Právnička Hustáková varuje: Tato vláda skončí zcela jinak, než všechny předchozí

30.08.2022 20:24 | On-line

„Vláda se bude držet u moci, co to dá, protože její konec bude jiný, než u předešlých, republika bude v takovém stavu, že to bez trestní odpovědnosti asi nepůjde,“ předpovídá ke konci kabinetu premiéra Petra Fialy (ODS) advokátka Miroslava Hustáková, která v letošních volbách kandiduje za Trikoloru do Senátu. Letošní zimu podle ní „i ti nejhloupější eurofilové poznají, co je Evropská unie zač“. Očekává velmi krušné časy.

Foto: Archiv MH
Popisek: Advokátka Miroslava Hustáková

Kandidátka do Senátu míní, že by si lidé měli nalít čisté víno, a přestože se jim to i třeba nebude vládním oponentům líbit, je prý „krutou pravdou“, že demonstrování proti současné vládě „jen tak brzy nezmění vůbec nic“, byť je dle ní demonstrovat „nutné“.

Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) se dle advokátky „bude držet u moci, co to dá, protože její konec bude jiný, než u předešlých“ – Hustáková tvrdí, že „republika bude v takovém stavu, že to bez trestní odpovědnosti asi nepůjde“.

Míní, že se „celý svět se už spojil proti Západu“ a příliš lidí to nevnímá kvůli „cenzuře“. „Světu už nezáleží na Západu, ani indický prezident nepřijal vedení Evropské unie, saudský král neměl čas přivítat Bidena na letišti při jeho návštěvě Saúdské Arábie, nedohodli množství dodávané ropy, návštěva Pelosi na Tchaj-wanu definitivně hodila Čínu do náruče Ruské federace,“ líčí kandidátka Trikolory, jak aktuálně vnímá mocenské rozložení světa.

Predikuje, že energetickou krizi se nepodaří vyřešit a kvůli drahé energii budou krachovat firmy a dojde tak na propouštění zaměstnanců.

Za problémy s dodávkami plynu podle Hustákové stojí to, že „Evropská unie znemožnila Rusku dodávat plyn a domnívala se, že ho nahradí z jiných zdrojů, což se nepodařilo“ a „hrozí tedy i těm, co mají plyn smluvně zajištěn, že ho nedostanou tolik, co ho budou potřebovat“.

Že Evropská unie zamezuje v dodávkách plynu, tvrdí i samotné Rusko a tímto prostřednictvím Evropu vydírá. Své omezení dodávek plynu zdůvodňovalo například absencí plynové turbíny pro Nord Stream 1, kterou Německo přepravilo z Kanady, kde byla servisována, aby ji mohlo ze svého území předat Moskvě a obešly se tak sankce uvalené na Rusko Ottawou, načež Rusko odmítlo turbínu převzít, jelikož prý byla odeslána do Německa bez souhlasu Ruska. Kvůli kanadským sankcím by však turbína přímo ze servisního místa do Ruska napřímo odletět nemohla.

Energetické problémy vnímá kandidátka do Senátu jakožto dlouhodobého rázu a ani po „pádu vlády“ tak nemíní, že by bylo „lehké obnovit energetické zdroje pro republiku tak, aby se obnovila výroba, oživil se průmysl“ a Evropu prý tak „čeká obrovská krize, kterou žijící občané ještě nezažili“.

Radí dokonce všem, aby si zajistili zdroj tepla či se poptali u přátel a rodiny, zdali nebudou moci být „v případě krize“ u nich.

„Tuto zimu poznají i ti nejhloupější eurofilové, co je EU zač a je to už začátek konce EU,“ tvrdí advokátka, která do Senátu kandiduje za Trikoloru v obvodě Bruntál.

Zdroj : Parlamentní Listy

4.4 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.4 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek
47 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pat
30. 8. 2022 20:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Bude hůř.
Zatím každá vláda dokázala překonat tu minulou.

José
31. 8. 2022 06:51
Odpovědět  Pat

To máte bohužel pravdu.

Vladimír
30. 8. 2022 21:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Voliči pětikolky asi hned tak nepřiznají, že udělali největší chybu v životě – to paní Hustáková asi podceňuje… Ale naděje umírá poslední.

