politika

Průvod Nesmrtelného pluku v Moskvě s Putinem v čele

Průvod Nesmrtelného pluku Ruska v Moskvě. Zúčastní se ho více než 1 milion lidí.

Putin se v Den vítězství účastní akce „Nesmrtelný pluk“.

Nekonečný proud lidí! Skutečný velký den, který spojuje celou zemi!

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
9. 5. 2022 18:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to nádherné když je lid soudržný a ví co chce, tedy slušný život v míru. Bratři Rusové, chytlo mne to u srdce.

skeptik
9. 5. 2022 18:41
Odpovědět  Pavel

Držím palce Rusku v jejich boji proti fašistické EU.

Pijack
9. 5. 2022 18:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Boha jeho, jak já jim takového vůdce závidím. To se s těmi našimi předkloněnými sluhy Bruselu a USA nedá vůbec srovnávat. Máme předsedu Senátu, který se skloní a přitiskne k lýtku Bruselského aktivisty a současně tvrdí, jaký jsme hrdý a sebevědomý národ. Že máme prý narovnanou páteř. Zle je mi od žaludku. Máme chodící hnus na Ústavním soudě, který třikrát v životě převleče kabát a v lidech vzbuzuje nechutenství. Máme na Hradě ochlasty, narcisy a kulisáky, kteří špiní vlastní národ – prý vlastenectví je pasé. Média se předhání v nasouvání “amerických” hodnot LGBT, wou, prý wou, politici okresního formátu jezdí do Bruselu v předklonu a udávají vlastní spoluobčany. Vrací se cenzury, udávání, plivání na skutečné lidské hodnoty. Pak přijde Putin, postaví svůj národ do pozoru a oni vědí, že je to ten správný vůdce a dává jim ztracenou infuzi uvědomění si sama sebe. Nebudu Putina hodnotit, naše protektorátní vláda a média mi berou relevantní informace. Jsme zahlceni nenávistí a lží k jednomu civilizovanému národu, bez nějž by ve světě neexistovala rovnováha. Toho si naši poslušní a bezvýznamní tajtrdlíci nejsou vůbec vědomi. Prostě srdce mi řeklo – závidím Rusku tohoto vůdce. Vůdce v dobrém slova smyslu. Tak a teď si pro mne může Rakušanovo gestapo přijet.

iii
9. 5. 2022 19:29
Odpovědět  Pijack

Vaše emoce vám zatemňují rozum, vůdce není lepší než národ z něhož povstal, zkuste se nad tim zamyslet místo těch propagandistických keců jako od von lejno jen s otočenou polaritou, roky vylejváte srdce na netu (všichni) a ? … prd , co to zkusit jinak ?

Pavel K
9. 5. 2022 19:47
Odpovědět  iii

Máte částečně pravdu, ale všichni nejsme takové sswyně, jako ti co nás representují. A že by se to mělo udělat jinak taky souhlasím, ale že jsme tak ze všeho zzessraní, to si nedokážu vysvětlit. Lidí na výměnu máme a kvalitní. Holt jsme fakt ty smějící se bestie.

Boomer
9. 5. 2022 20:11
Odpovědět  Pavel K

.. systém je vyladěn k vysoké odolnosti proti shora neplánovaným změnám.

PENNYS
9. 5. 2022 19:31
Odpovědět  Pijack

VÁŽENÝ PANE, PÍŠETE MI Z DUŠE! DĚKUJI A SOUHLASÍM S KAŽDÝM PÍSMENEM.DÍKY

Jaroslav
9. 5. 2022 18:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Vivat Rusia.Fuck off Nacist Ukraine!

PENNYS
9. 5. 2022 19:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím si ,že český stát
si zaslouží takové “NADLIDI ” jako jsou Rakušan Šlachta Pavel Žáček,
Lipavský Rychetský? (ODS) CzerninPeksa (Piráti) generálu Pavlu,FialuMUDr. Zdeněk Hřib Gazdíku Černochová, Pekarových Němcových,…..
JE TŘEBA NÁROD ČECHU VYTRESTAT A TĚMTO “RÁDOBY POLITIKUM KTEŘÍ LEZOU PO HLAVĚ DO ZADNIC ZÁPADU SE TO VELICE SNADNO A RYCHLE DAŘÍ!!!
SNAD SE “NĚKDY” PATRIOTI A VLASTENCI PROBUDÍ A POŽENOU JE SVINSKÝM KROKEM AŽ DO WASHYGTHOOONU!!!

vláda-800x445.jpg
Pavel K
9. 5. 2022 19:49
Odpovědět  PENNYS

Staří kapou a mladým je to fuk. Hlavně že je na fet, na hory, k moři.

Jarda
9. 5. 2022 19:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Konečně zpráva a komentáře která zlepší náladu.

Lubek
9. 5. 2022 19:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Nespomínam si už kde to bolo (Charlie Hebdo? Brusel?… ), keď sa zišli EU pohlavári na demonštráciu jednoty pred terorizmom. Jednotne sa držali plece pri pleci pred… novinármi. Za nimi nikto. Ukázali to snímky z vtáčej perspektívy, aké zohrali pre fotografov divadlo. Báli sa? Koho? Svojich ľudí? Svojich voličov?
Iste, chlapiny okolo pána Putina nevyzerajú na bežných účastníkov sprievodu, ale on je tam! Je tam v čele nefalšovaného, skutočného, nezinscenovaného obrovského sprievodu. Mám z toho zimomriavky, keď to pozerám. A z toho porovnania mi celkom vychádza, o čo sa v tejto dobe hrá.

Gales
9. 5. 2022 20:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Neříkali že je Putin na smrtelné posteli? Naši demokrati už ho i pohřbili a děti mu byly na pohřbu.Jak dojemné od nich. A blbé….