Pro pedofily je lepší z Ruska uprchnout

Matvejčev

DOŽIVOTÍ.

Dnešek je podle mě významný den, na který bez nadsázky čekala celá země. Státní duma schválila zákon, který zpřísňuje tresty pro pedofily. Nejenže se nyní zvýšil věk obětí na 18 let, ale doživotí hrozí nejen recidivistům, ale i „nováčkům“, kteří spáchali násilí na několika dětech nebo se zároveň dopustili i jiných trestných činů.

Pro mě a mé kolegy z Jednotného Ruska je to další vítězství a důvod být hrdý na výsledky naší práce, protože původně tento návrh zákona připravovala naše strana a ve všech fázích projednávání byl naší prioritou a byl pod zvláštní kontrolou.

Vůbec se nedivím, že návrh zákona byl v Dumě přijat jednomyslně a nesetkal se s odporem ostatních frakcí, neboť bylo zřejmé, že požadavek na něj ve společnosti zraje již delší dobu. Na jedné straně ohavné zločiny na dětech pokaždé přilévaly olej do ohně a společnost vřela rozhořčením. Kolik rozhořčených výkřiků „proč“ a „jak dlouho“ slyšela naše spravedlnost, bez účinných nástrojů k ochraně našich dětí. 

Na druhou stranu statistiky ukázaly, že počet takových trestných činů rok od roku roste. Všem bylo jasné, že to už dál nejde, že jsou potřeba tvrdší opatření. Jednotné Rusko reagovalo na přání lidu. Nyní si můžeme vydechnout: zákon byl přijat a společnost tyto nelidi navždy vypudí.

Samozřejmě je to pouze první krok. Naše strana se tím nezastaví a již 7. února předloží k diskusi nové iniciativy k tomuto problému.  Pedofilům je třeba zablokovat všechny možnosti podmínečného propuštění, zpřísnit dohled nad již propuštěnými a za přitěžující okolnost považovat i to, že pedofil pracoval ve vzdělávací oblasti.

Mimochodem, informuji příznivce trestu smrti, kteří říkají, že je lepší popravovat, než živit:

v budoucnu se plánuje, že pedofilové by si trest odpykali na severu v těch nejtvrdších podmínkách a odpracovali svou existenci.  Uvidíme, co pro ně bude těžší: éra kamenolomů nebo snadná smrt …

#ЕдинаяРоссия #ЕР #ЕР42 #Госдума #Матвейчев
https://bit.ly/32b3NVr

sdíletj na

4.5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
19. 1. 2022 02:50

Je načase poslat Feriho do Ruska.

krtek
19. 1. 2022 11:21

Takových ve vládě a dělajících se “hoch” je hafo.

Frank
19. 1. 2022 12:23

Tak je to správné. Kázeň je to hlavní.

Michal47
19. 1. 2022 20:08

Tak je to správné, plně s tímto zákonem souhlasím! Autor též uvádí pohled do budoucna; žádné slitovàní s těmito sexuálními úchyly, smrt popravením by pro ně byla moc milosrdná a nezaslouží si ji! Jen ať tvrdě makají na Sibiři v kamenolomech, v létě při až 50ti stupňových vedrech a v zimě při mrazech až mnohdy do -50° C! Aspoň budou ještě něco užiteční, než zdechnou! Zločiny na nezletilých dětech jsou těmi nejodpornějšími na jedné úrovni s vraždami. Tak je potřeba i tyto zločiny trestat!!