Předvídatelné pohyby

Spojené státy mají recept na zmrazení konfliktu na Ukrajině, který vyjádřil Colin Kahl, asistent šéfa Pentagonu pro politické záležitosti. Podle jeho názoru, bez ohledu na to, jaké budou hranice Ukrajiny, zachování suverenity kyjevského režimu již bude Západem prezentováno jako vítězství, protože Rusko nebylo schopno dobýt celou Ukrajinu.

Tajemník ministerstva zahraničí Anthony Blinken to nyní potvrdil v rozhovoru pro FOX New: „…na Ukrajině už Rusko selhalo v tom smyslu, že původně se snažilo Ukrajinu vymazat z mapy, začlenit ji do Ruska, zlikvidovat její existenci jako nezávislého státu. To selhalo a nepovede to k úspěchu.“

Právě podle tohoto narativu budou Spojené státy brzy prosazovat návrhy na mírová jednání s cílem zmrazit konflikt na Ukrajině, tohle zmrazení není pro Rusko strategicky výhodné.

https://bit.ly/40YrgRV

sdíletj na

4.5 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
3. 5. 2023 01:22

“….. zachování suverenity kyjevského režimu již bude Západem prezentováno jako vítězství….”.

Co všechno je možné označit za “suverenitu”. Co všechno je možné vydávat za vítězství 🙂

Velitel
3. 5. 2023 06:36
Odpovědět  Albi

Americké vítězství ve Vietnamu

comment image?itok=VW_Xzn_8

Americké vítězství v Afganistanu

comment image

Frank
3. 5. 2023 06:18

Jsou v prdeli, tak se snaží vše okecat.

Helena
3. 5. 2023 10:09
Odpovědět  Frank

Přesně – jsou v (.) a teď se snaží, aby nás do té p. dostali také. A hodně se snaží:
Vše ještě státní se rozprodá za kačku. Zdravotnictví bude tvrdě hrazené jako v USA, zavede se školné po vzoru USA, veškerý soc. systém státu převezmou korporace, časem důchody nebudou. Zpoplatní se veškerá infrastruktura, vše. A ještě to obrovské zlaté tele ve formě nemovitostí lidu ČR, na to se už třepou. Zavedou takové daně, že o ně lid přijde, kdy i EU nařídí takové “pičoviny”, že to lidi nebudou mít jak zaplatit. O úspory se postará velká inflace či krach fin. a hosp. sektoru. V nemovitostech mají lidé obrovské finance, mafie to ví a tak krůček po krůčku……
Ne pro srandu říkají o státním dluhu “na každého občana připadá xy dluhu”, tedy jako teoreticky, ale politici jej přeci nebudou platit ze svého. Od toho jsou dluhy a proto nás úmyslně zadlužují.
Pokud budou ještě volby, tak ty má nynější garnitura zcela na háku. Odhlasují si cokoliv je napadne vč. korespondenčního hlasování, a tak se tam zabetonují natrvalo. Bude to již plná fraška jako v USA. Však se podle toho i chovají, mají nás na háku.

unor 2022
3. 5. 2023 11:34
Odpovědět  Helena

Dal bych +10. Kdyby to slo.

Pavel z Moravy
3. 5. 2023 12:38
Odpovědět  Helena

Do dalších voleb, pokud ještě vůbec budou se nahrne další várka dnešních šestnáctiletých kteří jim to vítězství ještě podpoří. Vlastenectví jim nic neříká, protože tady již probíhá odnárodnění, zemi řídí zaprodanci, pracující pro nadnárodní kapitál a pro svůj bankovní účet. Z mého pohledu, tato země jako by již nebyla. Pouhá kolonie západu, odíraná ze všech stran. A není zde dostatek myslícího a důstojného materiálu aby s tím něco udělal. Myslím, že je to nyní mnohem horší než tomu bylo po prohrané bitvě na Bílé hoře.

.

ladik
3. 5. 2023 18:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

Bílá hora je proti Šmirglu slabý odvar.

katango
3. 5. 2023 13:27
Odpovědět  Helena

Za minulé vlády ODS už se k amerikanizaci českého zdravotnictví schylovalo. Jednalo se s Kaiser Permanente, uvažovalo se o tzv osobních účtech, aniž kdo řekl, co se z nich bude platit a co se bude dělat, když na nich nebude dost peněz. To to tam šéfoval ten primitiv z Ivančic.

