Putin hraje šachy, NATO hraje…chodí pešek okolo?

Putin hraje šachy, NATO hraje…chodí pešek okolo?

O co dýl se situace na Ukrajině vyvíjí, o to víc mi připadá fascinující. Ukazujou se tu totiž věci, který dlouho doutnaly pod povrchem a teď se vynořujou a my pomalu zjišťujeme, že je všechno jinak, než jsme si mysleli. Sledujeme tu střet dvou světů, který operujou na různejch frekvencích.

Putin hraje svoje oblíbený šachy a v NATOstánu se hraje… těžko říct, co přesně, ale vypadá to jako něco na téma „Kterou evropskou zemi obětujem Satanovi dneska a kterou příští tejden?“ Takže možná ten pešek? Rozhodně nějaká hra, kterou tu nikdo nevyhraje.

To, že regulerní zombíci jsou úplně mimo a neví, která bije a nechápou nic z toho, co se U kravína děje, je samozřejmost. Je to hlavně proto, že dezinformační média, který zombíci sledujou, jsou mimo úplně stejně, taky neví, která bije, a taky nic z toho nechápou. Jim je to ale jedno. Média se nic chápat nesnaží. Jejich úkolem neni se v tom orientovat. Dostanou svoje NATO noty (no pun intended) a jedou podle nich. Děláš, co chcem – dostaneš zaplaceno. Neděláš – dostaneš padáka. Takže pro ně je to jednoduchý a pravda je jim ukradená.

Zombíci tu propagandu nesmyslů baští, a jelikož je nikdo nikdy nenaučil myslet, je prakticky nemožný dosáhnout toho, aby jejich mozky (nebo co v těch palicích maj) zaregistrovaly jakýkoliv fakta, který nezapadaj do narativu západní kolektivní demence.

U českejch zombíků to platí obzvlášť v případě čehokoliv souvisejícího s Ruskem. Ustrnuli někde v roce 1989 a nic z toho, co se od tý doby na východní frontě stalo, nezaregistrovali, takže nedokážou rozlišit mezi SSSR 80. let a dnešním Ruskem, ačkoliv ten rozdíl by stěží moh bejt větší.

Ale zombíky necháme stranou. Zajímavějším faktem je, že i my všichni s mozkama (snad jsem nezaznamenal žádnou výjimku, která by to popírala) jsme v únoru nečekali, že Rusko vstoupí na území Ukrajiny. Koneckonců Amíci k tomu Rusko provokovali 8 let a tim, že Rusové „každou chvíli vpadnou na Ukrajinu“, strašili za tu dobu tolikrát, že už na to člověk otupí. Takže jsem si jako mnoho dalších myslel, že když to Putin neudělal 8 let, proč by to dělal teď?

Postupem času se mi (stejně jako mnoha dalším) vyjasnilo, proč to tak bylo. Spousta z nás, včetně mě, nezaregistrovala výkřiky U kravína o nukleárních zbraních, spousta z nás neměla představu o tom, co se kuchtí v ukravínskejch biolaborkách, a asi nikdo nevěděl, že ukravínská Hitler Jugend plánovala větší masakr Donbasu než kdy předtim. Ve světle těch faktů je Operace Z celkem dost srozumitelná, a je pochopitelný, že Putin dával dobrej pozor celejch 8 let a o všem věděl.

No a to je ta klíčová věc. 

To, co mě nejvíc fascinuje, když sleduju vývoj Zetka, je, o kolik kroků je Putin přede všema ostatníma. Protože nejen my obyč lidi, ale i většina vojenskejch a politickejch analytiků neodhadla, co se stane. Zatímco ti ze západu se převážně ztrapňujou nesouvislým blábolením a urážkama Putina, že všechno dělá blbě (protože, zvyklí na americkou strategii maximální destrukce hlavně na civilistech, vůbec nechápou, co a proč dělá), ten zbytek se snaží to nějak objektivně zhodnotit a přiznávaj, že nemaj tolik informací jako Putin a tudíž je těžký odhadnout, jaká bude jeho další strategie.

