politika

Putin: Evropané ztratili gen nezávislosti

Evropané ztratili gen nezávislosti: čím více jsou biti, tím více se ohýbají, řekl ruský prezident Vladimir Putin v rozhovoru s novinářem Pavlem Zarubinem. 

“Čím více jim dávají do nosu, nebo mlátí po hlavě, tím více se ohýbají a široce se usmívají,řekl Putin. 

Mluvil také o pokračující americké okupaci Německa. 

“Sovětský svaz kdysi stáhl svá vojska a zastavil faktickou okupaci země. A Američané, jak víte, ne, vysvětlil. 

https://bit.ly/42aXgEh

sdíletj na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
15. 3. 2023 01:31

Ten gen ztratili nejen v Evropě, ale celý anglosaský svět. Proč? Protože gen suverenity se u USA proměnil v gen “samozřejmé” nadvlády. No a pak si USA přizpůsobily především Evropu, Kanadu a Austrálii na závislá území a tím jsme i tady u nás v české kotlině po třiceti letech vymývání mozků ten gen ztratili také.
No, copak byste řekli vy, čumbilisté všeho věku? Ještě před dvaceti lety by aspoň pozůstatky nejen komunistů bojovali o samostatnost za dnešních podmínek, a vy? Vy jen mačkáte nesmysly a jste celí šťastní, když vám v nějaké mobilní hře vypadne bod “navíc”!!
Škoda, že nemám čas a ani chuť se takovými zabývat. Stálo by za to dívat se jim přímo do očí a říkat přitom – “Co tvůj děda? Nenafackoval by ti? A co jeho otec? Ten by tě rovnou seřezal jako neposlušného a zlého psa … A v dobách husitů by ti říkali cizozemec a byla by to ta největší možná urážka v té době. Pohrdali by tebou, mobilní cvoku mačkací!!
Pro ten boj o suverenitu, právě proto mnoho lidí podvědomě fandí Rusku!
Střezte se udělat sebemenší chybičku Fialo, Pekarová, Rakušane, Pavle i vy další, co lízáte boty a zadek cizákům!
Sláva Ne slámě, ale HUSITŮM!
Kdo si neváží odkazu husitů a Žižky je prostě cizák a měl by být vyhnán z národa!

All
15. 3. 2023 07:23
Odpovědět  Peter 008

V roce 1989 jsme byli podvedeni.většina lidí skočila na udičku opět a zase cizincům na jejich opakovaný starý trik,kdy hledají ,,Ukřivděné primitjvy”-ty pak začínají vychvalovat do nebe, prý jak jsou schopní a uplácejí je penězi — zpracovávají je pro své ůskočné plány – takto vždy Infiltrovali ! A ty pak pomocí peněz použili k rozvratům, nepokojům a státním převratům i válkám. Takto vždy Infiltrují přes primitivy,hlupáky-kolaboranty a zrádce za peníze. ( Dobře si pamatuju,co dělal Havel,tomu dokonce dali zednáři zasvěcení-prý 18.stupeň,ráčkoval-koktal a prý spisovatel ? na tu jeho velmi primitivní a přiblblou hru jsem se vydržel dívat jen 2 minuty,ne více,blbost na entou ! primitiv,co nedokázal přestat s chlastem a nezdravým životem ani jako president-a tyky lhal,lhal kvůli majetku ) Po r.89 odešlo bohužel z československa hodně schopných lidí-ty nám ,,ukradla USA” pak začali rozkrádat banky,závody,všechno,vše.Ničili i kulturu,jazyk,školství.Takhle vždy Infiltrují přes Ukřivděné Primitivy a pokračují až do rozvratů a válek,tito satanisté,démoni zla.

All
15. 3. 2023 07:35
Odpovědět  All

Odchod a kradení mozků za velké sliby a peníze na západ se realizoval už v r.1969,kdy mnoho čechoslováků odešlo např.do usa a kanady -stavěli tam a tvořili,protože místní tam uměli tak leda prd,kromě rvaní se a válčení.Nyní jim ,,mozky” a majetky zase došly,tak se vrhli na Rusko pomocí neonacismu bandery.

Pavel z Moravy
15. 3. 2023 07:59
Odpovědět  All

Jednoduše řečeno, důstojnost národa je v zádeli. A bez důstojnosti není národ ničím.

All
15. 3. 2023 08:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

Důstojnost a čest a ůcta. Díky našim předkům a prapředkům.Naše DNA není jen ve hmotě,je ukrytá i mimo hmotu,dobře schovaná v energetických polích. Satanisté ji zuřivě hledají,aby nás totálně zotročili a zničili ( Včetně pomocí vakcinace,GMO a jiných metod na přeměnu ve ,,Transhumanoidy”- se ztrátou lidské Duše, na hluché,vedlejší vývojové větvi, satanské bez tvořivé budoucnosti ) Jde o to uvědomit si,kdo jsme a proč,proč žijeme,kam patříme,nezradit,vytrvat.

