politika

Praktiky totalitních režimů: Scotta Rittera, na příkaz ministerstva zahraničí, nepustili ze Spojených států do Ruska

Na příkaz amerického ministerstva zahraničí americká policie vyřadila z letu Scotta Rittera, který mířil na petrohradské fórum.

Americké úřady Rittera nejen nepustily do Ruska, ale také mu zabavily pas.

Ritter oznámil, že mu byl zabaven pas, když chtěl letět z New Yorku do Petrohradu přes Istanbul.

Zpravodajský důstojník námořní pěchoty ve výslužbě Scott Ritter řekl, že americká celní a hraniční ochrana zabavila jeho pas, když se chystal odletět do Istanbulu, přes který plánoval přiletět do Petrohradu na Mezinárodní ekonomické fórum v Petrohradu.

Ritter řekl, že se to stalo, když „nastupoval na let z New Yorku“. Podle policistů byl pas zabaven „na příkaz“ amerického ministerstva zahraničí. Jak Ritter uvedl, jeho zavazadlo bylo odstraněno z letu a samotný vojenský analytik byl vyvezen z letiště.

V Petrohradu se měl zúčastnit Petrohradského mezinárodního ekonomického fóra, které se bude konat 5.–8. června, uvádí RIA Novosti.

Ritter dodal, že důvod, proč ho americké úřady nepustily ze země, mu neřekli, píše TASS.

Bývalý americký zpravodajský důstojník považuje zabavení pasu za nezákonné, chystá se „napadnout rozhodnutí vlády“. Plánuje „shromáždit informace“ o důvodech kroků amerických úřadů, což „vytvoří podmínky pro potenciální žalobu“.

Ritter řekl, že ministerstvo zahraničí se bojí jeho účasti na SPIEF. Uvedl, že tentokrát na fórum do Petrohradu už nepřiletí. Bude se však „nadále snažit cestovat do Ruska“, aby „zlepšil vztahy mezi našimi zeměmi“.

Scott Ritter řekl RIA Novosti, že bývalý soudce Nejvyššího soudu New Jersey Andrew Napolitano byl odstraněn z letadla spolu s ním a také nemohl odletět na SPIEF.

“Bývalý soudce Nejvyššího soudu New Jersey Andrew Napolitano, autor a hostitel podcastu Judging Freedom na YouTube, byl také odstraněn z letadla na cestě do Ruska.”

(Jiné zdroje uvádějí, že bývalý americký soudce Andrew Napolitano, do Ruska nepoletí, ale „zrušil svou cestu ze zcela jiných důvodů“, pozn.red.).

Připomeňme, že prezident Asociace italských podnikatelů v Rusku Vittorio Torrembini řekl, že italští podnikatelé se rozhodli navštívit SPIEF inkognito, protože v posledních dvou letech svou účast na fóru raději veřejně nevyhlašují.

https://ria.ru/20240603/ritter-1950292544.html

Zajímalo by mě, co na něj vytáhnou: znásilněnou pokojskou, ohrožení národní bezpečnosti, dětskou pornografii,…?

sdílet na

76 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaris
4. 6. 2024 03:51
Ohodnotit příspěvek :
     

No to je hotove nestesti svetoveho vyznamu. Zase jako blbec ukazuje prstem na nekoho. Rittere, jsi ve vysluzbe, tak sed doma v USA a soupej nohama pod stolem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Evžen
4. 6. 2024 05:06
Odpovědět  Jaris

Tak se chová demokrat…?To jen ukazuje zoufalství režimu který se bojí konference s pravdou!Rusko není svaté ale do válečných zločinů USA má hodně daleko a my jsme součástí této mašinérie která nás (svět) žene také za pomocí takových idiotů jako jste vy do 3. sv.c války!

