politika

Proč USA prohrají válku na Ukrajině s Ruskem? Předpověď Erica Prince největšího US experta na hybridní války!

Názory Erica Prince na budoucí vývoj války na Ukrajině jsou už dlouhou dobu konzistentní – dojde k nevyhnutelné porážce Zelenského režimu i současné na Západě vládnoucí politické garnitury.

  • Datum příspěvku 25. května 2024

Michael Svatoš

Eric Prince není jen tak někdo. Je bratrem Trumpovy ministryně miliardářky Betsy DeVosové. V roce 2020 vedl v Kyjevě se Zelenským tajná jednání o “budoucím poválečném” rozdělení privatizovaného ukrajinského státního majetku mezi US byznysmeny.  V letech amerických válek proti terorismu za Bushe ml. ovládal největší soukromou vojenskou společnost na světě Blackwater, přes níž Pentagon tehdy utrácel desítky miliard USD ročně. Nyní má opět blízko k nejpravděpodobnějšímu novému US prezidentovi Donaldu Trumpovi. Jeho názory na budoucí vývoj války na Ukrajině jsou už dlouhou dobu konzistentní – dojde k nevyhnutelné porážce Zelenského režimu i současné na Západě vládnoucí politické garnitury. (Viz naše analýza MAP 1927.) A 21. května poskytl rozsáhlý rozhovor Tuckeru Carlsonovi, a v něm definoval své nové představy o budoucím vývoji války Západu proti Rusku na Ukrajině. 

(1) Prince si je neprosto jistý, že Ukrajina přes masivní pomoc Západu nakonec válku prohraje. Rusové nyní vítězí ve všech bitvách a budou mít letos “velmi dobré válečné léto”. Letní bitvy tak podle Prince rozhodnou o budoucí politické mapě Ukrajiny. Ta se podle Prince zcela určitě rozdělí na “východní ruskou Ukrajinu” a na “nějakou formu západní Ukrajiny”.

Pokud Rusové ovládnou i Oděsu, Ukrajina jako suverénní samostatný stát podle Prince zanikne, protože “už nebude mít, jak vyvážet své obilí”, a její ekonomika zkolabuje, a její státní úředníky tak nebude z čeho platit.

Prince proto předpokládá, že budoucí mírová konference rozdělí Ukrajinu mezi Rusko, které získá naprostou většinu území. A Polsko, které získá nějakou přidruženou formou Lvovskou a Volyňskou oblast. Představa, že Ukrajina získá zpět své území, které už Putin ovládnul, a nebo ještě obsadí, je nesmyslná, protože ani USA nejsou nyní vojensky “s to”  takový výsledek konfliktu dosáhnout. (+00.46.25 rozhovoru)

Podle Prince využije Putin letošní léto, aby celý Západ na Ukrajině “úplně srazil na kolena”, (absolutely humiliate the west), a vojensky zajistil, že Ukrajina už nikdy nebude pro Rusko představovat žádný problém. (+00.46.13)

Že na tom je nyní Ukrajina vojensky extrémně špatně, dokládá i včerejší náhlé nařízení nejvyššího velení tamní soldatesky, podle kterého se okamžitě z Generálního štábu Ukrajiny přesune do bojových jednotek na frontu 60% jeho důstojníků, a jejich místa budou zrušena. Zlikvidovat “mozek armády”, její generální štáb, uprostřed války, tzv. “nasypáním” (backfilling) většiny jeho profesionálních důstojníků do bojových jednotek, je veřejným přiznáním obrovských ztrát, které armáda utrpěla, a které není kým nahradit. Pro pochopení. Je to jako by se z pražské Motolské nemocnice náhle Válkovým rozhodnutím přesunulo 60% chirurgů a dalších úzce specializovaných lékařů do pozic obvodních doktorů v okrajových regionech ČR, protože je tam už není možné nahradit jinak.

