politika

Podvody v Detroitu

Podvody v Detroitu.

Situace s hlasováním v Detroitu je OPRAVDU ŠPATNÁ. Lidé přicházejí volit, jen aby jim bylo řečeno: “Promiňte, už jste hlasovali.” Ve velkém se to děje i na jiných místech. Protest, protest, protest! (c) Donald Trump

https://bit.ly/3WMyCXJ

sdílet na

27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
8. 11. 2022 23:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Fašisti si moc ohlídají i násilím. Za týden začne v americe občanská válka, začátek svobody celého světa a já otevřu sekt 100 lahví, první svoboda v životě!

Tom
9. 11. 2022 02:20
Odpovědět  Pedro

Vcera bylo pozde! At si to vychutnaji se vsem vsudy, tj. s jejich “demokracii”. Jak si to navaris, tak si to snis…!

9. 11. 2022 15:37
Odpovědět  Pedro

Postřílí se to jako škodná,a nejen tam. Lidi chtěj žít, né sloužit korporacím..

Aleš
8. 11. 2022 23:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Tedy v USA je vše při starém a temnota u kormidla. Jen mě napadá otázka proc tam ještě mají volby. Tolik peněz to stojí zbytečně a přitom by za to mohla být munice pro válku USA na Ukrajině.

Jaris
9. 11. 2022 06:48
Odpovědět  Aleš

Penize v USA nic neznamenaji. Pokud jich je nedostatek, tak si natisknou nove dolary nicim nekryte. Mel by tem svindlirskym amikum tu tiskarnu nekdo konecne zabavit.

Pavel K
9. 11. 2022 08:13
Odpovědět  Jaris

🤣 👍 👍 🤣 🤣 🤣 🙋‍♂️

Jan
10. 11. 2022 09:11
Odpovědět  Aleš

Co maji co delat USaci na Ukradine, ty blbe? Podporuji genocidu Slovanu!

josef
9. 11. 2022 06:45
Ohodnotit příspěvek :
     

A tihle lotři kážou ostatním !
Zas mne napadá buřič K.Kryl :” … vrah o morálce káže … “

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
me2d44
9. 11. 2022 12:04
Odpovědět  josef

Máš plus. Karel Kryl byl – tak řečeno – dvojnásobný emigrant. Nejdřív utekl za čáru před komunisty, po “plyšáku” se vrátil, ale ta sebranka kolem ožralého Havla mu byla taky proti srsti – tak se znovu “uklidil” do Rakouska. (paradox – když jsem v 1989 po demonstraci (a útoku SNB a STB) v praze dostal rozkaz 14 dnů neopouštět kasárna – a hlídat podřízené, aby se do ničeho nezapletli, tak jsem je pravidelně navštěvoval na pokojích – a s kytarou jsme si zpívali písničky Matušky, Kryla, Nohavici (jen tvorba Pepi Nose mi nešla do nosu – ale přežil jsem i jeho)

Frankie
9. 11. 2022 07:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Věrchuška se bojí a použije každé metody. U nás věrchuška prosazuje elektronické volby, aby to šlo lépe cinknout. Hurvínek na tom už maká s cílem “na věčné časy”.

9. 11. 2022 08:04
Ohodnotit příspěvek :
     

To asi tak pro představu jak to probíhá tady u nás. Nám kadí na hlavu uplně stejně. Volby od A do Z falšují. Kdo to nevidí je asi dnes už slepý blázen, nebo státem placený… jak zhasnul proud a rázem měla TOPka 5%…. a to je jen špička ledovce. Pro to vám už roky říkám, že to bez sekery a lana nepůjde…nastolit tu zase pořádek. Českou republiku uchvátila organizovaná zločinecká skupina na nejvyšších ustavních postech. Je naší poviností je odstranit, jakýmkoli způsobem,.

Pavel K
9. 11. 2022 08:18
Odpovědět  Veny232

Živě mám tu trapárnu v paměti. To bilo do očí a ouce jen zabékaly.