JoFa
4. 6. 2024 12:02
Odpovědět  Evžen

Toto je tiež demokrat.comment image
Dal som ti Jaris jeden palec+, nech to nemáš také smutné..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
4. 6. 2024 13:26
Odpovědět  Evžen

Evžen, veď to písala o 4 ráno so zalepenými očami a nestrávenými fernetmi, to sa dá ospravedlniť. Treba si uvedomiť, že po poslednom rozhovore Rittera s Putinom, nemajú satanisti záujem aby nosil do Ameriky ruské rozumy a vyškolili ho v Rusku poriadne, takže po tých fernetoch zaznel hlas z Ameriky, satan prehovára ku každému z nás, treba sa naučiť rozlišovať, ktoré slová sú božské-to je umenie života.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
4. 6. 2024 15:19
Odpovědět  JoFa

Ona žije v Austrálii, tam je čas jinej než u nás. Vždyť i Vánoce maj v létě!

JoFa
4. 6. 2024 15:29
Odpovědět  katango

Tak to sú mi info, Česká australanka… Práve v Austrálii majú tvrdý diktát, to je odvážne odtiaľ písať, tam sa sleduje aj hov.no užívateľa sietí. Austrália je satanistická farma, to ma podrž..

Joe Arp
4. 6. 2024 19:10
Odpovědět  JoFa

Víš to dávno, dá se dohledat, slizký tvrdiči muziky.

Slovan
4. 6. 2024 20:47
Odpovědět  Joe Arp

😲 😲 😲

Joe Arp
4. 6. 2024 20:52
Odpovědět  Slovan

Pavle nevěš pode mě svoje držky! pokud ke mě něco máš použij písmo, nemusí být svaté.

Slovan
4. 6. 2024 21:38
Odpovědět  Joe Arp

Tak dobrá, musel jsem se smát, připadalo mě to humorné. Mám jen dobrou náladu, všichni jsme GOGO. A nechlastej od toho jsem tu já. Muším, je to silnější než já🤣

Joe Arp
4. 6. 2024 22:04
Odpovědět  Slovan

Marná sláva ožralý jsme oba, jsou tu na to odborníci takový alkoholtestrové, teď už se tváří, že jsou i dovozový. Tak se jdem z těch opičáků vyspat, dobrou. Oni si tu zatím můžou okusovat oháňky!

Slovan
4. 6. 2024 21:34
Odpovědět  Joe Arp

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Trio – Da da da – YouTube

JoFa
4. 6. 2024 14:08
Odpovědět  Evžen

Evžen, tu máš ďalšieho amerického odborníka https://cz24.news/mike-whitney-aby-se-putin-vyhnul-jaderne-valce-musi-byt-trochu-silenejsi/
Ďalšie domnienky…Rusi teraz budú likvidovať všetky pozície zbraní dlhého doletu a hnať sa na Kyjev, keď padne Kyjev je koniec. Celému tomu bude predchádzať dobytie Odessy, takže americkí pisálkovia môžu vymýšľať čo chcú, ale koniec Ukrajiny sa blíži.
Pre mňa je len otázka, kto podpíše kapituláciu-kto je oprávnený, Syrskyj alebo Ukro parlament. Alzák to nemôže byť- logicky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
4. 6. 2024 14:15
Odpovědět  JoFa

Ak by som tomu velil ja / hypotéza/, tak zajmem vrchného veliteľa Ukrajinských vojenských síl a je po vojne.Ten to podpíše a je vybavené- dobojované a nikto nemusí zomrieť. Na odľahčenie..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
4. 6. 2024 05:46
Odpovědět  Jaris

Milostivá,jsou Mešuge!

Standa
4. 6. 2024 06:44
Odpovědět  Jaris

Střelila jste se do vlastní nohy. Je důchodce a tak nesmí cestovat? Tato vaše úvaha je směšná. Ostatně to,,šoupat nohama” máte zřejmě od Vaší milované Pekarky, která se tak vyjádřila o opozici v paraalmentu! At,, mlčí a šoupe nohama!”!
Oni mu zakázali odlet, zabavili mu pas a on ,, ukazuje prstem na někoho , kdo to způsobil?
Jako blbec? Obávám se , že za blbce je tu někdo jiný!

Jaris
4. 6. 2024 11:04
Odpovědět  Standa

Nejde mu o cestovani. Chce se plest do politiky a udilet Rusku americke rady. At se stara o svuj bordel doma!

