politika

Podvodník Kalousek a manipulátor Moravec. Výsledek?

Informační stoka.  Moravec opět tvrdil, že Česká republika je čistým příjemcem peněz, aniž by Kalousek hnul brvou. A protože Skrytá pravda nepíše pro horních 10 000, ani pro experty, kteří mají svůj speciální ekonomický slang a názvosloví, ale pro dolních 9,9 miliónů, lze napsat jednoduše: český občan je čistým, šíleným plátcem mimo Českou republiku!

Zatímco podvodník Kalousek a manipulátor Moravec s propagátory europravdy napíší: 

Česká republika je čistým příjemcem dotací. Cítíte v tom ten rozdíl bijící do očí?

Takže o co jde a v čem je rozdíl?
Žádný, obé je pravda: Česká republika je čistým příjemcem dotací z Bruselu, ale český občan je čistým plátcem ze své práce.

Občanovi – dělníkovi a důchodci, včetně zaměstnanců České republiky ať už z Prahy, Čech, Moravy či Slezska je naprosto jedno, zda experti nazvou peníze dotacemi, dividendami, operačním programem se spoluúčastí či množstvím oběživa agregátem M1.

Obyčejný občan se zeptá: kolik peněz z mé kapsy jde za hranice od nás a kolik příjde z ciziny k nám celkově

A tomu se eurolháři vyhýbají jak čert kříže. 

Pokud totiž se jedná o jednu jedinou položku dotací z Bruselu, tak má pravdu Moravec a další manipulátoři.

Pokud se však jedná o všechny peníze proudící ven a proudící k nám v jakýchkoliv formách z práce českých občanů, jsme největšími plátci v Evropě a možná na světě. (Samozřejmě mimo vykrádání kolonií v Africe).

Nejvíce nás okrádá Německo, přes které naše výrobky proudí do dalších států. Některé zdroje tvrdí, že si Německo jako překupník přidává až 30%. Cla, která jdou mimo Evropskou unii jdou také od nás do kapes Bruselu a nikdo to u Moravce pro jistotu neříká.

Pokud je Česká republika nejexportnější zemí, v podstatě se tím blokuje vývoz např. do Ruska nebo do Číny, protože tím Brusel zvedá cenu našich výrobků. O tom se mlčí, nebo píše velmi utajeně.

Každopádně z kapes českých občanů za naše hranice proudí množství, které je na grafu. A jediná položka z něj jsou “evropské dotace”, které jsou pro nás zatím příznivé.

Český občan však chce znát VŠECHNY PŘÍJMY A VÝDAJE!

Třeba rakouská Česká spořitelna je největším vysavačem z našich kapes, jejíž dividendy už navěky budou proudit do Rakouska. Leda, že by se Česká republika zhroutila.

Byl to neuvěřitelný podvod na české občany.

A proto rakouská Česká spořitelna tak těžce brojí proti webůmkteré tato svinstva zveřejňují. 
Jsme zlaté tele a beránku, každý rok se silně otřes.

A pak se na mnoha místech objeví nápis: za dotace EU.

A už tam není, že ročně dostaneme 100 miliard, ale za hranice už nyní odchází různou formou skoro 700 miliard! (Uvidíme, co s tím COVID udělá a kdo nás vykrade nejvíc)

Neboli těmto vysavačům peněz z práce českých lidí se nehodí, abychom to popisovali srozumitelně:
přece stačí, když se to napíše tabulkou, které stejně skoro nikdo nerozumí.

Experti to značí takto:
Nabídka peněz a peněžní multiplikátory
K měření peněžní zásoby se používají měnové agregáty, které jsou obecně označovány písmeny M, L a D. Tyto agregáty se liší podle likvidnosti zahrnutých aktiv.
Česká národní banka (stejně jako ECB) sleduje následující měnové agregáty:

M1 = hotovostní oběživo + jednodenní vklady – úzké peníze
M2 = M1 + termínová depozita (se splatností 2 roky a s výpovědní lhůtou 3 měsíce) – střední peníze
M3 = M2 + repo operace + akcie/podílové listy fondů peněžního trhu + dluhové cenné papíry do 2 let – široké peníze

Pro mne je vyloženě drásající poslouchat Kalouska: argumentačně a myšlenkově patří mezi nejchytřejší, skvěle popisující zadlužení dnešní vládou, ale geniálně dělá z lidí pitomce a uráží je manipulacemi.

Klidně nechá Moravce vykládat, jací jsme vyžírkové a jak na nás EU doplácí v JEDNÉ POLOŽCE, aniž mu řekne: 
ty šmejde Moravče, řekni lidem, kolik celkem peněz jde z České republiky a kolik do České republiky a nevybírej si z toho jednu část, která se tobě a Bruselu hodí!

Každý, koho toto zajímá, má svolení tento text rozmnožovat. Samozřejmě s odkazem na zdroj. Je čas ukončit manipulace s lidmi, kteří se nezabývají úzce makroekonomií a europodovodníci lžou a lžou – lépe řečeno manipulují. Možná by to mělo být dáno do školních učebnic. Ta tabulka totiž bude ve druhé části také, kde se vysvětlí, jak podvodně Schillerová občanům zvedla ceny zboží a říká tomu koronavirová dotace. 

Skrytá pravda
https://bit.ly/2AWkl5Z

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Dan
14. 7. 2020 12:22

Ano, je známo že mnohonásobně více peněz z naší země odtéká, než z EU přitéká. Jenom blbci budou pořád omílat lži havloidů.