Jak sleduju vyvíjející se situaci, spoustu věcí si uvědomuju až s nějakym zpožděním. Například Kyjev. Když ruská armáda pod vedením Putina během prvních pár dnů napochodovala až ke Kyjevu, říkal jsem si, „Panebože, co tam jde dělat? Co má v plánu?“ Jako mnoho dalších jsem čekal, že když už se teda jde na Ukrajinu, bude boj o Donbas. Co v Kyjevě? Chce snad Putin dobejvat celou Ukrajinu? To se mi nezdálo jako dobrej nápad. Ale evidentně Putin to měl dobře naplánovaný a promyšlený a nekonalo se ani dobejvání Ukrajiny, ani Kyjeva.

Jak později popsal Scott Ritter, ten tah byl geniální. Obklíčení Kyjeva zablokovalo značnou část ukravínskejch sil na severu kravína a dalo Rusku větší volnost při operacích na jihu a východě. Když dosáhli toho, čeho chtěli, od Kyjeva se stáhli. Zombíci se dodnes smějou tomu, jak hlupák Putin „nedobyl Kyjev“. Evidentně jim uniklo, že se o to nikdy nepokoušel, neměl to v plánu, a dočasným obklíčením Kyjeva dosáhl toho, čeho chtěl.

To je ale jen jedna z mnoha věcí, který ukazujou, že Putin se na tohle osm let připravoval, má to všechno promyšlený, a Západ jen valí voči, snaží se zběsile zachránit, co se dá, a skrz masmédia krmí zombíky nepřetržitou palbou absurdit, aby se neprobudili z hypnózy.

To, že si globalisti nacpali do západních vlád loutky, který sice převážně dělaj, co se po nich chce, ale vůbec ničemu nerozuměj, jim taky moc nepomáhá. Ty loutky totiž maj tendenci se utrhávat ze řetězu a trochu to přehánět, a jelikož nemaj dostatečný IQ na to, aby si promysleli důsledky svejch retardovanejch nápadů, a nemá jim kdo poradit, protože v celej vládě snad neni jedinej odborník na cokoliv jinýho než lhaní a zapírání, mírně se to vymyká z rukou.

Takže tu pak máme Fialovej Hnus, Ušatýho Raka, nebo Atomovou Pekařku, kteří v opojení moci a rusofóbních halucinací vymejšlí hovadiny hodný pacientů psychiatrický léčebny, čehož následkem bude totální chaos, kterej se neomezí jen na destrukci českejch občanů. Bude se jim to vracet.

Přes teroristický taktiky Azovců z učebnice „Lidský štíty“ Rusové pomalu ale jistě, bez zbytečnejch masakrů à la USA, vyčistili Mariupol a pak v klidu nechali vyhladovět dva tisíce hardcore nacistů, dokud se nevzdali. V Donbasu se uzavírá kotel a nikdo, kdo má aspoň trochu realistickou představu o situaci, nevěří, že ukroarmáda má nějakou šanci zvrátit nevyhnutelnej výsledek. Drtivá většina ukrajinskejch těžkejch zbraní byla zničená během prvních pár dnů operace. Absurdně masivní dodávky zbraní ze západu jsou zničený nebo zabavený, aniž by dokázaly Rusům napáchat nějakou závažnou škodu.

Prostě celý trapný NATO si převážně ani neškrtlo. (Proto je třeba připojit Švédsko a Finsko, aby mělo NATO k dispozici víc levnejch sněhovejch koulí.)

V ekonomickym sektoru je to všechno viditelný úplně jasně.

Sankce nedělaj Rusku celkem nic (v mnoha ohledech i přinášej vyšší zisky), zato zlikvidujou EU tak, že to nerozdejchá ani kolektiv SPOLUpachatelů v Prase, až se i zombíci naserou. (Záměrně neřikám ‚až to pochopí‘, protože to evidentně nehrozí, ale oni se naserou i bez chápání.)