Janaz
4. 6. 2024 15:18
Odpovědět  Jaris

Na teba nemá.

katango
4. 6. 2024 15:20
Odpovědět  Jaris

Vy evidentně nevíte, o koho jde, neznáte jeho názory a postoje týkající se Ruska, ale moudra trousíte jako kůň koblihy.

Pravdomluvny
5. 6. 2024 06:03
Odpovědět  Jaris

Blbko,zalez na palmu!!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Mike
4. 6. 2024 09:08
Odpovědět  Jaris

Ach jo, – a tohle má volební právo…

Pablo
4. 6. 2024 11:00
Odpovědět  Mike

Patrně bude tato česká emigrantka taky v Austrálii volit – nejspíš pětikolku!

katango
4. 6. 2024 11:45
Odpovědět  Pablo

Pokud si zachovala české občanství, tak může bohužel volit i tady.

Jaris
4. 6. 2024 13:48
Odpovědět  katango

To je pravda! Tak se bojte!

katango
4. 6. 2024 15:20
Odpovědět  Jaris

Mně jste vy i váš hlas naprosto u pr….

Miro 2
4. 6. 2024 18:32
Odpovědět  Jaris

No, potvrzuje se stále staré odvěké pravidko. Češi dovedou zrazovat zase jen Čechy. “Gratulace”.

Janaz
4. 6. 2024 15:20
Odpovědět  Mike

Dotyčná údajne žije na Novom Zelande či v Austrálii, takže jej mozgovými pochodom sa nemôžete čudovať.

JoFa
4. 6. 2024 15:56
Odpovědět  Janaz

Zaočkovanosť v Austrálii je ak sa nemýlim takmer 90 percent, takže je to problém rozumného myslenia. Japonsko/ bývalý minister/ sa vyjadril: https://cz24.news/byvaly-japonsky-minister-vnutra-sa-verejne-ospravedlnil-neockovanym-mali-ste-pravdu-vakciny-zabijaju-nasich-milovanych/

katango
7. 6. 2024 20:00
Odpovědět  Janaz

Že jo? To má z toho, jak furt visí hlavou dolů.

orinoko
4. 6. 2024 09:21
Odpovědět  Jaris

Ulevil sis hodně? Demograte! Bidet to dělá běžně i veřejně.

Jaris
4. 6. 2024 11:14
Odpovědět  orinoko

Neni rozdil mezi Bidenem a Trumpem. Prast jak uhod. Oba jsou valecnici. Oba jsou starci nad hrobem. Biden se jiz chova jako figurka, kterou nekdo klickem musi natahnout, aby se pohyboval.
Jen tak namatkou jsem se divala na preference amiku, koho by za prezidenta chteli. Byla jsem prekvapena, ze i Biden ma spousty zastancu, kteri si preji, aby zustal prezidentem. Osobne me osud USA nezajima. Hlavne by si sami meli zamest pred prahem a ne udilet rady jinym zemim.

JoFa
4. 6. 2024 16:04
Odpovědět  Jaris

Biden sa chová od začiatku ako figúrka a na Trumpa mu to stačiť nebude, ale súhasím, že sú to starci nad hrobem a Amerika potrebuje novú silu, aby niečo zmenila. Satanista a židoprisluhovač ju nikam neposunú. Chce to mladú a rozumnú krv a na to Amerika momentálne nemá.. Ty asi nebudeš zaočkovaná…

Pipa
4. 6. 2024 11:07
Odpovědět  Jaris

Sleduji oba dlouhodobě a je jasné, čeho se jich americký establishment obává! Amerika je v rozvalu a jakékoli dřilvější tzv. americké hodnoty už zůstávají pouze vzpomínkou! Zdegenerovaný systém se hroutí a tento volební tok bude v Americe velmi horký.Když se hroutí kolos, ucítíme to všichni!

