politika

Producent Putin a jeho hudební skupina

Rusko pomáhá Afričanům vymýtit KoZu.

Философия Любви

Ahoj moji milí čtenáři. Šálek ranního čaje s perníkem nás povzbudí prožít dobré zprávy se zvláštními pocity.  Jdeme na to.

Po desetiletí žily africké země pod surovým tlakem banditů, teroristů všech druhů, místních i toulavých gangů, a všichni se chovali jako Krokodýli – požírali vše, co se hýbalo. Hlavním zadáním byla loupež, válka mezi klany, válka mezi národnostmi, náboženstvími.

To vše umně živili západní kurátoři, kteří svou práci odváděli na obou stranách a vydělávali na každém střetu zájmů. Vše pod rouškou podpory vlády země a údajnému zajištění bezpečnosti režimu. Ale ve skutečnosti zemi uvrhli do nikdy nekončících střetů, finančního otroctví a zadarmo z ní vysávali přírodní zdroje.

Tímto způsobem, praktikovaným po desetiletí nebo dokonce staletí, země kolektivního Západu (Ko3a, KoZa) prováděly svou politiku.

Africkými zeměmi proto neustále otřásaly vojenské převraty. Vlády se měnily kaleidoskopickou rychlostí. Nikdo z Kozího plemene nepotřeboval silnou, suverénní a stabilní vládu. To by dříve nebo později vedlo ke konfliktu mezi místní vládou a vnějšími manipulátory.

Vše se začalo měnit s příchodem ruského kontingentu. Malé skupině instruktorů, která kompetentně vycvičila místní armádu a vybudovala obrannou linii proti hrozbám všeho druhu, se podařilo obnovit pořádek. Nejprve v jedné zemi. Pak v další. Poté začala šířit své zkušenosti po celém regionu.

Lidé, když viděli takové změny, začali svrhávat vlády, které jedly KoZe z ruky a řídily se pouze svými vlastními zájmy, nikoli zájmy národa a státu. A pak se začaly dít zázraky. A čím dále, tím úžasnější.

Dominantní pozice francouzsko-anglo-amerických, atd. klanů a korporací, které vládly celé Africe, se zhroutily!  Likvidace teroristů a loupeživých gangů byly na denním pořádku. Nejprve Wagnerovci a poté instruktoři ruského ministerstva obrany, kteří je nahradili, začali děsit místní zlé duchy. Střety vedly k obrovským ztrátám mezi bandity.

Jednou z prvních zemí, se kterou naši Muzikanti (Wagnerovci) uspořádali společný koncert, byla Středoafrická republika. V zemi se plánuje vybudování velitelství nové jednotky ministerstva obrany RF – „Afrického sboru“ (AS).

Právě tato struktura podle zdrojů obeznámených se situací nahradí PMC Wagner na africkém kontinentu. Do služby se přitom mohou přihlásit vojáci při zachování svých hodností a zásluh. Jádrem AS budou samozřejmě hudebníci. Ze 40 tisíc lidí budou tvořit více než polovinu.

Posiluje se tak vojenská přítomnost ruského ministerstva obrany v Africe. V plánu je zorganizovat síť základen.  Pro začátek budou ve Středoafrické republice, Mali, Burkině Faso, Libyi a Nigeru.

Tato zpráva způsobuje u KoZy bolesti žaludku, hlavy a zubů zároveň.

Výstavbu základny ve Středoafrické republice již oznámil hlavní poradce prezidenta země Patrick Bida Kuyagbele  Počet ruského vojenského personálu v republice se za posledních šest měsíců zdvojnásobil a dosáhl 1890 osob.

Aby nikdo nezasahoval do klidné a metodické práce Rusů při výcviku personálu ozbrojených sil Středoafrické republiky, bylo rozhodnuto vyčistit všechny místní gangy.

Jen v únoru byly zničeny tři základny ozbrojených skupin. Informoval o tom generální štáb ozbrojených sil Středoafrické republiky. 12 ozbrojenců bylo zabito, 20 bylo zraněno a tři byli zajati. Jako bonus ozbrojené síly Středoafrické republiky ukořistily různá přepravní vozidla, polní komunikační centrum, různé zbraně a munici.

Při poslední návštěvě Ruska se prezident Středoafrické republiky setkal s ministrem obrany Sergejem Šojgu a jeho zástupcem Junus-Bekem Jevkurovem. Jednali o možném zvýšení počtu ruských vojáků. Soudě podle výsledku jednání byla úspěšná.

Proč se Rusko potřebuje znovu vrátit na černý kontinent? Navíc nyní, kdy probíhá Speciální vojenská operace a my na této frontě životně potřebujeme vítězství.

Málo se o tom mluví, ale válka pokračuje na různých frontách, i v Africe. Kdo myslíte, že proti nám na druhé straně stojí? Ano, ano, nedivte se, ale i tam jsou ukrajinské formace.

Rusko s pomocí svých vojáků brání suverenitu afrických zemí. Na znamení vděčnosti a dobré vůle nám vlády těchto zemí velmi ochotně zpřístupňují perspektivní odvětví ekonomiky, zejména rozvoj nerostných surovin.

To vše velmi dráždí KoZu. Ne bezdůvodně se obává, že přátelství Ruska s africkými zeměmi nám pomůže obejít západní sankce a splnit všechny úkoly Speciální vojenské operace stanovené V. V. Putinem! Ruská federace dostává od afrických států zlato, prvky vzácných zemin, uran a tak dále a tak dále. Všechno je zde tak vážné, že KoZa řeší poručit kyjevským úřadům, aby poslaly pomoc místním teroristům!

Jaký zvrat. Vypadá to, že máme druhou frontu. A právě proto Ministerstvo obrany přebírá kontrolu nad veškerými akcemi PMC. V Africe začíná být velké horko!

Rozčilený Zelenskij přišel s unikátním nesmyslem: “Kyjev je připraven investovat peníze do afrických dolů!”

Jaké peníze? Už několik let běháš po celém světě s nataženou rukou a ukazuješ děravé kapsy, abys přesvědčil své západní kurátory, aby ti dali na chleba. A teď, jak je vidět, peníze se našly! No, opravdu asi nechce pustit Rusy k africkým zdrojům.

Podle všech ukazatelů KoZa ztrácí africký kontinent. 

Za posledních 10 let zde bylo otevřeno 400 nových zahraničních ambasád. Sudokopytníci se teď musí tísnit a někdy prostě africkou planinu zcela opustit. Jako se to stalo ve Středoafrické republice, Mali, Burkině Faso a Nigeru. Nadnárodní korporace ztrácí základnu zdrojů a strategické partnery pro své zboží.

Ale prodejní trh je zde obrovský! Někdo ztrácí a někdo nachází.

Jevkurov vedl věcná jednání se všemi prezidenty spřátelených afrických zemí. Se všemi byly uzavřeny nové Smlouvy, které značně rozšířily možnosti oboustranně výhodné spolupráce. Po ministerstvu obrany do afrických zemí přijíždějí státní korporace a soukromý byznys.

Situace se vyvíjí. Je velmi obtížná. Ze zvolené cesty ale neodbočíme. 

Producent Putin a jeho hudební skupina

Když začalo „Africké jaro“, jednomyslně nás ujišťovali, že to byla jen náhoda. Afrika a revoluce jsou přirozené jako v zimě na severu sníh. Věřili, že velký Západ tam obnoví pořádek. Psali o počtu amerických vojenských základen (NATO). Jenže čas plynul, ale situace se nezměnila. Výsledkem bylo, že například úřady Nigeru ze svého území  vykázaly francouzskou armádu a uzavřely dohodu o vojenské spolupráci s Ruskem. A africké státy, které jsou pod západním vlivem, zpočátku vyhlásily tažení proti rebelům v Nigeru, na své sliby a hrozby s radostí zapomněly. 

Navíc Nigérie, když popřemýšlela nad situací dospěla k logickému závěru, k čertu s Francií, je čas začlenit se do BRICS, k Putinovi.