Proč to tak je? Jednak proto, že vůdci NATOstánu jsou dementi a šašci jako Joe „kde to jsem?“ Bidet, BoJo the Clown, zvláštní škola ze Strakovy akademie, nebo smečka rusofóbních vzteklejch čoklů v Polsku, a jednak proto, že Putin se na to opravdu osm let připravoval, má evidentně plán, umí ho zrealizovat, a planejm výhrůžkám ze západu už se může jen smát.

Soudruhům z kriminální organizace USA začíná pomalu docházet například to, že Rusko a Čína se sbližujou víc než kdy předtim, což je něco, čemu chtěli – jak si teď opožděně uvědomujou – zabránit. Teď už to nezachrání. Prostě to projeli, stejně jako to Evropa (a hlavně ČR) projela s plynem.

Globalistům možná dojde, že najmout si sluhy s maximální loajalitou ale minimální inteligencí nebyla ta nejlepší strategie, ale to už bude pozdě. Tihle šašci budou sedět kolem prázdnýho stolu s prázdnejma kapsama, zatímco Putin si bude odnášet výhru.

Nedávno jsem viděl komentář: „Když bude Putin chtít, zavře kohouty úplně a má celou slavnou EU do měsíce na lopatě bez jediného výstřelu.“

Tomu postřehu se nedá nic vytknout. Nejen že to Putin může udělat a mělo by to přesně ten efekt, ale ještě by to ani nevypadalo jako nějakej zákeřnej tah, jelikož ti idioti z EU Putinovi škodí, co můžou, a tudíž neni žádnej logickej důvod, proč by on neměl škodit jim, ale ještě tu pořvávaj, že ten hnusnej ruskej plyn nechtěj a obejdou se bez něj, takže ho k tomu vyloženě provokujou.

Je to tak absurdní, že se člověk musí zamyslet, jestli Dmitri Orlov náhodou neměl pravdu víc, než by se na první pohled zdálo. Ta jeho úvaha opravdu vede člověka k zamyšlení, o co že se to tady ta EU (stejně jako USA) vlastně snaží. Nejvíc to totiž vypadá na sebEUraždu.

Co je možná ještě zajímavější, je to, že to Putin nedělá. Pořád plní smlouvy a dodává všem, co potřebujou. Proč, když proti němu bojuje celý NATO, se k nim chová tak slušně a nevyužije možnosti, která se přímo nabízí, byla by snadno ospravedlnitelná (jak vy na mě, tak já na vás), a zasadila by smrtící ránu? (Ono by se po pár dnech bez ropy a plynu asi i dost těžko bojovalo.)

Je snad hloupej a nenapadlo ho to?

To asi těžko. Poslední 3 měsíce jasně ukázaly, že 90% světový hlouposti se nachází v EU a jestli se někde v politickejch kruzích koncentruje nějaká inteligence, je to v Moskvě.

Tak proč?

Že by byl Putin takovej dobrák od kosti, to si asi taky nikdo tak růžově nemaluje. Pokud by ale reálně hrozilo, že NATIsti Putina zničí, zdálo by se až hloupostí je dál zásobovat energií.

Takže mi z toho vyplývá, že Putin má pocit, že si to může dovolit, neboli ho NATO neohrožuje zdaleka tolik, jak si mnozí myslí. A jelikož je Putin neustále o několik kroků před Západem, zřejmě k takovýmu závěru má dobrý důvody.

Tím se dostáváme k evropskejm přeborníkům v závodní rusofóbii – Polákům.