Pravdomluvny
4. 6. 2024 05:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Amiokupant a jeho demosracie 😡😡😡😡😡
Zlatý komunisti!!!!!!🇨🇿🍀

All
4. 6. 2024 05:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Vymřeli dinosauři,potom mamuti,nyní je na řadě kdo ? Včely v USA už téměř neexistují,po USA mizí i v EU,mizí hmyz z polí a lesů. Zůstávají jen lidé, kteří hmyz nahradili,hmyz se nacpal do parlamentů a vlád EU.České kudlanky začaly zběsile žrát lidské maso.Včera jsem byl pro potvrzení u lékaře,sedělo tam ráno asi deset lidí,kteří nějak nápadně podivně čučeli,jakoby lidmi vůbec nebyli,pak jsem to sledoval i na ulicích ve městě,něco se prudce změnilo,město je plné podivného hmyzu.

Standa
4. 6. 2024 06:46
Odpovědět  All

Lidé se už chovají ,jako zombíí ! Mají už vymyté mozky. Někteří!!!

orinoko
4. 6. 2024 09:24
Odpovědět  All

Chválím, zajímavý příspěvek. Také jsem byl v zařízení a souhlasím. Někteří jedinci působili docela nesvepravne.

All
4. 6. 2024 07:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Už bylo tolik totalitních koncentráků.Budují je technokraté,co jen rozebírají,rozebírají už vytvořené,sami nic netvoří,jen žerou a žerou.Technokratická společnost vždy všechno zničila,přešla do totální destrukce,sebezničení.Stalo se to na Marsu,předtím na Faetonu.Nyní to pokračuje na Zemi. Vážím si prof.Staňka,ale nesouhlasím s ním s názorem o reinkarnacích,které spíše popírá a nevyjadřuje se.Já si vzpomínám na zážitky před narozením.Ve 27 letech jsem cestoval mimo své tělo.Může to dokázat každý,ale dá to mnoho usilovné práce,protože jsme směrováni a vedeni opačným směrem technokratů.Nejsme tu jen tak,proniczanic,aby nás ty,,Kudlanky” jen žraly a ničily.Ve vesmíru je připraveno mnoho dalších planet pro život a lidičky,co se dost naučily na Zemi a šly směrem tvůrců a nového tvoření, pak mohou tvořit dál a posouvat vesmír i podílet se na vzniku nových vesmírů.Udržitelnost života spočívá ve mnohostranné spolupráci,kdy všechny energie jsou ve vyrovnaném vztahu,korelují a spolupracují.Jen tak může vzniknout Nová Myšlenka a posun ve Vesmíru.Slované tím směrem vždy šli,byli pro tuto misi na Zemi předurčeni.Tohle je potřeba připomínat a nenechat se svádět do bažin s kudlankami.

All
4. 6. 2024 07:22
Odpovědět  All

Je pro nás ostudou,že v parlamentu sedí kudlanka,ve vládě kudlanka i na Hradě Kudlanka.Válčící kudlanky.

Pablo
4. 6. 2024 11:12
Odpovědět  All

Cestoval jsi mimo své tělo – a pak ses probudil. Jen jsi to po probuzení okamžitě zapomněl. To se stává, možná si to po letech uvědomíš, pokud máš v lebce ještě nějaké buňky, které umí oddělit “živý” sen od skutečnosti !

unor 2022
4. 6. 2024 08:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Stari cesti komuniste, dnes jiz v duchodu, sedi u ranni krupicne kase a ve tvari maji pri cteni tohoto clanku zvlastni usmev.

unor 2022
4. 6. 2024 08:23
Odpovědět  unor 2022

Jeste nedavno se tu skandovalo .. My nejsme deti.
..
Tedy deti mozna ne, ale blbci urcite.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
4. 6. 2024 08:43
Odpovědět  unor 2022

Nemůžeme si tak říkat! Ještě si to vsugerujeme! Přesvědčit se , že je to pravda je snadné, horší je přesvědčit se , že to pravda není!

Autor
4. 6. 2024 10:55
Odpovědět  unor 2022

!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !!

Leonard
4. 6. 2024 11:09
Odpovědět  unor 2022

Tetka Nerudů měla včera
váš škleb, div ji nevypadl předkus

Frank
4. 6. 2024 08:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Američtí šmejdi kolem sebe kopou, ale je to jen předsmrtná křeč. A tito zm.di se starají o demokracii v jiných zemích!!!