Ztráty ukrajinské armády jsou podle Prince děsivé. Když se v posledních týdnech bavil s americkými Kongresmany i s experty Pentagonu, kteří zásobují kyjevský režim zbraněmi a desítkami miliard USD, všichni mu přiznávali, že ztráty Ukrajinců představují “stovky tisíc”. Podle Prince se tak krásně ukazuje, že současným americkým vládnoucím politikům nejde v žádném případě o žádnou budoucnost Ukrajiny, ale pouze o zisky zbrojních firem. Podle Prince je totiž naprosto jasné, že Ukrajina ztratí jakoukoli svoji budoucnost, pokud na bojišti ztratí ještě další “stovky tisíc” svých mužů.

Prince se tak ve svých předpovědích přímé úměry temné ekonomické budoucnosti Ukrajiny ve vztahu k celkovému množství padlých a invalidů v nynější válce přesně shoduje s předpověďmi ukrajinských vědců ze Sociologického ústavu Akademie věd. (Viz: MAP 1892 GladunMAP 1836 LibanováMIP 65 Libanová.) Stejně přesné jsou závěry Prince o obrovských ukrajinských ztrátách, které rozkládají ukrajinskou společnost, a které už nedávno i nepřímo potvrdila i nejvyšší hlava ukrajinské sociologie. (Viz: MAP 1995 Holovakha.)

Podle Prince Putin nikdy nepřipustí, aby se Ukrajina stala členem NATO. Prince tvrdí, že v roce 2021 stačilo, aby Biden smluvně USA zavázal, že se Ukrajina nikdy nestane členem NATO, a poslal jí “oněch 200 stíhacích letadel, která v roce 2022 Pentagon přemístil do svých válečných skladů v kalifornské poušti, jen proto, že vyčerpala svou plánovanou živostnost.” Výsledkem by byl mír za pár milionů dolarů.

Největší hloupostí naopak bylo podle Prince poslat Kamalu Harris, aby v Mnichově na bezpečnostní konferenci na “kamery” slibovala Zelenskému, že se Ukrajina stane členem NATO. Toto vyhlášení Harris bylo podle Prince přímým vyhlášením války Rusku, a Rusko reagovalo jen stejně, jako reagovaly USA, když Chruščov rozmisťoval sovětské rakety na Kubě.

Toto Princovo negativní stanovisko ke členství Ukrajiny v NATO včera překvapivě nepřímo potvrdil i náměstek ministra zahraničí USA pro Evropu James O’Brien, když na brífinku potvrdil novinářům, že “USA neočekávají, že Ukrajina dostane na letošním hlavním summitu NATO konaném ve Washingtonu pozvání do aliance”. Ale že ministr zahraničí Blinken letí do Prahy na neformální summit NATO, aby tam projednal nějakou jinou významnou podporu Ukrajině. Obdobně se USA vyjádřily i k požadavkům evropských válečných trpaslíků, aby Ukrajina mohla střílet americké dalekonosné rakety na Rusko – ani jsme to nezvažovaly.

Jelikož Victor Orbán, který má z evropských politiků nejblíže Trumpovi, už nařídil maďarským vládním právníkům zahájit kroky ke změně podmínek členství Maďarska v NATO, aby se Maďaři nemuseli aktivně účastnit válek mimo své území, a ani do nich nemuseli posílat zbraně, zdá se čím dále tím jasnější, že politika Trumpa otočí kormidlo politiky USA úplně opačným směrem, a členství Ukrajiny v NATO bude smlouvou s Ruskem vyloučeno.

Snad nejjasnější signál tímto směrem vyslali včera překvapivě Němci. Wolfgang Steiger hlavní mluvčí Ekonomické rady CDU varoval, že Německo si nesmí dovolit se nechat zatáhnout do nějaké velké obchodní války s Čínou, protože 25% německých pracovních míst je přímo závislých na exportu zboží z Německa. Německo proto musí donutit Brusel, a jeho prostřednictvím USA, aby přestaly vyvolávat obchodní války. Ve stejnou dobu kancléř Scholz důrazně odmítnul dodávat Kyjevu útočné rakety a další zbraně, které by Zelenskyj mohl použít k útokům na Rusko.