Helena
3. 5. 2023 14:43
Odpovědět  katango

Je to tak, minulá vláda ODS skončila přesně v okamžiku, kdy chtěli naše- oproti té emerice, kde se jim o něčem takovém ani nezdá- luxusně a draze vybavené nemocnice převést z ministerstva zdravotnictví pod ministerstvo školství a udělat z nich nemocnice univerzitní, aby je mohli prodat a zprivatizovat.

Markýza
3. 5. 2023 14:57
Odpovědět  Frank

Nojo, jenže jsou to mistři v okecávání a hlavně! Mistři v tom, jak prodat i knoflík z babiččiných podlíkaček a tvrdit, že je to nejvzácněší knoflík světa. To se jim musí nechat – prodat se umějí brilantně. Takže vymyslí naratýv, prohlásej ho za reál a už to je. Rusové přeci nikdy netvrdili, že chtějí dobýt celou Ukrajinu, natož ji přivtělit!
Jen mám takový blbý pocit, že už jim to kromě nás mopslíků už nikdo nesežere. A mírová jednání…………….zjevně mají pořád ještě pocit, že můžou diktovat všechno všem?!? Neuvěřitelné.

Aleš
3. 5. 2023 07:59

Plány vraha a zloděje USA.

miro
3. 5. 2023 09:33

Dalši debil !

Pavel z Moravy
3. 5. 2023 09:38

Podívejte se, něco musí říkat. Naši škůdci zemští také stále něco říkají. Zaprodali nás a ještě to vydávají za zásluhy. A kolony zotročených jim to baští.

Gales
3. 5. 2023 10:15

Důkaz toho jak západní ,,demokracie” umí zvítězit.Směšné bláboly pomatenců.Fiala určitě bude vykřikovat jak zvítězili nad Ruskem.

Vladimír
3. 5. 2023 10:19

Přece nepřiznají další krach své válečné politiky. To je hlavně určené pro Američany. Nějak se musí vysvětlit ty miliardy z větší části odkloněné, kterou Američani poslali Zelenskému!I když jsme prohráli, lze to považovat za vítězství. Rusko nikdy nechtělo zabrat celou Ukrajinu. Kdyby chtělo, vypadal by ten konflikt jinak.

Helena
3. 5. 2023 10:40
Odpovědět  Vladimír

Ty miliardy kokainoviči Zelenskýmu neposlali Američani, ale blbí a chudí čecháčkové, kterým to amíky dosazená vláda vyrvala od huby !!

zuza
3. 5. 2023 11:23
Odpovědět  Helena

ale väčšina tých blbých čecháčkov a aj slováčikov je s tým spokojná, lebo veď všetko je v poriadku a tak to má byť, povedali to na Nove a na Markíze a tak to tvrdia aj hééérečky a celevriti.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
3. 5. 2023 12:28
Odpovědět  zuza

Paní Zuzo, ta většina nemá žádnou důstojnost tak je zbytečné se čemukoliv divit.

Markýza
3. 5. 2023 14:58
Odpovědět  Helena

Blbý a chudí Američani taky, nemyslete si. Už jen ta ropa.

JKkklkkkkk
3. 5. 2023 10:36

S USA vubec nemluvit. Nechat je u ledu. Jako dosud.

Gales
3. 5. 2023 11:45
Odpovědět  JKkklkkkkk

My s nimi nemluvíme,oni mluví s námi.

Vanja
3. 5. 2023 11:12

S USA se nedá oničem jednat. Smysl má jen dokonalé odzbrojení a denacifikace Ukrajiny a pak i Evropy.

zuzana
3. 5. 2023 11:49

Maďarsko ostře kritizuje Zelenského za jeho výroky zpochybňující loajalitu k NATO

https://aktax.cz/madarsko-ostre-kritizuje-zelenskeho-za-jeho-vyroky-zpochybnujici-loajalitu-k-nato/

Vladimír
3. 5. 2023 13:15

Rusko rozhodně nevytáhlo s mrňavou armádou dobývat celou Ukrajinu. Dobře vědělo, jak ji Západ vyzbrojil a kolik má starých zásob. Blinkač dezinformuje.