politika

Prezidente Zemane (otevřený dopis odeslaný)

Petr Pokorný

Jako občan žádám, abyste se nám za urážky omluvil! 

Když Vás Džamila urážela, když Vám chtěl zástupce ODS podříznout krk a vykrvit Vás, stál jsem na Vaší straně. Ale takto ne! Špínu a zákeřnost z Vašich úst nepřipustím!

Za totality jsem demonstroval proti okupaci a vedoucí úloze KSČ celé období. Nikdy jsem nebyl v SSM, natož v KSČ. Vlastně jeden den, kdy mi v Líních u Plzně na vojenském letišti dal náčelník – plukovník a politruk do rukou knížku SSM a strhl mi jednu korunu. Hned při nástupu jsem jim to hodil pod nohy a pouze újma jedné Kčs za svazáckou známku mi byla upřena: nevrátili mi ji.

Takže toto je ukázka mého celoživotního postoje a ostře, velice ostře protestuji, abyste na nás posílal s partou bruselských extremistů, které by za normálních voleb, nikoliv prapodivného slepence koalic nebyli zvolení, policii a katy!

Jaké újmy jsme komu udělali my, co jsme demonstrovali?

Většina z nás je zdravá, na chřipky netrpící, nemající přidružené nemoci jako Vy. Protestovali jsme proti školní diskriminaci, apartheidu a segregaci zdravých a nenaočkovaných, když vláda vyhnala zdravé, nenaočkované experimentální vakcínou Pfizer do segregace a naočkovaní Pfizerem roznášeli covid díky vašim šíleným antiexpertům a Vám!

Nikoliv, že jsme chtěli někoho ohrožovat! Prosím, nelžete!

Vážně z nás děláte idioty, kteří věří, že země je placatá a covid se rozhazuje z letadel? Vážně jste za duševním deficitem a věříte, že ekonomické úsloví „rozhazování peněz z vrtulníku“ při kvantitativním uvolňování znamená, že sedí za oknem vrtulníku soudružka Christine Lagarderová a rozhazuje miliardy eur z vrtulníku? Vážně věříte, že jsme tak dementní?

Jak se chovat, když nás, normální lidi vy, vůdci národa urážíte, že jsme antivaxeři, když všechny fungující vakcíny máme, naše děti je mají a nikdo neprotestuje?

Vám neprozradil Váš přítel Koudelka z BIS, že u nás je cca sedmnáct antivaxerů, kteří jsou šílení a kolik je proti transfuzi, by také měl vědět on. Proč si to nevyžádáte? Proč si nevyžádáte data od vlády a Koudelky BIS a klidně nás urážíte, aniž znáte fakta?

Dále: jestliže zástupci lidu odmítají předkládat data k vakcíně Pfizer, a vidíme, co tato vakcína s mnoha (samozřejmě ne se všemi) dělá a Vy nás urážíte, že jsme tupci a spodina národa a pak společně s Rakušanem a dalšími pláčete, že ten lid, kterým pohrdáte, je na vás zlý, jde logické myšlení do pryč a zuřivost národa stoupá, což pak chcete následně zneužít? Neuvěřitelná drzost a arogance!

Tyto provokace jako bytostný demokrat odmítám a žádám, abyste se zasadil zpět o naši nabytou svobodu v roce 1989 a poztrácenou vstupem do Evropské unie výměnou z proslulé RVHP!

Jak je možné, že nemáte podklady k vakcinaci? Proč Vám to tají?

Cca 20% je proti Pfizeru, který je propaganda a nesplňuje žádné vakcinační podmínky. Nikdo není uchráněn a dokonce přenáší covid! Vážně toto nám nutíte? A nejsme z inkluzivních tříd!

Dále 60% cca se jde očkovat pochybným Pfizerem, aby mohli cestovat, chodit do kin, na koncerty a dokonce i do obyčejných hospod! O zdraví nejde! 

A pak je zde vyděšená, 20% cca skupina, ze které jste udělali stádo zoufalých, vyděšených lidí, kteří umírají víc na ataku paniky a následný totální rozvrat imunity! Ne všichni z nás ztratili imunitu totálním pitím jako Vy!

A proč urážíte nás, zdravé, že nepodléháme Vašim rozmarům? Na demonstracích žádní teroristé nebyli, žádní paliči aut a vrazi mezi námi nejsou a pokud se Vám a Rakušanovi zamlouvala léta, kdy nás bolševici nabírali na hrabice a mlátili nás obušky za názor, je to hnus a já, dokud budu živ, budu této vaší nové bruselské totalitě vzdorovat. Nezastavíte mě lžemi a urážkami!

A k šibenicím na závěr: nevadily šibenice na Moravě za Gazdíka a dnes, když jsou u moci, najednou mají hrůzu? Víte, co tam bylo pověšeno? Ne premiér Fiala, ne vy, kteří jste zničili vzdělanost a bohatství našeho národa šílenou „inkluzivitou“  a keynesyánským zadlužením, ale naopak zrcadlově my, jak jste nás dali do oprátky se svobodou, vzděláním a uvázali jste nám oprátky dluhu a nesvobody kolem krku.