Německé signály se kryjí i s dalšími významnými zprávami z Washingtonu: Biden nepoletí na Zelenského mírový summit ve Švýcarsku, a z Moskvy: Putin ve stejnou dobu zorganizuje vlastní mírový summit.

Ze všech těchto vyjádření je stále zřejmější, že Ukrajina bude relativně brzy Západem obětována ve prospěch vylepšení vztahů s Moskvou a s Pekingem. Logika je prostá. Podle Prince si USA nemohou dlouhodobě ekonomicky vyhazovat miliardy USD na kvazi válku s Ruskem na Ukrajině, a musí se soustředit na rozvoj své ekonomiky, aby držely krok se vzestupem Číny ve světě.

Podle Steigera si Německo nemůže dovolit žádnou obchodní a celní válku s Čínou, (opakem je fialová doktrína), ale musí Číně konkurovat produktivitou i cenami. A to je v zásadě možné pouze normalizací vztahů s Ruskem a obnovením předválečných obchodních transferů mezi EU a Ruskem na původní úroveň.

V této logice nemá Ukrajina místo, ani význam, a je pouze otázkou času, kdy a jak bude “konečné řešení ukrajinské otázky vyjednáno”. Vzhledem k blízkým vztahům Tuckera, Prince i Orbána s Trumpem, a stejně blízkým vztahům nejvyššího vedení CDU s německými průmyslníky se zdá být zřejmé, že válka spěje k rozuzlení v duchu Putinových požadavků z konce roku 2021.

Jak ovšem kyjevští a západní politici vysvětlí svým voličům stovky tisíc mrtvých a zmrzačených Ukrajinců, a 2 biliony EUR vydaných Západem na válku, a na rekonstrukci válečných škod, se teprve uvidí. Tipoval bych velkou trachtaci na oslavu největšího vítězství v dějinách.

Zítra v pokračování vyjde hodnocení současné Ruské armády a jejích zbraní od Erica Prince.

*

Michael Svatoš, MaP2000

sdílet na

43 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuzana
25. 5. 2024 15:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejvyšší soud OSN nařídil Izraeli okamžitě zastavit ofenzívu v Rafáhu

https://aktax.cz/nejvyssi-soud-osn-naridil-izraeli-okamzite-zastavit-ofenzivu-v-rafahu/

Slovák
25. 5. 2024 16:04
Odpovědět  zuzana

A otvoriť prechod do Rafahu z Egypta a povoliť humanitarne zasobovanie! No polskí chazari= nrsemiti ako je Malikowski, aka ” Satanyahu” to odmietajú a pachajú genocídu ďalej…Polskí chazari oznacujú semitskich arabov a palestincov za ” gojov”! To je svet hore prdelou,kde satan je Boh a Boh je on…To je konecná v tejto civilizacii!
Ale na bojisku prehravajú! Chazari vyhravaju len v genocíde žien a detí, a v demolícii budov…Toto co vidíme je a bude koniec tej Ratchildovej kolónii rasizmu a apartheidu! Dostali po papuli aj od spanielskych diplomatov!

Albi
25. 5. 2024 20:03
Odpovědět  Slovák

Už zas ti věční Chazaři! Dávno neexistující a přece vás pořád ovládají? Najděte si konečně nějaké informace a přestaňte pindat blbiny. Jiné nepřátele snad nenajdete?
(Neplatí jen pro vás, ale pro všechny, kteří věří na bubáky a nadpřirozené síly.)

Vzestup Kyjevské Rusi v 10. století znamenal pro Chazary definitivní konec. Kyjevský kníže Svjatoslav Igorevič zaútočil v šedesátých letech 10. století na říši, zničil její hlavní město Itil a podmanil si kmeny doposud závislé na Chazarech. Záhy se kdysi mocné království rozpadlo a jeho obyvatelé judaismus postupně opustili.”.
https://plus.rozhlas.cz/ztraceny-narod-chazaru-6647973

A jak že se mohli “ztratit”? Co takhle jako všechny jiné zaniklé národy – viz např. historii zaniklých polabských Slovanů.