Není to tak dávno co jsem našim nepřátelům poradil, aby počkali na zajímavé zprávy z Maroka, které navštívil náš ministr zahraničí Lavrov. První výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Maroko již oznámilo, že státům Sahelu poskytne přístup k Atlantskému oceánu. Je pravda, že zde je nutné získat souhlas Alžírska, ale vzhledem k jeho vztahům s Ruskem tam nejspíš nebudou žádné zvláštní problémy. Předpokládám, že žádost Maroka o vstup do BRICS není daleko.

Když se podíváte na mapu Afriky, je snadné vidět, že cílem Ruska je vytvořit pozemní koridor od východního k západnímu pobřeží. Pravdou je, že jedinečnost všech záměrů Putina spočívá v tom, že vždy zahrnují několik důležitých aspektů. Takže pozemní koridor, i když určitě nejdůležitější, není zdaleka jediný záměr. 

Neměli bychom zapomínat, že Afrika obecně a země Sahelu obzvláště jsou bohaté na nerostné zdroje. A zde je třeba obrátit pozornost na jeden rys přístupu Ruska k jejich těžbě a dalšímu využití. Rusko nemá zapotřebí brát Afričanům zdroje zadarmo, jak to dělaly západní země. Se společným využitím v tržních podmínkách jsme zcela spokojeni. Věc se má tak, že na rozdíl od Evropy jsme bohatí na nerostné suroviny a už zvýšení jejich ceny ve světě je pro nás velmi výhodné.

Všechny události, které probíhají na africkém kontinentu se přirozeně nemohly stát jen tak. Při formování pásu afrických států orientovaných na Rusko obrovskou roli sehrála slavná hudební skupina (PMC Wagner). Ukázalo se, že Afričané jsou velmi muzikální a hudbu velmi milují, zvláště když ji hrají profesionálové z Ruska. A právě správný výběr hudebních děl a zručnost interpretů vedly k tomu, že nyní „producent této hudební skupiny“, Putin, může přistoupit k druhé etapě svého velkolepého plánu.

Po událostech, ke kterým došlo v létě loňského roku, kdy několik šéfdirigentů orchestru ukončilo svou pozemskou pouť (nebo cestu pod nám známými jmény), se mohlo zdát, že Putinův projekt je na pokraji neúspěchu. Navíc zhruba ve stejnou dobu se v tomto regionu zvýšily aktivity Spojených států a jejich západních spojenců.

Naděje Západu však byly marné. A to vše proto, že je již dlouho známo, že hudba je věčná. Rusko dokázalo nejen zachovat orchestr, ale také výrazně rozšířit složení souboru a poskytnout členům orchestru nové nástroje. 

A nyní jsou připraveni znovu koncertovat, kdekoli producent ukáže. Jde jen o to, že teď se tento tým jmenuje Africký sbor, jeho formace již byla dokončena a první jednotky už jsou v Africe a připravují vše potřebné pro hlavní část týmu.

Je třeba říct, že kluci před sebou mají obrovský koncertní program. Ostatně úkolem této etapy je v krátké době učinit tento region zcela bezpečným pro tranzitní toky. To je ostatně hlavní podmínka pro další investice do tohoto logistického schématu. A lidí ochotných se na tom podílet (samozřejmě ve spolupráci s Ruskem) je dost.  Dá se říci, že vagony peněz už stojí a čekají na okamžik, kdy je investují do infrastruktury tohoto nového obchodního koridoru.

Naši muzikanti do koncertů hojně zapojí místní interprety. Výrazně se tak zvýší efekt jejich společného zvuku a znatelně se zvýší počet koncertních míst. Je jasné, že úkol není jednoduchý. Afrika je místem, kde existuje mnoho rozporů mezi jednotlivými národnostmi, a to i v rámci jedné země. Navíc naši západní „přátelé“ udělají vše, aby na tyto rozpory hráli.

Ale Putinův plán má všechny perspektivy, aby byl realizován. Protože tento plán prospěje opravdu všem. Jeho základem není okrádání celých zemí malou skupinou (KoZa), ale společná práce, která bude přínosem pro všechny zúčastněné v tomto procesu. Nejsem si ani jistý, zda bude potřeba velký „koncertní“ program. Jakmile se bonusy z realizace koridoru dostanou do povědomí odpůrců daného projektu, nezůstane téměř nikdo, kdo by mu chtěl vzdorovat.

Putin nabízí světu globální logistický koridor, který propojí všechny již stávající i plánované trasy. Ve skutečnosti půjde o obchodní revoluci z hlediska zásobovacích tras. Tento koridor je schopen sjednotit více než 5 miliard lidí žijících na různých kontinentech. Ale teď, v této fázi, hlavní úkol leží na našich muzikantech, nebo jak se jim teď říká – kluci z Afrického sboru. A ti už mnohokrát prokázali, že jsou schopni vyplnit jakýkoli daný úkol.

Děkuji za přečtení. Milujte Bohem chráněné Rusko. Buďte šťastní.

https://1url.cz/8u5r4
https://1url.cz/vu5rd

sdílet na

153 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
24. 2. 2024 03:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdopak se tu nedávno vyškleboval že konec Wagnera a kdeže je Surovikin? Tak tady máš odpověd troldo – i na to, co dělá Surovikin v Africe a proč se ometal v Alžíru.
Jo, a díky Jannino. Na info v tomto smyslu jsem čekal od srpna. Konečně má dušička pokoj. Už jsem měl bobky, že se mi ze samýho konspiračení zatemnilo. Bravo týme VVP a spol. !!!

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 11:06

Já se k tobě připojuji. Surovikin prostě dostal nové úkoly a Wágnerovci také. Vždy je potřeba jít hlouběji k různým problémům, povrchní hodnocení většinou nemá žádný smysl. Je to prostě šachová partie se vším všudy i s obětmi. Bohužel. A nekonspiruješ, máš dobrý odhad, také toho přečteš a zkoukneš asi nepřeberné množství. To já jsem jenom takový amatér, moc videí nevidím, nemám kvalitní připojení, jedu jenom na drahou datovou kartu a ta mi neumožňuje nějak moc brouzdat. To je ale samozřejmě můj problém. Tak se měj a přeji úspěšný lov informací. Čau.

24. 2. 2024 13:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ani tak moc už šmejdit nemusím. Časem jsem přišel na to, co kde hledat – kde pro a kde proti – a spíš si to pak pospojuju. Třeba tady je jedna komická namka, kterou jsem si chtěl původně nechat pro sebe:

Myši žerou Ukrajincům západní ekologické zbraně

… “Hlodavci sežrali kabely na některých (západních armádních) vozidlech,” pokračuje důstojník s tím, že pak taková vozidla přímo na frontě nemohou vyjet…”

https://echo24.cz/a/HtnZ9/svet-zpravy-ukrajina-mysi-zerou-zapadni-ekologicke-zbrane

Jo, a Koza asi přijde o národní vdovu:

Matka Navalného se tvrdě pustila do jeho bývalé ženy.

Matka Navalného se tvrdě pustila do jeho bývalé ženy. … Byla jste to vy, kdo ho donutil přijet do Ruska, když se právě probral z kómatu a špatně dokázal vyhodnotit situaci. Přinutila jste ho, aby byl veškerý Alexejův majetek převeden na vás. Dokonce jste vydědila vlastního syna… … Bylo pro mě zvláštní vidět vás s úsměvem… … Jak si přivlastňujete jeho hlas po jeho smrti? Kvůli slušnosti jste si ani nedala pauzu, nepředstírala jste truchlení. Běžela jste prodat jeho smrt. Jste odporný a nízký člověk. Pohrdám vámi a zakazuji vám zneužívat jména mého syna, mého dítěte,“ uvedla…

Albi
24. 2. 2024 17:26

Pche – samé pomluvy.
“…novinářka: „Jeden můj zdroj, který Julii zná velmi dlouho, mi ji popisoval jako takovou anglickou dámu. Je zdvořilá, milá, bude se k vám hezky chovat, ale nikdy neproniknete za hradbu, kterou kolem sebe má, a neuvidíte, co je uvnitř,“
Prostě asi má všech “pět P“.
A doporučuji odkaz otevřít a kouknout se na doprovodnou forku.
Nevím čím to je, ale vzdáleně mi trochu připomíná vánočního kapra.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-5-59-vdova-po-navalnem-slibuje-ze-bude-pokracovat-v-boji-kdo-je-julia-navalna-246324

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 2. 2024 20:23
Odpovědět  Albi

Jo Dáma. S hubou jak pračka na -uráky.