Pavel z Moravy
9. 11. 2022 10:50
Odpovědět  Pavel K

Promiň Pavle, ale jak rozumově je vyspělý lid, takový je stav naší vlasti. Víš, moc to nechápu, já mám pouhý tříletý učební obor bez maturity. V našich časech běžné. My jsme se ale s kámoši bavili o všem, měli jsme nějaký takový běžný přehled, takže socialistické školství nás vědomostně vybavilo dobře a ani si nemusel být šprt. Dnes táhnu osmý křížek a žádní grázlové mne nezlomí, na to jsem již příliš starý. Mohou mi vzít vše, ale důstojnost ne. Obzvláště ne takoví dacani, kteří zde člověka považují za nicku, protože oni sami se pasovali na božstva. To, čím se stali dnes jim umožnil nemyslící lid, který si je usadil do řízení státu. Pamatuji na Topolánka a jeho aroganci ve stylu, nakupte si v supermarketu, zkoukněte nějakou telenovelu a držte hubu. Nu a vidíš, národ drží většinově hubu stále, tak co více by mu mohli vládcové dopřát, než to, co má.

Pavel K
9. 11. 2022 11:31
Odpovědět  Pavel z Moravy

👍 👍 👍 👍 👍
Ahoj kamaráde, vše podepisuji cos napsals!!
Měl jsi kandidovat na hlavu státu, můj hlas bys měl.😂
Jen k tomu lidu trochu. Jaký lid?! Však jsme měli špičkový trénink za bolševika jak kde co ojebat. Jenže v mezích, že ano. Když si něco podělal už si pro tebe přijeli a bez milosti za katr. No a ty všechny sswyně, co komouši drželi na uzdě, po 89 dostali zelenou a už do jelo, no a samozřejmě další se začali učit. A hlavně vše je řízeno (rozklad) CIA a jinými šmejdy. Já si myslím, že náš lid tu hraje jen druhé housle. O nás bez nás platí furt. Museli bychom se všichni této zvůli postavit a to už asi bude problém. Je mezi námi moc škodičů. Je tu jedna možnost, opět bratrská pomoc, ale……😭😭😭

me2d44
9. 11. 2022 12:19
Odpovědět  Pavel K

To, že za minulého režimu jsme měli “trénink” uznávám. Ovšem – nestydím se – oficiálně jsem dělal 2 roky “politruka” – jinak ZVP roty. Byl jsem první (i když jsem tahal 60 cigaret denně), který vyhlásil kancelář za nekuřáckou. A chodil jsem na kuřárnu k vojákům, šoupl jsem se do rohu – a těch “tajemství”, co tam zaznělo (mnohým aktérům jsem i zachránil triko před vězením a prodloužením vojny – já vždy preferoval názor: “Práce polidštila opici, tak to svede i s delikventem.” No, za to, že jsem svobodníka určil jako velitele delikventů na vyčištění kanálů čističky odpadních vod před kolaudací na mne byla podána žaloba za šikanu podřízených (smrděli 14 dnů – včetně svobodníka)!

me2d44
9. 11. 2022 12:33
Odpovědět  me2d44

Dodatek: Za minulého režimu se trest vězení ve stejné délce nahrazoval (a jednotky, které vlastní vězení neměly, vozily vězně tam, kde bylo – tam vykonávali práci pro cizí útvar a bylo to i přes 30 km – návrat vojáka závisel na tom, jestli nedostane ve vězení další trest – další prodloužení vojny a práce na cizí útvar). Vězení “Po službě” mělo tu výhodu, že 1. voják nenahrazoval dobu trestu, 2. byl zaměstnán ve prospěch vlastní jednotky a svůj přestupek si pro ni odpracoval. Takže postižení vězením po službě měli šanci jít do civilu, jako netrestaní – nikam se jim to nezaznaménávalo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
9. 11. 2022 18:47
Odpovědět  me2d44

basa se nasluhovala jenom za druhý rok, za první rok se mazala.