Polabští Slované bylo etnikum západních Slovanů, které obývalo území dnešní Spolkové republiky Německa v oblasti mezi řekami Labem, Sálou a Odrou v době raného a vrcholného středověku. Etnikum zaniklo postupnou germanizací probíhající především během desátého až třináctého století.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Polab%C5%A1t%C3%AD_Slovan%C3%A9

Albi
25. 5. 2024 22:32
Odpovědět  scipio

Zdá se, že někdy opakování nemusí být “matkou” moudrosti, ale právě naopak.
Ale zkusme to nevzdávat.
Ani nepřepsanou historii, ani dnes “popelku” češtinu. 🙂

26. 5. 2024 01:49
Odpovědět  Albi

Můj sprostej strejda Jozef by z tebe měl radost. Když jsou to totiž před ním jednou při nějaký příležitosti řek, tak k tomu utrousil: “A otcem bl-bosti, poněvač znakem tuposti. Chytrej vopakuvat nemusí, chytrej si pamatuje, vole.” Pak jsem to po letech v malý obměně slyšel od Wericha a přišlo mi líto, že se ty dva samorosty neznali.
P.S. Mimo téma (novočesky off topic). Máš pravdu že popelku. To bys nevěřila, co roduvěrnej Čechů a Češek už mimo téma mluví off topic. Představ si, že v poslední době aj tady, na Pokecu. Rozumíš tomu? ;-)))

Albi
26. 5. 2024 09:59

Nevím, jestli rozumím, ale já tím opakováním nemyslela opakování scipiových pokusů o diskuzi na to téma, ale zdejší trapná “zasvěcená” opakování o ovládání světa už dávno neexistujícími Chazary.
Až teď jsem si uvědomila, že to mohlo být špatně pochopeno.

Tím se taky scipiovi omlouvám, pokud se ho to dotklo.

Mik
26. 5. 2024 16:33

V poslední době je také prý moderní slovo “dáš” jako náhrada slova “dokážeš”.

26. 5. 2024 23:32
Odpovědět  Mik

To je ale české slovo, takže se nic neděje. Řeč a pojmosloví se v čase mění, tak to mi žíly nerve. Ale proč vrážet anglicismy i tam, kdy máme svůj, český výraz? Neříkám, sem tam je jsou některé anglicismy výstižnější a časem je čeština “asimiluje”, ale k čemu je dobré bezdůvodné znásilnování češtiny?

Boomer
26. 5. 2024 16:56

..jo, něco podobného s tím “vopakováním jen pro blbce” říkal i náš pan řídící…

Janaz
26. 5. 2024 08:21
Odpovědět  scipio

Sú to jednoducho zmýšľajúci ľudia, takže odpovedí sa nedočkáš. Preto som odišla z AE, lebo sa to zvrhlo na ideologický chliev, kde vrchný paholok vymazava komenty, ktoré mu faktami nesedia do jeho propagandy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
26. 5. 2024 01:21
Odpovědět  Albi

Postrádám tam info, jak byla ona “germanizace” zahájena. Konkrétně info, že Jindřich Ptáčník ji zahájil tím, že jich v jedné jediné několikadenní bitvě zneživotnil cca 200 000 – dvě stě tisíc !!! (celá Bohemie měla v té době cca půl mega obyvatel) Jóó´, to se to pak germanizovalo…