Markýza
25. 2. 2024 13:51
Odpovědět  Albi

Kapra teda nevím, ale výrazem mi připomíná drahou Hillary.

stan
24. 2. 2024 13:26

Je dobře ,že Rusko se angažuje i v Africe, ale hlavně , že o to ty Afické státy sami stojí.Kdyby nebylo SSSR , tak ještě dneska by byla Afrika plná kolonií. A Afričané si pořád pamatují, kdo jim od otroctví pomohl….

24. 2. 2024 20:24
Odpovědět  stan

Holt nejsou jako my…

Gales
25. 2. 2024 10:51

A proto hrajte….

Jaris.
24. 2. 2024 04:12
Ohodnotit příspěvek :
     

A nebylo by lepsi pro Putina radeji se soustredit a ukoncit valku na Ukrajine? Teprve pak se venovat pomoci jinym statum? A co takhle se pridat na stranu Palestincu, jak to udelala Cina a Izrael jde k mezinarodnimu soudu za genocidu a dalsi svinarny, ktere od r.1948 praktikuje v Palestine. Teroristicky Izrael je vzteky bez sebe, ze neutralni Cina se vyslovila, Palestinci maji pravo se branit a Izrael je okupantsky stat.

Ladislav 💤
24. 2. 2024 05:23
Odpovědět  Jaris.

Chtělo by to zahrát pořádný koncert i vnaši zločinecké pavládě i s neustavním soudem!

Slovan
24. 2. 2024 08:30
Odpovědět  Ladislav 💤

….ale aby to odehrál za vyychcané čecháčky cizí orchestr a obecenstvo mu pak místo zaslouženého potlesku a jedinečného zážitku spílalo.

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 11:11
Odpovědět  Slovan

Kur.wa, tys to odhadl. Musel bych být debil první třídy, abych za ten materiál co žije v této kolonii nasazoval svůj krk. Debil, debil, debil.

Slovan
24. 2. 2024 11:58
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak zase jako levná pracovní síla jsou vynikající. Poslouchají na pokyn a udělají co se jim nařídí.

Evžen
24. 2. 2024 05:59
Odpovědět  Jaris.

Možná Vám to bude připadat směšné ale Rus ví co dělá…!Ano kdyby se na Ukrajině choval jako Západ už by válka dávno skončila!Ve zdelovacich prostředcích slyšíte jak Rus je v koncích ze skladu vytahuje staré tanky atd.Rus ví velice dobře že ty nové zbraně může použít proti zákeřnému západu který je zoufalý že situace která se má Ukrajině nevyvíjí podle představ západu a zoufalci dělají zoufalé činy…!

eFPe
24. 2. 2024 07:11
Odpovědět  Evžen

Jenže Evžene, možná, že mají rusové jasné cíle i cesty jak jich dosáhnout, jenže nikdo není dokonalý a nehody, chyby, které i přes toto všechno dělají (ztráty lodí, letadel)by měly rozumného člověka nutit k obezřetnosti. Nehledě na spoustu utrpení a mrtvých. Jakkoliv to je v zájmu vlasti.

zdendulka
24. 2. 2024 07:54
Odpovědět  eFPe

tady je to samej stratég…..tss..tsss….tssss

Slovan
24. 2. 2024 08:38
Odpovědět  zdendulka

….a těch slavné rakušanově štaci ho není nikdo schopen ho chytit pod krkem. Nebo alespoň ho vypískat do bezvědomí, ž by zabalil fidlátka a odejel dopryč. Teď na posled tam měl dokonce změnu. Pozváni byli i občané uprchlíci a hezky se to rozjelo na citlivou notečku, jestli se setkali s nenávistí a jestli tu budou moci zůstat. Rakušanovo voliči. Mazaný chlapec učitelskej. Ále co, když je to lidu českému fuck tak mě tuplem. Děti neděti, chtějí to budou to mít.

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 11:16
Odpovědět  Slovan

Kur.wa, už jsi na to přišel, myslím to v té poslední větě. Dávám ti stejnou odpověď jako často ty mně. Ty určitě chápeš, že ty děti nepochopí. Prostě na to nemají. Důvody si říkat nebudeme. My s tim nic nězrobime, bo jsme v dupě.

Slovan
24. 2. 2024 11:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Koukám že na severu chčije……🤣🤣🙋‍♀️

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 12:10
Odpovědět  Slovan

Tak já jen říkám jako obvykle – Nemyslí, zaplatí, chtějí to budou to mít. Nu a tys to řekl v té poslední větě, tak jsi mně vlastně dal za pravdu. Naše paní doktorka by nám řekla, ať se raději opivíme nebo ovíníme a měla by asi pravdu. Kde něco nelze změnit, nezměníš, pouze budeš ještě více nasr.aný. A dnes fakt nechčije, svítí sluníčko. A ať ti není smutno, napíši ti pěkný příběh z irského filmu Maringotka, pokud jsi ho neviděl. Moc se mi líbí.

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 12:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak Voly se rozhodl s manželkou, že si v restauraci udělají pěkný romantický večer. Jenže řeč zabrousila na Volyho oblíbené ptáky holuby, kteří jim hnízdili na půdě a manželce vadili, neboť tam věšela prádlo a tak jí to dělalo starosti.
Voly – holubi jsou náhodou prudce inteligentní ptáci.
Žena- když jsou tak inteligentní, tak proč se pořád vracejí?
Voly- haf, haf, haf ty stará štěkno a Voly odchází.
1.čísník – Voly, jaká byla treska?
Voly – do prde.le s treskou.
2. číšník – Voly, nepočkáte na želé?
Voly – se.ru na želé.
Tak vidíš i takhle se dá prožít romantický večer se svojí milovanou. A v tuto chvíli již sedí Voly v autě s jinou a ujíždí za zábavou. A jeho žena ještě v restauraci pláče. A u nás svítí sluníčko. Měj se.

Slovan
24. 2. 2024 13:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já bych spíše řekl že pláče radostí, že konečně vypadnul bo Volů je hafo. 🤣🤣🤣

eFPe
25. 2. 2024 19:38
Odpovědět  zdendulka

Tak tak. Napsat svobodně svůj názor, jo, to je moje. A komu se to nelíbí, ať si prdel políbí.

Jaris.
24. 2. 2024 08:19
Odpovědět  Evžen

Take jsem si to drive myslela. Ted s tim prodluzovanim valky nesouhlasim. Deset let je hodne dlouha doba na to, aby se urovnal regionalni konflikt Ukrajina/Rusko.

Ladislav 💤
24. 2. 2024 12:54
Odpovědět  Evžen

Přesně, ještě nevytáhl ty pravé trumfy! Ty má nachystané na amícké okupanty! A pak se začnou teprve divit i s tou naší-amíckou poťapanou válečnici

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
eFPe
24. 2. 2024 07:09
Odpovědět  Jaris.

Palestince mohou jakožto muslimové lusknutím prstu ochránit jiní muslimové. stačí uzavřít Suez, Hormůz, Bospor. Všude okolo jsou muslimské státy. A to nemluvím o Indonézii. Proč se takto nezastanou svých souvěrníků snad ví jen Alláh.

Jaris.
24. 2. 2024 08:25
Odpovědět  eFPe

Da se to vysvetlit tak, ze z po zuby vyzbrojeneho Izraele maji arabske staty strach. Souhlasim, ze se mohly spojit a ty zidaky trochu vyprasit.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 08:54
Odpovědět  eFPe

Jejich nejvyšší pedofil 🤬🤮……????

eFPe
25. 2. 2024 19:40
Odpovědět  Pravdomluvny

Myslel jsem jejich boha- toho ke kterému se oni klaní. A byl to řečnický obrat, víte?