Gales
4. 6. 2024 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Západní demokracie v praxi. A naše ukrovláda se též hlásí k západní demokracii a její hodnotám ve stylu ,,Co můžeš urvat,urvi a co můžeš zku*vit,zkurvi”.

Pavel z Moravy.
4. 6. 2024 10:28
Odpovědět  Gales

Je to všechno zbytečný nářek. Kdo tady za tento stav asi může. Ti grázlové, kteří dostali možnost to tady řídit, nebo ti, kteří je tam navolili? Kapitalismus je totiž jedna velká prasárna a zlodějna. Už je to přece tady. A hle, ono fakt je. Socík lidem smrděl, tak co s tím? Někteří, kteří se chtěli obohatit ho rádi pomohli svrhnout, nu a teď nám s kapsami plnými prašulek vládnou. Takový už je život. Měj se.

Pablo
4. 6. 2024 11:29
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Jak tu psal unor 2022, 4. 6. 2024 08:23, jsme blbci. Po převratu jsme se snažili přežít zdražení všeho potřebného k životu, a tak jsme neměli čas na výchovu těch dnešních politiků a jejich voličů – dříve našich dětí! Nás starší zblbnul Zifčák, naše potomky disidenti a herci s mantrou o “svobodě” a “demográcii”!!!

Autor
4. 6. 2024 10:53
Ohodnotit příspěvek :
     

HAHAHAHAHA!!
Zatraceně! Ukázalo se, kde jsou skuteční ti “lidoví” KOMUNISTI, které si tak často do huby berou ti, co se jim něco nelíbí!! Které pak obviňují, že můžou za všechno od doby stvoření světa!
Mají problém doma – můžou za to komunisti.
Mají potíže v práci, můžou za to komunisti.
Nelíbí se jim politika – za to můžou kryptokomunisti!!!
Jsem, rád, že se konečně odkopali skuteční komunisté z lidových říkánek, “přísloví” a nadávek i z “lidové” mantry.
Jen se tihle klaněli na špatnou světovou stranu!

comment image

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .) (_i_) 🙂

All
4. 6. 2024 11:48
Odpovědět  Peter 008

Nojo,zcela určitě mohou komunisti a s nimi zlý putin za tornáda co pustoší ameriku,boří domy z překližky a pustoší GMO pole kukuřice a soju s prasečími a hovězími geny a nasírá i slunce tak,že musíme i to nasrané slunce přikrývat a stínit Zemi umělými chemtraly mraků plných hliníku a barya,rodí se těžce postižené děti,začíná být nedostatek hamburgrů i lidí,co ještě uměli pracovat a už taky došli,jo došli,došli a zůstali nám jen tlustoprdi a tlustoprdky co nic neumí,zdrogovyný zbytek mladých,s nimi taky nic nenaděláme a naštěstí máme ještě skvělé vjedové vjedce co vymysleli ty skvělé vakcíny,abychom konečně porazili všechny,kterří se opovažili myslet,protože myslet můžeme jenom my jako jediní na Zemi a kazí nám to zase ti komunisti a ten zlý putin,který opovážlivě začal myslet až tak,že my tady v usa a v celé koze zapomínáme myslet až nemyslíme někdy vůbec,což ohrožuje naši bezpečnost i bezpečnost NATO spojenců.

Gales
4. 6. 2024 18:57
Odpovědět  All

Myšlení s NATem je jednodušší. Bez NATa to bolí.

Pavel z Moravy.
4. 6. 2024 13:01
Odpovědět  Peter 008

No jo, ale tupcům to stačí. Za to, že jsou tady přece ty generace tupé mohou určitě komunisté. Škoda, že se nedají porovnat k sobě studenti, kteří maturovali třeba na gymplu za socíku, či těsně po něm s těmi dnešními. Tuším, že před několika roky měli studenti nějaký test kde dostali otázku, kolik budou stát po 45 % nebo nějaké takové slevě boty z původní ceny 900 Kč. Šok, téměř většina to nevypočítala a to na středních školách. To my počítali z hlavy. Ale věřte tomu, že za to určitě budou moci komouši, že ta generace je taková jaká je. Hloupost tady láme rekordy.

