Posvátné krávy se nezabíjejí, prostě mizí

Plukovník americké armády ve výslužbě Douglas McGregor:

“K této válce nemělo dojít. Mohli jsme ji zastavit hned v prvním týdnu. Mohli jsme tomu zabránit, kdybychom jen poslouchali Rusko, co Rusko chce. Rozhodně si nepřálo, aby se u jeho hranic ocitla členská země NATO. Rusko nechtělo, aby americké rakety byly na východní Ukrajině a mířily na jeho města, nechtělo tohle jaderné odstrašení. 

Tomu všemu se dalo předejít. Všechno jsme si to přivodili sami.

Nyní jsme na novém teritoriu. Tohle je svět, který jsme nikdy předtím neviděli. Celá struktura moci, která se vytvářela desítky let, se nám mění před očima. 

Hrozí, že uvidíme, jak NATO postupně umírá samo v koutě. Víte, Henry James řekl, že posvátné krávy se nezabíjejí, prostě mizí. Naše posvátné krávy zmizí a nikdo neřekne: “dnes pohřbíváme NATO.” 
Ne, aliance prostě odpluje a my opustíme Evropu, Ukrajinu, opustíme mnoho míst, protože jsme bankrotáři. To je smutná pravda”.


sdíletj na

3.4 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Eva
27. 3. 2023 00:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Včera bylo pozdě!

Václav
27. 3. 2023 00:36
Odpovědět  Eva

A takových přání bude přibývat ! Kéž by se tempo ještě zrychlilo !

Milan ze Zahrady Čech
27. 3. 2023 01:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Fuj! fuj! fuj! Už jsem se vylekal, že zmizela zděšená Mirka, či swiňka pekari, nebo, nedejbože, vychlastaná Holubová!

Jaris
27. 3. 2023 01:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejenom jste usaci zoufali bankrotari, ale zaroven sralbotkove, kteri si troufaji valcit a terorizovat jen slabsi staty.

aamater
27. 3. 2023 04:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Celá zločinecká teroristická organizácia je na hov. NO!!! Už nemajú, koho by mohli okradnúť. Toto bol posledný z pokusov dať debilov do hromady a ísť proti Rusku!!! proti Číne nemôžu, proti Indii nemôžu, od Rusov dostávajú jednu ranu za druhou. A bankrot im klope na dvere.

Pavel
27. 3. 2023 05:37
Odpovědět  aamater

Delsi dobu tvrdim ,ze NATO neni..
Vo to vic musi ten Stoltenberg kricet a presvedcovat /oblibena taktika dneska/, aby se pod zaminkou NATO , dalo vice ozebracovat…
Napr. umysly slovaku dodat ty letadla.
Dodavky zlepsi /jako ve skole/ posuzovani vlady ted premiantu od porucniku /neco odmeny pro vladu z toho kapne/, a navic ,porucnici prodaji a velice radi sva letadla /120 miionu za jeden kousek /slovakum , protoze ted zadna letadla nemaji..a nekupte to..
Zajimat se vo to,ze narod bude misto caput ,kaput ,neni potreba se starat..
Ani porucnici to nikdy neschvali.
Tedy ,kdyz dodali posledni letadla pryc, to NATO nevadilo.
Cen NATO Slovensko zustalo bez jedine moznosti se ubranit zarucenymu utoku rusa..
A tohle se pak v zajmu NATO zase miliardama napravi .
A s odmenama za spravnej skutek samozrejme pro zucastnene , beda , zavistivi a neprejici Slovensku obranu ,ty odmeny nazyvaji korupci..
Spatnej skutek vlady se potom napravi tou samou vladou..

Helena
27. 3. 2023 08:23
Odpovědět  Pavel

Vystihl jste to přesně – NATO je pouze penězovod a tunel USA ze zemí, které NATO napadá, válčí tam a současně je vysává do mrtě- tak nato je NATO.

Pavel K
27. 3. 2023 09:47
Odpovědět  Pavel

Takže NATO a EU jedno 💩 jest!!

Markýza
27. 3. 2023 09:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Pane plukovníku, máte sice pravdu, ale to bychom museli být skutečně vyspělí primáti, což ještě zdaleka nejsme. Takže k této válce naopak muselo dojít zákonitě. Posvátné krávy nemizí dobrovolně a svět potřeboval trošku přeorat hodnotové systémy
Jestli ovšem zmizí jenom posvátné krávy, nebo my všichni s nimi………….

Pavel
27. 3. 2023 15:18
Odpovědět  Markýza

Pravdu díte, idiocie některých “ovčanů” této banánové republiky snad nemá dna! Že nějaký placený “Jasánek” vyhlásí sbírku na raketomet RM-70 pro Ukrouše na zabíjení východních Ukrajinců,lze pochopit. Dostal zaplaceno,či je tak pomýlený, že mu na to ale přispěje “hafo ovčanů” to už mi rozum nebere! Ještě si jej pozvou do Impulzu a dělají s ním oslavný rozhovor.Na postižené, či sirotky a nemocná děcka musíme přispívat my důchodci, na ně nedají ani floka,ale na zabíjení na Ukrajině,to musí přispět,aby to tomu Putinovi nandali!To že “Ukrové” ty raketomety a houfnice nemají na ruskou armádu,ale na likvidování měst a obyvatel východní Ukrajiny, to je nad jejich rozlišovací schopnost!Svět je naruby, “obránci” odstřelují vlastní města a své spoluobčany používají jako lidské štíty zatímco “agresor” evakuuje obyvatele dobývaných území a rekonstruuje pro ně tato poničená města a jejich infrastrukturu.Co nás to v těch totalitních školách učili?!

Autor
27. 3. 2023 18:47
Odpovědět  Pavel

Lidskosti.

zuzana
27. 3. 2023 13:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelenskyj přiznává, že Ukrajině už došla munice

https://aktax.cz/zelenskyj-priznava-ze-ukrajine-uz-dosla-munice/

josef
27. 3. 2023 13:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak tohle, tohle byl po velmi dlouhé době američan, který pochopil o co jde. Jen nevím, zda mám být šťastný, nebo smutný.