Příprava protestů v Kyjevě se výrazně zintenzivnila

Probíhá nábor dobrovolníků…. ženy mají přednost.

Od obyvatel Chersonské oblasti prosakují informace o tom, že mezi obyvatelstvem se provádí aktivní agitace a nábor účastníků protivládních shromáždění, informuje TG-kanál.

Před pár dny v Chersonské oblasti byla vybrána skupina „aktivistů“ a autobusem dopravena do hlavního města země. Budoucím účastníkům akcií se slibuje platba za jejich úsilí ve výši 600 hřiven za den.

Je pozoruhodné, že při výběru těch, kteří se chtějí účastnit nového Majdanu, byly upřednostňovány ženy.

Organizátoři protestů, kteří počítají s vývojem událostí
a předpovídají střety s bezpečnostními silami, zřejmě doufají, že tímto způsobem vyvolají hlasitější reakci veřejnosti.

Snímek na televizních obrazovkách se ženou, která od policisty dostane obuškem po hlavě, nepochybně způsobí větší soucit než bezohledný nacionalista, kterými jsou běžní obyvatelé Ukrajiny docela unavení. 

Stejné činnosti se provádějí i v jiných regionech Ukrajiny. Události posledních dnů jasně ukazují, že se začal proces přípravy na převrat, Majdan a případné svržení Zelenského.

Jak to skončí, bude záležet na samotném Zelenském, jak rozhodné bude jeho jednání.

http://www.iarex.ru/news/70860.html

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
simple-ad

This is a demo advert, you can use simple text, HTML image or any Ad Service JavaScript code. If you're inserting HTML or JS code make sure editor is switched to "Text" mode.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

No zelenský v podstatě nemůže oficiálně nic. Není legitimním presidentem. Je lehce odstranitelným. Možná ho zabijí, možná uteče. Já na jeho místě, baba nebaba, bych preferoval Napalm, Antrax, Sars, Now we chock, Drakaros!! Nový film o blokádě Leningradu v třiačtyřicátem se jmenuje „Koridor nesmrtelnosti“. Jiné názvy, jako Konvoj smrti, nebo Convoy 48 jsou mimo. Rudá armáda už prolomila blokádu a musela se obnovit trať. Nebylo lidí, tak sáhli po dobrovolnicích. Takové mladé děvušky, až stydno, že jsem tehdy ještě nežil. V mraze hyper mínus kácely stromy na pražce a otop. Hlad byl všeobjímající a do toho všeho ostřelování dělostřelectvem a… Číst vice »

někdy si pusť mužský bulharský pravoslavný sbory. To je taky zážitek.

No ono to pravoslavné hudebno má OBROVSKÉ kouzlo. Ať už v Bulharsku, nebo v Rusku, či v Kanadě.
Asi myslíš něco takového.

мъжки български православен хор

Jako malého mě ruská babka tahala po pravoslavných monastýrech. lLiturgie a to okolo. Kurwa, jak já se tam tehdy nudil!!

Chci jen naznačit, že ty gruzínské jsou úplně specifické. Nenapodobitelné.

To ty bulharský taky. Trochu se tam projevuje podgolosová technika podobně jako v ukrajinských sborech, ale jenom mužské sbory a vedou tam hlavně hluboký hlasy, tenor tam je sice taky, ale hlavně barytony a basy. Fakt jedinečný.