Jura S
4. 6. 2024 10:54
Ohodnotit příspěvek :
     

HAVLOVO: “Nejsme jako oni !”

All
4. 6. 2024 11:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Mrknul jdsem se před chvilkou na slunce,je tam nyní ,,klid”,ale slunečních skvrn je pořád hodně a dnes se mezi nimi začaly tvořit protáhlé koronární díry,které uvolńují zvláštní sluneční vítr okolo 500 km/sec,ten později rozkmitává pozemské mag.pole podobně jako bijící zvon a rezonance Země se pak navyšuje,hra mezi sluncem a zemí pokračuje v různých tonech a toninách,o čem nám asi zpívá,kdo to ví ten nepoví,ale my to poznáme vždy později,podle síly záblesků kterých se od loňska tvoří dost hodně a často.

Vláďa
4. 6. 2024 11:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Vidíš Karle Kryle. Divil by jsi se, kde všude již totalitní demokracie rozkvétá.

Jura S
4. 6. 2024 12:36
Odpovědět  Vláďa

Chudák, kdyby žil, tam by asi musel každej den napsat jeden protestsong… co je to tu za mrdky…

Slovák
4. 6. 2024 11:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Scott Ritter je jeden z najsledovanejších američanov na YT, jeho videa sú svetovo známe! Kedže ako inšpektor ZHN sa vyzná aj v politike, a je uctievanejší ako odborník, má väčšie slovo ako taký sionistický poskok Anthony Blinken, ktorý dostal strach zo Scotta Rittera v jeho snahe o mier a zabráneniu nuklearnej WW3! Tú sionisti chcu za kazdú cenu, preto zabranili Ritterovi a Napolitanovi aby boli prítomný v Petrohrade na fóre!!! Svet je na pokraji nukleárneho konfliktu a treba niečo v tomto smere aj urobiť! No ako vidíme, konajú len sionistickí masoví vrahovia a vojnový zločinci!!!

All
4. 6. 2024 12:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi tak před hodinou stačila jediná minuta Janu Baranovi,analytiku na Slovensku,aby zhodnotil situaci na Slovensku, a nejenom tam,platí to i u nás.

acibul
4. 6. 2024 16:54
Odpovědět  All

Barankovi

4. 6. 2024 13:03
Ohodnotit příspěvek :
     

https://www.youtube.com/watch?v=71GHt0oDwjg

JoFa
4. 6. 2024 13:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes je to tu s tými článkami veľká bieda. Idú eparlamentné volby, tak by som čakal nejakú mobilizáciu voličov.. vám je to tu autorom jedno? Prečo ste nedali nejakú politickú analýzu k euro volbám, prehľad strán a kandidátov? Peter008 občas7, nemáš invenciu? ako vás mám nakopnúť?
Ten Prokop je slabota, pridajte vlastenecké strany! A každý deń do volieb jeden článok!!! Takto tu demokracii nevybudujete!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
unor 2022
4. 6. 2024 15:54
Odpovědět  JoFa

“Uz je tam dost pisku, pane Lorenc?”

JoFa
4. 6. 2024 16:08
Odpovědět  unor 2022

Písek zadírá kolečka šéfe, potřeba je namazat! Kdo maže, ten jede . Chceme to?

Joe Arp
4. 6. 2024 19:13
Odpovědět  JoFa

Jedeš dobře, žerem ti návnady (jak kdo) fízle!

Slovan
4. 6. 2024 20:41
Odpovědět  Joe Arp

😊 😊 😊 😊

JoFa
4. 6. 2024 20:51
Odpovědět  Joe Arp

Neni nič horšie v diskusii, ako ožralý Joe.

Joe Arp
4. 6. 2024 21:54
Odpovědět  JoFa

To víš fízle, každý protivník je ožralý, to je vaše taktika!

