politika

Proč se tolik prosazuje, aby Amerika vedla horkou válku s Ruskem?

Amerika zapomněla na chyby válek ve Vietnamu, Iráku a Afghánistánu. A dnes jak politici, tak média zuřivě volají po válce s Ruskem. Spojené státy přitom na takovou válku nemají dostatek financí a jejich současná armáda vítězství nedosáhne, uvádí American Thinker.

Autor: Al Bienenfeld

Zdá se, že jsme zapomněli na chyby válek ve Vietnamu, Iráku a Afghánistánu. Dnes stále častěji slyšíme vzrušující výzvy do zbraně proti Rusku od naprosto zkorumpovaných a nebezpečných médií, která podporují zločinný americký režim. Bohužel tuto myšlenku podporují i někteří významní republikáni. Senátoři Mitch McConnell a Lindsey Graham jsou v popředí podpory republikánského establishmentu pro konfrontaci s Ruskem. Na tento seznam bych také zahrnul senátory Johna Cornyna a Johna Thunea, stejně jako členy Sněmovny, jako je Dan Crenshaw, a samozřejmě bývalou členku Sněmovny reprezentantů Liz Cheney.

I kdyby Spojené státy vyhrály takovou válku na bitevním poli, stejně prohrajeme. V nejlepším případě by to bylo Pyrrhovo vítězství. (Pyrrhovo vítězství je takové, že vítězi způsobí tak zničující ztráty, že se to rovná porážce. Tato fráze pochází z invaze řeckého krále Pyrrha z Epiru proti Itálii. Jeho triumf proti Římanům v bitvě u Asculu v roce 279 př.n.l. zničil tolik jeho vojáků, že to ukončilo tažení. Pyrrhus řekl: „Další takové vítězství a vrátím se do Epiru bez jediného vojáka“).

Ve válce s Ruskem budou američtí vojáci nuceni bojovat s hroznými ztrátami. Až se to stane, Američané znovu prožijí válku ve Vietnamu.

Jak také ukázalo naše stažení z Afghánistánu, Pentagon postrádá řádné vedení. A tohle vedení také povede válku proti Rusku. Navíc dnešní politicky korektní armáda si proti bojem zoceleným ruským jednotkám nepovede dobře. Mnoho vojáků bylo vyhnáno kvůli jejich židovsko-křesťanským hodnotám. Jiní odešli, protože se odmítli vzdát svého práva nenechat se očkovat experimentální vakcínou, která má neznámou účinnost a vedlejší účinky. Politicky korektní, Woke vojáci svou práci nesplní.

Bláznivá a agresivní politická korektnost, šílenství zvané „wokeismus“, je velkým důvodem, proč naše armáda není schopna splnit náborové cíle. Situace je tak vážná, že Pentagon upustil od požadavku na středoškolský diplom. I někdo s trestní minulostí má šanci vstoupit do ozbrojených sil.

Přidejte k tomu naši současnou neschopnost vyrábět munici potřebnou pro pozemní válku takového rozsahu a naši neschopnost důsledně aktualizovat naše námořní síly kvůli nedostatku zdrojů a to vše znamená obrovské potíže. Senátor JD Vance (R-Ohio) tvrdil, že zaslání další pomoci Ukrajině ochromí naše obranné zásoby:

Západ nevyrábí dostatek munice na podporu neomezené války. Ukrajina nemá dostatek pracovních sil na neomezenou válku.

Média jsou tak zapálená, tak zoufale se snaží rozpoutat skutečnou americkou válku, že neustále obviňují Vladimira Putina a jeho lid z vyhrožování jadernou válkou, i když tomu tak není. To, co Rusové vidí, je naše ochota zahájit smrtící válku, která by se mohla snadno vymknout kontrole a přejít v jadernou. Vidí to jako téměř jistotu a připravují se – rozšiřují armádu a zlepšují své schopnosti vyrábět munici a drony. Spolupracují s dalšími dodavateli z národních států, jako je Severní Korea a Írán.