P.S. To bylo tehdy, kdy byl v Bohemii tzv. knížetem “svatý” bukvík václav. Právě to byl důvod rozkolu mezi bukvíkem a bráchou Boleslavem a máti Drahomírou, která na bukvíka tlačila, at strejdovi, který synovce opakovaně žádal o pomoc, vypomůže.
Ale bukvík že ne, a po masakru západních Slovanů, když si pěknej ptáček po úspěšné genocidě Slovanů uvolnil ruce a obrátil své kroky na východ, umožnil patron země České pěknýmu ptáčkovi volný průchod až k Praze, kde se mu slavně vzdal – za což je dodnes veleben – a slíbil vyplácení tributu, který jeho máti, co regentka, platit odmítla.
Za to ho pěknej ptáček přijal mezi své věrné a zbývalo už jen jediné – začlenit Bohemii do říše jako východní marku, by bukvík povýšil a stal se říšským knížetem. To mu ale Bolda překazil a okamžitě po překažení vyhlásil následovníkovi pěknýho ptáčka, jeho synovi Otasovi, válku. No a proto stále ještě mluvíme česky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
26. 5. 2024 10:10

Je pro teorii “chazarského” řízení dnešního světa důležité, kdy byli “germanizováni” polabští Slované?

Jde přece o to, že tzv. Chazaři už neexistují = nejen že nemají, ale ani mít nemohou žádný vliv na dnešní světové události. A to bez ohledu, kdy začala jejich “asimilace”, nikoliv nutně germánská.

26. 5. 2024 13:42
Odpovědět  Albi

1) Špatná otázka. Tys zminovala v souvislosti s Chazary polabské Slovany – ne já.
2) Pro nás, Slovany, je to důležité. Nejen kdo to začal, ale i jakým způsobem. Protože
3) my, Slované, nejen obyvatelé Bohemie, bychom měli vědět, že s Drang nach Osten nezačali germáni v r. 1939, ale už tisíc let před tím, v r. 928, a to holocaustem pobaltských Slovanů, kdy jich bylo v jediné bitvě zmasakrováno dvěstě tisíc – na středověk, vzhledem k celkovému počtu polabských Slovanů, obludný počet – a nikdy ve svém tažení na východ a snaze zlikvidovat Slovany až do dnešních dnů neustali – viz přes třicet milionů zlikvidovaných Slovanů během 2 svět. války, viz současný pokus o likvidaci slovanství a Slovanů začleněním Bohemie do eurosajuzu, viz rozvrat SSSR pomocí perestrojky, viz majdan, viz současná snaha germánů – anglosasové snad nejsou germáni? – o likvidaci Ruska.
5) A ano, je to důležité. Ne pro “chazarské řízení světa” ale pro nás, Slovany, protože to s řízením dnešního světa – tisíciletá snaha germánů o likvidaci Slovanů a současné dění – úzce souvisí. Protože pokud toto nepochopíme, zmizíme z mapy národů stejně jako polabští Slované a Chazaři,
Takže tak

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
26. 5. 2024 14:33

Pardon – opět nedorozumění – ti Slované byli jen jako příklad, jak mohou “mizet” národy.
Celou dobu šlo výhradně o to v diskuzích soustavné skloňování Chazarů, které bych přirovnala k pověstné “paní Colombové – všichni o ní mluví, ale nikdo ji nikdy neviděl.
Zatímco ti skuteční viníci jsou z různuch etnik, různých zemí a různých tradic, zvyků a hlavně “mravů”.
Chazaři už neexistují, tedy nemohou ani škodit a proto je nesmyslné je používat jako argument,

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
27. 5. 2024 00:14
Odpovědět  Albi

Jo, šum. Protože já to info postrádal u wiky, z které jsi to zkopla, nebylo to míněno na tebe osobně! A tak také byla re. míněna.
Protože co je ve wiki? Že: …Němci v bitvě u Lenčice (Lenzen) porazili Lutice. Veliké množství Slovanů padlo nebo bylo později popraveno.
No a mě na tom enormě na-sírá to ohýbání skutečnosti maskováním dvou set tisíc zmasakrovaných Slovanů (nebojovali tam pouze Lutici) “velkým množstvím a popravami”. Nezapomen, že tehdy bylo obyvatel Evropy cirka dvacetkrát méně a proto bylo 200 000 vyvražděných neskutečný počet. Nás bylo tehdy cca půl mega (i s Moravou, rozumí se). Kolik mohlo být dohromady Luticů a Stodoranů? Jestli třista tisíc, tak je to hodně. Takže tak.