Tupý hulvát
24. 2. 2024 07:36
Odpovědět  Jaris.

Běž už někam s tím ukončováním,Putin to řekl několikrát,že vlastně bojuje se svými zblblými bratry.K DYŽ TO NECHÁPEŠ,ŽE NECHCE ROZBOMBARDOVAT ukrajinská města a povraždit tak civilisty jako to dělají zřejmě tvé VZORY na západě,jsi buď idiot,nebo stejná vražedná mrcha,jako ti na západě!

Jaris.
24. 2. 2024 08:44
Odpovědět  Tupý hulvát

Ale samozrejme, ze to chapu a velmi dobre! Zadna vrazedna mrcha nejsem, jelikoz, pri jednoznacnem ukonceni teto nesmyslne valky by bylo usetrena spousta zivotu. nemam zajem rozbombardovat celou Ukrajinu, jak to udelali hnUSACI v Jugoslavii. je znamo, ze se nebojuje po cele Ukrajine, ale pouze ve vychodni casti, ktera ‘udajne’ byla od banderistu davno vycistena a presto se neustale Donbas odstreluje. V Kyjeve se nic nedeje. At mi nikdo netvrdi, ze pri trose snahy by nemohla byt ukrouska armada na vychode porazena.
Kdy uz konecne pochopite, ze hnizdo srsni nevyhubite tim, kdyz je budete jednotlive honit mucholapkou po dvorku, ale ze musite zlikvidovat predevsim ono hnizdo primo s kralovnou.

katango
24. 2. 2024 11:18
Odpovědět  Jaris.

Drahá dámo, uchýlím se k vaší argumentaci ad hominem, kterou jste tak pěkně předvedla v naší debatě na stejné téma, a dovolím si vám sdělit, že líp by to pochopil i kýbl ovčích hovínek.

Mee Twoo
24. 2. 2024 16:18
Odpovědět  katango

ze všeho nejdůležitější je pořádně se servat mezi sebou, ať se kartouzovo drajcénům ušetří práce a můžou se věnovat důležitějším záležitostem.
hodně pomáhá nečíst, co ten druhej napsal, a hezpy zprudka ho nasmažit za to, co si myslím, že asi tak měl, podle mě, napsat.
gut!

Slovan
24. 2. 2024 17:49
Odpovědět  Mee Twoo

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
…..krysy už jsou (dávno) tady, je jich plno všady…..
To je těžké ONI si ale myslí, že MY si myslíme……🤣🙄🙄🤦‍♂️🙋‍♀️

katango
24. 2. 2024 18:16
Odpovědět  Mee Twoo

Já vím, co Jaris píše a pamatuji si dokonce, co psala dřív.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 2. 2024 20:27
Odpovědět  Mee Twoo

Trampská hláška: “Když si lesy šumí, tak jim do toho nekecej.”

Markýza
25. 2. 2024 13:53

No ta je pěkná! Neznala jsem, ale do hloubi duše souhlasím.

katango
26. 2. 2024 12:04
Odpovědět  Mee Twoo

S Jaris jsem vedla diskusi na toto téma již vícekrát. Já se snažím diskutovat ad rem, nikoli ad personam. Diskuse ad rem je nutná, ježto se v ní tříbí názory a postoje. Jaris se do mne pustila ad hominem. Tenhle přístup ničí diskuse a rozesírá lidi.

Tak jsem se snížila na její styl argumentace.

Markýza
24. 2. 2024 17:37
Odpovědět  katango

Co tak něžně? 😀

katango
24. 2. 2024 18:19
Odpovědět  Markýza

Neodolala jsem a citovala jsem z Červeného trpaslíka. Pravda, mohla jsem zvolit i jiný citát, třeba že je rakovinný polyp na řiti lidstva, ale to si zatím schovávám. Jako Gosudar – nevystřílím účinnou munici hned napoprvé.

Markýza
24. 2. 2024 19:22
Odpovědět  katango

😀

Boomer
24. 2. 2024 20:43
Odpovědět  Markýza

..V.V.P je moje krevní skupina.. vším čím jsem byl, byl jsem rád, i když bylo všelijak!

Markýza
25. 2. 2024 13:55
Odpovědět  Boomer

Moje úplně ne, ale nemůžu se ubránit obdivu – je to velmistr.

Jaris.
25. 2. 2024 00:36
Odpovědět  katango

Takze vy vlastne potvrzujete, ze jste ten ‘chapajici kybl ovcich hovinek’. Tak to se vam opravdu povedlo. 😀

katango
26. 2. 2024 12:05
Odpovědět  Jaris.

Neznáte Červeného trpaslíka? Asi ne.

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 11:30
Odpovědět  Jaris.

Jaris, četla jsi určitě jak dlouho byla opevňovaná Avdijivka. A uvědom si jaký průmysl a jaká vojenská opatření a výzbroj ještě z doby svazu na Ukrajině byla. To opravdu není snadné. Jo, amíci by to spálili všechno bez ohledu na jakékoliv lidské ztráty. A likvidace jejich vůdců, přijdou další, to je nacifikovaný národ. To se tady prostě těch asi 80 let po válce tak roz.kurvilo. Ale ani Austrálie není bez viny. Komu slouží, s kým je v paktu, já vím, že ty ne, ale vaši řídící určitě. Náš celý svět je nyní na hraně katastrofy. A rozum u většiny již ztratil svůj původní význam. Tak hlavně ať to Rusové ustojí a kdo je bude chtít nadále likvidovat ať to slízne největší měrou. Zde již žádná lítost nemá opodstatnění. Tak se měj v té klokánii dobře.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 12:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kyjev není Avdějevka kolego.

Boomer
24. 2. 2024 17:22
Odpovědět  Pravdomluvny

..jo, to máte pravdu, ale i Kyjev se může ocitnout v akutním nedostatku pitné vody a jiných civilizačních nezbytností…

Pravdomluvny
24. 2. 2024 17:25
Odpovědět  Boomer

To už se měl ocitnout dávno…..a nejen Kyjev,ale i Lvov a ostatní netknutá hnízda Banderonacistánu.

Markýza
24. 2. 2024 17:43
Odpovědět  Boomer

S elektřinou už je to i tam prý všelijaké. Ono na to nakonec dojde. Jak říkám vejš Jaris – Putin je bojovník, nikoli válečník.

Boomer
24. 2. 2024 20:39
Odpovědět  Markýza

..když to půjde pomalu, lidi nakonec budou šťastní, že to někdo ukončí a dá jim možnost se umýt v teplé vodě a sednout si ke stolu s miskou kouřícího boršče, bez obavy že odněkud něco přilítne. Kdo jim to dá, ten bude dobrý, ať Petr nebo Pavel, vsjo rovno…
Armáda, která nedokáže včas vyhrát, bývá zatracena vlastními.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
25. 2. 2024 13:56
Odpovědět  Boomer

Přesně tak.

Rajko
24. 2. 2024 11:50
Odpovědět  Jaris.

Problém rychlého ukončení SVO tkví převážně v tom, že podle V.V.Pjakina jsou podpindosové v Rusku od “slávy” Jelcina dosazeni do všech řídících funkcí, kdy vzhledem ke klanově korporativním skupinám není možné je “uklidit” a kteří sabotují veškerá opatření prezidenta Ruské federace. Už jenom genštáb armády, gen Gerasimov je to, čemu se vždy říkalo pátá kolona. No nic není průzračné, jenom si můžeme přát, že Kyjev je nojhořejší paluba Titaniku, kde ještě slaví. Podle našich medií jsou UK přeci už u Moskvy. Jenom nevím, jestli je v Kyjevě nějaký hotel Moskva

Markýza
24. 2. 2024 17:42
Odpovědět  Jaris.