José
31. 8. 2022 06:53
Odpovědět  Vladimír

Nejhorší poznání v životě je, že jsem se celý život mýlil. A jak na to člověk reaguje? Tím, že ještě tvrdošíjněji, zarytěji a agresivněji zastává své původní názory a postoje bez jakékoliv snahy o jejich nápravu.

Pavel
31. 8. 2022 10:22
Odpovědět  José

José, přesně tak.

Jaroslav
31. 8. 2022 09:29
Odpovědět  Vladimír

Vladimíre, až budou společně s námi meditovat v zimě ve dvou (možno i všech co mají) svetrech a třást se zimou, tak se uvidí, a pokud ne tak promluví peněženka při vyúčtování nedoplatků. Já jsem již teď potěšen, že „naše“ vláda (já ji nevolil) s radostí obětuje nejméně 2 roky úspor z mého penzijního spoření za oltář demokracie a boje proti tyranii (to berte jako zoufalou nadsázku). Já vám děkuji a mladým doporučuji si spořit na penci- zůstane Vám nejméně 10% původní hodnoty…

Masunta
31. 8. 2022 14:10
Odpovědět  Jaroslav

Pád Fialy?
„Se vší vážností toto vyslovuji… “Známá advokátka alarmuje. Advokátka Hamplová se přidala k rostoucímu zástupu lidí požadujících demisi vlády Petra Fialy. Vláda podle ní nezvládá špatnou ekonomickou situaci, je naivní v zahraniční politice, rozhazuje
miliardy a preferuje zájmy EU nad zájmy českých občanů. Hamplová proto žádá prezidenta Miloše Zemana, aby nastolil vládu odborníků a svolal předčasné
volby. „Po důkladné úvaze, jako zcela nezávislý člověk:
Tato vláda musí ODSTOUPIT,“ píše na Facebooku Hamplová a přidává výčet důvodů:
„Vláda naprosto nezvládá situaci v zemi a nechává lidi osudu. Její naivita a gesta v zahraničních vztazích nás ekonomicky i politicky ničí. Česká republika začíná být tím, jak přeceňuje svůj vliv, mezinárodně směšná,“ hodnotí advokátka situaci kolem války na Ukrajině a rostoucí inflace. Řada členů vlády má podle ní problémy se zvládnutím základních logických úsudků. „Vláda se nebrání cenzuře, plánuje ji a kádruje své soupeře v diskusích,“ vadí dále Hamplové.
„Aktuálně hrozí rozprodáváním státního majetku poté, co rozházela miliardy,“ naráží na slova šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové

Pavel
31. 8. 2022 10:20
Odpovědět  Vladimír

Vladimíre, nemohou to přiznat, protože jim nic nedochází. Duševně nevyzrálí lidé bez vlastní důstojnosti a vlastního úsudku jsou potravou pro děla zdejších globalistických struktur.

Masunta
31. 8. 2022 12:23
Odpovědět  Vladimír

Ministerstvo zahraničních věcí Ruské federace zaslalo oficiální nótu do Čech a na Slovensko v noci 30.7.22.
Vzhledem na aktivní a věčné podpoře Ukrajiny a jejího nelegálního vedení latentními zbraněmi RF bere na vědomí, že Česká a Slovenská republika jsou potencionálními cíli ozbrojených sil RF (Ruská federace) a jejich ozbrojených sil.
Územní celistvost ani svrchovanost těchto zemí není v současném stavu garantovaná RF. Aktivní zapojení na stranu nepřítele a jeho vyzbrojování je podle hledisek OSN nepřátelským aktem vůči RF na stejné právní úrovni, jako napadení RF a aktivním vstupem do války.
Případná ruská invaze do Česka nebo Slovenska potom nemůže být podle mezinárodního práva považována za napadení těchto zemí Ruskou federací, protože první nepřátelský krok srovnatelný s napadením provedly Česko a Slovensko.
Na základě těchto skutečností nemůžou Češi a Slováci ani žádat NATO o pomoc, protože podle stanov NATO mají nárok na podporu a pomoc pouze v případě, že jsou napadeni, ne v případě, že někoho napadnou oni !

