politika

Pro bílé Američany jde o život a smrt Ameriky, která je pro ně jedinečná

Trumpův tým nemá v úmyslu se vzdát.

Nejvyšší soud USA odmítl posoudit žalobu státu Texas ohledně voleb v Pensylvánii, Georgii, Wisconsinu a Michiganu, které se podle texaského generálního prokurátora konaly v rozporu s ústavou. 

Žaloba týkající se opodstatněnosti obvinění nebyla vzata v úvahu a reakce Nejvyššího soudu je, že není věcí jednoho státu zasahovat do volebního procesu jiných států.

Mezitím tvrzení Texasanů podpořilo dalších 19 států Ameriky a v předvečer rozhodnutí Nejvyššího soudu
The Epochtime  uvedl, že podle něj se počet států – příznivců žaloby zvýší na 39.

Uprostřed euforie demokratů nevypadá reakce v táboře Donalda Trumpa vůbec poraženecky. 

Prezident Trump tweetoval, že soud „selhal“, nemá „ani moudrost, ani odvahu“. 

Trump uvedl, že žaloba byla „stažena“ bez posouzení důvodů jejího podání.

V texaských médiích je široce citováno 11 důvodů žaloby, které podle Texasanů jasně odrážejí její platnost.

Potvrzují:

– Texas má právo požadovat, aby všechny státy dodržovaly ústavní volební zákon;

– ve čtyřech státech (Pensylvánie, Georgie, Wisconsin, Michigan) si státní orgány uzurpovaly své pravomoci a změnily stav voleb;

– prodloužení doby počítání po jeho oficiálním ukončení v těchto státech vedlo k tomu, že „tok hlasovacích lístků poštou dorazil“ , což změnilo výsledky ve prospěch Bidena;

– existuje seznam skutečností, pro které není podáno přesvědčivé vysvětlení, včetně skutečností, které se dozvěděla široká veřejnost.

Hlavním důvodem rostoucí nespokojenosti s rozhodnutím Nejvyššího soudu je výsměch „americkému snu“. 

Bílí američtí protestanti (WASP) jsou stále více přesvědčeni, že jim “Deep state” zasadil těžkou ránu. 
Není náhodou, že epicentrem protestů byl Texas, stát kde dominují běloši.

Američané mohou být různí, ale když se pokouší narušit jejich osobní svobodu, probudí se v nich vzpomínka na nemilosrdné dobyvatele Divokého západu. Tomu dobře rozumí tým Trumpa, který je dnes upevněn vůlí šéfů Pentagonu a vojenských zpravodajských služeb. 

Tým vedený generálem Michaelem Flynnem zvažuje možnost ozbrojeného odporu proti uchopení moci demokraty. Příchod Joe Bidena do prezidentského úřadu je pro ně státním převratem. 

Tato skupina udržuje kontrolu nad ozbrojenými silami USA, včetně 82. výsadkové divize, která je považována za nejefektivnější při reakci na mimořádné situace.

Možný další vývoj událostí vypadá vážně. 

V reakci na odmítnutí Nejvyššího soudu předložil člen texaské Sněmovny reprezentantů, republikán Kyle Biedermann, návrh na uspořádání referenda o odtržení státu Texas od Spojených států amerických. 

Předseda texaské republikánské strany Allen West uvedl, že „rozvod“ bude logickým důsledkem porušení zákona ve „sporných“ státech. 

“Možná by se státy, které dodržují zákony, měly sjednotit a vytvořit spojenectví, které bude v souladu s ústavou,” – řekl West.

Trumpovou hlavní tezí je nepřípustnost převodu moci na Bidena, dokud nebudou zcela vyjasněny všechny kontroverzní otázky. To znamená, že současný americký prezident nemá v úmyslu souhlasit s výsledky hlasování kolegia volitelů dne 14. prosince, pokud volitelé uznají Bidenovo vítězství. 

V takovém případě bude země rozdělena na dva tábory.

Trump nyní očekává, že bude mít čas zveřejnit prostřednictvím svých zvláštních zástupců “balíčky usvědčujících materiálů” o Hunterovi Bidenovi, synovi Joea Bidena, a řadě dalších osob. 

Pokud demokraté zmaří tyto pokusy, je prezident připraven zajít ještě dál a s blížícím se datem inaugurace (20. ledna) zavést omezené zvláštní ustanovení s odkazem na Zákon o vzpouře z roku 1807. V takovém případě úředníky a všechny, kteří během volebního procesu porušili ústavu, čeká zadržení, zatčení a vojenský tribunál. 

Dále budou naplánovány nové volby.

Tým Trumpa si je vědom, že takové kroky dramaticky zvyšují pravděpodobnost občanské války, ale je ochoten to riskovat. Za argumenty příznivců současného prezidenta stojí přesvědčení, že bitva, která se rozhořela, je o životě a smrti této Ameriky, která je pro ně jedinou a jedinečnou.

DMITRIJ SEDOV
https://bit.ly/3nfEQ0a

sdíletj na