Považujeme ty lidi za zloděje

1. Bidenovi, kterého média prohlásila prezidentem, již ve velkém blahopřejí k vítězství ze zahraničí. 
Je ironií, že ani jeden státní orgán odpovědný za pořádání voleb Bidena za prezidenta neohlásil, a v řadě států stále probíhá sčítání hlasů a v Georgii je přepočet hlasů stále před námi.


Ve skutečnosti však v historii existují dva případy, dva kandidáti, kteří se prohlásili (média je prohlásila) za příštího prezidenta Spojených států a kteří nebyli uznáni žádnou americkou státní strukturou. 

Média se snažila a snaží předložit věc takovým způsobem, že není nutné rozhodnutí státních orgánů – stačí jim věřit na slovo … vše jsme si vypočítali sami a rozhodli jsme.

3. listopadu 1948, ráno po prezidentských volbách v roce 1948, zněl titulek časopisu Chicago Daily Tribune: 
„DEWEY DEFEATS TRUMAN“. To očekávali republikáni, průzkumy veřejného mínění, noviny, političtí dopisovatelé a dokonce i mnoho demokratů. Ale v největším politickém boji v historii USA Harry S. Truman 
překvapil všechny, když on, a ne Thomas E. Dewey, vyhrál volby prezidenta USA v roce 1948.

V roce 2000 také média jmenovala Al Gora jako vítěze voleb. Rozhodnutím Nejvyššího soudu se prezidentem USA stal George Bush.

2. Trump nadále prohlašuje, že je zvoleným prezidentem (i když ho nikdo také neoznámil), a prohlašuje, že volby byly ukradeny (správně, více takových prohlášení) a bude se snažit o vítězství u soudu. 

Výzvy, aby přiznal porážku, ostře ignoruje. 

Trumpova manželka rovněž vyzvala k upřímnému přepočítání a oddělení čestných hlasů od nepoctivých. 
Soudní žaloby začínají dnes a potrvá to nejméně do 8. prosince. Giuliani říká, že Trumpův tým neuzná Bidenovo vítězství a bude bojovat za to, aby byly z počtu hlasovacích lístků vyloučeny padělané hlasy.

3. Ve městech USA jsou již v plném proudu demonstrace za přepočítávání hlasů a proti zmanipulování voleb. Příznivci Trumpa s ručními střelnými zbraněmi. Pokud jde o jejich počet, je stále celkem průměrný. 

Pokud chce Trump spojit ulici, musí to zkusit lépe, i když je třeba mít na paměti, že část Republikánské strany je již připravena ho hodit přes palubu a „prohrát s demokraty“, jen aby se Trumpa zbavili (což se dalo dost dobře očekávat, pro republikánské zřízení Trump nebyl nikdy jejich vlastní, ale byli nuceni to vydržet na pozadí absence jasných vůdců). 

Ve skutečnosti Trump stojí proti mobilizovanému protivníkovi, který konsolidoval své stranické struktury a má drtivou dominanci v mainstreamové mediální oblasti (zatímco alternativní média byla předem vypínána na sociálních sítích, aby se oslabil jejich účinek nejen během voleb, ale také v případě pokud se na ně Trump bude spoléhat v boji za přepočítávání hlasů). 

Trump může bezpečně počítat s bodnutím do zad a další šikanou v médiích, ve kterých je v plném proudu odlidštění Trumpových voličů … podle nejlepších tradic Ukrajiny. 

Existuje pouze jedna metodika – je tu strana světla a strana temnoty. A Trump není postava, kterému kreslí šťastnou cestu do Valinoru.

4. Z mého pohledu Trump vyhrál volby, a je celkem i možné, že nakonec zvítězí Biden. Americké volby byly zmanipulované, a současná mediální kampaň má za cíl tlačit na soud a donutit Trumpa ke kapitulaci. 