Lev Prch
30. 8. 2022 21:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Je je ještě horší vláda než ta Protektorátní, protože tahle ZRAZUJE VLASTNÍ LIDI NA ÚKOR BANDERONACISTŮ, uSSa a fašoEU DOBROVOLNĚ, Protektorátní pod hlavněmi pušek 😡🤮👎

Milan ze Zahrady Čech
30. 8. 2022 21:38
Odpovědět  Lev Prch

Nějak jsem tam nenašel nic, co bych už nevěděl. Tedy krom toho, že jakási právnička Hustáková kandiduje do Senátu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
30. 8. 2022 22:12

Opakování je matka moudrosti 🙂

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 02:50
Odpovědět  Lev Prch

Ty bláho, já včera zjistil, že jsem zapomněl dělit vícemístná čísla! Víš co myslím jak je tam pak na levé straně takový dlouhý cancour. Musím si někde vyhledat postup, nebo budu jak naši kačeři.

Lev Prch
31. 8. 2022 06:10

To dáš, stačí párkrát to zopakovat 🙂

Jaroslav
31. 8. 2022 09:33
Odpovědět  Lev Prch

Lev Prch, a co „hlavně“ koryt, snaha o jejich udržení? To není nic? Za profrancouzské vlády (1.rep), za nacistů (fašizmus byl v Itálii) nám také zůstal majetek, za ruské „tyranie“ nám zůstal a ještě se zvelebil a teď nám v demokracii také zůstal- holý zad ek a zaprodaná „elita“

Lev Prchala
31. 8. 2022 10:45
Odpovědět  Jaroslav

Zůstala a pachuť a někteří tuhle demokracii nepřežili…..viz.Karel Kryl.

Peter
30. 8. 2022 21:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Od počátku ruské operace na Ukrajině a od hlasování a podpory či nepodpory sankcí je očividné, že velice mnoho zemí vidí příležitost konečně se zbavit jha „naší civilizace“. Znovu upozorňuji na to, že je pro přehled důležité se dívat i jinam, než na média „naší civilizace“.
Evropa se stane zcela jinou, a plány na nějaký „nový divný svět“ skutečně zůstanou pro většinu planety jen plány, kterým se možná budou i vysmívat. Zatímco jinde budou budovat svoje hospodářství, zde se, pokud se nestane zázrak, budeme hrabat ve své minulosti a chtěl bych připomenout, že již delší dobu někteří politologové mimo Evropu označují příští „poslání“ Evropy jako skanzen a turistickou enklávu pro zbytek světa.
Řečeno na rovinu. „Vládci zákulisí“ se přepočítali, mysleli si, že jim svět skočí na špek, tak jako vždycky dosud, ale přitom si zničili hospodářství, vzdělávání, kulturu, politiku, armády, prostě všechno. Peníze samotné skutečně nejsou všechno, ale „vládci“ si mysleli, že ano.
Čína je ekonomický obr, ale jedině Rusko dává světu tuto šanci vzdorovat. A protože je tady spousta rusofobů, bude trvat nejspíše hodně dlouho, než my, tj. jako „naše civilizace“, znormalizujeme vztahy s Ruskem. Ale to bude jen za podmínek vzájemné skutečné výhodnosti.
Vzpomínám si na článek, který velmi správně pochyboval o tom, že patříme na „západ“. Ne my jsme tady na rozhraní západu a východu a konec konců jsme Slované a ne tupí a otupění „zápaďáci“, i když se i u nás hodně lidí snaží být stejně zápaďáčtí.

Administrátor
P.A.Semi
31. 8. 2022 00:20
Odpovědět  Peter

K vaší větě „ale přitom si zničili hospodářství, … …“ bych měl korekturu:
„ale přitom nám zničili hospodářství, … …“

A k té geografii: Ti, kdo tvrdí, že „jsme Západ“, z nás dělají „Východní Konec Západu“ a posouvají nás tím de-facto na Východ, na Východní Konec… To se zkuste zeptat angličana nebo američana, a samozřejmě vám potvrdí, že jsme tu „Východ“… East Europe

„Západ“ jsme totiž jen pro Rusko a Ukrajinu…

Já bych řekl, že bychom měli chtít být Střed, tedy Most mezi Východem a Západem… A neměli bychom si nechat ten Most zbourat ani z jedné strany, abychom zas nebyli nějaký Konec…

πα½

romanr
31. 8. 2022 01:22
Odpovědět  P.A.Semi

„patříme na západ“ je překlep)) správně má bejt – patříme západu. (ale všeho do času a pravda je dcerou času!)))