zuzana
25. 5. 2024 15:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Orbán: NATO se připravuje na válku s Ruskem

https://aktax.cz/orban-nato-se-pripravuje-na-valku-s-ruskem/

Slovák
25. 5. 2024 16:07
Odpovědět  zuzana

Bude, na to dám krk! Tak to naplanovali už v dávnej minulosti! S koncom vesmirnych cyklov skončí aj nasa civilizacia v nuklearnom Armagedone! Rusko porazí Zapad, no nebude víťazov k oslavam, a ani hrobarov čo by nas pochovali…Prezije pár a tí začnú novú civilizsciu a všetko odznova, az do ich konca v ich Armagedone po tisicoch rokov…Tak skoncila aj civilizácia pred nami..

Slovan
25. 5. 2024 17:10
Odpovědět  Slovák

Však se vše opakuje, ale mohli ještě chvilku počkat.
Koneckonců už jsme tu PRÝ pátá nebo šestá, někde jsem to četl.

Pavel z Moravy.
25. 5. 2024 19:57
Odpovědět  Slovan

Jestli to spustí, tak možná za 10 roků. Ještě si potřebují užit. Snad si nemyslíš, že nás dojí, aby pak o všechno přišli? Teď se rozjedou, mejdany s fetem a děvkami a s chlapečky ve velkém. Řím také tak končil. Možná ještě trochu porychtují tu přebytečnou populaci, pokud jim to tupouni dovolí a skočí na jejich žvásty, nu a pak se uvidí. Ale možná to bude úplně jinak. Jeden rabín se vmísil do sporu dvou lidí, kteří se dohadovali o tom, jaký typ vládnutí je nejlepší a potom jim říká. Víš, ty máš pravdu, tvůj sok má také pravdu, ale musím vám sdělit, že pravda je úplně někde jinde. Pointu si vytvoř sám. Čau.

Slovan
25. 5. 2024 20:30
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Děláme si v našem věku zbytečné nervy. Já si objíždím svoje oblíbené maso-uzeniny po kraji, pivíčko my soukromník doveze až k pípě a co mě chybí? Teď jsem se dal tak trochu na zahradničení, no paráda. Hezký večer.

Joe Arp
26. 5. 2024 16:30
Odpovědět  Slovan

Zahradničení, tak mi poraď, zasadil jsem buřta a mám už metrovej kabanos a furt roste. Nebude to něco s tím “čím blbější sedlák tím větší brambory”?

Mik
26. 5. 2024 16:44
Odpovědět  Slovák

To sotva, jednak nemaji zbranovou převahu, jsou zadlužení, nemají jednotu a jsou to zbabelci, vyhrožovat dovedou a to je tak co mohou.

Aleš
25. 5. 2024 17:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Západ je jak Hitler.

Ladislav 💤
25. 5. 2024 17:43
Odpovědět  Aleš

👍Ještě horší!

Ina
25. 5. 2024 20:19
Odpovědět  Aleš

Však i Hitler byl produktem západu – nebo myslíte, že by nějaký uřvaný frajtr bez větších financí mohl jen tak být kancléřem, kdyby ho někdo zezadu nenápadně netlačil, nefinancoval a neumetal mu cestu?

ijn
25. 5. 2024 22:39
Odpovědět  Ina

jděte s politikou do pííííči, Čeští kluci hrají o zlato a jsou vlastenci,… na válku seroouuuu,….. ta živííí jenom paznechty

Janaz
26. 5. 2024 08:25
Odpovědět  ijn

A koho živí šport? Ďalších paznechtov a platia im to debili ako ty.

jhh
26. 5. 2024 19:22
Odpovědět  ijn

Vlastenci, to jo prachy jsou jejich národ.