Jaris, člověče. Vy tam v té Austrálii fakt žijete vzhůru nohama, co? Nejste žádná krvelačnice, ale hubila byste Ukrajinu celou. Nejste žádná válečnice, ale Kyjev měl bejt dávno rozbombardovanej.
Nuže – nejste bojovnice, jste válečnice. Jediný skutečný bojovník, hodný toho jména je momentálně Putin. Vy byste mohla narvat do kabelky tančík a jít na kafíčko s naší Kalamitydžejn.

Jaris.
25. 2. 2024 00:52
Odpovědět  Markýza

Markyzo, neukazujte tak okate, jak jste ..ehm…kulantne receno, prostoducha osubka, ktera me tak rada napada. Vase lzive fantazie, ktere se mnou spojujete jsou opravdu ubohe a vlastne vas radi do urovne pavlacove drbny.

Markýza
25. 2. 2024 13:56
Odpovědět  Jaris.

Bravissimo! 😀 😀

katango
26. 2. 2024 12:07
Odpovědět  Markýza

Hele, Markýzo, prostě přijměme, že Jaris je nám intelektuálně, osobnostně a vůbec vším nadřazená. Ona jinak nedá pokoj.

zdendulka
24. 2. 2024 07:53
Odpovědět  Jaris.

A proč po Rusku chceš, aby dělalo hlavního metaře neřádů po světě, zatímco TY akorát nespokojeně kritizuješ ? Máš příliš úzký náhled na situaci…. Co pro to děláš TY ???

Jaris.
24. 2. 2024 09:07
Odpovědět  zdendulka

Protoze je to Rusko, ktere bylo Ukrajinou napadeno a je jen na nem, aby si udelalo poradek ve sve zemi. Nezda se vam, ze tenhle konflikt nikam, ani po deseti letech nevede? Celou situaci sleduji od r.2014, kdy se vlady v Kyjeve zmocnila zidovska chunta a tuhle valku rozpoutala. Byl to vlastenec Strelkov, ktery se se svymi spolubojovniky vydal porazit Porosenkovu vladu. Jeho postup byl uspesny a davno mohlo byt vse urovnano, kdyby do toho nevstoupil sam Putin a Strelkova neodvolal. Jeste pred odeskym masakrem volal Janukovyc Putinovi, jak se ma s rozbourenym davem vyporadat. Ten mu odpovedel, ze nic. A tak byli berkuti surove lyncovani dum odboru se stal domem hruzy. Byla to chyba Janukovyce, ze Putina poslechl a nedal rozkaz berkutum a armade, aby zjednali poradek. Uspesni v boji proti ukrajincum byli take Prigozin a Surovikin. Strelkov sedi v base, Prigozin je mrtev a Surovikin buh vi kde. Proste cely ten tyatr je vlastne jedna velka habadura, ktere tleskat nemohu. A co jsem pro to udelala ja? Ve svem pokrocilem veku mohu jen predavat informace.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 09:36
Odpovědět  Jaris.

👍🙋

Markýza
24. 2. 2024 17:44
Odpovědět  Jaris.

Jaris Jaris. Nedbala jste mého varování a otevřela si sardinky, co? 😎

Janaz
24. 2. 2024 17:46
Odpovědět  Jaris.

Vyčisti si skla na okuliaroch a strhni pavučiny na mozgu. Len debil tvojho rangu môže napísať, že to ani po desiatich rokoch nikam nevedie! Kde bol koza pred desiatimi rokmi a kde je teraz??? Len debil môže čakať, že preformatovat celý svet sa dá za rok či dva!

Dag
24. 2. 2024 08:31
Odpovědět  Jaris.

Tomu se říká destruovat týl a zásobování nepřítele. Když spojenci západu přijdou o suroviny a zisky,vyřeší se i lokální konflikt s Ukrajinou.

jiří
24. 2. 2024 11:58
Odpovědět  Dag

Proč by se někam hnali, když jim to navozí až pod nos.

Markýza
24. 2. 2024 17:45
Odpovědět  jiří

Anebo tak.

PatrickStone
24. 2. 2024 16:01
Odpovědět  Dag

Vysvetli Jaris, že aj keď je na správnej strane, nemôže rozumieť tomu, že Putin a Rusko hrá niekoľko šachových simultánok naraz a ako povedala pri troške snahy preraziť roky budované obranné línie Ukrajincov a ešte v bytovej zástavbe, kde sa Ukrajinci skrývajú za proruskych civilistov a kanóny, tanky a protivzdušnú obranu umiestňujú medzi bytovky, nedá vyriešiť rýchlo, lebo by mali obrovské straty. Pri troške snahy sa dajú upiecť buchty, ale nedá sa rýchlo postupovať, keď Ukrajina má za sebou zázemie miliardoveho NATA.

Jaris.
25. 2. 2024 01:13
Odpovědět  PatrickStone

Zapomnel jste na Kadyrova. Ten se svymi cecenskymi jednotkami byl specialista na vycistovani mestskych bloku od banderovcu. Kupodivu o Kadyrovi, ac byl velky stoupenec Putina, take neni slyset. Zda se, ze vlastenci mizi ze sceny.
Vidim, ze vetsina z vas si udelala z Putina svaty obrazek. Vas nazor vam neberu. Snazim si Putina neidealizovat a na jeho akce divat strizlive bez okras.

Boomer
25. 2. 2024 08:41
Odpovědět  Jaris.

.. Kadyrovova úloha skončila, dokázal vázat velké množství ukrajinských záloh na jednom místě a současně poskytl ruským jednotkám know-how pro boj v zastavěných oblastech. Rozhodně nebude zapomenut, ale bylo by z ruské strany nemoudré poskytnout mu přespříliš prostoru.
V tomto ohledu nás může poučit historie zániku Římské říše, která svěřila převážnou část silových činností asimilovaným barbarským kmenům…

Pravdomluvny
25. 2. 2024 09:20
Odpovědět  Boomer

Likvidaci nacistů ve Lvově si ještě přibrat mohli….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
25. 2. 2024 12:01
Odpovědět  Pravdomluvny

.. Lvov je zatím mimo zónu kontaktu…

Pravdomluvny
25. 2. 2024 13:58
Odpovědět  Boomer

Všecko jde…..

Boomer
25. 2. 2024 14:27
Odpovědět  Pravdomluvny

..ale všecko má taky svůj správný čas…

Markýza
25. 2. 2024 14:57
Odpovědět  Boomer

Jenže tohle je něco, s čím Vyspělá Západní s.r.o tak nějak nepočítá. Jakýpak správný čas! Zapal si malborku a jeďjeďjeď! To je to samý, co s tou brzdou.

Boomer
25. 2. 2024 15:09
Odpovědět  Markýza

..no jo, zatím válčili takovým hurá stylem proti soupeřům o tři kategorie níž, a navíc si je vždy předem “naklepali” ekonomicky. A tu najednou ajtakrajta mužik, místo aby se vzdal, pokorně hlavu sklonil a hřbet nagajce nastavil.. on se vzpouzí, hlavu pozvedá, láptí dupá a do očí zarputile hledí!

Markýza
25. 2. 2024 17:36
Odpovědět  Boomer

A ani vodku nenabídne, holota jedna!

Jaris.
25. 2. 2024 01:05
Odpovědět  Dag

To by Rusko muselo prestat dodavat suroviny nejen Ukrajine, ale i ruznym prekupnikum. A to se zatim nedeje. USA, Indie, Cina, a dalsi zeme dal vesele i pres sankce s RF obchoduje. Takze zadne preruseni zasobovani surovinama nehrozi. Jen se to vozi oklikami.

Markýza
25. 2. 2024 14:00
Odpovědět  Jaris.

Protože jestliže si chcete udržet obraz solidního partnera, budete dodržovat smlouvy a ne se vymlouvat – byť i na válku.

katango
26. 2. 2024 12:09
Odpovědět  Markýza

Souhlasím. Putin zásadně smlouvy dodržuje. Pokud si vzpomínáte, tak nejdřív uznal podněsterské republiky jako samostatné státy, potom s nimi podepsal dohody o spolupráci včetně obranné, a až potom zahájil speciální operaci. Všechno podle práva.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
24. 2. 2024 10:47
Odpovědět  Jaris.

