Propuštění Tuckera Carlsona z Fox News je jen špičkou ledovce

Propuštění Tuckera Carlsona z Fox News je jen špičkou ledovce.

Americký televizní kanál Fox News bez jakéhokoli vysvětlení oznámil odchod svého nejlépe hodnoceného moderátora. Kompetentní zdroje si však jsou jisty, že rozhodnutí vyhodit Tuckera Carlsona učinil osobně šéf Fox Corp Rupert Murdoch. Neobešlo se to však bez „přání“ jeho syna, výkonného ředitele Lachlana Murdocha a šéfky Fox News Media Suzanne Scottové.

▪️K odvolání Carlsona byla použita osvědčená technika – obvinění z nějakého druhu diskriminace nebo obtěžování. Televizní moderátor je žalován bývalou producentkou Abby Grossbergovou, která vypověděla „o výsměšných a antisemitských komentářích“ Carlsona.

Je příznačné, že Carlsonův předchůdce, Bill O’Reilly, který byl také populárním moderátorem Fox News, byl také vyhozen po obviněních ze sexuálního obtěžování.

Ale to všechno není nic jiného než záminka.

Zdroje vidí skutečné důvody odvolání Tuckera Carlsona v obavách klanu Murdocha z objasnění „povstání“ příznivců Donalda Trumpa 6. ledna 2021 poblíž zdí Kapitolu ve Washingtonu. A, co je možná nejdůležitější, díky úsilí nového předsedy Sněmovny reprezentantů USA, republikána Kevina McCarthyho, byl Carlsonovi udělen exkluzivní přístup k tisícům hodinám kamerových záběrů.

▪️Nyní Carlsonovi pilně „zatápí“. Do médií unikly útržky jeho soukromé i pracovní korespondence s kolegy, kde moderátor kritizuje Trumpovy odpůrce a také „slabé“ členy exprezidentova týmu.  Jako Chrise Wallace, který podle Trumpistů snaživě „projel“ první prezidentskou debatu roku 2020, která se stala mediálním selháním Trumpa. 

Nutno dodat, že Carlson se údajně chová i k samotnému Trumpovi bez přehnané glorifikace.

Je zřejmé, že Carlson byl frontmanem mediálně-analytické skupiny schopné vytvářet obsah, který je v opozici k administrativě Joea Bidena a k té části Deep State, která je orientována na neokonzervatismus Nebudeme se divit, pokud Carlsonovo propuštění nebude jediné: existují důkazy, že spolu s televizním moderátorem již byl „odejit“ minimálně jeho výkonný producent Justin Wells.

Carlsonova skupina je otevřena nabídkám potenciálních zaměstnavatelů. Vzhledem k Carlsonovu platu, který byl podle údajů 30 milionů dolarů ročně, musí být nabídky seriózní.

▪️Už teď je jasné: kdekoli se Carlson objeví, má zaručený veřejný zájem a nepřímý politický vliv, především na americké konzervativní publikum. Proto ti, kteří ho vytlačili z vysílání, se pokusí:  a) Tuckera co nejvíce zdiskreditovat; b) ponechat v aktivním stavu trestní stíhání bývalého moderátora.

A jak nám praxe ukazuje, uvězněn může být (a zmizet z veřejného pole) jakýkoli Julian Assange, takže je nepravděpodobné, že by nepřátelé Carlsona měli problémy s represemi proti bývalému moderátorovi. Pokud ovšem neopustí Spojené státy.

▪️A ještě pár úvah – prognostický plán.

Pokud se na Fox News objeví nový moderátor s velkým servisem vysoce kvalitní analytiky (jako byl Carlson), pak máme co do činění s řízenou demolicí lídra, který formoval společenský názor, a který si získal příliš velkou popularitu, a dojde k vyplnění tohoto vakua jinou kontrolovanou postavou.

Pokud však vakuum zůstane nevyplněné a neobjeví se žádná alternativa ke Carlsonovi, pak Bidenova administrativa přistoupila k nejprimitivnější čistce informačního pole před americkými prezidentskými volbami v roce 2024. Což může hovořit o velkém podílu nejistoty v demokratické části „deep state“ Spojených států a pochybnostem o jejich vlastní síle.

Jelena Panina

P.S.

To se stalo s Fox News po oznámení rozchodu s Tuckerem Carlsonem:

sdíletj na

4 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
26. 4. 2023 01:06

Vypadá to jako nakažlivá “vzpoura neschopných mocných” – ta se šíří po světě jako Covid a taky se podobně – blbě – “léčí”.

Jak říká V. V. Pjakin ve své poslední relaci:
„K řízení se v celém světě dostali lidé, kteří neumí řídit, neznají řízení a ten úpadek řízení je kolosální.
Pro americkou státní „elitu“ byli tito lidé výhodní a do určité míry i pro globalisty, protože takoví nehájí zájmy svého státu “.

Slabá útěcha, že v tom nejsme sami. 🙁

Evžen
26. 4. 2023 07:51
Odpovědět  Albi

USA a EU byly totiž zvyklí si dělat cokoliv a Rusko jim do toho hodili vidle…!

Frank
26. 4. 2023 07:20

Americká kobyla sice kope, ale bude jí to stejně nakonec na nic. Chcípne.

JKkklkkkkk
26. 4. 2023 09:37

Jeden z poslednich opravdovych zurnalistu T. Carlson byl z FOX News odstranen. FOX News tedy uz take nemohou vysilat co chteji. Casto jsem obdivoval jeho odvahu v relacich FOX News. Skleneny poklop cenzury lezici nad mediemi a jejich smrdutym oparem lzi, zamlcovani a manipulace uz timto dokonale pokryva a cenzuruje vsechny medialni srackomety. Chybejici informace pak neumozni spravne rozhodnuti obyvatelstva pri krizovych situacich jako jsou pandemie, vyzvy k ockovani, atd.

Skody ockovanim proti COVIDu jsou dosud neustale zamlcovany, nedostavaji se do medii. Spousta lidi vubec nevi, kolik lidi po injekcich zemrelo, bylo nevratne poskozeno na zdravi. Tito poskozeni zustavaji se svym zoufalstvim sami. Lekari casto odmitaji jakoukoliv spojitost jejich potizi s ockovanim.
Na prvnim videu vidite poskozene celebrity, tj. zname osobnosti a jejich kolapsy, umrti, zoufalstvi nad svym poskozenim po ockovani, ktere bylo vynucene. O poskozeni tech, ktere nejsou celebritami se zde nedozvite, nemaji zadnou lobby ani pomoc. Tech je pochopitelne mnohem vice jak celebrit.
https://rumble.com/v2jz9p0-tisce-celebrit-mrtvch-i-pokozench-po-okovn-smrtcmi-vakcnami.html
Dusledky ockovani v Nemecku:
https://www.kla.tv/25837

gmis
26. 4. 2023 10:04

Po celé FOXnews jde tvrdě Soroš! Jeho neziskovka Color of change vyzývá provozovatele televizního vysílání, aby zastavili vysílání FOXnews.
Jak takový hon vypadá se můžete podívat sem:
https://act.colorofchange.org/sign/tell-broadcasters-drop-fox-news-now
Jinak pořádají hon také na Trumpa:
https://act.colorofchange.org/sign/big-tech-ban-trump
Muska a další. Aktivity celého zhoubného monstra si můžete přečíst na jejich stránkách.
https://colorofchange.org/campaigns/active/

Je to klasická, politická sorošova neziskovka. Princip je už několik desetiletí stále stejný. Soroš zneužije nějakou menšinu pro své politické cíle. Je zcela jedno, jestli se jedná o disidenty v komunistických zemích, homosexuály, transexuály, nebo nejnověji černochy. Soroš zneužije jejich znevýhodnění ve společnosti a jako viníka označí své politické odpůrce, ze své oběti si utvoří politický štít, proti kterému jeho oponenti nemohou dost dobře argumentovat a následně si z nich udělá i palici, kterou nepřítele dorazí. V podstatě se jedná o formu politického terorismu s rukojmími.
Jsem si jistý, že Soroše lze porazit pouze jeho vlastní zbraní. To znamená např. rozjet kampaň, že Soroš je největším nepřítelem černochů, jak je odporně zneužívá ke svým zločinným politickým cílům a podobně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
delnas
26. 4. 2023 11:50
Odpovědět  gmis

Presne tak…za vyrazeny zub vyrazit zuby dva….

JKkklkkkkk
26. 4. 2023 11:06

Tragedie cenzury vsech nazoru, ktere nepodporuji cile globalistu spociva v neinformovanosti obyvatelstva o opatrenich, ktere globaliste proti obyvatelstvu planuji a pripravuji.
Lide se diky cenzure kritickych nazoru v mediich nedozvedi o skodlivosti ockovani proti COVIDu, o 9 letem ostrelovani Donbasu, pravdu o konfliktu na Ukrajine, kterou vyprovokovalo NATO, ne Rusko, atd.
Tento problem je zpusoben totalnim ovladanim vsech medii korporacemi, ktere vlastni a ovladaji bohati Zide. Tim je zaruceno, ze vsechny medialni srackomedy chrli ty same zpravy vsude na svete. Kriticky a investigativni zurnalismus se nedostanou do medii, nemaji tam pristup. Malokdo si uvedomuje jaky zhoubny ucinek na populaci ma absence kritickych zprav v mediich.
Proc se nechalo tolik lidi ockovat? Protoze vsechna varovani media odsuzovala jako lzi a konspirace. Pronasledovala neockovane, delala z nich zlocince, kteri poskozuji lidstvo a siri nakazu!
Lide si rikali – no kdyz to vsude pisi, vysilaji v TV a radiu, politici rikaji totez, mluvi o bezpecnosti ockovani a nabadaji k nemu, no tak to musi byt pravda. A vse ostatni je pro ne konspirace. Prebiraji tak argumentaci medii a politiku, rizenou globalisty.
Babis treba vymyslel odmeny pro mladez, ktera se necha ockovat. Je to stejny zlocinec jako Trump, vybizejici Americany k ockovani, ackoliv sam nebyl ockovan. Dostal COVID a byl vylecen Dr. Zelenkem, ktery pouzival zdravotnictvim zakazane medikamenty, ktere proti onemocneni spolehlive ucinkovaly jako Hydroxychloroquin, Plaquenil, Ivermectin, Isoprinosin, atd. Dr. Zelenko tak vylecil tisice lidi, kteri meli COVID a varoval pred ockovanim nevyzkousenymi roztoky, kterym rikali nepravem vakciny.