Boomer
25. 5. 2024 17:20
Ohodnotit příspěvek :
     

.. tak Německo chce konkurovat Číně produktivitou i cenami? Inu ano, co by ne, že. A jak to chtějí němečtí soudruzi udělat?
Seženou někde pracovní sílu levnější než je čínský člověk? Možná v Africe? Tudy asi cesta nepovede.
Seženou někde suroviny levnější, než byly ty z Ruska? Možná v Africe? A prodá jim tam někdo něco? A za co?

Bohajeho, dajaký som z tých Nemcov zmätený…

Pijack
25. 5. 2024 17:40
Odpovědět  Boomer

To jsem si vzpomněl na výrok toho infantilního svazáka ze STAN Farského, když prohlásil, jak je Čína pro nás příkladem v investicích, výrobě čipů, obchodě a tím likviduje konkurenci v Evropě, protože prudce roste jejich HDP atd… a hned v druhé větě naříkal, že je Čína pro nás bezpečnostní riziko, protože my v Evropě rozvíjet průmysl neumíme… Takže pro toho oslíka Farského je nebezpečný každý, kdo umí konkurovat Evropě. Víc takových oslů a ta EU určitě vyhraje 🙂

ijn
25. 5. 2024 22:48
Odpovědět  Pijack

Helmuti rabují celý svět např většina letišť a přístavů i obchodních řetězců je pod jejich ž. kontrolou, i jiné léky=Bayer, chemické přípravky BASF atd……ekonomika Helmutů je děsivě silná a pouze KanclAkt ji trochu ubírá na síle…..!!!!!

Pijack
25. 5. 2024 17:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Stát, který vyhlásí válku (hybridní) proti vlastnímu obyvatelstvu nemůže vyhrát už žádnou jinou válku. Kdo to ještě nechápe? Politici KOZA to nechápou již dlouho. Tím nechci napsat, že Rusku nefandím. Mám stejné právo fandit Rusku, jako mají právo liberální pomatenci fandit sami sobě a nacistickému režimu v Kyjevě. TEČKA.

Ladislav 💤
25. 5. 2024 17:46
Odpovědět  Pijack

1******* já 🇷🇺 fandím dlouhou, dlouhou, dlouhou dobu. A co jsem je navštívil, ještě více!

Pijack
25. 5. 2024 18:16
Odpovědět  Ladislav 💤

Vůbec se mi nelíbí veřejně diskutovaná verze o mírových jednání a ukončení války. NASRAT !!! Ukrajinskou soldatesku gaunerů je nutno zlikvidovat a Ukrajinu zabrat do posledního metru čtverečního. Kriminálníci v Kyjevě chtěli válku proti Rusku, zabíjet všechny Rusy na světě… tak ať si nesou následky. Jsem proti míru na Ukrajině. Jen ať si žoldáci a náckové ochutnají Stalingrad II na vlastní kůži. Tak to bude spravedlivé a správné. Putine, pokračuj !!

Ladislav 💤
25. 5. 2024 18:36
Odpovědět  Pijack

Naprostý souhlas 👍👍👍a všichni evropští fašouni a usáci ať chcípnou, včetně našich!

Autor
25. 5. 2024 17:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo, to už jsem dneska někde četl. A ne v češtině několikrát, že Amerika teď hned začne obrozovat průmysl, che chce che!
Nejdřív by si musela Amerika znovu vybudovat celou infrastrukturu. Musí si vychovat spoustu odborníků na cokoliv. A Američanům se nechce moc pracovat, aspoň ne tak jako třeba na Thajwanu, či aspoň to bývalo zvykem v Evropě. Leda že by výrobky dělali ti různí LGBTplusáci, BLMáci, pak by každý výrobek USA byl prodáván jako umělecké dílo na aukcích …
Prostě sranda. Sami si zničili vcšechny základy pro úspěšbou domácí výrobu a teď to mají zachránit cizí podniky, které ve skutečnoisti vlastní američtí akcionáři, jenež – ach ta ruská a čínská záludnost! – nejdřív musí udělat něco pořádného pro infrastrukturu a poro skutečně kvalitní vzdělávání co nejširtší vrstvy lidí. A tohlke zcela určšitě udělají ti, co se tohle snažili zničit více jak 50 let! To teda jo.
Pořád žijeme v zajetí mýtu o velikosti Západu, kde všechno, i to hovno, je ze zlata, stejně jako patníky u silnic …

