politika

Pokud si myslíte, že prezident Trump NENÍ již 5 kroků před podvádějícími demokraty, pak jste poslední 4 roky nedávali pozor

Pokud si myslíte, že prezident Trump NENÍ již 5 kroků před podvádějícími demokraty, pak jste poslední 4 roky nevěnovali pozornost tomu co dělal.

Myslíte si, že byl skutečně zaskočen tím, jak byli podvedeni?

Ne!

Věděl, že to přijde.

Jeho tým věděl, že to přijde.

A byli připraveni.

Muž na fotografii je Eric Coomer. 

Pracoval v systému „Dominion“ (elektronický hlasovací systém zapojený ve volbách ve Spojených státech) jako ředitel bezpečnosti elektronických hlasovacích systémů. To znamená, že byl ve skutečnosti zodpovědný za bezpečnost celého systému poskytovaného společností.

Jak říká Joe Oltman z Faith Education Commerce, který pronikl do jedné z buněk Antify, kde se setkal s tímto Ericem Coomerem.
https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/report-anti-trump-dominion-voting-systems-security-chief-participating-antifa-calls-posted-antifa-manifesto-letter-trump-online/ 

V chatu organizace Coomer vyzýval členy, aby zvýšili tlak na Trumpa přes ulici.
V chatu mu říkali „Eric, pan Dominion.“

Tento „chlápek z Dominionu“ … „Nebojte se o volby, Trump nevyhraje. Jsem si sakra jistý! “

Tehdy tomu Oltman nepřikládal velký význam (bylo to v září 2020), ale poté, co se rozrůstala vlna skandálu kolem „Dominionu“, začal hledat, kdo je tento „chlap z Dominionu“. 

A našel ho na Facebooku, kde Coomer zveřejnil různé materiály Antify, včetně Manifestu Antify proti Trumpovi.

Když Oltman začal zveřejňovat tyto informace, jeho účet na Twitteru byl okamžitě smazán.

Z příspěvku Coomera na Facebooku:

Pokud plánujete hlasovat pro autokraty, narcisty, fašisty, blbce a vice-prezidenta křesťanského džihádu, ŘEKNĚTE MI TO NYNÍ! Ne, nedělám si legraci. Jsem za rozumný politický diskurz a zdravou diskusi – dívám se na vás (3 jména přátel). Nesouhlasím s vámi třemi z mnoha filozofických důvodů, ale respektuji váš názor. 

Pouze absolutní FUCKING IDIOT mohl hlasovat pro tohoto hloupého FAŠISTU-RASISTU! Žádné kecy, je mi to fuk, pokud jste přítel, člen rodiny nebo náhodný známý, POVĚZTE HNED TEĎ. Nechci s vámi nikdy komunikovat. Jste beznadějní bez rozumu. Ovládá vás strach, reakce a kecy. Vezměte si svoje hovno.
O, to tě nepřesvědčuje, FUCK! Vážně, ten zasraný klaun je proti všemu, co dělá tuto zemi krásnou! Chcete se toho zúčastnit? Nezasloužíte si nic jiného než pohrdání.

Na konci své tirády Coomer vysvětluje:
„Tyto názory jsou racionální a zcela moje. Jsou založeny na rozumu a jsou vysoce důvěryhodné. I když to není nutně myšlenka mého zaměstnavatele, pokud ne, měl bych si pravděpodobně najít jinou práci. Kdo chce pracovat pro úplné idioty?

Na konferenci v roce 2016 navíc Coomer tvrdil, že existují způsoby, jak obejít zabezpečení elektronických hlasovacích systémů.

Více podrobností zde:  
https://independentminute.com/2020/11/14/dominion-voting-official-admits-they-can-change-votes-video/

No, a ještě maličkost, Coomer byl velkým fanouškem hudby o mrtvých policistech.

Za bezpečnost elektronického hlasovacího systému byla zodpovědná tak skvělá osoba.

Zde je další úžasné svědectví informátorky Melissy Carone před detroitským soudem.

Informátorka Melissa Caroneová (IT specialistka z “Dominionu”) v přepisu soudu říká, že svému šéfovi řekla o velkému podvodu v Detroitu v Centru TCF o volební noci.

Existují techniky padělání:

  • 1. Nebyl dohled. Prostě demokraté sledovali demokraty.
  • 2. Stejné hlasovací lístky byly započítány několikrát. Hromada 50 hlasovacích lístků pro Bidena se změnila na 500 hlasů.
  • 3. Zaměstnanci volební komise duplikovali hlasovací lístky a měnili hlasy v hlasovacích lístcích přímo před všemi.