Po nějakejch bizarních legislativních čachrech s přeborníkem v nestandartní hře na piáno a jedním z nejbohatších feťáků na světě se zřejmě připravujou naběhnout do kravína a vyhnat odsud všechny ruský krávy. Obyvatelé NATOstánu jsou připravováni na to, že tim začne třetí světová válka, protože až první Polák dostane rachejtlí do kebule, naběhne tam celá armáda NATO (která tam zatím vůůůbec neni!) a požene ty rudoarmějce až na Aljašku.

Já mám ale pocit, že pokud se opravdu Poláci rozhodnou nasrat si do polobotek, dopadne to trochu jinak. Vidim to spíš tak, že skupinka těch nejzfanatizovanějších pitomců se rozběhne směr jih, hned za hranicema je vaporizujou ruský rakety, a soudruzi v NATOstánu se ani nehnou. Pak budou všichni tejden řvát v médiích jak dementi, ale stejně se nic moc nestane. NATO totiž čim dál tim víc vypadá jako pes, kterej štěká, ale nekouše, protože mu po všech těch nevyhranejch válkách s turbanama na poušti vypadaly zuby. (A za poslední 3 měsíce si nechali zničit většinu zbraní.)

V Polsku se pak snad najde někdo, kdo má dostatek mentální kapacity na to, aby ostatním vysvětlil, že druhá sebevražedná mise jim fakt nic nezíská, a v médiích se přejde k dalším vymyšlenejm událostem pro odlákání pozornosti. Z ukroarmády už těch příběhů asi moc nevydolujou, tak budou chvíli třeba zkoušet, jestli by lidi nechtěli vakcínu na opičovice. (Nechtěli.)

Kromě toho, že v NATOstánu a hlavně v EU nemaj bez Putina plyn a ropu, zjistili, že nějak nemaj ani obilí. Viněj z toho samozřejmě Putina (protože to je automatickej reflex), ale to nás s úplně stejnou samozřejmostí nenakrmí. Putin se směje a říká, „Přestaňte mě srát a pošlu vám obilí.“ EUroboti nadávaj a přemejšlej, co s tim udělaj, ale zatim nikoho nenapadlo přestat srát Putina.

Kam se podíváte, Putin vyhrává a NATO, zejména podsložka EU, a obzvlášť mentálně opožděná jednotka ČR, prohrává. Jestli je Putin o několik kroků před ostatníma, tak Prohnilej Flus je o několik kroků za ostatníma a prasátko Pekari o několik kilometrů mimo.

A nejen, že Putin ze všeho vychází jako vítěz, ale v polovině případů je to přímej důsledek pomatenýho počínání Naprosto Amatérský Teroristický Organizace (NATO).

Popravdě řečeno, mám ze třetí světový pořád menší strach. Ne že by tu nebyla možnost nukleárního Armagedonu. Dojít k tomu může – sebevražedný debility je tu dost – ale Rusko to nezačne. Aspoň pokud NATO nespáchá nějakou neuvěřitelně stupidní sviňárnu. Že by začalo NATO? V Pentagramu je pořád pár lidí, kteří maj dostatek inteligence na to, aby věděli, že by to byl konec nejen Ruska, ale i USA a všeho ostatního. Nevyhraje nikdo. Takže nuklearmagedon spíš ne. (Kromě toho, pokud zajdeme tak daleko, že by hrozil nukleární holokaust, mohly by to zarazit i nějaký vyšší síly než tady ta pozemská sebranka, ale do toho se zatim nebudeme pouštět.)

No a co bez nukleárek? Je čím dál tím evidentnější, že západní vlády jsou obsazený bandama diletantů, kteří netuší, jak hrát hru U kravína (nebo celkem jakoukoliv hru složitější než na babu), tak jen zkouší, co je zrovna napadne, se strategickejma schopnostma předškoláka a výhledem o něco kratším než na špičku vlastního rypáku. Proti nim stojí Putin, Lavrov, a další lidi, kteří maj promyšlenejch několik tahů dopředu a s pobavením čekaj, kterou z možnejch hloupostí zvolí západní pacienti příště.