Jihokorejský ministr obrany Šin Won-sik odhadl, že Severní Korea za poslední rok odeslala do Ruska asi 7000 kontejnerů naplněných municí a dalším vojenským materiálem. Rusko obdrželo od Íránu stovky útočných bezpilotních letounů a tyto dvě země aktivně obchodují se zbraněmi, jako jsou rakety, stíhačky, útočné vrtulníky, radary, atd.

Írán je náš nepřítel a je jím od roku 1979, kdy se zmocnil naší ambasády a držel 52 Američanů jako rukojmí po dobu 444 dní. Íránci a Severní Korea jsou nyní v posteli s Ruskem a bohatě těží z našeho selhání na Ukrajině.

Írán by neměl být příjemcem úlevy ze sankcí za desítky miliard dolarů. To mu umožňuje financovat Hamás, Hizballáh a Hútíje a vyrábět zbraně, které Rusko použije proti nám. V konvenční válce bude mít Rusko zásobovací výhodu díky Bidenově administrativě.

Zde je ukázka nedávných mediálních titulků s válečnou propagandou maskující se jako žurnalistika:

Nejhorší jsou od Murdocha, který vlastní The Sun. Klan Murdocha také provozuje Fox News, The Wall Street Journal a The New York Post, abychom jmenovali alespoň tři.

Pod uvedeným nadpisem „ČERVENÉ TLAČÍTKO“ bylo publikováno následující:

VYŠINUTÝ despota Vladimir Putin vyhrožoval Západu atomovkami, když více než dvě hodiny řval na ruské elity.

Termín „vyšinutý despota“ by byl vhodnější použít pro Joea Bidena. Označováním Putina za vyšinutého snižujeme hrozbu, kterou představuje nebezpečný protivník. Není ani zdaleka vyšinutý.  

Navíc Poláci stále nenávidí Rusy, nevidí žádný rozdíl mezi dnešním Ruskem a bývalým Sovětským svazem, takže prosazují válku zveličenými obviněními z raketových útoků, narušování vzdušného prostoru, atd. Jejich ministr se spojil s Francouzi a vyzvali jednotky NATO k podpoře válečného úsilí Ukrajiny, v rozporu s postojem premiéra. To, že ministr zahraničí je ochoten jít veřejně proti polské hlavě státu, naznačuje, jak je situace nestabilní. Francouzi a Poláci jsou nejhlasitějšími hlasy prosazující válku s Ruskem.

Spojené státy už mají vojáky na Ukrajině. Nikdo neví kolik, protože Pentagon a Bílý dům nám to odmítají říct.  Letecký národní gardista Jack Teixeira byl odsouzen k 16 letům vězení za únik tajných dokumentů, které v roce 2023 odhalily přítomnost amerických a britských speciálních jednotek na Ukrajině. Co se stane, když je jeden z těchto vojáků (pravděpodobně nevyhnutelně) zabit? Bude to „ruský akt agrese“, který odstartuje 3. světovou válku?

V nedávném rozhovoru zakladatel Blackwater Erik Prince obhajoval ukončení ukrajinské války: „Ošklivý mír je lepší než jakákoli jejich představa o ideální válce.“ Prince je bývalý Navy Seal a úspěšný provozovatel soukromé bezpečnostní společnosti. Řekl také: „Západní obranná základna je ubohá. A nemůžete porazit v konvenční válce ruského medvěda.”

Spojené státy nemohou financovat takovou válku a ani naše současná armáda nás nemůže dovést k vítězství. Naše armádní síla je žalostně nedostatečná a postrádáme průmyslovou základnu na výrobu zbraní v dostatečném množství, abychom uspokojili potřeby války takového rozsahu.