Staník
31. 8. 2022 09:08
Odpovědět  P.A.Semi

Mě zase fascinuje, jak bereme slovo Východ jako nějakou urážku, přitom Východ byl kulturně, vědecky, výzkumem, literaturou atp. vždycky mnohem dál, než ho Západ zničil, aby zase znovu povstal. Také mne fascinuje snaha tady hledat nějaké Kelty, Germány atp., jen abychom našli něco jiného než Slovany, o kterých nám ze Západu říkají, že přitáhli z nějakých bažin a stepí Východu. Naopak, my Slované jsme tady byli vždycky, žádní Germáni ve smyslu Němci tady nikdy nebyli. Slovanský původ má mnoho národů, které tvořily dějiny Evropy, ať už to byli třeba Etruskové, Veneti, ale i Kréťané a jejich písmo má více společného se Slovany než s Řeky. Dějiny byly přepsány cca v polovině 16. století tak, aby nás Slovany zcela zdiskreditovali, vzali nám naší kulturu a chtěli z nás udělat otroky, což se jim poměrně podařilo. Rusko a Srbsko jsou poslední hrdé Slovanské národy. Můžeme být otroky Západu jako dosud nebo máme možnost být opět hrdými Slovany. Spoustě lidí vyhovuje korporátní fašismus a být tak šťastnými otroky, ale s těmi vesmír nadále nepočítá. Je potřeba si to včas uvědomit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
31. 8. 2022 10:46
Odpovědět  Staník

Slunce taky nevychází na Západě.

Per
31. 8. 2022 11:03
Odpovědět  Staník

Národy obývající Evropu přišly nebo přitáhly(jak komu libo) ze stepí středního Ruska, ještě tehdy, kdy lidé mluvili stejnou řečí. Jenže to bylo v dávné minulosti, kdy ani národy neexistovaly.
I ti Rusové přišli ze Skandinávie jako kmen Vikingů, nazývající se podle svého šéfa RUS.
Ale není třeba řešit historii, je TŘEBA hledět do budoucnosti. Minulost už nezmění nikdo. Jen přepisovači dějin.
Trochu upravím heslo: Kupředu, zpátky ni krok.

Staník
31. 8. 2022 14:02
Odpovědět  Per

Byste se divil, kolik Norů a Švédů mají slovanskou haploskupinu. V Norsku téměř procentuálně shodnou s Českou republikou. I když tohle dělení neuznávám, protože národy se mísily a rozhodující je kultura a jazyk na daném území.Tak kdo ví, jak to vlastně bylo. Slovan je od slova „slovo“, rozumí slovu. Němec je od „němej“, nerozumí slovu. Už dnes se původně germánské (čti německé) kmeny bezpečně označují za slovanské, ale to je na dlouhé povídání. Z historie bychom se měli učit, abychom se mohli v budoucnosti rozvíjet, ne opakovat stále stejné chyby, protože bychom byli poučeni. Jsme nyní zase v situaci, kdy jsme se nepoučili z minulosti a táhneme za pozlátkem Západu, protože tak je to „správné“ a zase nás Západ odkopne, až nás nebude potřebovat.

Masunta
31. 8. 2022 14:16
Odpovědět  Staník

Kyjev a vše od něj na východ je integrální součástí ruské identity. Na jihovýchodě žijí převážně turkická etnika. Krym a jih tzv. Ukrajiny (vždy to byla Malá Rus) byl do roku 1774 součástí osmanské říše. V Zakarpatí žijí Rusíni, ve Lvově a Ivano-frankovské oblasti Haličané. Poslední dvě oblasti spolu s Bukovinou byly 400 let součástí Rakouska. Oblast západně od Kyjeva byla dlouho součástí polsko- litevské unie.
Kdo je to vlastně Ukrajinec ?
Jeden Bělorus mi říkal: Když se Ukrajinec narofil, Žid zaplakal.
Chochol (účes) – východoslovanský účes, přeneseně pejorativní označení Ukrajinců.
Chochol (rusky хохо́л, polsky chachoł, ukrajinsky оселедець) je původně označení bojového účesu užívaného Východními Slovany minimálně od doby Kyjevské Rusi, který spočíval ve vyholení hlavy při zanechání dlouhého středového pruhu, svojí technikou je zařaditelný mezi číra.
„Chochol“ je starobylé slovo z ruštiny, označující Ukrajince. Od stejného označení „chochol“ se odvozuje i posměšné označení Ukrajiny -> Chochlandie. Předpokládá se, že „chochol“ je spojován s dávným obyčejem záporožských kozáků holit si hlavy tak, že na zátylku zbývá poslední svazek vlasů.

