Prakticky všechny vlády v posledních letech deklarovaly zvýšení výdajů na obranu a naplnění závazků NATO.

ze sítí:

Prakticky všechny vlády v posledních letech deklarovaly zvýšení výdajů na obranu a naplnění závazků NATO. Výsledkem je vnitřní dluh Armáda České republiky ve stovkách mld. Kč. Dnes Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky prokázala, že bere obranu České republiky 🇨🇿 vážně, když většinově schválila nový zákon o financování obrany.

Vláda Petr Fiala plní další bod svého programového prohlášení. 💪 Děkuji poslancům za podporu a věřím, že stejnou podporu získá návrh i v Senát Parlamentu ČR. Naše obrana potřebuje dlouhodobě stabilní financování minimálně ve výši 2 % HDP a tento zákon je tou správnou cestou k tomuto cíli!


a je to !

Jana Černochová,..Mám velkou radost. Poslanecká sněmovna dnes schválila novelizaci branné legislativy. Vývoj v bezpečnostní oblasti ukazuje, že musíme být schopni jednat rychle a posilovat svou obranyschopnost mnohem intenzivněji.

Dosavadní právní úprava to bohužel v řadě oblastí komplikovala. Proto jsme připravili tuto komplexní novelu. V ní zavádíme další možnost dobrovolného převzetí výkonu branné povinnosti a modernizujeme využívání státem spravovaných dat pro účely obrany 🇨🇿.

Dále ještě více zvyšujeme atraktivitu aktivní zálohy Armáda České republiky novými motivačními prvky a v neposlední řadě zavádíme možnost zasahovat proti dronům nad našimi základnami.

Zákon byl v Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky schválen včetně několika návrhů opozice, neboť obrana a bezpečnost nemají být předmětem politických bojů, což prosazuji dlouhodobě.

Děkuji poslancům za konstruktivní návrhy i podporu a věřím, že si ji získá návrh i v Senát Parlamentu ČR.

Snímek obrazovky 2023 04 21 v 18.40.11
a je to….!

sdíletj na

4.3 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Radegast
21. 4. 2023 19:07
Odpovědět  josh-xy

Joshi, neříkejte vládnoucí středoasijské kleptolůze “pánové”.

Hitlerovi a Evě Braunové byste určitě neříkal “pan Hitler a paní Braunová”, no tak.

Pavel K
21. 4. 2023 20:09
Odpovědět  josh-xy

👍 👍 👍 👍 👍 👍

Gales
21. 4. 2023 19:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Vládnoucí degeneráti.Já vím že myšlení bolí ale nevyhýbejte se tomu.Myslete taky na mír.

Milan ze Zahrady Čech
21. 4. 2023 20:01
Ohodnotit příspěvek :
     

A to se mi líbí, jak je ANO jednotný!

Aleš
21. 4. 2023 20:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Zločiny SPOLU pokračují …

ZRX1200
21. 4. 2023 20:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Abychom si mohli dovolit živit armádu a být aspoň částečně obranyschopní, protože plně nebudeme nikdy, vzhledem k naší velikosti, museli bychom se vrátit před r. 1989. Do doby rozvinutého průmyslového státu a suverénního co se týká zabezpečení základních potřeb našich občanů. V dnešní podobě nesamostatnėho, zadluženého západního vazala, si nemůžeme dovolit vydržovat ani jednoho vojína, protože fašounská politická věrchuška zadlužila už i generace, které se teprve narodí.

Pavel z Moravy
22. 4. 2023 09:50
Odpovědět  ZRX1200

Tady jde pouze o kšeft pro svoje věrné a oddané této bandě. Pokud mají Rusové takové zbraně o jakých se zde hovoří, tak bohužel koloniální trpaslík jako jsme my nemůže na situaci nic změnit. V této zemi, která již vlastně ani není, neboť je v područí cizích nadnárodních elit skončí v nemilosti i tito váleční štváči. A když ne, pokud bude národ stále hloupější a bude jim dávat přednost před vzdělanými a vlasteneckými lidmi, i tak odejdou na věčnost jako všichni ostatní a nezbude zde po nich absolutně nic. Ale já vím, že to tyto sebestředné a arogantní jedince netrápí. Nu, prostě nebylo jim shůry dáno být slušnými lidmi.

Petr
22. 4. 2023 07:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Černochovka si konečně bude moci koupit pořádný bombarďáky , chudinka !!!

Pavel K
22. 4. 2023 13:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Kontrolní otázka, myslíte si že ho ta konhůta tam vůbec někdy měla? Podle té vizáže, tak já si myslím že možná tak maximálně na krajíčku a vždy si to dotyčný rozmyslel a ucuknul. 🤣🤦‍♂️ No já se ptám proto, protože právě podle té vizáže mi připomíná spíše starou pannu. Proto taky ta zloba, CÓ? 😜🤦‍♂️🤦‍♂️

sergej
22. 4. 2023 15:43
Ohodnotit příspěvek :
     

No hoši dělají vám „pjekné pískoviště v „jeslích nebo snad lágru?
cca. 30:00
https://www.facebook.com/people/TV-Sv%C4%9Btlo-Aliance-sedmn%C3%A1ct/100084617054786/?sk=videos