První nacistický pomník přátelům říšského vůdce SS, šéfa gestapa, velitele Algemeine SS Himmlera v Praze

První nacistický pomník přátelům říšského vůdce SS, šéfa gestapa, velitele Algemeine SS Himmlera v Praze k 75 výročí osvobození od nacismu

Jak je možné, že nácek z Řeporyj Novotný si může dovolit vše a celý národ vyděšeně trne,  kam až to zločinná parta kolem sta lidí s provokacemi vyhrotí? (Kolář otec a Kolář syn, Pirát Hřib…)

Co dělá policie, co dělají státní zástupci, co dělá ministr vnitra Hamáček za ČSSD, ministr zahraničí Petříček za ČSSD, že tato zvěrstva tolerují? Nebo je zákon a spravedlnost na tato zvěrstva bezbranná?

 Vážně Vlasovci zachránili Prahu, jak drze Novotný na tabuli napsal? Jak si může dovolit napsat tak podlou lež? Vlasovci (Buňačenko) zachránili lidi na Praze 4 a Praze 5, když se probojovávali na západ, protože měli hrůzu z trestu před Rudou armádou!
Pak je Američané vydali a trestu smrti za vraždy a spolupráci s Hitlerem neunikli!

Vážně nácek Novotný může sprostě vyhrožovat všem a ukrývat se za výrok, že je “poloviční Žid”, takže je beztrestný? A lze dohledat všude!

Jeden z důkazů

Novotný je starostou za koalici ODS, Zelení, ANO a Piráti

Dostane v České republice památník i masový nacistický vrah Breivik, který postřílel 77 dětí, pokud se zjistí, že s vraždami udělal i něco hezkého jako Vlasovci? 

Vážně adorace nacismu České republiky na výročí 75 let osvobození Rudou armádou je policií a státními zástupci tolerována?

Nebo snad tyto děsivé urážky jsou dle českého práva legální?

Dle zloby tisíců a možná milionů občanů České republiky (a lze dohledat všude) urážky Rudé armády a maršála Koněva zaobalené do jakéhosi boje proti komunistům měl ministr Petříček okamžitě utnout a vláda měla vydat prohlášení, že urážky chlapců a mužů, co osvobodili koncentrační tábory, rozdrtili nacisty a osvobodili Československo společně s generálem Ludvíkem Svobodou jsou na Českém území nepřípustné!
A TICHO

Samozřejmě je totální dezinformace, že údajně jeden z nejlepších sovětských generálů Vlasov v zajetí procitl jak po roce 1989 bolševik generál Petr Pavel a a prý věřil, že s Adolfem Hitlerem socialismus a Stalina porazí.

A proto s ním prý Vlasovci pod vedením Himmlera bojovali proti Rudé armádě. 

Je to lež:
Rudá armáda nebyli bolševici, kteří bojovali za bolševismus, ale obyčejní lidé, převážně muži, co bránili svoje děti, rodiny, rodiče a vlast před nacistickými vrahy, ke kterým se přidali Vlasovci a až na konci války, kdy je čekala smrt, pomohli několika (desítkám?) lidem v Praze při útěku na západ.

(Nutné doplnit, že bolševik generál Petr Pavel české občany nezabíjel, pouze nám nyní jako nebolševik vyhrožuje).

Umíte si představit, že by Židé, Čechoslováci, Rusové a další z koncentračních táborů přešli k Hitlerovi a šli zabíjet občany Československa a židovské komunity, protože by se spřátelili s Adolfem Hitlerem?

Jediní vrazi Mašínové jsou srovnatelní s nacisty kolem Vlasova a ROA. Ti zabíjeli Čechoslováky pro peníze a touhu být v americké armádě.

A těmto lidem Novotný z Řeporyj vzdal poctu, aniž policie a státní zástupci konají.

Ty akce se dají chronologicky vyjmenovat a ty provokatéry na hraně náckovství vyjmenovat.

A současně s adorací Novotného vrahům je v médiích zpráva

Za schvalování teroristických útoků na Novém Zélandu, v Norsku a v Afghánistánu půjde před soud celkem osm lidí. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. O podání jedné z těchto obžalob ve středu na svém webu informovalo i Vrchní státní zastupitelství v Praze. V případě odsouzení hrozí pachatelům za podporu a propagaci terorismu pět až 15 let vězení.