Staník
31. 8. 2022 20:07
Odpovědět  Masunta

Je to tak. Můj praděda byl haličský Polák a bojoval v první sv. válce za Rakousko – Uhersko, zajat v Srbsku, potom v pracovním táboře v Terezíně, po válce zůstal v ČSR. Rusíni byli pravoslavní a Rakušáci je pobíjeli ve velkém již během právě I.sv.v., např. koncentrační tábor Talerhof, ale třeba ve Lvově apod. Báli se jich jako páté kolony. Ukrajina neexistuje a je to umělý výtvor. Zfalšované dějiny napsal na požadavek Franz Josefa Gruševský. Např. Estonsko a Lotyšsko také nikdy neexistovaly. Možná kdysi jako Livonsko. Je to všechno dílo Západu, který potřeboval a potřebuje vytvářet nepokoje, páté kolony, rozdělovat a ovládat. Je zajímavé, že samostatnost Katalánsku, Baskicku, Korsice apod. nikdy. Na východě by dělali novou republiku z každého prdu. Překroutí úplně všechno ku svému prospěchu, šmejdi… Lidi jsou tak hloupí, že jim to jejich šíření „demokracie“ furt žerou.

Jaroslav
31. 8. 2022 09:39
Odpovědět  Peter

Souhlasím s Petrem i všemi diskutujícími v tomto vlákně. Jenom si nemyslím, že tých rusofobů je většina, jenom řvou hlasitěji a mají v rukou média, prostřednictvím kterých jejich majitelí tu fobii vyvolávají a udržují. Jak říká Cimerman, „piš barde, šetři…… přijde čas a zůčtujeme spolu“

Unter
30. 8. 2022 21:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Přeju této vládě, aby skončila tak, jak si zaslouží. To je fér, ne?

Lev Prch
30. 8. 2022 22:13
Odpovědět  Unter

V Černým delfínu!

ZMann
30. 8. 2022 22:31
Odpovědět  Lev Prch

Ještě lepší je Petak.

Lev Prch
30. 8. 2022 22:50
Odpovědět  ZMann

Já vím jen o delfínu, dávali kdysi báječně inspirativní dokument,kam tuhle vlastizrádnou fyjalovou pětiklikou umístit!

Ladislav
31. 8. 2022 06:42
Odpovědět  Lev Prch

💤♎ Ještě by to možná stihli, do prasečáku v Letech!

milan h
31. 8. 2022 09:20
Odpovědět  Lev Prch

v modre ustrici

Lev Prchala
31. 8. 2022 10:46
Odpovědět  milan h

Tam by měli mít zákaz Pospíšil a Hlodavec.-)

Masunta
31. 8. 2022 18:02
Odpovědět  Unter

Fialova vláda si chce půjčtr 9 mld eur, aby je mohla půjčit Ukrajině. Asi nikdo nevěří, že by Ukrajina splácela půjčky.

Lev Prch
31. 8. 2022 18:23
Odpovědět  Masunta

Na ČR si půjčit nemůže, kvůli schodku,ale pro ty svinský,zkurvený,zasraný NACISTY z Banderostánu to jde?!!!!!!

all
30. 8. 2022 22:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Politikům a vládě:,,Nikdy nezapomenu to ponížení člověka,to ponížení lidskosti v aféře podvodu covid a vakcinačního jedového šílenství , stejně jako fašizmus a nacismus,který oživujete a praktikujete. Vy,loutky psychopatů a šílenců,vy babišové,fialové, a další,co olizujete zadky nadnárodním fašistickým zrůdám , vy řeporyjci bandernacisté,vy monstra sloužící bestiím,vyznavačům satanismu,nikdy nezapomenu váš propad do zla. Bdím,dýchám a co budu živ nikdy,nikdy vám vy zaprodané bestie nebudu posluhovat“.