To , o čem píšete , je vnější politika . Je to jen velice malá součást Globální politiky . A Putin pracuje především z pozice Globální politiky .
K čemu , ptám se , bude vítězství nad benderstánem , když RF prohraje v ostatních částech světa .
Neběží zde o válku v benderstánu , to je jen podproces , který zapadá do jím nadřazeného procesu , Přeformátování Globální politiky planety Země .
Tady se hraje o změnu KONCEPCE .
Je naprosto jedno , jakou kdo bude chtít prosazovat ideologii . Totéž se týká priority – moci finační , genocidní , válečné .
Budoucnost této planety bude řídit ten , kdo prosadí svoji Koncepci .
A druhy Koncepce , jsou jen dvě .
Koncepce , která má za úkol všechny jakýmkoliv způsobem zotročit a udržovat ve stavu ne – lidí .
Koncepce , která každému jednotlivému člověku bez rozdílu deklaruje možnosti , plně rozvinout a podporovat jeho jedinečný , geneticky daný potenciál .
Rozdíl v těchto Koncepcích je v tom , že proces , který je plně podporován v jedné Koncepci řízení , je naprosto nemyslitelný v té druhé .
A o to běží , v současné Globální válce . Je to válka Koncepcí .
Vše ostatní je nepodstatné .

Jaris.
25. 2. 2024 01:17
Odpovědět  Putinovec

Myslim si, ze je to cele daleko jednodussi nez pisete. Ale zni to sofistikovane, to se musi uznat.

Putinovec
25. 2. 2024 11:53
Odpovědět  Jaris.

Ano , z pohledu některých , je to velice jednoduché .

PENNYS
24. 2. 2024 07:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Kyjeva zaznívá další zdůvodnění – prý těžké abramy uvíznou až po uši v bahně, takže musíme počkat, až zem po jarním tání vyschne.
Podle jistého ruského důstojníka nám však nezáleží na tom, kdy „Američany“ zasáhneme – protože to uděláme za každého počasí a v kteroukoli roční dobu.

Slovan
24. 2. 2024 08:56
Odpovědět  PENNYS

😊 😊 😊

jsladin
24. 2. 2024 09:42
Odpovědět  PENNYS

To známe, až naprší a uschne.

PatrickStone
24. 2. 2024 16:16
Odpovědět  PENNYS

Tie 70 tonové Abramsy majú polovičnú šírku pásov ako ruské tanky, čiže ideálne pre jazdu napríklad po diaľnici a majú ešte jednu slabosť a to spotrebu 960 litrov leteckého petroleja na 100 km, čiže v ideálnom prípade ťahať za sebou aj cisterny. Leopard má spotrebu 200litrov nafty na 100km.Preto im Amigos zakázali Abramsy požívať, aby im nenarobili špatnú reklamu, lebo by ich prestal svet nakupovať.

Boomer
24. 2. 2024 17:09
Odpovědět  PatrickStone

..a jejich operační nasazení zatím vždy probíhalo v prostředí naprosté vzdušné převahy a podpory. Což na ukrajinském válčišti není dosažitelné. Tudíž by je v případě zapojení do bojových akcí v první linii čekaly horké chvilky…

Markýza
24. 2. 2024 17:48
Odpovědět  Boomer

A ještě po dálnici 😀 😀
Hele, já tuhle někde četla nářky ukrajinského velení, že jim půlka obrany Avdijevky lehla chorá, tak jsem si říkala, jak je možný, že nelehla i ruská půlka? Asi mají vyhřívaný zákopy.
A tohle už jste viděl? 😎

https://1url.cz/ou5ee

Boomer
24. 2. 2024 20:15
Odpovědět  Markýza

..jo, tenhle problém “řeší” už delší dobu. A v Kuvajtu i jiných “válečných destinacích” vozili Abramsy na tahačích co nejblíže čáry dotyku a s nimi jela i servisní jednotka a prádelna…
Celá ta západní vojenská technologie trpí syndromem “WC prkénka pro raketoplán”, to jest že známá a léta běžně používaná věc se musí pro armádu vymyslet a vyrobit po novu a hlavně dráž, hodně dráž a musí být oóóbrovsky sofistikovaná.
Tady platí jeden z Murphyho zákonů: Je velmi jednoduché něco zkomplikovat, zato bývá značně komplikované něco zjednodušit. 

Markýza
24. 2. 2024 21:29
Odpovědět  Boomer

Ježišmarjá! To není sofistikace, to je regulérní stupidizace.
Já koukala na rybího Vágnera a byl na Jeniseji na vyzách. No a jezdili tam gazama a buchankama – vypadalo to jako strašnej šrot a pohodlný to asi taky dvakrát nebylo. ale říkal ten místní ochránec Jeniseje, že jim to Kanaďani strašně závidí, protože na rozdíl od jejich krásných džípů se tohle dá opravit v tundře s nářadím, které máte v kufru.

Boomer
25. 2. 2024 08:26
Odpovědět  Markýza

.. no sofistikovanost dnešní doby spočívá v tom, že cokoli lze opravit výhradně výměnou celého bloku součástek.
S tímhle máme bohaté zkušenosti na železné dráze, dnes už strojvedoucí prakticky na nic nesmí šáhnout, už žádné podkládání kontaktů, podšprajcování dotyků relé, sbírání kuliček vypadnutých ze spínače, s tím jsme rázně skoncovali!!! Teď už jenom provede předepsaný úkon dle manuálu a když to udělá “nic”, tak si sedne a počká na servisní zásah odborníků, kteří připojí laptop s diagnostikou a hned vědí co tomu je.. pokazilo se to!!!! Vyměníme to celé…

Markýza
25. 2. 2024 08:59
Odpovědět  Boomer

Jojo. Všichni opraváři jsou z toho pěkně otrávení – místo aby špekulovali co a jak, jen vyměňujou.

25. 2. 2024 13:53
Odpovědět  Markýza

Když vyrazila ještě za komárů česká zoologická expedice pod vedením Veselovského (ředitel Tróji) do Austrálie, vybral si ze všech nabízených možností – včetně zahraničních – vejtřasku. A dobře věděl proč. A také se mu to vyplatilo.

zdendulka
24. 2. 2024 07:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Velice povzbuzující …. díky 🙂

Kelly
24. 2. 2024 08:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Krok za krokem vymetou Rusové tu západní svoloč ze všech koutů světa, svět se pomalu šine k lepším zítřkům, takže mnoho štěstí, Rusko, my se tu alespoň snažíme shodit Fialovu zločinnou vládu.

Vladimír
24. 2. 2024 14:39
Odpovědět  Kelly

V televizi běží zajímavý seriál “Kolaborovali s nacisty”. Už se těším na seriál “Kolaborovali s fašisty”.
Jsem zvědavý jakou pálku dostanou naši lokajové.

Eva
24. 2. 2024 08:20
Ohodnotit příspěvek :
     

No jo no, medvídek nekecá, ale pracuje. A móóóc dobře.
Ať se daří!!!

Pravdomluvny
24. 2. 2024 08:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Wagnerovci by byli víc potřeba při čištění Banderonacistánu od nacistů,Afrika RF tolik pálit nemusí.
Doněck a Luhansk by jejich přítomnost jistě uvítal s otevřenou náručí a Banderonacistánu by zmehlo!!!!!

katango
24. 2. 2024 11:20
Odpovědět  Pravdomluvny

Putin je šachista a uvažuje o pěknejch pár tahů a možná i her dopředu. On ví, co dělá a proč to dělá.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 12:24
Odpovědět  katango

To určitě ocení ti mrtví z Bělgorodu z posledních dnů i měsíců.

