politika

Rusko ještě nezaútočilo, ale Kyjev už padl. Proč Američané přestěhovali ambasádu do Lvova?

Proč Američané přestěhovali ambasádu do Lvova? Odpověď je jednoduchá.

Americké úřady se rozhodly přesunout ambasádu z Kyjeva do Lvova. Jaký je důvod výběru tohoto konkrétního města na západní Ukrajině? Odpověď se ukázala být jednoduchá.

Americký ministr zahraničí Anthony Blinken v pondělí uvedl, že země se rozhodla přesunout své velvyslanectví z Kyjeva do Lvova kvůli „hromadění ruských sil na hranicích“, což Rusko i Ukrajina popírají.

Ministr zahraničí dodal, že přemístění ambasády je dočasné a že Amerika bude nadále udržovat kontakty s ukrajinskými úřady.

Podle listu The Wall Street Journal se stěhování ambasády ukázalo jako značně problematické a nákladné. Aby Američané uchránili tajemství, museli zničit síťová zařízení a počítačové stanice a také demontovat telefonní systém velvyslanectví.

Podle novinářky Julie Vitjazeva nebyla volba Lvova náhodná. Nejde vůbec o obranyschopnost města a ani o to, že tato oblast je spolu s Ivano-Frankovskem považována za hlavní baštu ukrajinských nacionalistů. Faktem je, že ze Lvova lze rychle utéct do Polska.

Zajímavé, na čem se zakládá americká důvěra, že Lvov je na rozdíl od Kyjeva bezpečnějším a možná i nedostupným městem pro naši armádu? Nebo jde jenom o to, že odtud k polským hranicím je to mnohem rychlejší?

RUSKO JEŠTĚ NEZAÚTOČILO, ALE KYJEV UŽ PADL: SOLOVJOV O „ÚTĚKU“ AMERIČANŮ

Novinář Vladimir Solovjov ukázal, jak rozporuplně se USA na Ukrajině chovají.

Novinář Vladimir Solovjov upozornil na nesrovnalosti v prohlášeních a jednáních USA ohledně Ukrajiny.

Úžasné. Nic nestalo. Vůbec. Naše armáda je zaneprázdněna svou prací.  Cvičení. Servis. Služba. Nikdo nepřekračuje hranici, ani se na ni úkosem nepodívá a Kyjev už padl. Alespoň podle Američanů,

–  napsal novinář ve svém kanálu Telegram.

Jak poznamenal – jinak není jasné, “proč přesunuli velvyslanectví do Lvova. A proč do Lvova?”

Myslí si, že tam naše „hordy“ nevstoupí? Navrhují rozdělení Ukrajiny? Podivní lidé. Děsiví.  Jak chtějí ovládnout svět?

Citoval také prohlášení Pentagonu, že Spojené státy neplánují vyslat vojáky na Ukrajinu, ale „jsou připraveny pomoci, pokud bude nutná evakuace“.

https://bit.ly/33o9pw8
https://bit.ly/3Bp9fkO

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
15. 2. 2022 14:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Připadá mi, že už je to dopředu dohodnuto a taneční kreace, jsou jen a pouze divadélko pro nevědoucí světový plebs – přímo výsměch zdravému rozumu
??? NOVÉ DĚLENÍ UKRA-BANDERASTÁNU ???