Pavel
31. 8. 2022 10:43
Odpovědět  all

Alle, lépe to říci nelze.

janle57
30. 8. 2022 22:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Prognostik nejsem,ale až se na podzim tihle vládní zbabělci dostanou doopravdy
do úzkých,rádi to složí sami,než aby riskovali,že si je do parády vezme lidový
soudce Lynch,na to se mají všichni sakra rádi.

Lev Prch
30. 8. 2022 22:51
Odpovědět  janle57

Nesloží,tomu nevěřte! Musí být donuceni!!!!!!

Ladislav
31. 8. 2022 06:43
Odpovědět  Lev Prch

💤♎ A tvrdě donucení!

ijn
30. 8. 2022 23:45
Ohodnotit příspěvek :
     

jak dlouho prohnilá justice ČR kryje zločiny politiků??? přes 30 let, všechny pilíře státu jsou na dranc zničeny, vládne strach + korupce + vydírání + loupeže + sabotáž + zločinné spolčení,….!!!
Kolik T.O. na politiky bylo s rozsudkem potrestáno a ostatní politici byly od zločinů odrazeni,…???
I ministryně podporuje teroristický akt na nevinou civilistku,…….proč není v base??? Shnilá justice ČR dokazuje své kvality!!!Proč SZ+soudce platíme??? Aby nás zničily ???!!!

Administrátor
P.A.Semi
31. 8. 2022 00:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta turbína pro NS1 nebyla jedna, oni jich tam v Kanadě ukradli ještě PĚT dalších…
A dosud je nevrátili, i když to prý je na dobré cestě?
https://czechfreepress.info/RT/news/561494-canada-turbines-gas-ukraine/
Ještě 24.8. tam měli v Kanadě pět ruských turbín a jednali o jejich vrácení…

Six Siemens turbines were in Montreal for maintenance when Canada announced an embargo against Russia over the conflict in Ukraine. At Germany’s request, Ottawa announced an exemption for the turbines in July, and sent one of them over, but Gazprom declined delivery, citing irregularities in documentation.

Ona je totiž otázka, jestli je vrátí v pořádku, nebo tam bude nějaká skrytá vada jakožto sabotáž?

πα½

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 02:23
Odpovědět  P.A.Semi

Na té co ji s takovým humbukem vraceli bylo neopravených závad jak nas-ráno a v protokolu provedených oprav byl bordel.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
milan h
31. 8. 2022 09:16
Ohodnotit příspěvek :
     

kdyby tu turbinu usi prevzali v Nemecku tak dle smlouvy by za vsechny poruchy odpovidali oni a ne ten kdo tu praci delal tak byla smlouva nastavena a v Kanade ju meli jeji stav zkontrolovat Rusti odbornici a to se nestalo

Pavel
31. 8. 2022 10:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Chtěl jsem také něco kváknout, ale Alle, Petře, Vale, Jaroslave, a vy všichni ostatní jste to zhodnotili tak dobře, že nemá smysl se opakovat a něco dalšího přidávat. Alle, mne také nikdy nedostanou, to by mne museli zlikvidovat. Když nic jiného, přidám svoje oblíbené rčení- Mojí vlastí je důstojnost, vládou chlapství a moje země se jmenuje svoboda.

Gales
31. 8. 2022 10:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Helmuti začali dovážet ruskej plyn z Číny. Vedoucí helmutů byl dohodnout s Fialou kšeft.Prej má Fiala zařídit možnost hlasovat v EU většinově a on nám za to nějakej zbytkovej plyn prodá.

Pavel
31. 8. 2022 11:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, tak jsem se před chvílí na AE dočetl, že Čína krom jiného plynu zkapalňuje ten ruský, kterého bere o 60% více a přeprodává Helmutům, kteří prý budou mít zásobníky brzy zaplněný na 85 % . Ceny na burze prý klesají. A důvod jsou prý lockdowny v Číně, takže ta má prý plynu nadbytek. Že by to byla iniciativa Schrodera. A lockdowny možná znamenají, že se nemusí dodržovat mezinárodní závazky. Tak nevím, nemají nás za úplné debily?