Navíc válka s Ruskem by byla ještě horší než vietnamská bažina. Pamětníci si pamatují, že válka otřásla a poškodila naši společnost natolik, že veškerá víra ve vládu a vrozená víra v morální základ naší společnosti byla téměř na 20 let zničena. Prezident Reagan ji obnovil. Nyní Demokratická strana, ke které se tentokrát přidal republikánský establishment, opět ničí americkou společnost.

Stejně jako mnoho čtenářů American Thinker doufám a modlím se za vítězství Trumpa v listopadu, protože to je jediná cesta k obnovení naší kdysi skvělé Republiky.

https://1url.cz/ku8Lb

Původní článek

sdílet na

37 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
23. 4. 2024 00:39
Ohodnotit příspěvek :
     

možná USA zastupnými válkami odvádí pozornost od skutečného pádu USD, nutí nakupovat NATO vazaly jejich produkci VPK, když možná většina vedoucích činitelů USA čeká na dividendy od VPK,

možná kongresmani a senátoři mají v držení desetitisíce akcií různých VPK firem, proto chtějí nejen zbrojit, ale i zbraně ve válce zničit a nové vyrábět, false flag se nějak vyvolá a vydíratelné loutky jsou do vlád předem vytipováni na zahraničních stážích, motivovány dary a úplatky, jako Raisa G. kožíšky Paříže a lístky do Opery, kolik našich loutek pobývalo za totáče na školení? i VK se dívkou později prý se vzali,….!!! kolik Bajajů se k nám s jasnými úkoly vrátilo??? Kolik jich dnes slouží proti ČR??? v USA by už byli v base, nám nevadí protinárodní jednání??????????????

Helena
23. 4. 2024 08:52
Odpovědět  ijn

Máte 100% pravdu. Válku na ukraruině anglosasové udržují, aby odvrátili pozornost od skutečného pádu dolaru!!! Protože dolar defakto už padl – suroviny se obchodují v národních měnách a dolar ztratil na atraktivitě – už ho nikdo nechce. V USA se nevyrábí téměř nic – nebo viděli jste v posledních 20 letech něco MADE IN USA? A nevyrábí se tam ani zbraně – nemají na to suroviny.
A je jen otázkou krátkého času, kdy amivojáčci utečnou z amizákladen po světě a dost možná do jiných zemí než USA. Proto se vrhli na býv. vých. blok. Jsou jak krvelačné saně, kterým tekly zadarmo do chřtánu potoky surovin, potravin, výrobků…a teď sem tam kapka. Proto vzali zavděk poměrně chudým vých. blokem, chuť na ruské suroviny ovšem trvá. Proto nás takto drasticky vysávají přes “vládu”, která zajišťuje toky směr USA. Nezbude tu nic, jen vydrancovaná neúrodná zem, plná hladovějících žebráků a ideálně jich nechat miliony postřílet na ukraruině-mrtvý se nebouří a nic nepotřebuje. STEJNĚ TAK SKONČILY VŠECHNY VYSÁTÉ KOLONIE PO CELÉM SVĚTĚ.

janle57
23. 4. 2024 11:15
Odpovědět  ijn

Každému soudnému člověku je jasné,že s koncem banderovské Ukrajiny,přijde ještě něco
mnohem horšího,Popcornland je jako krysa zahnaná do kouta,která se v posledním tažení
pokusí ještě zaútočit,tomu jejich Deep Statu je nad slunce jasné,že se blíží totální ekonomický
krach se zničující občanskou válkou na obzoru,takže uvažují jako Hitler t.j.obětovat se v poslední
bitvě a přivodit zánik světa než být potupně po celém světě znemožněni,jsou to šílenci,kteří
přivodí zánik celé Evropy,snad si někdo nemyslí,že cesty Fialy,Dudy a dalších ponížených
otroků ke svému pánovi byli nějakou náhodou? Ušišlaní pšontkové vyřvávají,že u nich brzy budou
atomové bombičky, shlédněte video Vrabela na cz24.news,není to možná ověřené,ale varující.
Nechci nic přivolávat,ale tenhle rok se doopravdy už něco drsného semele a nám se to bohužel,
díky Fialovi a jeho bandě,určitě nevyhne už jenom proto,že tu máme Semtín.Ale říkejte tohle
místním čummobilům,ti si raději půjdou koupit za poslední prachy nový mobil nebo si objednají
přes Dáme jídlo k večeři pizzu.

Pravdomluvny
23. 4. 2024 18:02
Odpovědět  janle57

Nezarážejte krysy,ty jsou na rozdíl od uSSa INTELIGENTNÍ!

stan
23. 4. 2024 12:08
Odpovědět  ijn

Bože to je sračkovej článek.Zjevně to píše americkej patriot, kterej sice vidí, že USA jsou v hajzlu, tak se snaží burcovat a upíná svůj toužebný zrak na Trumpa jako spasitele.A jestli jsou Íránci a Severní Korea nyní v posteli s Ruskem, tak USA do tý postele násilím dotáhla kde koho a znásilnila tak spoustu zemí.USA je potřeba zničit, protože oni systematicky ničí celý svět už desítky let.

23. 4. 2024 01:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Hezkou past na sebe vykoumal strejda šmuel. Aby byla jeho armádní síla dostatečná, musel by stáhnout ušáky ze všech více než osmi set základen, které má rozes-raté po celé zeměguli.
Stáhne ušáky – a je v řiti. Nestáhne ušáky – a je v řiti.
Těžko říct, v kterém případě v ní bude zaražen hlouběji. V každém případě prorokoval F. R. Čech krvajej mazec všech proti všem už před více než dvaceti lety.

Pavel z Moravy.
23. 4. 2024 09:23

Dávám tomu 10 roků. A pojede to.

Boomer
23. 4. 2024 12:10

..tož si zvopáknem, co jsem psal už dřív, jo?
Existuje taky třetí možnost, a tou je Donald Trump a jeho byznysmenská povaha, tudíž od něj očekávám, že jako president USA se svým teamem pustí Evropu k vodě, páč už z ní stejně nepůjde nic moc vyždímat, když to na Ukrajině padne na pozadí. A soustředí se na nějaký relativně menší podíl v oblasti Pacifiku. Po válce obchody kvetou a Evropa bude mít kupříkladu na výběr, jestli superdrahý plyn z USA nebo méněsuperdrahý plyn z Ruska.. a Rusové umí nabídnout cenu, když je to v jejich zájmu, navíc výrazně poníženou o transportní náklady.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
23. 4. 2024 18:06
Odpovědět  Boomer

Tož si zopáknem i to, co jsem taktéž psal už dřív, jo? Šoumen Trump to nezachrání – když vyhraje, vzbouří se “demokrati”, když prohraje, “republikáni”. A co se týká zahraniční politiky, je ohromnej fanda Izraele, takže pokud se Izraeli zadaří rozpoutat válku s araby a hlásná trouba jim vyrazí na pomoc, vypukne stejně mazec. Vidím to na mazec tak jako tak, navíc s větší vyhlídkou na Poslední válku než s dem-entem. Leda by se tlampač vnitřně zasek a na Izrael se vys-ral. Zkrátka mazec je nevyhnutelný, protože souběh nejméně pěti státoborných průs-erů. Vlastně šesti. Ale třeba jsem pidlookej, tak to vidím zkreslně. Tož uvidíme.

Boomer
23. 4. 2024 19:02

..nepíšu, že Trump něco zachrání, teda aspoň pro nás. Multipolární svět s námi jako s hráčem nepočítá, ale nažrat nám možná dají, když dokážeme být užiteční…

23. 4. 2024 22:40
Odpovědět  Boomer

Já republikánskýmu megafonu nikdy nevěřil, a právě jsem se opětovně přesvědčil, že právem. Megafon už nezachrání ani USA, natož nás:
https://www.youtube.com/watch?v=kwmW8NIJAVY

čas 15:15 Zkus to vydržet kousek přes 10 min. – ostatně umíš anglicky, tak se překladem proklikáš.
Je mi líto normálních ušáků – myslím, že mazec se už nedá zastavit. Vlak si to už mastí z kopce a navíc bude krátce po volbách bez mašinfíry.

Boomer
24. 4. 2024 08:41

.. koukni, já jsem individualista, s inertním vztahem k jakékoli ideologii, věci sleduju a beru takové jaké jsou, ne takové jaké bych je chtěl mít já nebo “..jak by to mělo být správně!”
Co píšu, jsou jen moje předpoklady možného vývoje, ale jako obyčejný venkovan mám omezené zdroje informací, a myslím, že i ty si uvědomuješ, že víme jen tolik, kolik nám chtějí sdělit, ale ani tu trošku si nemůžeme 100% ověřit, tudíž si můžeme jen cosi domýšlet, a to je potom něco jako “chudí lidi vaří z vody”.
Občas se trefíme, ale většinou jsme z Mimoně…

24. 4. 2024 13:12
Odpovědět  Boomer

No dyk jo. Hele a tobě přijde že já jsem v zajetí jakékoli ideologie? Pak je divný, že mě všici ideologové jakékoli ideologie už co jsem na světě hrubě nesnášej – mým tatíkem, bigotním baptistou, počínaje, komáry a kapitálisty a všemožnými věrozvěsty konče. Asiže jim všem vadí, že jim hamtám po bábovičkách.
No, ale drobet posedlej asiže jsem. Strašně bych si totiž přál žít ve světě zdravýho rozumu, ve kterým by se věci dělaly správně.
P.S. Přijde mi, že takový svět začal budovat Gosudar – a tumáš káčo lívanec – už se na jeho snahu nabalili politruci a věrozvěsti a zase ohýbají skutečnost – včetně historie.
Ne Gosudar, páč Gosudar je svrchovaně autonomní vlastenec vůči ideologiím odolný, ale právě tito věrozvěsti.
a myslím, že i ty si uvědomuješ, že víme jen tolik, kolik nám chtějí sdělit, ale ani tu trošku si nemůžeme 100% ověřit, tudíž si můžeme jen cosi domýšlet…
No dyk jo. Ty nějaký info, já zas jiný info, páč jeden všechno nestíhá, občas souhlas, občas se kousnem (ale kvůlivá kapitálismu, že to dobrý model, se s tebou budu štěkat furt), protože oba tlustý ega a tak je to správné a tak to má byt, páč monolog, lundrák impotentní; dialog otcem myšlenky.

Boomer
24. 4. 2024 13:19

.. stran tvojí případné ideologické zátěže nepíšu ničehož, stačí to takhle? Politruci jsou pro mě totéž co klérus… začuchají koláče zadara a jde se na věc.
Jo, a v podstatě každý společenský model může být dobrý, když jsou lidi rozumní, než se najde pár šmejdů, co si ho začnou ohýbat k sobě, všechny se liší jen mírou odolnosti proti ohejbání…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 4. 2024 21:06
Odpovědět  Boomer

No, jednou dvakrát jsme se víceméně ideologicky dost kousli – od té doby si tykáme a já si dělám srandičky s tím kapitálistou – ale už to odnesla voda. Tak baj baj pod tímhle článkem.

Pavel z Moravy.
23. 4. 2024 07:04
Ohodnotit příspěvek :
     

To vše je výsledek vládnutí buržoazního systému v jehož základech je degenerace jedince přímo ukotvena. A pokud se poté promění v degeneraci společnosti, vidíme zde přesně to co vidíme.

Slovan
23. 4. 2024 07:42
Ohodnotit příspěvek :
     

No já bych si s tím Trumpetou moc veliké naděje nedělal. Za prvé kdoví jestli nějaký listopad ještě bude a za druhé víme kdo tam tahá za špagáty. Pošlou ho na služební cestu do Dalasu a pak už to známe, oni to umí, tedy nevymyslet nic nového. Holt tradice, nó.

ModrýKlokan
23. 4. 2024 12:01
Odpovědět  Slovan

Tak podle posledních aktivit v usáckým kongresu ohledně financování ukroválky je Trump něco jako Babiš. Bé tým neoconských sionistů.

Hraje divadlo, jako že lidi mají na výběr “z menšího a většího zla”. Žvásty, Trupeta je stejný americký šmejd jako všichni. Nakonec vždycky klekne a podepíše. Od miliardáře něco jinýho čekají jen úplní cvoci.

Směšný je jak i u nás plno lidí čeká, že je Trumpeta po zvolení zachrání. Za prvý jeho volba není vůbec jistá a za druhý je to zoufalá naděje tupých lidí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
23. 4. 2024 12:08
Odpovědět  ModrýKlokan

Děkuji za podporu, jsem toho názoru už nějaký ten pátek. Když jsem ho sledoval, tak jsem se mušel usmívat. Nosí se jako páv a je načepejřenej jako kohout na smetišti. A to ÉÉÉÉGÓÓ!! 🤦‍♂️

katango
24. 4. 2024 10:49
Odpovědět  Slovan

U nás říkáme, že se nosí jako lejno (my tedy používáme jiný termín) na lopatě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
23. 4. 2024 16:37
Odpovědět  ModrýKlokan

Naprostý, ale naprostý souhlas. Neříkám, že nemá nějaké rozumné nápady, ale obávám se, že není schopen věci dotáhnout do konce. Ta síla neoconů je obrovská.

Pravdomluvny
23. 4. 2024 18:04
Odpovědět  Slovan

A z vrahů udělají příští prezidenty…..jestli RF uSSa jednou provždy nevygumuje z mapy světa!

ModrýKlokan
23. 4. 2024 11:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Autor článku Bienenfeld je jen další prolhaný americký sionistický neocon a válečný štváč patřící straussovcům. V prvním odstavci se prezentuje div ne jako čestný disident, morální vlastenec a protiválečný pacifista a pak to opět rozjede v profláklém americkém sorošovském stylu zaplacené presstitutky.

Je to jen trapná průhledná válečná propaganda, demagogie a intelektuální prostituce.

Článek napsán na objednávku vojensko-informační západní mašinerie. Součást psychologických válečných operací pro blbnutí hlavy povrchním lidem v masmediálních zákopech hybridní války. Za zájmy židů, anglosasů a globální zbohatlické verbeže.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
23. 4. 2024 12:35
Odpovědět  ModrýKlokan

..pěkný, moc pěkný, Klokánku, takže Ctrl+C a Ctrl+V už zvládáš. Chválím učenlivé zviřátko!

A co takhle nějaké vlastní myšlenky z vlastní/klokaní hlavičky, bylo-li by možno?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
25. 4. 2024 01:15
Odpovědět  Boomer

Zeptej se Boo konkrétně, s čím si nevíš rady, čemu nerozumíš. Ochotně ti poradím, vysvětlím, ale musím vědět s čím máš přesně problém, co nechápeš. Zkus ale taky přemýšlet sám. Jestli nerozumíš ničemu, tak to bude problém, z tebe zadarmo udělat myslící bytost. Pokud potřebuješ poradit víc jak se dvěma věcmi, musím ti to naúčtovat. Máme kapitalismus a za práci se platí. Za každou započatou hodinu konzultací beru symbolicky od přátel jako jsi ty 500 Kč. Ať nežeru.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
25. 4. 2024 07:46
Odpovědět  ModrýKlokan

..smůla, Klokánku, všechno co si dokážu udělat sám, si taky sám udělám. Tady se nechytáš, příspěvek k sociálce nebude, ale na druhou stranu můžeš investovat získaný čas do svého polorozpadlého domečku.

Jiří
23. 4. 2024 12:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak se právě ukázalo, Trump vůbec žádnou zárukou míru není. Amerika zřejmě dospěje dříve či později k občanské válce.

Pepino
23. 4. 2024 13:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Komplexní ruský pohled na události na Ukrajině, hodinový film:
https://www.nepodvoleni.cz/wp-content/uploads/1674/84/hledej_najdi_rekni_cz_titulky.mp4

Pravdomluvny
23. 4. 2024 18:08
Odpovědět  Pepino

Díky moc, sdílím 👍👍🙋

Slovák
23. 4. 2024 14:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Je tu koniec dvoch vyznamných cyklov Zeme a vesmíru, a s nimi ” koniec časov” tejto skorumpovanej civilizacie…Ale toto v školach neučia, ako ani politici ci farári..To sa musí človek doučiť sám, a zistí o čom sú židozednáři,ich symboly a čísla(!), ako aj všetky slobodozednářské ” nebo-ženstvá” sveta…Majú spoločnú ASTRONÓMIU OKOLO VEĽKÉHO PRECES.ROKU, a teda aj ČÍSLA…A ten Anno Magnus= Veľky Precesný rok ma 5 vekov slnka…Práve dnes zverejnili Slovanské noviny ” Projekt Orion”-zo spisu Andropovovi v 1983.roku , odtajneny prpgram ZSSR , že ” sme 5.civilizáciou na Zemi” ( ale aj 5.veku Slnka), a ze na začiatku 21.storočia príde ku geofyzikálnym zmenám na svete, a že sa v nich zachránia iba 4% populacie v Severnej Amerike…Zaoberám sa tým 40+ rokov, a som zato sústavne osočovaný a napádaný, keď poukazujem ze to bude zrejme( furt mam zdravy rozum a rezervy že to nemusí tak byť) medzi 2025 az 2033, nazhromaždením spústy dôkazov!!! Maysky kalendár skončil svojich 13 Bak’tunov( Kab a Nut v Egypte), v 2012, no doslov je na Monumente 6 v Tortugeure,Mexiko, že na Zem po 2012( konci 13.Baktunov) zostúpi ” Bolon Yokte Ku”= 9 yoked/ zopnutých hviezd ako 1+3+5 jasných hviezd Labute

Slovák
23. 4. 2024 14:08
Odpovědět  Slovák

A Labuť je aj Severný Kríž s 9 jasnymi hviezdami, a Luk v Číne! Je to suhvezdie prerodenia sveta, kde celé súhvezdie Labute ma az 84 hviezd( vid Bayer/ Flammsteed hviezdnu mapu), iba v Dendere naratali 81 hviezd, preto ma Koptická Biblia iba 81 kníh, ale ostatne Biblie aj s Apokryfami majú az 84 kníh! A preto ma aj Korán az 84 Iniciálnych kódov, ktorých spojenia tvoria 33 spojených kódov v 29 + 4 kapitolach Koranu, zostavenych z 13 Arabských písmen ich Abjad abecedy, s datumom 2025 v lunarnom prerátaní do solárneho roku a kalendara!!! A od 2025 zacne kratky vek satana, 7 rokov súžení sveta, chaosu a vojen…Za 40+ rokov som nazbieral 6,000 strán poznámok, a vidím kam sa aj politika nášho sveta uberá: nukleárnej WW3….

