politika

Proč je “Q” klidný a Trump nepanikaří?

Proč je Q klidný a Trump nepanikaří? 

Protože vše jde podle plánu – promyšleného a prokalkulovaného s nejlepším možným výsledkem preferované budoucnosti (ano, takové technologie již existují).

Takže o plánu. 

Jedním nám již známých bodů tohoto programu byly „oficiální“ hlasovací lístky s vodoznaky, o kterých nikdo nevěděl. Když si to „naši nepřátelé“ uvědomili, bylo příliš pozdě něco změnit – byli uloveni. 

A nyní, ve státech, které byly kontroverzní a najednou upřednostnily Bidena, budou hlasovací lístky znovu zkontrolovány a přepočítány, a poté se ukáže, kolik z těchto hlasovacích lístků bylo falešných. 
Ve státě je připraveno mnoho letadel, schopných kdykoli vzlétnout a vykonat svou práci.

Druhý zveřejněný bod je, že nově jmenovaná soudkyně Nejvyššího soudu Amy Connie Barrettová, kterou Trump jmenoval před pouhými dvěma týdny, se již ujala úřadu. Je také připravena vykonat svou část práce, aby všechny akce byly oficiální a legální, aby vše probíhalo na státní úrovni.

Dále. 

Trump bude prezidentem země další dva měsíce bez ohledu na to, co se děje. 

Připravuje se velká operace na odhalení veškeré špíny a kompromitujícího materiálu nahromaděných v poslední době na Bidena a jeho smečku, pak bude pravděpodobně následovat významné zatýkání vysoce postavených státníků zapojených do různých machinací.

Nepanikařte, přátelé. Podporujte myšlenkami a posílejte pozitivní vibrace.

VŠECHNO JDE PODLE PLÁNU A VŠECHNO SE PODAŘÍ.

https://bit.ly/369rOu1

* QAnon, Q – anonymní bloger, který se podepisuje písmenem Q, vytvořil jeden z nejúspěšnějších informačních projektů za poslední roky.

Podle generála Paula E. Wally (generálmajor USA v důchodu) je Q údajně:

“Q-Anon je informace, která pochází od skupiny s kódovým názvem Armáda Severní Virginie. Jedná se o komunitu vojenských zpravodajských služeb s více než 800 lidmi, kteří neustále radí prezidentovi v otázkách domácí a zahraniční politiky.

Proč byla tato komunita vytvořena? Faktem je, že prezident již nedůvěřuje CIA ani obranné zpravodajské agentuře. Prezident se tedy spoléhá na skutečné operátory, kteří jsou specialisty s dlouhou historií speciálních operací. Právě z této skupiny někdy dochází k malým „únikům“, které jsou označeny „Q“.”

Zůstává nejasné, jak Trump ve skutečnosti souvisí s hnutím: pouze jednou na briefingu v Bílém domě, když se ho novinář zeptal na QAnona, prezident odpověděl že „jsou to lidé, kteří milují naši zemi“.

sdíletj na