Ve videu Carone hovoří o manipulaci v Detroitu, její svědectví bylo předáno FBI:

No to není vše.

Zdá se, že razie byla zaměřena na provoz frankfurtské serverové farmy CIA

Nyní také máme potvrzení z dokumentů WikiLeaks, že CIA použila datové centrum ve Frankfurtu jako vzdálenou hackerskou základnu k hacknutí amerických voleb.
https://www.dw.com/en/frankfurt-used-as-remote-hacking-base-for-the-cia-wikileaks/a-37841830


Kongresman Louie Gohmert z Texasu uvedl https://welovetrump.com/2020/11/15/rep-louie-gohmert-says-us-military-has-raided-scytl-server-facility-in-frankfurt-germany-hammer- scorecard-dominion-scytl / že americká armáda provedla razii v serverovém centru SCYTL ve Frankfurtu nad Mohanem, která byla spojena s “Dominionem”.

SCYTL údajně popřel tato tvrzení v sobotu ráno. Pak se jejich web zhroutil.
Louie Gohmert dnes na Newsmax Chrisovi Salcedovi řekl, že zdroje v Německu uvádějí, že na SCYTL, který nesprávně zveřejňoval volební údaje přes Španělsko, zaútočily velké americké vojenské síly a jejich servery byly ve Frankfurtu zabrány.

Andrea Widburg ze společnosti American Thinker již dříve uvedla, že SCYTL je společnost se sídlem v Barceloně, která poskytuje systémy elektronického hlasování po celém světě, z nichž mnohé se ukázaly být citlivé na elektronickou manipulaci. 

SCYTL má (nebo měla) vazby na Sorose a Demokratickou stranu. 

Společnost Vulcan Capital spoluzakladatele společnosti Microsoft, Paula Allena, investovala do SСYTL
40 milionů dolarů. Dnes večer jsme se z našeho zdroje dozvěděli, že Bill Gates také vlastní akcie SСYTL.

Dnes večer jsme se z našeho zdroje dozvěděli více o té razii v Německu.

Z našeho zdroje:

Vláda USA zjistila, že tento server Dominion byl zapojen do přepínání hlasů. Zpravodajská komunita začala server hledat a zjistila, že se server nachází v Německu. Aby získali přístup na tento server a zpřístupnili jej pro legální vyšetřování, museli přimět ministerstvo zahraničí, aby spolupracovalo s ministerstvem spravedlnosti. 

Museli požádat pomoc od německé vlády při povolení zabavení tohoto serveru. Byly připraveny, podepsány příslušné dokumenty potřebné pro tento druh zabrání a vypadá to, že v této operaci byla také americká vojenská podpora. Americká armáda tomu nevelela. Pomáhá to ale vysvětlit, proč byl Esper vyhozen a Miller a Patel byli postaveni na jeho místo – aby armáda do operace nijak a žádným způsobem nezasahovala.

Po získání přístupu na server budou mít nyní přímý důkaz o tom, kdy jim bylo nařízeno přestat počítat. 
Zjistí také, kdo vydal rozkaz zastavit počítání hlasů a kdo inicioval algoritmus, který začal přepínat hlasy. 

CIA byla z této operace zcela vyloučena.

https://welovetrump.com/2020/11/15/rep-louie-gohmert-says-us-military-has-raided-scytl-server-facility-in-frankfurt-germany-hammer-scorecard-dominion-scytl/ 

Donald Trump s podvodem ve volbách počítal a předem se pojistil.

Donald Trump již v roce 2018 prezidentským výnosem zajistil, aby americké silové složky mohly stíhat pachatele falšování voleb i v zahraničí. Vydal nařízení o uložení jistých sankcí v případě cizího zasahování do voleb ve Spojených státech: https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-imposing-certain-sanctions-event-foreign-interference-united-states-election/

A co je zajímavé „Dominion“ je kanadský a SCYTL španělský. … cizí zasahování.

A další zajímavosti o „Dominionu“. 

Jak se ukázalo, Peter Neffenger, člen představenstva Smartmatic, který se přímo podílí na dodávkách hlasovacích automatů pro volby v USA, je součástí Bidenovy „přechodné správy“ 
https://twitter.com/MillerStream/status/1328015820270735361

A předsedou představenstva této kampaně byl … jeden z vůdců Nadace otevřené společnosti George Sorose, který zase slíbil že Trump v roce 2020 zmizí.  
https://twitter.com/simondolan/status/1328001413998374912

Ano, to jsou „drazí přátelé“. 