S největší pravděpodobností se předpokládalo, že Biden ve volbách okamžitě porazí Trumpa (zhruba stejným způsobem, jak se očekávalo vítězství Clintonové v roce 2016). Ale na rozdíl od roku 2016, kdy demokraté nečekaně prohráli, měli v roce 2020 záložní plán. 

Když bylo jasné, že Trump vyhrává na Floridě a v řadě dalších států, bylo jasné, že tomu nemohou nijak oponovat (legálně). A co víc, existovalo riziko, že přes noc Trump vyhraje kvůli vysoké účasti už v den voleb. 

Proto v noci začaly pauzy ve výpočtech, zpoždění s některými městy a okresy, „náhodné poruchy“, hlasování mrtvých duší, přepisování hlasů z okrsků z Trumpa na Bidena, vhozy volebních lístků 1 – 2 dny po dni hlasování, vyloučení pozorovatelů, podvody s elektronickým hlasovacím systémem (který má pod palcem Clintonova nadace), zahozené hlasovací lístky, „chybné“ padělání v řadě okresů, atd. atd. Ve skutečnosti to byl jediný způsob, jak zabránit Trumpovi ve vítězství.

5. Současné prohlášení médií Bidena za prezidenta je v podstatě totožné s tím, jak „svobodná média“ vyhlásila jako prezidenta Běloruska Tichanovskou. Nebo jak média v roce 2004 oznámila vítězství Juščenka ve druhém kole voleb na Ukrajině. V tomto ohledu je Bidenovo „vítězství“ postaveno na klasických vzorech „barevných scénářů“. 

Důležité není to, jak lidé hlasují, ale to, kdo bude prohlášen za vítěze „nezávislým tiskem“, který je ovládán těmi kruhy, které už 4 roky říkají, že Trump je agentem Kremlu a volby v roce 2016 byly zmanipulovány. 

Tito lidé nyní cenzurují Trumpa. 

Když bylo poukázáno na tento „svobodný tisk“, že vysílá falešné zprávy o ruském vměšování (jehož absenci nakonec dokázaly americké vládní agentury), vysílání těchto prohlášení vydávají za „svobodu projevu“. 

Když Trump v roce 2020 podobně prohlásí, že volby byly zmanipulované, pokusí se mu zavřít jeho ústa z důvodu, že neexistují „žádné důkazy“. Ty samé struktury, které nás tak bombardovaly důkazy o zasahování Kremlu do voleb v roce 2016. Orwell by byl dojatý takovým triumfem amerického Ingsocu. V tomto ohledu korporátní média ve volbách v roce 2020 dosáhla nové hloubky dna.

6. Bez ohledu na to, zda Trump vyhraje nebo prohraje, hlavním úkolem „Agenta Donalda“ je co nejvíce oddálit otázku sčítání hlasů, neuznat Bidenovo vítězství a prosazovat do konce, že ​​volby byly zmanipulované. To vše vytvoří hluboce zakořeněné zlomové linie v již zpolitizované a přehřáté americké společnosti. 
To by byl jeden z nejlepších scénářů. 

Proto Trumpa nyní přesvědčují, aby odešel po dobrém, protože jeho oponenti chápou, že pokud neuzná volby a jeho voliči s ním budou souhlasit, bude možné zapomenout na stabilní Ameriku – Spojené státy získají prezidenta s podlomenou legitimitou, na kterého se bude vznášet řada obvinění, že ukradl volby. 

A to bude Bidena pronásledovat celé 4 roky, pokud tak dlouho bude žít. 

V současné realitě si tedy lze přát, aby agent Donald úspěšně dotáhl boj proti volebním podvodům ve Spojených státech až do konce, aby jeho dědictví dlouho žilo, i když on už nebude. 

Příběh o tom, jak v roce 2020 americký prezident odhalil padělání amerických voleb, zůstane. 

A možná se mu podaří ujmout se prezidentství soudní cestou.

Zkráceno
https://bit.ly/38sWE3A

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře