politika

Podlost se neodpouští. České republice je na dlouhou dobu uzavřena cesta výhodných vztahů s Ruskem

Česká republika se připojuje k pobaltským státům a Ukrajině z hlediska úrovně inteligence politiků, a na dlouhou dobu uzavřela brány vzájemně výhodných vztahů s Ruskem, domnívá se expert Vladimir Šapovalov.

Hanebnost, ničemnost a podlost se neodpouští.

Dne 18. dubna vyhlásila Moskva 20 zaměstnanců české ambasády persona non grata. Jednalo se o odvetná opatření na vyhoštění 18 ruských diplomatů z České republiky.

Praha vyhostila ruské diplomaty za “ruskou stopu” ve výbuchu ve Vrběticích v roce 2014. Česká republika zařadila na seznam hledaných Rusy Alexandra Petrova a Ruslana Boširova, které Británie obvinila z otravy Skripalových. Údajně vešli do skladiště a tam umístili výbušné zařízení, které mělo odpálit zásilku na cestě do Bulharska, ale něco se pokazilo.

To je nápad Washingtonu.

„Vše naznačuje tomu, že české vedení ještě před týdnem nevědělo, že přijde s iniciativou vyhoštění ruských diplomatů, protože to není myšlenka České republiky, je to myšlenka Washingtonu,“ Vladimir Šapovalov.

Podle jeho názoru je tento „šílený anglosaský příběh s Petrovem a Boširovem“ určen výhradně pro veřejné mínění ve Spojených státech a Británii, zatímco Češi „dostali naservírováno úplně absurdní myšlenku“.

Práce scénáristů z Washingtonu.

Expert zdůraznil, že česká strana není plnohodnotnou suverénní entitou, ale vyjadřuje vůli Washingtonu.

“Po vyhoštění ruských diplomatů ze Spojených států se Polsko zabývalo stejným tématem. A poté, co Rusko adekvátně zareagovalo na USA a Polsko, připojila se i Česká republika. To znamená, že vyhoštění ruských diplomatů je přímou reakcí na vyhoštění amerických diplomatů z Moskvy a doporučení americkému velvyslanci opustit území Ruské federace ke konzultacím. Právě na to reagovaly české úřady, a ne na nějaké zcela nepředstavitelné absurdní příběhy zapojení Petrova a Boširova do výbuchu ve skladišti.“ dodal Vladimir Šapovalov.

Podlost v politice se neodpouští.

Odborník se domnívá, že české elity prokazují „extrémně nízkou intelektuální a kulturní úroveň“ ničením pomníku osvoboditele Prahy Koněva počínaje a současnou historkou konče.

„Posměšný komentář starosty pražské čtvrti na otázku: „Proč jste odstranili Koneva?“ – „Porušuje karanténu, nemá roušku,“- a současný příběh s Petrovem a Boširovem, bohužel, demonstrují extrémně nízkou intelektuální a kulturní úroveň českých politických elit, které prosazují otevřeně protiruskou politiku pod taktovkou Washingtonu. Většina evropských zemí se však snaží nesnižovat se k takové podlosti,“
řekl Vladimir Šapovalov.

Podle jeho slov si to dříve dovolily pouze pobaltské země a někteří ukrajinští politici, nyní se k nim připojuje i Česká republika, která se vší pravděpodobností si na dlouhou dobu uzavřela brány vzájemně výhodných vztahů s Ruskem.

https://bit.ly/3x8IAWN

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavla
20. 4. 2021 09:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Dělají z nás ukrajince už 1000 let, tak se jim to u některých holt podařilo. Je fakt, že nad těma debilitama zůstává rozum stát.