Bude-li třetí světová válka bez nukleárek, NATO jí pravděpodobně rychle prohraje. Účast ČR pod vedením soudruha generála Harryho Pottera porážku jedině urychlí. (Vážně, pokud by se ČR dostala do opravdový války, co si asi tak myslíte, že se stane?) Všechno, co se odehrává v médiích NATOstánu, je jen divadlo. Ti, co to opravdu řídí, vědí, že to pěkně prosrali. Obětujou Ukrajinu. Nic jinýho jim nezbyde. Možná obětujou Polsko. Když bude třeba, tak i Slovensko a pak jsme na řadě my.

Naše vlády si o to samy řekly, takže s tim nikdo nebude mít problém. Ale do totální války NATO proti Rusku se NATO evidentně nehrne. Vyhýbá se tomu 3 měsíce, ačkoliv do kravína pumpuje, co se dá. Ale evidentně je to k ničemu, a otevřenej konflikt by přines jedině totální potupu a kolaps celýho NATOstánu. Takže nejspíš bude pokračovat divadlo, dokud Putin nedostane všechny tam, kam chce, a pak si NATOstán vymyslí nějakou novou hru pro zombíky, aby na celou trapnou aféru U kravína zapomněli, stejně jako v únoru během jednoho dne zapomněli na convid.

Pokud jde o nás – snad to přežijem. Fialovej Hnus dělá, co může, aby nás všechny zahubil, ale Putin naštěstí neni takovej magor, jak si tu zombíci myslí, a ČR je mu ukradená, takže nás i přes dementní provokace pravděpodobně nechá na pokoji. S Putinem si nejspíš nemusíme dělat starosti. S naší vládou si je rozhodně dělat musíme, ale ono na ně taky dojde. Ty čtyři roky tam nevydrží.

Festival strachu pokračuje, ale netřeba mu propadat. Globalisti ovládaj narativ médií, kterej ovládá zombíky, ale nad skutečnejma událostma U kravína maj mnohem větší kontrolu Putin, Lavrov a spol.

NATO mělo 3 měsíce na to, aby udělalo něco zásadního. Neudělali nic, co by stálo za zlámanou grešli. Jen pohádky v televizi. Protože na to prostě nemaj.

Takže klid. Kdo se chce naočkovat proti dvaceti neexistujícím nemocem, za „výhodnou cenu“ si postavit bunkr, zavřít se tam, nasadit si tři respirátory, a čekat, jak hrozný to všechno bude, klidně může.

Já budu dál v klidu žít a bavit se absurditou světa. Tohle divadlo je totiž prvotřídní.

Antivirus
https://bit.ly/3NIsDhm

4.8 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.8 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
28. 5. 2022 22:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Prvotřídní článek !!! Moc děkuju 🙂 🙂 🙂

Ladislav
31. 5. 2022 06:07
Odpovědět  zdena

Skvělé popsáno. Na PL by byl doživotní zákaz, pravda jim moc bolí!

Jarda
30. 5. 2022 20:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo, jako by jejich hlavní cíl byl rozeštvat všechny proti Rusku, což se jim daří, ale Rusko má svou práci a ti rozeštvaní potom budou litovat, že naletěli.

Jura
31. 5. 2022 15:06
Odpovědět  Jarda

o kterých všech mluvíte , pořád jsou to jedni a ti samý z kolonii USA , větší část světa má USA plné zuby.

Josef
30. 5. 2022 21:59
Ohodnotit příspěvek :
     

„Bude-li třetí světová válka bez nukleárek, NATO jí pravděpodobně rychle prohraje.“
Spíš by ji pomalu ale jistě vyhrálo. NATO má v konvenční výzbroji převahu.