Fascinující:
nácek Novotný Vlasovcům, kteří například upálili dvacet mužů v Zákřově na Olomoucku postavil pomník.
K 75 výročí osvobození. Prý část nacistů z ROA ochránila Řeporyje a probila se na západ. 
Policie, státní zástupci a ministr vnitra i zahraničí (oba ČSSD) mlčí.  Příště tam asi bude hákový kříž s Adolfem Hitlerem. Měl přece rád pejsky a kočičky, stejně tak dětičky, tak to byl hodný pán…

Jak dlouho ještě tento (člověk ?) může hanobit a urážet české občany, jak dlouho ještě bude tento člověk 
hanobit a urážet ty, co za Československo položili své životy a ukrývat se před zákonem s úslovím, že on a jeho tatíček jsou Židé, či poloviční Židé? 

A dehonestovat ty, co osvobodili koncentrační tábory, aniž policie zasáhne?

Kdo přepisuje dějiny?

Vážení potomci těch z Rudé armády, kteří za nás položili své životy: až se spravedlnost a právo vrátí do České republiky, budeme žádat justici, aby viníci byli spravedlivě potrestáni a vše se vrátilo do původního stavu.

 ————————————————–

Ten skutečný zločin nespočívá v tom, že by část z 20 000 dobře vyzbrojených vojáků Vlasovců (ROA) nepomohla v některých místech Prahy a nezachránila některé lidské životy. 

To skutečně pravda je. A zamlčet se nesmí. Zločinem je, když se popisují nyní jako beránci a charakterní muži, kteří údajně měli střílet jenom po generálech komunistech (sovětských) a ostatní měli být ušetřeni.

Může někdo soudný vysvětlit, jak se v bitvě pozná komunista od nekomunisty, stalinista od nestalinisty, když všichni bojovali proti nacistům a Hitlerovi a na čele to napsané nemají a ROA byla až do dubna 1945 součástí nacistů?

Jak to, že pochopili “zločiny” Stalina až v armádě nacistického Německa v roce 1942? A vysoký generál Vlasov, jeden z nejlepších to zjistil až ve spolupráci s Himmlerem, říšským vůdcem? 

Wikipedie dnes tvrdí, že po zajetí pochopil, že se vrátit do SSSR nemůže. Ten generál, který měl Leninův řád, přednášel komunistům v Číně a Stalin si ho vážil? A proto začal zabíjet vojáky Rudé armády? Proto se přátelil s říšským vůdcem SS Himmlerem? 

Kdyby měli rádi svou vlast a nenáviděli nacisty, mohli naoko spolupracovat s Hitlerem a dát zprávu Rudé armádě, že při první příležitosti se vrátí. Dělat proti nacistům diverzi.

Ale zabíjet a opět procitnout až v roce 1945 na konci války, kdy pro změnu údajně pochopili zločiny Hitlera? 
Už podruhé?

Můžete dělat idioty z dnešních vysokoškoláků, ale prosím, nedělejte je z nás, co používali celý život selský rozum. Jak proti komunistické propagandě, tak dnes, proti současné!

Skrytá pravda
https://bit.ly/2YrlGLq

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
2. 5. 2020 21:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Otázka zní. Jak bude postupovat policie při poškození?

Telex
5. 5. 2020 04:44
Odpovědět  Janinna

Celá tato záležitost je směšná. Jak si někdo může zvolit za starostu takového blbce jako je Novotný? No to je neuvěřitelné. Kde to proboha jsme? Tento ukoktaný, zbrklý, sjetý hňup co si tlamy nevidí, se snaží vytvářet resp. vytváří roztržku v mezinárodních vztazích mezi Ruskem a ČR. A všichni mu to žerou i s navijákem. Navíc je ten blbec částečný žid. Takže nebýt Koněva a Rudé armády, jenž osvobodila Osvětim, tak tu ten magor možná ani nebyl. Já tomu fakt už nerozumím. Ale jsem zvedavý, zda na tomto pomníku bude také znázorněna svastika? Pod kterou tihle Vlasovci vesele potlačovali Varšavské povstání a to s takovou brutalitou, že dokonce dva velící dustojníky nechali sami němci pro jejich brutalitu zatřelit.