Trumpův tým si přirozeně nemohl pomoci a chopil se tohoto nádherného “sousta” a okamžitě začal obviňovat vysloužilého admirála ze spoluviny na zmanipulování voleb a pokusů o nezákonné převzetí moci. 
Ve skutečnosti, bez ohledu na roli Neffengera, osoba podílející se na organizaci voleb JE V TÝMU JEDNOHO Z KANDIDÁTŮ.

Aby bylo snazší pochopit, jaký druh odpovědného personálu dodává hlasovací zařízení ve Spojených státech. 

V těchto volbách fungovala zařízení dodávaná společností spojenou s přítelem George Sorose ve 28 státech USA, včetně většiny z těch států, kde Trumpovy hlasy v noci po volbách náhle přestaly růst a hlasy pro Bidena se hnaly do nedozírných výšek.

Mark Malloch-Brown a George Soros, předseda představenstva společnosti, která dodávala hlasovací automaty do Spojených států.

A další zajímavý detail. 

Giuliani uvedl, že Smartmatic byl založen rozhodnutím Huga Chaveze zfalšovat volby. Nepřekvapilo by mě, kdyby byla Venezuela a zesnulý Velký Hugo nyní obviňováni z vměšování se do amerických voleb.

“Hlasovací systém “Dominion” byl poprvé navržen pro Huga Cháveze, aby ‘vyhrál’ a ‘udržel’ se.
Byl také použit ve volbách v USA v roce 2020, ve skutečnosti byl použit ve všech šesti kolísavých státech. 
A jednostranně pomohl jednomu týmu s nočním počítáním voličů. 

Pouze jedením směrem, pouze jedna dávka. Vždy. Zajímalo by mě, jak to funguje. Vládnou tři společnosti:
Election Systems & Software (ES&S), Dominion a Hart InterCivic, které využívá 92% amerických voličů, protože Dominion obsluhuje 40%. Smartmatic je dalším významným hráčem v USA.
https://ussanews.com/News1/2020/11/15/rudy-giuliani-jenna-ellis-explain-alleged-dominion-and-smartmatic-connection/

Trumpova advokátka Sidney Powell řekla https://www.zerohedge.com/political/trump-lawyer-sidney-powell-were-getting-ready-overturn-election-results-multiple-states , že mají svědka ochotného potvrdit fakta zmanipulované volby ve Spojených státech. 

Trumpova administrativa má podle ní v úmyslu dosáhnout zrušení volebních výsledků v několika státech najednou. Hlavní linií bude podle ní demonstrace systematického zmanipulování voleb ve Spojených státech pomocí systému “Dominion”. 

Tvrdí také, že Trumpova administrativa má algoritmus, kterým se přepisovaly hlasy z Trumpa na Bidena.

A jako třešnička na dortu americké svobody a demokracie. 

V prosinci 2019 – 3 demokratičtí senátoři (!) – Elizabeth Warren (3. nejpopulárnější v demokratických primárkách), Amy Klobuchar (4. nejoblíbenější v demokratických primárkách), Ron Wyden a Shepilov poslali dopis do společnosti “Dominon”, kde hovořili o „zařízení přepínající hlasy“ a označili jej za problém ohrožující „integritu našich voleb“. 

Dovolte mi zdůraznit, že nejde o Trumpisty, ale o lidi, kteří s Bidenem bojovali (nebo předstírali) o nominaci na prezidenta Spojených států.
https://www.washingtonexaminer.com/news/democratic-senators-warned-of-potential-vote-switching-by-dominion-voting-machines-prior-to-2020-election 

Hlavním úkolem “agenta Donalda” je propagovat tyto myšlenky u hlavních voličů Republikánské strany, aby myšlenka, že volby ve Spojených státech mohou být tak neohrabané a hloupé, že se dají padělat podobně jako někde v Africe, se zakořenila v mozcích Američanů. 

A toto dědictví mnohokrát přežije samotného Trumpa, bez ohledu na to, jak jeho politická kariéra skončí. 
Ve skutečnosti by tento příběh mohl zničit jeden z páteřních amerických mýtů. Mýtus, že Spojené státy pořádají spravedlivé volby, kde padělání není možné.

Zkráceno, více zde:
https://colonelcassad.livejournal.com/6330964.html
https://bit.ly/3pytTII

sdílet na