Carlo_F
31. 5. 2022 09:03
Odpovědět  Josef

O tom, kdo by vyhrál můžeme vést pouze hypotetickou debatu, nicméně dle mého soudu nelze pouze posčítat hrušky a jablka. Je třeba počítat s tím, že ovládnout fakticky tak velkou zemi jako Rusko je téměř nemožné (jedině výměnou vlády a i to je s otazníkem). Dále je třeba počítat s reakcí obyvatelstva, se zadlužením tzv. „Západních“ zemí (již dnes je vidět, že ropní giganti dávají od USA i EU ruce pryč) a dalšími okolnostmi. Proti NATO bude stát Rusko, Čína a obecně země BRICS, diktát Západních zemí už po světě vyvolává podzemní kvas. A je tu spousta dalších aspektů…

Pavel
31. 5. 2022 16:14
Odpovědět  Carlo_F

Myslím, že to vidíte velmi dobře. Mimo koloniální Evropu, Australáky a pár jiných mají všichni amíků a anglosasů plné zuby.

janle57
31. 5. 2022 10:02
Odpovědět  Josef

I s touhle převahou v konvenčních zbraních,které ovšem musí na něco jezdit,mám
svůj názor na bojovou morálku západních armád zejména Řecka,Španělska Itálie
atd,ti by určitě nasazovali svůj krk někde na Ukrajině,ti tak hlídat sklad s vínem
a popíjet k tomu ouzo,historie z 2.sv.války to jen potvrzuje,to stejné platí i pro
naše případné mobilizované válečníky od PC,nemyslím si,že by Rusové v případě
klasické konvenční války i přes tzv.převahu NATO v lidech a zbraních by z toho
měli mít obavy,proti nim stojí bandy podělanců,kteří vůbec nemají chuť a zájem
s Ruskem bojovat.

Jura
31. 5. 2022 15:07
Odpovědět  Josef

a to jste slyšel na ČT.

Gales
30. 5. 2022 22:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Že by se u nás ty mosty opravovali zbytečně?Ti šmejdi nedají pokoj dokud nebudou eliminovaní v pracovních táborech.Mají to v genech. Z důvodu obsazenosti,by se u nás už měli propouštět méně komplikovanější vězni.

Carlo_F
31. 5. 2022 08:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Toho autora bych rád poznal osobně – má literární talent, dokonalý smysl pro ironii a dokáže naprosto přesně shrnout události do jednoho pochopitelného celku. Za mě – je to borec. Vynikající článek…

Langmaje
31. 5. 2022 23:43
Odpovědět  Carlo_F

Ano, 100% souhlas, jednoduše skvěle napsáno – vytisknout a archivovat.
Dokonalé zhodnocení současného stavu s nadhledem, humorem a nadějí
pro všechny lidi se zdravým rozumem. Za mě oba palce nahoru / i ty na nohou/.

BabaRáďa
2. 6. 2022 16:54
Odpovědět  Carlo_F

Připomíná mi hodně styl “verbala” v referencích u filmů na ČSFD, ale to je taková má malá konspirace. ? Také brutálně vtipné a surově výstižné.

Pavel
31. 5. 2022 16:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Opravdu skvělý článek, krásně odhaluje inteligenci dosazených loutek v celé EU, o našich zemských škůdcích raději nemluvit. S čím se absolutně shoduji, že naši zombíci a přeformátovaní opravdu nic nepochopí, protože na pochopení všech souvislostí nejsou dostatečně intelektuálně vybaveni, možná se naserou, k tomu jedinému může dojít a hned bude v kolonii veselo.

Gales
31. 5. 2022 18:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Fiala slintá blahem že se zas podařili sankce proti rusku tím,že se nebude smět dovážet ropa po moři.A že se bere ropa z ruska ropovodem družba jaksi nezmiňuje.A prej za drahotu může Putin.Zas jiná kvákalka si chválí,že sankce na rusa platí,protože jeho ropa je nejlevnější.Takže fakt jako u blbečků na dvorečku.

black
1. 6. 2022 06:14
Ohodnotit příspěvek :
     

super článek,výstižné a luxusně podané??