomicky zmasakrovaných ovcí,které zařídí z pozice své moci vyhazov z práce kvůli neochotě se nechat zapíchnout šmakuládou,které počmárají chodník před barákem modrožlutým hnusem,protože je na baráku v době osvobození kromě České také Ruská vlajka,kdy před barákem v téže době staví auta s ukrofašistama a mají podivné otázky na Ruskou vlajku a sympatii s ní. Tisíckrát je možné říkat NE několika jednotlivci,když většina radostně bečí ááánooo !!Nepomůže ani triko se LVEM na prsou,ani stabilně připevněná Česká vlajka na autě. Prostě ta lobotomicky mozkově zmasakrovaná masa tupých ovcí s bramboračkou ve své lebeni díky MSM tlačí káru a pár „odpíračů,nezodpovědných sobců,flastenců a jiných individuí “ může jakkoliv brzdit,je to ho.no platné. U nás je cca 10 lidí,kteří mají když ne vlajku na baráku tak alespoň za oknem….

Pavel K
2. 9. 2022 13:02
Odpovědět  TAVOS

Tak souhlasím svámi, ale pozor, já si nemyslím že je nás tady PÁR!! Jen nejsme dostatečně slyšet a vidět. Neházejme flintu do ječmene. 🤣🤣🙋‍♂️🍀

Fanny
2. 9. 2022 13:16
Odpovědět  TAVOS

Vidím to u nás,je nás asi 10-12 lidí co spolu kamarádíme už hodně přes 30let,slavíme spolu narozeniny,Sylvestra,dokonce jsme jezdili i na dovolené celá tahle banda.
Přišel covídek a jako by se jim zatemnil mozek,strachy celí podělaní běželi si pro tu šmakuládu,(3x)já a ještě jedna kámoška očkované nejsme,to co jsem si já musela vyslechnout a dokonce od manžela,bych nikomu nepřála,stejně mě nepřesvědčili, prostě jsem v tom cítila podvod a dodnes mi nikdo nevymluví,že to tak nebylo a není.
Je až zarážející,jak blbá chřipka dokáže lidi rozdělit a znesvářit,kamarádi až za hrob,by byli schopni vás ve jménu „velké pravdy“z ČT i ukamenovat,prostě tahle doba,je jeden velkej,odpornej hnus.

Gales
2. 9. 2022 17:30
Odpovědět  Fanny

Proti demagogii pomůže jedině selskej rozum a logika.

Fanny
2. 9. 2022 12:54
Odpovědět  Pavel K

Všechno zlo u nás pochází z ČT 24, denně masíruje lidí lží a houpací koně jim to věří, (přeci by nám nelhali).Proto by bylo dobré v první řadě eliminovat tuto instituci,kterou musíme platit,aniž bychom ji sledovali.
Nadarmo se naříká,že tisk (dnes spíš tv) je sedmá velmoc,tady se to jen potvrzuje.

Pavel K
2. 9. 2022 13:06
Odpovědět  Fanny

I vám dávám za pravdu, musíme MY starší být začít více vidět a slyšet. Nemějte mi to za zlé, nechci někoho poučovat, to ne. Ale kdo je zdravotně trochu fit, jděte na tu demonstraci a VY co to máte daleko udělejteji u vás a hlavně se ozvěte, tato země je vaše. 🍀🌹😜🙋‍♂️

skeptik
2. 9. 2022 16:39
Odpovědět  Fanny

Wolfgang Bittner (pro různé mitrofanovy, pehe, dolejší, plesly či leschtiny samozřejmě představitel páté Putinový kolony), člen Mezinárodního PEN klubu, vystudovaný právník a několikrát vyznamenaný spisovatel svou knihu Dobytí Evropy Amerikou (Jaro, Praha 2014, ISBN – 978-80-904423-4-4, 115 s.) uvádí slovy: „Kdo je zastáncem války coby pokračování politiky jinými prostředky a je pro něj „posledním řešením“, ten by měl jít do těch míst, kde po počátečních lžích začnou padat výstřely, vybuchovat bomby a granáty a lidé křičí hrůzou, kde už nikdy nikdo nebude mít svou vlast. … Kdo je pro válku, ten by měl jít tam, kde je válka stále ještě „posledním řešením“.“
Bittner nesepsal nějaký ideologický pamflet – ale sebral zdroji doplněný materiál, který si dovoluje polemizovat s oficiálním pohledem určitých kruhů, který je mnohými médii bez jakýchkoli debat přejímán a šířen.
Speciální kapitolu věnuje Bittner právě selhání médií: „Albrecht Müller píše: „Seznam novinářek a novinářů podobně propletených s elitami by bylo třeba výrazně rozšířit, kdybychom chtěli ukázat kompletní obraz rozsahu vlivu.

skeptik
2. 9. 2022 16:40
Odpovědět  skeptik

Bittner poukazuje na fakt, že selhání Západu a lživé mediální kampaně jsou si vědomy i mnohé západní politické špičky. Například bývalý generál NATO, Harald Kujat, poznamenává: „Musíme se stavět opatrně nejen k tomu, co říká Rusko, ale i k tomu, co říká Ukrajina a, bohužel i k tomu, co říká Západ…“ (Bittner, s. 37).
Řada médií ovšem neškodí pouze dezinformacemi, ale zvláště tím, co zamlčuje. „Dokonce ani o zavraždění osmačtyřiceti proruských demonstrantů v Oděse, kde prozápadní nacionalisté zapálili Dům odborových svazů, se nezmínil ani jeden úvodník. Noviny informovaly o „protiteroristické operaci“ a „silných bojích s promoskevskými separatisty“ na Východní Ukrajině, ačkoliv v tomto okamžiku již každý věděl, že tam zuří občanská válka“. (Bittner, s. 27).
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Marek-Rezanka-Otazka-primo-shakespearovska-361272

skeptik
2. 9. 2022 16:44
Odpovědět  Fanny

Naše vlády nás udržují v neustálém strachu a válečné horečce. Stále je tu nějaký smrtelný nepřítel, který nás pozře, jestliže se za ně slepě nepostavíme. Náš problém jsou stádovitá množství lidí po celém světě, která poslouchají co jim diktuje politicko-mediální spřeženectví. Miliony lidí zahynuly pro tuto slepou poslušnost. Tisk, rozhlas a televize jsou klávesnice, na nichž se bez přestání hrají válečné melodie. Je mnohem snazší lidi oklamat, než je přesvědčit, že byli oklamáni. Každý kdo se o to pokusí, je okamžitě ocejchován jako nepřítel lidu, dán na černou listinu a ostrakizován.
  Kdo ovládá sdělovací prostředky, ovládá lidskou mysl. Podle toho kdo jaké názory zastává poznáme, co čte a poslouchá.
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/kdo-ovlada-tisk-televizi-ovlada-lidskou-mysl

[Trol-1] Jan5
2. 9. 2022 18:24
Odpovědět  Fanny

Ve srovnání s Rossija 1 jsou to úplný břídilové. Musí se ještě hodně učit.