Pavel K
9. 11. 2022 14:30
Odpovědět  me2d44

Teď nevím jestli jsem zprávně pochopil s těmi “aktéry”. To jste dělal jako výzvědnou činnost? To za prvé a za druhé, to nevěděli dotyční s kým si to pokuřují? On taky nebyl politruk jako politruk, já na vojně byl a když vám řeknu, že přišel deveták na rotu a říká, dozorčí, kolko máme dneskajšého? 26 soudruhu poručíku, tak dvadcaťšeť kýblou ( vody) na chodbu. Samozřejmě ožratý ako to prasca a těchlech příhod, jako vystřižený z Černých baronů bych tu mohl vypsat. Proto když na ten film koukám je mi dvacet a mohu se po po smíchy. 🙋‍♂️

me2d44
9. 11. 2022 18:13
Odpovědět  Pavel K

Pavle K, jednalo se – a současně nejednalo – o výzvědnou činnost. Sloužil jem 20 let u PVOS – protivzdušná obrana státu. Takže ano, do roku 1989 jsme kryli západní hranici ( některé radary měly z našeho území dosah na určité výšce až nad Paříž – na nízkoletící cíle bylo zapotřebí “malovýšku”, nebo je chytit výškoměrem – s ním se cíl sledoval hůř, ale taky to šlo, já s ním dotáhl “zakufrované” letadlo z Brd až na letiště Kbely – 150 lidí na palubě! (ty výškoměry jsem měl na starost 4 – co mašina, to originál)

me2d44
9. 11. 2022 18:31
Odpovědět  Pavel K

Jinak dodatek: U nás – u PVOS každý lampasák veděl, že bez podřízených se ve službě neobejde – nebyli jsme žádný “kanonenfuter”, i ti záklaďáci se museli naučit aspoň základy (nejhůř jsem na tom byl, když mi nastoupivší dvojčata řekli: ” čo po nás chcete? My sme drevorúbači – o elektrine vieme, že kope” – po odchodu si někde u Bánské Bystrice založili opravnu televizorů…). A přemýšlejte, lampasák nemusel být hovado – taky se mohl chovat, jako učitel! (Ta hovada jsem v armádě zažil taky)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
9. 11. 2022 20:42
Odpovědět  me2d44

Tak já neříkám, že všichni byli šmejdi to ne.

me2d44
9. 11. 2022 18:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já jen zopakuji, co jsem tu už párkrát psal: školství za budování socialismu nemělo za úkol někomu nalít vědomosti do hlavy – jen učilo, jak používat mozek. No dneska se znalosti shání na Google, nebo Wikipedii – a kdo je sežere, je king. No, celý život (i teď v důchodu) jsem podřídil tomu, že pořád se musím učit! A kdo to dělá jinak, tak zakrní a nepochopí, o čem je vlastně život.

Jan
10. 11. 2022 09:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukradnou ty volby, jako je ukradli Trumpovi. Pak prijde obcanska valka. Tak je to nalajnovano. Ta osvobodi svet od sionskych chazaru.

Jan
10. 11. 2022 09:25
Ohodnotit příspěvek :
     

V USA uz davno neni pravo vymahatelne ani soudne. Viz Trumpovy zaloby na podvody o volbach prezidenta. Lzou vsude v politice i mediich az prasti. Vyhodili sami NS1 a 2 a vsude rikali, ze to bylo Rusko! Nemecka vlada nechce lidem sdelit, kdo to udelal a zemi strhnul do bidy, protoze kupuje ted 4 x a vic drazsi energie.

Toto video ty lzi doklada:
https://www.youtube.com/watch?v=NSZyKYitC3M

Rusko ma budoucnost – pisen ke svatku Narodni jednoty:
https://www.youtube.com/watch?v=b1QaSgPgSXs&t=17s