Takže my, oběšenci, se vám nelíbíme a pošlete na nás vojsko, armádu a policii Víta Rakušana? Vážně jste náš prezident, nebo máte jenom hlupáky poradce zafixované na zisku vakcín Pfizer Biontech?

Na oprátkách dluhu a vzdělání visíme my a armáda s policií nám oprátky nesejme. A vy jste nás na ně pověsili a ještě za to naše rodiny potrestáte? Tvrdíte, že znáte dějiny.

Možná, že mnohé zarazí nadpis: Zemři blázne

Ne, skutečně se nejedná o to, že máte zemřít. Je to kniha, která je jakoby z dnešní doby. A Vaše výroky z televize CNN Prima NEWS ukazují, že jste naprosto nic nepochopil. I v této knize jsou šibenice. I v této nádherné knize věší občany Anglie do oprátek, protože se jim nelíbí a pletou se jim v cestě k prosperitě.

Zemři, blázne od Karla Zuchardta. Historický román, který je obrazem událostí v Anglii v 1. polovině 16. století, líčí manželství Jindřicha VIII. s Annou Boleynovou. Hlavními dvěma postavami románu je na jedné straně poživačný, despotický král, na druhé straně filosof a vědec Thomas More. Autorovi se podařilo vylíčit atmosféru královského dvora s jeho ovzduším intrik a ctižádostivých plánů i charaktery všech hrdinů, ať již postav známých z historie, nebo prostých postaviček venkovanů, kupců, židů či dvorních šašků.

A nyní, v roce 2022 jsme v podobné etapě světového bláznovství, lží a překrucování dějin. Ti oběšenci jsme totiž my, naše práva a svobody, které jsou strachem ohroženy!

A i tenkrát byl pohled na oběšence u cest těm, co je věšeli, odporný!

https://bit.ly/3HyjO7h

sdíletj na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZRX1200
7. 2. 2022 20:57

Souhlas s článkem.

ZRX1200
8. 2. 2022 13:48
Odpovědět  ZRX1200

Třeba jim to časem dojde, je třeba se zajímat co je Zeman zač, ne na něj jen obdivně vzhlížet. Kdo vyvěsil vlajku EU na hrad? Zeman, za Klause tam nebyla. Zeman jako poslanec – předložil pozměňovací návrh – Den osvobození Československa Sovětskou armádou” na “Den osvobození Československa od fašismu” a přesunul z 9.5. na 8.5. A jedna z jeho citací – Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. (…) Těmto lidem – je to tedy polovina národa – uniká ona složitá mnohotvárnost, komplementarita, mnohoznačnost světa” Hmm prezident… a je možno toho napsat mnohem víc.

Milan
8. 2. 2022 18:52
Odpovědět  ZRX1200

a ted si predstav ze by tam byl zdegenerovany anebo stahovac kralik myslis ze by to bylo lepsi asi ano podle tbe uz by neplatili Benesovi krety opet by byli Sudety to bys byl spokojjeny

Milan
7. 2. 2022 23:15

Ten Vladykův výlev na Primě byl náhodou paráda! Poprvé v životě jsem byl očitým svědkem přeměny giganta, kterého jsem volil, v trpajzlíka ve kterého transformoval.
Už jsem mu dal i jméno. Říkám mu Trapák.

anonym
8. 2. 2022 00:26

Ostuda.

jara
8. 2. 2022 00:39

První volební období byl Zeman jako president.V tomto druhém už mým presidentem není,sám se chová jako čučkař a patolízal fašistů nadnárodní bigfarmy.Pokud podepíše pandu zákon stává se pro mne kolaborant,vlastizrádce .Žádný president.

Kuky
8. 2. 2022 07:32

zemana jsem dvakrát volil,dnes není můj prezident,poňouká a je pro povinné očkování, navrhuje a schvaluje zdanění všech důchodů – oslovení zeman s malým z bez Pan mu dle mého úhlu pohledu právem náleží

krpo
8. 2. 2022 11:39

S přibývajícími léty přibývá i momentů,kdy odhaluje svou pravou tvář.

Mcmillan
8. 2. 2022 13:26

Nabádáním ke zdanění důchodů si to zcela pos.al.

Milan
8. 2. 2022 18:54
Odpovědět  Mcmillan

mu a hornim 10 000 by je zdanit mohli

Pavel
8. 2. 2022 15:30

Přátelé, vím, že to již zde dávám potřetí, ale prosím, přečtěte si na http://www.otevrisvoumysl.cz rozhovor s německým právníkem Fuellmichem, který zahájil líčení před velkou porotou ve státech. Je o celosvětové zlovůli, pokusu globálních gangsterů nastolit zde jejich světový řád a jaké prostředky k tomu používají. Je to rozhovor na úrovni. Fuellmich říká, tito lidé zaplatí vysokou cenu za to co provedli. Doporučte i svým známým a přátelům. Dle prof. Desmeta je již 30% lidí zhypnotizováno, ti už prý opravdu nevidí a necítí. Věřili by jste tomu, že prý ty sajrajty obsahují schopnost trasování lidí, tedy sledování? To vše se tam dočtete.

Albi
8. 2. 2022 16:57
Odpovědět  Pavel

Četla jsem. (To jen abyste věděl, že nedáváte odkazy zbytečně.) A děkuji.