Boomer
24. 2. 2024 17:04
Odpovědět  Pravdomluvny

..troufám si tvrdit, že těch mrtvých je méně, než kolik jich zemře v Rusku během jediného dne při autonehodách. Ale ti mrtví v Bělgorodské oblasti budou mít jednou pomník, protože zemřeli v souvislosti s děním, které výrazně změní svět…

Pravdomluvny
24. 2. 2024 17:27
Odpovědět  Boomer

Nooooo,to jim určitě pomůže….. pozůstalý jsou blahem bez sebe 🙄

Markýza
24. 2. 2024 17:50
Odpovědět  Pravdomluvny

Máte pravdu, jste citlivá a křehká duše! Vůbec se do toho dobrodružství neměli pouštět. Jak se říká u vás v Teplicích, zemi javorového listu, kdyby Putin svou armádu stáhl, bylo by po válce.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 18:34
Odpovědět  Markýza

Milost paní, vona by se měla vyjadřovat pouze k tématu., kterým skutečně rozumí…… jenže to by bylo ticho po pěšině 😎

Markýza
24. 2. 2024 19:29
Odpovědět  Pravdomluvny

Ale no tak. To vy byste musel mlčet od rána do večera a to by vám udělalo špatně na nervy. A musel byste se přestěhovat z jedněch Teplic do těch druhých Teplic.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 19:51
Odpovědět  Markýza

A Vy z Beřkovic do Bohnic….🥳
Je fajn vědět,že se shodneme,že se NEshodneme🙋

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
24. 2. 2024 20:20
Odpovědět  Pravdomluvny

..ruský člověk tyto záležitosti vnímá zouplna jináč, kdyby myslel jako vy, nikdy by se ruští koně nemohli pást u Reichstagu…

Pravdomluvny
24. 2. 2024 20:59
Odpovědět  Boomer

Umírat zbytečně není hrdinství,je to blbost!

Markýza
24. 2. 2024 21:30
Odpovědět  Pravdomluvny

Jak VY můžete vůbec vědět, co je zbytečně………

Pravdomluvny
24. 2. 2024 22:00
Odpovědět  Markýza

Nebuďte trapná,Vy potomku z Neználka….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 2. 2024 22:51
Odpovědět  Pravdomluvny

Už zase pouštíš větry, Prdomluvný?

Pravdomluvny
24. 2. 2024 23:26

Já nejsem ty, Větrníku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
25. 2. 2024 14:03

Jojo. Posměšky došly. Připomíná mi ty americké novináře na tiskovkách s Putinem – pamatujete?

Boomer
25. 2. 2024 10:25
Odpovědět  Pravdomluvny

.. ti lidé nemohou ovlivnit zda umřou nebo ne, tudíž diskuse o nějaké zbytečnosti jejich smrtí je mimo mísu. O hrdinství jsem nepsal nic…

Pravdomluvny
25. 2. 2024 14:00
Odpovědět  Boomer

Oni bohužel ne,ale vrchní velení to,kdo umře zbytečně ovlivnit může, musí!!!!
Jinak je zbytečný a ať nastoupí lepší.

Boomer
25. 2. 2024 16:25
Odpovědět  Pravdomluvny

.. jo tak válka bez mrtvých nebo když už, tak jenom na straně protivníka? Hm, počítačové střílečky asi…

Markýza
25. 2. 2024 17:37
Odpovědět  Boomer

Nebo americký pohled na věc.

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 11:38
Odpovědět  Pravdomluvny

Do čím horší ekonomické situace tady tu evropskou bandu štváčů dostanou, tím rychleji se jich zbavíme. Možná je to tady stádo ovcí, ale až budou žrát trávu a pít močůvku, pak uvidíme.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 12:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dokud nepadne uSSa,tak neuvidíme.

24. 2. 2024 20:41
Odpovědět  Pravdomluvny

Věčná škoda že nejsi Putinovým rádcem. Pro bandery a ušáky, rozumí se.

Pravdomluvny
24. 2. 2024 20:59

Hlavně, že ty jsi rádcem všech a všude…..

24. 2. 2024 22:55
Odpovědět  Pravdomluvny

A ty už jsi ode mě někde četl, kde bych VVP radil, jak by to měl udělat a co by dělat neměl a co udělal blbě a podobný pšouky, který sem invére pouštíš?

Pravdomluvny
24. 2. 2024 23:28

Já konkrétně jmenovitě Radim Putinovi?!!!!
Ti někdo fouknul na brejle,ne?!!!

Markýza
25. 2. 2024 15:03
Odpovědět  Pravdomluvny

Neradíte, páč nevíte co. Ale kritizujete velice, velice zdatně, že? Víte, já když něco kritizuju, pak většinou proto, že si myslím, že by to šlo jinak – neboli vlastně radím.
Vy ovšem nikoli. Čili čistá kritika bez východiska a bez nápadu, jak na to. A to je prosím dobré k čemu?

Boomer
25. 2. 2024 16:27
Odpovědět  Markýza

..prý že k erekci. Ale najisto nevím, nemám zatím vyzkoušeno, obejdu se…

Markýza
25. 2. 2024 17:38
Odpovědět  Boomer

Fakt?? No tak to slyším prvně 😀 😀 ale budu vám věřit.

katango
26. 2. 2024 12:14
Odpovědět  Boomer

No, kritika nástroje určitě k erekci nepomůže. Ten zůstane za pět minut půl šestý.

Jan
24. 2. 2024 10:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Kde je Surovikin v Africe a co dela?

katango
24. 2. 2024 11:21
Odpovědět  Jan

Nepsalo se tady včera nebo předevčírem, že je/byl v Maroku?

jiří
24. 2. 2024 11:48
Odpovědět  katango

Je všude a nikde.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
24. 2. 2024 12:25
Odpovědět  jiří

Zřejmě má Arabelin kouzelný prsten.

Boomer
24. 2. 2024 20:28
Odpovědět  katango

.. je především v Maroku, pracuje na koridoru Alžír, Libye, Súdán, Čad, Niger, Mali.
Nic oficiálního, pouze můj názor, uvidíme…

24. 2. 2024 20:43
Odpovědět  katango

Spatřen byl naposledy v Alžíru. Ale kde je nyní, to ví jen bůh a VVP a spol.

Administrátor
P.A.Semi
24. 2. 2024 16:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Na úvod ta pohádka o Africe, kterou vykořisťoval Západ, je zčásti prolhaná propaganda

Oni se ti Afričani prali mezi sebou odjakživa… A Západ jim tam přinesl civilizaci… A ovšem i lepší zbraně…
Podobně také třeba SSSR podporovalo Angolu a další africké země, zase jedny proti druhým…

A tedy je tam Bílí lidé nejen vykořisťovali, ale pozvedli je, zavedli tam leckde zemědělství, které ti Afričané nejsou leckde schopni ani udržovat v chodu…
A přivedli tam Medicínu… A oblečení, stavby, a další civilizaci…

Někde je vskutku vykořisťují nepřiměřeně…

A ovšem nyní přichází Rusko, a zase tam podporuje jednu bandu lumpů proti druhým…
A tím, jak je vyzbrojí, jednou se ti Afričané obrátí proti Evropě, a pak smetou i to Rusko, a celý svět bude Černý…?

πα½

Boomer
24. 2. 2024 16:52
Odpovědět  P.A.Semi

..hlavním zločinem bílého muže v Africe je radikální snížení dětské úmrtnosti bez současné regulace/snížení porodnosti. A hlavní viník Schweitzer za to má ještě pomníky po celém světě.

Chucpe je slabé slovo…

katango
24. 2. 2024 18:22
Odpovědět  Boomer

Ano, na Schweitzera jsem též razantně změnila názor.

Slovan
24. 2. 2024 19:35
Odpovědět  katango

Doufám, když jste změnila ten názor, že jste si roce 2024 pomohla. 😊

katango
26. 2. 2024 12:17
Odpovědět  Slovan

Ehm?

No, pokud narážíte na ůj názor na Schweitzera, ten jsem radikálně změnila tak před třemi desítkami let. Pokud narážíte na něco jiného, pak, řečeno s V.Vančurou, jste se dostal na stupeň nesrozumitelnosti téměř zajímavé.

Pavel z Moravy
24. 2. 2024 18:02
Odpovědět  P.A.Semi

No, tak to řekněte těm ubožákům, kteří v Kongu a jinde těžili zlato, diamanty a jiné cenné nerosty a jejich bohatstvím byla nějaká chatrč a trocha mizerného žrádla. Viděl jste nějaké dokumenty nebo filmy odtamtud? Nemám k tomu dále co říci.

