Předseda Státní dumy RF obvinil Spojené státy ze vzniku COVID-19

Předseda Státní dumy Ruské federace Vjačeslav Volodin vyzval Spojené státy, aby zastavily veškerý vojenský biologický vývoj, který provádějí po celém světě. Tak okomentoval prohlášení předsedy komise pro koronavirus lékařského časopisu Lancet Jeffreyho Sachse, že COVID-19 byl s největší pravděpodobností vytvořen v americké biologické laboratoři.

„Miliony nemocných a mrtvých lidí, světová ekonomická krize, pokles životní úrovně lidí jsou důsledky COVID-19, za které musí být Washington pohnán k odpovědnosti: americký vojenský biologický vývoj, který provádějí po celém světě musí být zastaven a odtajněn,“ napsal Volodin.

Dodal také, že Spojené státy jsou povinny kompenzovat ztráty všem zemím postižených pandemií.

„Dnes, když taková obvinění zazní, Biden mlčí. Bojí se, že svět zjistí pravdu o skutečném viníkovi pandemie,“ zdůraznil Volodin.

Zde je překlad toho, co říká Sachs:

„Dva roky jsem předsedal komisi Lancet pro Covid. Jsem téměř přesvědčen, že pochází z amerických biotechnologických laboratoří a ne z přírody. Jen poznamenám, že to byly dva roky intenzivního studia: podle mého názoru jde o omyl biotechnologie, a ne o přirozenou distribuci. Nevíme to jistě, musím to říct naprosto jasně, ale existuje dostatek důkazů, že to stojí za to zkoumat a nezkoumá se to ani v USA, ani jinde. Myslím, že existují důvody: nechtějí se podívat pod koberec.“

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3P5aQ4P

3.9 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.9 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
7. 7. 2022 01:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Ekonomická krize a pokles životní úrovně není v důsledku Covid19, ale v důsledku korupční manipulace se spoluúčastí státních struktur a naprosto zbytečných „protipandemických“ opatřeních namísto normálního léčení, jak se s „pandemii“ vypořádala (nejen) Indie. Jinak souhlas a, jak nás vyzvala doktorka Peková, modleme za Gosudara, že první akcí specoperace byla likvidace biolaboratoří v Banderstánu. Jsem rád, že Federace do toho začíná šlapat. A nemyslím si, že v tom zůstane sama.

Petr
7. 7. 2022 06:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Normální lidé to věděli hned , že za tím jsou američani , všechno zlo, pochází z USA !

Ladislav
7. 7. 2022 07:00
Odpovědět  Petr

1* přesně tak!

me2d44
7. 7. 2022 12:28
Odpovědět  Petr

Hezký den. K tomu Vašemu jen dodám: Šéfem laboratoře ve Wuchanu byl Brit, Financování – USA. A jinak, čekal jsem to od prvního dne: lež má krátké nohy, daleko neuteče. A pro špičky USA jsme všichni jen domorodci – tak jako Indiáni. Nejraději by nás zavřeli do rezervací a používali jen na práci. Jen mimochodem – krom emigrujícího Maďara („už mě Söreš) se na financování těch biolaboratoří podílel i autor – bývalý majitel Mrkvosoftu Bil Gates a jeho nadace. (Stejně tak platil i vakcinaci v Africe proti ebole, po které ženy zůstaly sterilní – ať si každý přepočítá, co tím chtěl dosáhnout!).

primak
7. 7. 2022 17:29
Odpovědět  me2d44

Proč byli v roce 2015 Obama, Fauci a Melinda Gates ve Wuhan Institutu?
A proč jim tam dali $5 milionů na studování viru?

Obama_Fauci.jpg
václav
7. 7. 2022 12:53
Odpovědět  Petr

Tak to já jsem USMORDOR obvinil hned v květnu 2020. Jen že, psí hlas do nebe nevolá a skrze roušku nebylo rozumět.

ladislav
7. 7. 2022 07:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždy jsem tvrdil, že je to Amícká BIOzbran a nikdo mi to nevěřil a totéž o válce mezi Ruskem a Ukrajinou ,že jednou bude. Ukrajina musí zaniknout a být připojena k Ruské Federaci. Jinak to nejde.

Pavel K
7. 7. 2022 07:55
Odpovědět  ladislav

No vidíte a když to člověk říká ve svém okolí, proč tam gosudar taky vletěl, tak že to není pravda, že je to ruská propaganda atd atd. A tohle vám tvrdí naši spoluobčani v naší blízkosti. Chudinky ukrajinci. Vím, že ti dole za to nemohou, ale je jich spousta i těch „obyčejných“, kteří to podporují. To samé je u nás ČT to říkala že…….. Do jednoho v ČT za ty lži pozavírat, do jednoho.

Pavel
7. 7. 2022 08:59
Ohodnotit příspěvek :
     

To bylo jasné, odkud to pochází a přijde li něco nového, zase v tom budou mít amíci prsty. A s těmi našimi spoluobčany, kteří nechtějí používat svůj mozek, aby si sami vytvořili názory je zbytečné diskutovat. Zbytečně to člověka vyčerpává a odebírá mu to vlastní energii. To už jsem fakt vzdal. Jsou to prostě stádní typy. Jedinec může nad těmito lidmi pouze kroutit hlavou, to je tak asi vše. Ale, že jich tedy je.

Lubek
7. 7. 2022 09:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Akosi nepríjemne to do seba začína zapadať.
Odchod angličanov z pozliepanej EU. Anglické referendum bolo ako americké voľby. 49/50 proti 50/49. Stále niečo kutili s hlasovaním, až im to vyšlo. Ďalšie hlasovanie už nedovolili. Ľudia si na tie manipulácie postupne už zvykajú, stačilo počkať a strapatý je premiérom. (Prečo museli angláni za každú cenu ujsť z EU?)
Potom celosvetový Kovid, ktorému sa (a nie záhadne?) postavili prakticky iba Rusi Sputnikom. Čítal som, že asi vedeli čo príde a nechceli dávať peniaze američanom. Poponáhľali sa so Sputnikom. Ale peniaze teda tiekli iným prúdom.
Nasledoval útek američanov z Afganistanu. Zrazu potrebovali vojakov inde?
Dosť divné udalosti v Kazachstane pred eskaláciou ukrajiny.
Využitie národnostnej rozpoltenosti ukrajiny (treba zasa uznať, robil na tom západ čo vládal, Rusi tiež nezaostávali) Roky cvičili ukrajincov anglosaskí špecialisti a odborníci čo cvičili aj Afgánsku armádu. Akurát ukrajinci bojujú dlhšie ako Afgánska armáda. (To si to napríklad Francúzi po napadnutí Nemcami vo WWII spočítali oveľa rýchlejšie a zariadili sa s menšími stratami. Až na to, že 60tisíc civilov im zabili anglosasi bombardovaním. No, veď napokon aj ukrajinu riadi strapatý angličan do posledného ukrajinca.)
Znehodnotenie natlačených peňazí, inflácia.
…čo je pripravené ďalej?

All
7. 7. 2022 18:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Naprostá většina smrtících virů z přírody nepochází,ale z laboratoří a ze zbídačených zemí kolonií.

Gales
8. 7. 2022 21:41
Ohodnotit příspěvek :
     

MUDr. Marek Obrtel s Dr. J. Skálou o rekordně ochablé obranyschopnosti naší vlasti i mnoha organismů- O covidu a jeho léčení. Na youtube