Slovák
23. 4. 2024 14:21
Odpovědět  Slovák

A z tohoto vzniklo aj ” proroctvo” existencie Izraela od roku 1948 po dobu 84 rokov, že potom zanikne, teda v roku 2032… A o čislach 4 a 8 píše aj Mayský kalendar, že náš 5.vek slnka začal v 4 Ahau 8 Cumku, 3113 BC, a že skončil 8.4.2024 veľkým zatmením Slnka nad 7 Ninevehmi Severnej Ameriky, po 5,136 rokoch, a po tomto dátume zachytenom na poslednej strane Dražďanského Kódexu so zachytenou eklipsou slnka a číslami 4 a 8 na lunisolarnom symbole zatmenia je jasný zostup solárnej Šelmy 666, teda boha a veku Satana, chaosu a vojen! A tieto čísla 4 a 8 sú vo vsetkých astronomickych pamiatkach sveta, od Kremelskeho komplexu cez Zakázané Ruzove mesto Ku-kong v Pekingu, az po zdemolovane Georgijske navigačne kamene postapokalyptickeho sveta, kde boli 4 zaniknute jazyky a 8 terajších jazykov sveta! A toto je aj v 4 riadkoch a 8 slovach v Latinčine so 48 písmenami a soškou Sedembolestnej 84 cm vysokej v bazilike Šaštína, Patrónky Slovenska!!! A organ v bazilike je 3113-tym ” opus dei= Božím dielom” Varhany Krnov v Sliezsku na Severnej Morave!

Slovák
23. 4. 2024 14:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Všetko sa pomaly blíži k Armagedonu= nukleárnej WW3, kde má Rusko úlohu St.Georgea/ Jiřího/ Juraja- Stínača Hada a Draka= Ameriky- krajiny Opereného hada! St.George je zachytený v strede Ruskej Imperialnej Dvojhlavej Orlici/ Orlovi, sedí na Bielom Kristovom koni Očistca sveta a stína USAtana, teda sionistický USrael…Kto chce a ma oči tak si ho obzrie….Lebo Rusko zotne USAtana za menej ako JEDNU HODINU!!!!

Pavel z Moravy.
23. 4. 2024 17:07
Odpovědět  Slovák

O tom o čem píšete nic nevím. Touto tématikou jsem se nikdy nezaobíral, ale mám takový vnitřní pocit, že jste velmi blízko pravdy. Mám přesně ten stejný pocit, že nastává čas konce této zkorumpované civilizace a při veškerém zbrojním arzenálu, které lidstvo má se zdá být konečná válka velmi pravděpodobnou. Je to jen vnitřní pocit a vnímání reality kolem sebe. Nemám to založeno na žádných jevech. Mám pocit, že roky 2033- 34 budou rozhodující. Dle mne nemá smysl si dělat velké iluze o tom, že by lidé ve většině natolik vyzráli, aby pochopili, proč zde na planetě jsou. Zdá se, že všechny děje vedou lidské plemeno k sebezničení. Nikdo nemáme ale prorockou kouli, která by nám to potvrdila. Takže je to pouze názor jednoho z miliard.

Pavel z Moravy.
23. 4. 2024 17:23
Odpovědět  Pavel z Moravy.

A ještě chci dodat, že berou na lehkou váhu to, když Vladimír říká, že by do hodiny bylo po státech. Oni si stále neuvědomují sílu Rusů i když jim to Rusové stále říkají. To, že Vladimír říká, že ta válka nebude mít vítěze je částečně taková hříčka. Ano asi nebude, ale kdo bude více poškozen o tom se dá debatovat. A já mám pocit, že dojede hlavně západ. Oni se ale asi chtějí přesvědčit sami a pokud budou chtít, nikdo tomu kroku zápaďáků nezabrání, neb vytuněné masy už nemají sílu se tomu zlu postavit. Těch pro válku a hlavně těch vlivných je mnoho. Je to ale pouze můj názor.

Tupý hulvát
23. 4. 2024 21:17
Odpovědět  Slovák

To nám tady chybělo,ještě zavoláme Baudyše s jeho konjůnkcema a nějakého psychotronického plochozemce.

Boomer
24. 4. 2024 08:45
Odpovědět  Tupý hulvát

.. možná třeba Cibulku s jeho siderickým kyvadélkem, ten se ale dost často trefí, znám ho od mládí jako fajn chlapa, takže si myslím, že to s tím cingrlátkem je pouhá hra. Myslelo mu to vždycky na 1***