Administrátor
P.A.Semi
25. 2. 2024 10:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Afrika je miliarda lidí a ne jen pár tisíc dělníků v dolech… To záleží, co vám kdo chce ukázat, aby vás zmanipuloval si něco myslet…

πα½

Boomer
25. 2. 2024 16:31
Odpovědět  P.A.Semi

.. když jediný černoušek trpí, trpí všichni…

“Cokoliv jste učinili jednomu z nejposlednějších lidí, mně jste učinili…” 

Pavel z Moravy
25. 2. 2024 18:04
Odpovědět  P.A.Semi

Vy jste skutečně Kristovo dítko, náležitě těm manipulátorům z Vatikánu cele.

Jaris.
25. 2. 2024 01:30
Odpovědět  P.A.Semi

Taky je na tom kus pravdy, Semi. Jenze to se nesmi rikat. Oni ti cernousci take meli benefit ze zapadni civilizace a pochybuji, ze by se chteli vratit k puvodnimu stylu zivota.

Pavel z Moravy
25. 2. 2024 10:32
Odpovědět  Jaris.

Já myslím, že všichni co tomu odpornému vykořisťování domorodců a dětí, které jim těžili a těží ty nerosty a makají na ty západní parchanty hůře jak skuteční otroci bez slušné mzdy a sociálního zázemí mělo být umožněno máknout si tam pár měsíců s nimi. Vždyť vlastně vy, kteří se tak pyšníte dobrotou lidského srdce tady vlastně vychvalujete neokolonialismus. Nikdo neříká, že se mají nahrnout do Evropy, jak nám to připomíná katolík Semi, kterému se zdá, že pohádka o Africe je zčásti prolhaná a Rusové straní pouze jedné straně. Tak tedy Semi, Rusové tam budou chtít předně nastolit klid zbraní a trochu vzájemného respektu mezi jednotlivé klany a pomoci jim ekonomicky. O tom není pochyb. Co zbylo z aztéckého a mayského impéria po nájezdu západních katolíků a jezuitů do Latinské Ameriky víme všichni. Nejkatoličtější národ Španělé je hubili a okradli o vše co jim přišlo pod ruky. Prostě křížem a mečem je přeformátovali natolik, že si zajistili otrockou poslušnost těchto národů na dlouhá staletí, než Bolívar začal osvobozenecký boj. A zblblí z katolictví jsou dodnes. A jestli měli ty různé kmeny vzájemné sváry mezi sebou, nějakým kolonialistům po tom mělo být houno.

Pavel z Moravy
25. 2. 2024 10:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale houno jim po tom být nemohlo, protože věděli, že si mohou v pohodě nakrást. Proto také takový vzestup Španělska těch časů. Katoličtí Králové se prostě z cizího zhojili. Nejprve je Arabové 7 století okupovali, ale přinesli jim vzdělání a kulturu, která tam do té doby nebyla. Vodovody, kanalizace, knihovny a další, to vše přišlo s mohamedány v době středověku zde v Evropě. Ano, nakonec byli ze země po zahájení reconquisty vyhnáni což chápu, neboť je přirozené, že byli cizím elementem, ale na druhou stranu oni sami kolonizovali jiné národy a to jim nevadilo. Ale mohamedáni je u nich ve Španělsku ke změně víry nenutili, ale oni u nich v zemích Latinské Ameriky domorodce násilím rekatolizovali. A co dělali Angláni v Západní Indii a jinde je velmi dobře známo také. Všichni se obhajovali tím, že přinášeli pomoc domorodcům

Pavel z Moravy
25. 2. 2024 10:59
Odpovědět  Pavel z Moravy

Oni se ale přišli hlavně obohatit. Jakou pomoc jim mohli přinést když Evropa byla sužována válkami a byla neuvěřitelně zaostalá ve srovnání s těmi, které kolonizovala. Vždyť takoví Angláni si ještě ani v době koloniálních výbojů neprali prádlo a nekoupali se. To co měli byl bojový duch a neuvěřitelná podlost s jakou se dokázali zmocnit silou i lstivostí těch domorodých kmenů. To ovládají dodnes. To je fakt. Ale nevykládejte mi, že ti měli zájem přinést někde mír a prosperitu domorodcům. Ty žvásty z Buckinghamu mohou žrát pouze ovce, které ví o historii totální houno.

katango
26. 2. 2024 12:23
Odpovědět  Jaris.

Kdybyste četla knihu světoznámého etologa Irenea Eibl-Eibesfeldta, dočetla byste se tam, jaké dobrodiní prokázal běloch jednomu kmeni Křováků.

Když to zestručním – předtím si žili Křováci poklidným životem. Nosili nějaké travnaté bederní zástěrky. Potravu si v dostatečném množství nalovili, čas, kterého měli dost, věnovali odpočinku a zábavě, a teď nemyslím jen sex.

Etolog jejich vesnici navštívil po několika letech, poté, co se k nim dostala bělochova pomoc. Píše, že pomoc sestávala z dodávek cukru, kukuřice a obilí, možná ještě něčeho, ale to si nepamatuji. A hadrů na sebe. Obyvatelé se povalovali ve špinavých hadrech a mnozí byli už od rána opilí. Velký pokrok rukou bílého muže!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura S
24. 2. 2024 19:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem pro zavedení POVINNÉ ROČNÍ VOJENSKÉ SLUŽBY V ČR !
My staré “gardy”, co jsme vojnou prošli, víme o co jde a pokud mluvím s vrsteníky 55+, třeba tankány, co jezlili na “západním vojenském okruhu” s T52, tak válku nechce NIKDO ! My se váleli ve sněhu v maskáčích, chrápali měsíc mokří v polních stanech… nebyla to procházka žůžovým LGBT++ stanem…
Žůzovo zelená mládež, si koupí sekundové lepidlo, přilepí se na asfalt, a má pocit jak řídí planetu, řídí LEDA TAK 3,15ču !!!
Já umím střílet ze samopalu, kulometu, minometu , děla… ale ODMÍTÁM NĚKOHO ZABÍT, jako na UA, že se to hodí rodině “rockefelerů” a dýpstejtu v hnUSA… nebudu střílet na “slovany” , prostě nebudu…. což ovšem nemůžu zas říct o “anglosasích”, tam bych v kulometným hnízdě řval na mančaft, kde mám patrony….:-)

Slovan
24. 2. 2024 19:39
Odpovědět  Jura S

Naprostý souhlas 👍👍
Jen s tím že já jsem zastáncem, když swyně, tak do necek.

Pavel z Moravy
25. 2. 2024 11:10
Odpovědět  Jura S

No jo Juro, když oni se ale k tomu asfaltu tak rádi lepí. Nemohou si prostě pomoci. A představ si jak by naší jedné dámě bylo a jaké slzy by ronila, kdyby si její vrstevníci a vrstevnice nemohli během dne kdykoliv to na ně přijde měnit pohlaví. To by ji možná i zabilo a to přece nechceš mít na svědomí. Víš co by to s tou kavárnou dělalo. Vždyť oni už teď neví kým a čím jsou.

Jan
25. 2. 2024 09:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Africane si uz prosli svym peklem kolonie KoZa. Uz je nic nezvikla. Budou pozadovat nahrady. Ty nedostanou (z ceho?), ale i tak bude KoZa pod tlakem.
Kdo byl v Anglii, videl tam na kazdem rohu kiosky ‘Fish and Chips’. V. Putin zasadil tomu uder. Vypovedel smlouvu s r. 1956 a Anglani uz nemohou v Barentsove mori lovit tisice tun sledu. Musi si hledat nove loviste ryb. Tak se to dela! Rusko sve tahy peclive promysli a pak uderi. Tech uderu ale je malo.

katango
26. 2. 2024 12:25
Odpovědět  Jan

Málo? Možná, zato účinných. Na co se fackovat, když tomu druhému můžu zlomit nohu?