Podpořte řetězec Dráčik nákupem vánočních dárků! Zaslouží si to za svoji odvahu a přímý postoj

Hračkářství Dračík se dostalo pod palbou kritiky za otevřené názory majitele firmy na současnou situaci ve světě.

Velký poprask v mainstreamových médiích způsobily články zveřejňované na stránkách populárního hračkářství www.dracik.sk.  Když takzvaně oficiální média začnou cokoliv očerňovat a špinit, je potřeba se zastavit, zamyslet se nad uvedenými věcmi a především použít zdravý rozum. Vždyť nejednou jsme se přesvědčili, že jejich pohledy na komentovanou věc jsou často pouze propagandistické žvásty.

Co tedy tak pobuřujícího na svých stránkách majitel hračkářství Ing. Dušan Víglanský zveřejňuje?

Trnem v oku je např. toto prohlášení:

„Kdo chce mír, bude mít mír. Kdo chce válku, bude mít válku. Zbraněmi míru nedosáhneš. Myslete na budoucnost dětí.“

Zdravě uvažující člověk by řekl, že je to logické jako facka, kterou obdrží žák kouřící před školou od ředitele.  Jenomže bohužel žijeme ve světě zbaveném logiky a postaveném na nelogičnosti, lžích a manipulacích. Proto dnes žák kouřící před školou není nic neobvyklého a je tolerován. Za zázrak by se dalo považovat, pokud kouří jen „obyčejné“ cigarety. Stejně tak touha po míru a nepropagace války dovážením zbraní je vnímána jako negativní postoj. Opravdu to tak v srdci cítíme? Nebo je to opět jen manipulace vládních struktur?

Na ostatní kritizovaná témata se lze podívat stejným způsobem.  Lidi, kteří se nechali očkovat experimentální vakcínou proti covid, ne jednou ale třemi nebo čtyřmi dávkami, lze logicky označit za blázny či sebevrahy, kterým nezáleží na jejich zdraví. Mozek používající člověk má dnes možnost si najít informace od opravdových odborníků nikoliv od vládních nastrčenců. Nejlepší je ovšem naučit se komunikovat se svým tělem, vnímat jeho potřeby a pravidelně je uspokojovat.

Celosvětovou propagandu různých sexuálních úchylek označovaných za normu lze z logického hlediska označit za manipulativní názor negativně ovlivňující vývoj především mladé generace. Statisíce let existuje pouze žena s ženským pohlavím a muž s mužským pohlavím. Všechno ostatní je logicky nenormální z hlediska přirozeného života a způsobuje to degradaci celé společnosti, což se v historii lidstva neustále opakuje.

Panu Víglanskému je vytýkáno, že své názory prezentuje na webu, který je primárně určený pro dětské publikum. Ale neměla by právě čistá dětská duše nezkažená manipulacemi mít možnost posoudit obě strany mince a rozhodnout se pro pravdu, upřímnost a lásku? Protože to je právě to bohatství, které bychom měli našim dětem předat.

Obchodu Dráčik za jeho odvahu existovat s rovnou páteří, žít v pravdě a upřímnosti, lze jen poděkovat a popřát hodně spokojených zákazníků.

Reakce na článek:

https://cc.cz/jak-oslovit-deti-hrackarstvi-dracik-na-webu-oznacuje-lgbt-za-uchylky-ega-media-jsou-koncentrak/?fbclid=IwAR0vfaHDJrNuHyvFtO0_VT94jUI3YRv6dw8RmuqGYuXQ3GGAsRy68IDJlCw

Články na webu www.dracik.sk:

https://www.dracik.sk/vsetky-clanky/

VIP Noviny

https://www.vipnoviny.cz/podporte-retezec-dracik-nakupem-vanocnich-darku-zaslouzi-si-to-za-svoji-odvahu-a-primy-postoj/

sdíletj na

3.8 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
7. 11. 2022 22:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Proto dnes žák kouřící před školou není nic neobvyklého a je tolerován.”
Co tolerován – kdyby dostal jednu výchovnou od ředitele, potrestán až třeba vyhazovem, by byl ředitel, protože “dítko” (pod 18) se nesmí nijak trestat, aby nedošlo psychické úhony a pokud jde o ředitele/učitele, ten se mu má ještě omluvit prý slovy – “promiň, asi jsem ti to špatně vysvětlil”.

To nekecám, kdysi jsem to tak někde četla (nešlo o kouření, ale ani ne o nepochopení učiva, jen o nevychovanost dotyčné chudinky, perzekuovaného žáčka).

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
7. 11. 2022 23:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Vivat Víglanský !!!

Aleš
7. 11. 2022 23:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne všichni jsou špatní lidé, Dráčik ukázal směr.

Markýza
8. 11. 2022 08:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jsem si teda poctivě přečetla, jakou hnusnou propagandu ten Dráčik produkuje. Nestačila jsem žasnout – on je NORMÁLNÍ! Tedy, abych byla přesnější – je zdravej.
Ten jejich drak je sice ohavnost, ale stejně tam něco koupím dětem.

Pavel z Moravy
8. 11. 2022 10:46
Odpovědět  Markýza

Paní Markýzo, není ohavný. Ohavnosti jsou tu úplně jiné. Tady žijí jiní ohavní dráčci.

Markýza
8. 11. 2022 15:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dobrá, tak nechutný. A z toho teda neustoupím 🙂

Pavel z Moravy
8. 11. 2022 10:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Pochopte, že normalita je pro tyto degeneráty nenormalitou. Když nebudeš mít 150 pohlaví, žrát maso z 3D tiskárny a být biorobotem od pohledu tak nebudeš človíčku normální. Svět podle Schvába a Šoroše.

JURA
8. 11. 2022 21:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Podpořím Dráčika. Když může debil cukrář vydělávat na blbosti debilů , tak já podpořím české děti a pana Víglanského.