Pijack
25. 5. 2024 18:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Ty liberální svině něco plánují. Nasouvají nám nenápadně, že v GB se “něco děje”. Že prý bude rozpuštěn parlament, pak že ten uslintanej král Karel III ruší všechny pracovní plány. na dvoře je rakovina atd… Koho sakra zajímá, že pár zdegenerovaných Angličanů má rakovinu??? No nic, obávám se, že ti senilní trosky s rakovinou jsou nejhorší a rádi by zmáčkli ten pověstný červený čudlík. Před takovými prasaty musí lidstvo býti na pozoru. Tohle není žádná sranda. U Britů je takové jednání skoro předvídatelné. Jejich historie je takových prasáren plná.

Albi
25. 5. 2024 20:44
Odpovědět  Pijack

Ty liberální svině” už naplánovaly a pro nás – plně zaujatými SVO – připravily nebezpečný “dáreček“! Médis se o něm sice už před časem okrajově zmínila, ale od té doby je podezřelé “ticho po pěšině”. Mezi tím už byl vkusně zabalen a za pár dní bude doručen.
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2024/05/pandemicka-dohoda-chysta-smrtici-uder.html
“Pandemická dohoda”, která bude 27. května předložena ke schválení 77. zasedání Světového zdravotnického shromáždění
…. schválenou dohodou předají státy svou suverenitu globalistické struktuře, jako je WHO, financované Georgem Sorosem* a Billem Gatesem. …..
“Pandemická dohoda” … stanoví povinnost všech zemí, které ji podepsaly, vzdát se své suverenity ve prospěch vedení WHO, tedy globalistických struktur stojících za WHO. ….
Zároveň budou státy, které dohodu o pandemiích podepsaly, povinny ji ratifikovat prostřednictvím svých zákonodárných orgánů, a tedy uznat autoritu byrokratického aparátu WHO nad sebou samými.

Pavel z Moravy.
26. 5. 2024 08:51
Odpovědět  Albi

Vždyť to tady říkám snad rok, že odvádějí pozornost a plánují likvidaci národů. To přece nemůže, překvapit nikoho, kdo ví jací týpci svět řídí. Vždyť teď budou jednat v Ženevě. U těch venku tam po hospodách a kebabárnách a jinde nemusí odvádět lidi od ničeho. Ti mají svůj půllitr a ostatní je houno zajímá. Ať si to ti apatičtí apatyčáci vyžerou až do dna. Jejich mlaďošská budoucnost jde do prd.elky, ne ta naše, staroušků. Podle Tytlerova kruhu přichází po apatii otroctví. Chtějí ho mít, budou ho mít. Rozum jim do kokosu nikdo nenaleje. Už to neřeším. Nemá li problém řešení, starosti nepomohou. A tady s těmi generacemi to řešení nemá. Mlýnek uzavřen.

milan
25. 5. 2024 19:37
Ohodnotit příspěvek :
     

oni furt mluvi o clenstvi v NATO a vubec nepremysli o tom ze NATO prestane existovat a rozpadne se Rusi myslim neskonci do te doby az se NATO jestli teda bude vrati do hranic v 90 roku az odejde z byvalich soc statu a kdz se toto stane tak bych se chtel dozit toho jak se bude menit politicka mapa a vubec bych to dnesnim mocipanum nezavidel jak v jednom filmu rikal Marvan to bych se kochal

All
25. 5. 2024 23:46
Odpovědět  milan

Po CHarkovu Oděsa a čím dříve bude osvobozena Oděsa,tím lépe.