Boomer
4. 6. 2024 19:30
Odpovědět  JoFa

..jo, a ještě něco, než nastrkám filtry do myčky.. do eurovoleb nastupuje nějaká Petra Rédová Fajmonová, na kandidátce č.26, STAČILO..KSČM, Sdružení nezávislých, Česká strana národně sociální.. jo, to jsou ty konce!

JoFa
4. 6. 2024 20:06
Odpovědět  Boomer

Chlapi, ale je to váš problém koho si zvolíte, že Rédová pracuje pre Stačilo, má so mnou čo? Já vám len radím, aby ste nešlápli do hov.na a vy ma tu už 1/2 hodinu drezírujete. Tak kto je tu nasadený, ja alebo vy dvaja s Joe Arp?

Boomer
4. 6. 2024 20:56
Odpovědět  JoFa

.. já s tím vemenem z Ovčár nemám nic společného, s ním jsem už před dlouho dobou ukončil jakoukoli přímou komunikaci.
No a s Rédovou je to asi tak, že jsem ji na váš popud nějakou dobu podrobněji studoval. Na velkou politiku nemá, je sice ambiciózní, ale dle mého příliš vztahovačná a nedokáže si vybírat lidi, se kterými se pustí na cestu pouští. Předpokládám, že si je vědomá perspektivnosti spojení s další výraznou ženou, jakou je Kateřina Konečná, leč chvíli to potrvá, než si vzájemně vyjasní svoje pozice kdo bude alfa a kdo beta, a následně upřesní společné zájmy. Národ nadevše!
Moje osobní zkušenost v tomto směru je.. nedělat žádné kompromisy s lidmi, kteří nejsou schopni racionální obhajoby svých postojů! Jednou jim, ač neobhájili, v zájmu věci ustoupíte a oni to okamžitě berou jako vítězství svých pochybných kvalit a už jsou k nezastavení. A v celkovém součtu postupem doby zku*ví na co sáhnou, ale ten pocit vítězství je neopouští. Drobnými “vítěznými” půtkami nakonec prose*ou celou válku. Konceptuální myšlení je pro ně neznámým, protože nepochopitelným a tudíž nepřijatelným způsobem ovládání chodu věcí. Ale sprostí jsou jako kanász…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
5. 6. 2024 19:52
Odpovědět  Boomer

No ja si ju pamätám počas Covid, ako reagovala v situácii covidovej a referovala aj z GB o stave a postavila sa na stranu antivax proti covid totalite a z aféry PRO, určite je ambiciózna a chce niečo dosiahnuť, ale je to o tom, ku komu sa pridá a pre koho pracuje, zrejme ste ju trafil presne, dajte jej lepšieho vodcu a inú funkciu/ nie vyberača ľudí do tímu/ a bude užitočnejšia. Na druhej strane citujem z Č. barónov:
“Lidí je jako sraček..” máte dosť na výber.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
5. 6. 2024 20:05
Odpovědět  JoFa

.. já jí to poskytnout nemůžu, navíc u ní nacházím nedostatek sebekontroly v tomto směru, ale jistá perspektiva je ve spojení s KK, která vůdčím typem bezesporu je. Ovšem nedělám si iluze o možnostech jejich (i jiných..) ovlivnění chodu EU prostřednictvím parlamentu EU. Ten systém je od počátku strukturovaný k ovládání malých ve prospěch velkých. Hlasovací mašina, která semele každého, kdo by se jí chtěl postavit. Systém politických frakcí s principem doporučeného hlasování je neprůstřelný!
Pro mě jedinou přijatelnou variantou je zánik EU, otevřenou otázkou jsou možné následky toho procesu…

JoFa
5. 6. 2024 20:11
Odpovědět  Boomer

Ja váš nazor na KK poznám a chceli ste, aby sa J.S.distancoval, tiež sa to tam posr..o. So zánikom EU môžem s vami len súhlasiť.

zuzana
4. 6. 2024 15:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Viktor Orbán v silném pro-rodinném a mírovém projevu kritizoval George Sorose a „válečné spekulanty“

https://aktax.cz/viktor-orban-v-silnem-pro-rodinnem-a-mirovem-projevu-kritizoval-george-sorose-a-valecne-spekulanty/

JoFa
4. 6. 2024 18:36