JKkklkkkkk
26. 4. 2023 11:13
Odpovědět  JKkklkkkkk

Bohuzel, varovne hlasy techto vedcu byly umlceny tim, ze nahle zemreli jako Dr. Zelenko, dale vynalezce PCR testu Mullis, atd. Ten nechtel, aby byl test pouzivan pro diagnostiku COVIDu, protoze byl lehce manipulovatelny: Poctem cyklu se vsechny zkousene vzorky daji zmenit na pozitivni! Tim nastaly hromadne karanteny lidi, kteri COVID nemeli, museli byt 14 dni doma.
Soucasne oznameni svycarske vlady v tisku asi pred tydnem: Propagace ockovani konci, protoze jsou skody vyssi jak prinos.
Casta umrti po injekci a poskozeni zdravi lidi jsou mediemi dosud stale zamlcovany!
Davam sem pro Vasi informaci fakta – dejte prosim dal Vasim bliznim a znamym:
https://www.kla.tv/25837
https://rumble.com/v2jz9p0-tisce-celebrit-mrtvch-i-pokozench-po-okovn-smrtcmi-vakcnami.html

JKkklkkkkk
26. 4. 2023 11:24
Odpovědět  JKkklkkkkk

Moje vnucka (pres 20 let) byla 2 x ockovana a jeden Booster Pfizer. Vysledek : Dostala pak 2 x COVID s tezkym prubehem. Nechala se ockovat pres moje varovani, jeji rodice mne meli za konspiratora.
Ja neockovany (COVID jsem nikdy nemel) jsem dostal po operaci srdce v nemocnici COVID SARS-2. Medikamenty k ochrane srdce znicily moji imunitu a COVID dostal sanci. Teploty pres 39 C 2 dny. Pak jsem nasadil Frekvencni terapii a teplota klesla na 37.5 a po dalsich 2 dnech na 36.5. Jsem ted v pohode, zadne pocovidove priznaky uz nemam.

zuzana
26. 4. 2023 15:40

Deep State oslavuje odchod Tuckera Carlsona z Foxu anonymními úniky informací

https://aktax.cz/deep-state-oslavuje-odchod-tuckera-carlsona-z-foxu-anonymnimi-uniky-informaci/

aamater
26. 4. 2023 17:13

To mi pripadá ako normalizácia na začiatku 70 rokov u nás. Aj vtedy komunisti prepustili zopár ľudí, ktorí išli proti prúdu. A teraz to máme možnosť sledovať zase a deje sa to priamo v USA!!! Teraz by mal pre zmenu zaznieť “Hlas Moskvy” po celých Spojených štátoch!!!

anonym
26. 4. 2023 17:49

Je to trochu jinak. Abby Grosbergova ted soudi Fox, ze ji primeli lhat pod prisahou proti Carlsonovi, a o jinych vecech. Carlson vydelaval pry 20 milionu. A predpoklada se, ze Carlson se uchyti na nejake svobodne platforme. Je bohaty (rodina i vlastni vydelky) a nemusi se ohlizet ani na mainstream, ani na nejake vyhruzky. Tucker neni zadny Assange. Tucker je elitni disent.

Standa
26. 4. 2023 18:07

Nikdo mě nikdy , nikdo nevysvětlil , co jsou ty ,, Evropské hodnoty ” ! Ani pornoherec Janda z ,, Evropských hodnot”A to bere ta neziskova prachy od státu!Resp.od MV… Víte něco o tom?Může mě to někdo vysvětlit?

anonym
26. 4. 2023 18:13
Odpovědět  Standa

Chran pambu. To by dopadli, kdyby neco museli vysvetlovat! 🙂

katango
27. 4. 2023 10:54
Odpovědět  Standa

Vy jste neviděl to Jandovo pornovideo?