Zdena
15. 3. 2023 08:24
Odpovědět  All

Lépe jste to napsat nemohl, já v 89.jsem necinkala klíči bylo mi smutno,můj kamarád Ital velmi chytrý vzdělaný člověk říkal, co chcete máte všechno kam se cpete a měl pravdu nikdy jsem nebyla ve straně a nikdo v mé rodině ,vždycky jsem byla hrdá že jsem češka,ale dnes se začínám stydět! Říkat o lidech že jsou hloupí jen proto že nesouhlasí s rozkrádáním toho nic co nám ještě zbylo mohou jen ubožáci co vše odsuzují od klávesnice ,s kolika lidmi mluvili že ví jestli jsou hloupí ,Forest Gamp pro hlupáka každý hloupý!!!

Pedro
15. 3. 2023 09:57
Odpovědět  All

Viz Vondra, neskutečný proamícký kretén.

unor 2022
15. 3. 2023 07:51

Jednomu se vybavuje polsky kun, rehtajici o svobode a lezouci z jednoho chomoutu do druheho. Jeste vetsiho nez byl ten predchozi. No kun .. spise osel.

All
15. 3. 2023 08:25

Československo má velmi staré kořeny,původ a tradice. Pálava a Věstonice,Věstonická Venuše,Přerovská Venuše i Ostravská z Landeku, stáří 24 – 25 tisíc ! let. Prastará Jantarová stezka propojující Balt s Jadranem a Egejem vedla přes naše ůzemí chráněné knížetem Sámo,Sámem více jak 33 let před cizáky.Když neměla Kyjevská Rus vládce v r.480 ,šel vládnout Kyjevské Rusi náš kníže Veren z Velehradu a ujal se vlády až do r.500 ( čerpáno ze starých rukopisů na dřev,deskách a psáno Runami..z Omska a přetištěno do Velesovy knihy,vyšla i u nás ) Kdysi byl náš Velehrad tak mocnou slovanskou výspou,že se před ním i Říman sklonil..Existujeme tu mnoho tisíc let a povědomí o tom se přísně zakazuje,stejně tak Jan Žižka,později celé Národní Obrození,nebo i náš Ludvík Svoboda a president a osvobození Československa od fašizmu a nacismu sovětskou armádou,které vděčíme za svou existenci po II.s.v. Nezapomínáme na své Slovanské bratry a sestry,víme kdo jsme a nikdy nezapomeneme.Jsme boží děti se slovanskou duší a původem, ze světla,patříme Světlu.

All
15. 3. 2023 09:01
Odpovědět  All

Tenhle vzkaz , kdybych věděl,že jej dostane,posílám i Vladimíru. Na Východ,tam,odkud přichází Světlo. ( Nevzpomínám jen na sv.Václava,vzpomínám i na sv.Jiří,sv.Juraje, či sv.Irije a taky na jméno sv.Jan, původem ze svaté země Janů-Shanů,ze svaté země stavitelů pyramid z Východu,města Shan Yongu ukrytého celá staletí pod pískem.Vzpomínám i na sv.jméno Marie,kteréžto bývalo kdysi i titulem ženy,která ví a zná,nebývalo to obyčejné jméno.Svatý Václav,sv.Jiří,sv.Jan,sv.Marie,jména,která nám zcizili a vše zaonačili)

All
15. 3. 2023 09:57

Drazí přátelé,pokusím se zajít ještě dále. Naše sluneční soustava je na samém okraji ramene naší galaxie,proto jsme ,,více na ráně” a dostávaly se k nám i duše málo vyspělé z temnot,temnoty mimo galaktic.ramene.Taky ale Země,zde na pokraji, bývala rájem a velkou genetickoinformační bankou v tomto prostoru a sřídaly se tu duše ze Světla i Temnot. Slované zde existují podle Blavatské,ale i jiných zdrojů více jak 800 000 let,přežili obry a mágy z Atlantidy a jsou tu dodnes,jako ochránci,oráči i učitelé ,přišli na Zem v míru,ale byli donuceni se naučit i bránit a ochraňovat své Rody.Nejenom my,slované.Taky Aboringové z austrálie harmonizovali planetu. Taky Umbrimové,po kterých dodnes zůstala města a bohužel jen název,přišli,harmonizovali,učili,spravovali,ale vědět o nich nic nesmíme.Po Umbrimech přišli Etruskové,alespoň o nich víme trošku..něco.Hodně více víme o Katarech ve Francii,i to že byli do jednoho povražděni tím nejkrutějším způsobem,zcela nedávno-ve 12.století.Taky se o nich nesmí hovořit.Jsme místem střetů nedouků a zpozdilců s naopak vyspělými dušemi.Máme vydržet a vytrvat,nenechat se zlomit,ponechat si svou vůli,Vůli a vrátit se tam,odkud jsme přišli.