politika

Plukovník Macgregor: konflikt s Moskvou ohrožuje Londýn katastrofou

“Pokud budeme trvat na válce, Rusové budou bojovat a vyhrají,” řekl americký plukovník ve výslužbě Douglas Macgregor. V rozhovoru pro London Real vysvětlil, proč je Západ na nebezpečné cestě. 

Douglas Macgregor je přesvědčen, že z bývalé britské armády zůstal jen stín a že pokud Spojené státy a Velká Británie zajdou příliš daleko, může to pro ně skončit katastrofou.

“Nyní Biden a Bílý dům musí v této práci pokračovat. Pravděpodobně mu to pomůže získat šanci na znovuzvolení, ale to je jediný důvod, proč ho financují (konflikt na Ukrajině). Teď to nemohou odmítnout a bude to tak pokračovat až do prezidentských voleb v příštím roce.

V nedávném rozhovoru jste mluvil o „bláznech v Londýně“ a řekl, že Spojené království „se může stát svou vlastní smrtící pastí“. Řekl jste také, že Boris Johnson byl poslán, možná Bílým domem, aby si promluvil se Zelenským.  Řekněte mi o tom, co děláme v Londýně špatně nebo správně”.

DOUGLAS MACGREGOR, plukovník USA ve výslužbě: 

No, nevzpomínám si, že bych řekl “smrtící past”, ale stát se může cokoliv. Myslím, že Britové jdou velmi nebezpečnou cestou. Podívejte se na své ozbrojené síly… Trhá mi to srdce, když se podívám na britskou armádu. Zůstal z ní jen stín svého bývalého já. Ale britská armáda, přestože byla vždy menší než například americká nebo německá, byla obvykle považována za velmi profesionální a kompetentní organizaci. 

Zdá se mi, že dnes je to pouze kostra toho, co je potřeba. Máte dvě letadlové lodě, do kterých jste investovali obrovské peníze, ale nejsou pro ně letadla, nejsou kompletní. Nevím, co s nimi budete dělat, ale nikdo se neobtěžoval důkladně promyslet – “co budeme dělat s letadlovými loděmi?”. Ve skutečnosti je to nyní kufr bez rukojeti nové doby. Je to analogie bitevních lodí, kterých jsme kdysi měli obrovské množství. Tyto věci lze snadno vystopovat a potopit.

A zdá se mi, že Britové se z nějakého důvodu (i když myslím, že je celkem zřejmé proč) rozhodli nezpochybňovat to, co jejich politici říkají a dělají ve vztahu k Rusku. A to mě překvapuje. Protože Rusko není Sovětský svaz, není mu ani vzdáleně podobné. Není tam žádná mocná komunistická strana, není tam NKVD, která každý den shromáždí tisíce lidí a dá je do vězení nebo je zastřelí. Dokonce bych řekl, že Zelenského režim je tomu ve skutečnosti pravděpodobně blíž než všechno, co se děje v Putinově Rusku.

A tak se Britové, stejně jako my, zahnali do kouta. A není z něho žádná cesta ven. Co se může stát? A nezapomínejme na možnost, že britská speciální letecká služba (SAS), která byla vždy docela dobrá, ale zdá se, že je na Ukrajině až příliš aktivní, by mohla zajít příliš daleko a vyprovokovat Rusy tak, že se to podle mého názoru může zvrátit a bude to pro Británii katastrofou.

Zapomínáme, že existuje také ruská ponorková flotila, a to velká a silná. Británie by mohla čelit potenciálnímu embargu, které by jí mohlo způsobit vážné domácí potíže. Teď bych nic nevylučoval. Rusové to ukončí a chystají se to ukončit podle svých vlastních podmínek. Nechtějí, aby se tato válka přesunula na regionální úroveň. Ale pokud na tom budeme trvat, budou bojovat a vyhrají.

Video na youtube už není dostupné: https://www.youtube.com/watch?v=DfUKIphAW2M

K dispozici zde:
https://russian.rt.com/inotv/2023-08-04/Polkovnik-Makgregor-konflikt-s-Moskvoj?utm_source=smi2

sdílet na

45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
David
13. 9. 2023 00:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže ten seriál naprosto přesně ukazoval západní politiku a to už je nějakých 35 let. Jenže tenkrát to ještě bylo k smíchu.
https://www.youtube.com/watch?v=ZmgVHeS7Iws

13. 9. 2023 03:41
Odpovědět  David

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Markýza
13. 9. 2023 09:08
Odpovědět  David

Nojo, tohle je poklad! Nejen západní, řekla bych – prostě politiku. Najdete tam úplně všechno.
Mně v článku velice zaujala ta poznámka, že “Britové se rozhodli nezpochybňovat své politiky”…..a tak si říkám, jestli jsou to ještě Britové.

Autor
13. 9. 2023 21:21
Odpovědět  David

Copak jen poltiiku, ale když ho shlédnete celý, pak je velmi dobře vidět role STÁTNÍ ADMINISTRATIVY. A je také ukázáno, že v podobných systémech je výhra nad byrokraty téměř vždy dočasná.

Frank1
14. 9. 2023 09:14
Odpovědět  David

Ukrajinci se po Majdanu uz davno prestali smat a radovat, ze jsou na zapade. Nam po Sametu uz take do zpevu a cinkani klicema uz neni.
Za SSSR jsme se komunistum jako studaci chechtali, kdyz nam licili zapadni svet. Ted vime, ze to bylo jeste slabe kafe co nam o zapade rikali! Ze skutecnost je obludna a nebezpecna pro svet.

Králík
13. 9. 2023 02:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Mě by docela zajímalo, proč tolik lidí, u nás ale i jinde, neustále opakují to, co tenhle pakoň řekne?

Jestli se jim líbí, že nějaký “Bůh” z Usácka tvrdí, že Ukrajina nemusí vyhrát a rozdrtit všechny Rusy, vylidnit Krym a jezdit v abramsech po Rudém náměstí, případně já nevím co ještě? Tedy něco jiného než náš ctnostný mejnstrým? To je teda zatraceně málo.

Nedávno jsem se díval na jedno video s ním a asi v jedné čtvrtině povídá, že Ukrajinský režim je jako Stalinismus. To mě tak vytrhlo, to byla tak obrovská kravina, že jsem si začal uvědomovat další nesmysly, co říkal předtím. Jakože postavením zdi na hranici s Mexikem se vyřeší problémy s drogami v USA. Potom jsem to vypnul.

Teďka tento génius hovoří něco o tom, že RF není SSSR a že NKVD střílelo tisíce lidí. No RF SSSR není, SSSR byla vyšší forma civilizace na kterou RF zatím nedosahuje, lidsky, z ekonomického, státotvorného a vojenského hlediska. A bude to ještě dlouho trvat než se přiblíží. SSSR v rozkvětu by nedovolil Ukrajinský konflikt a když už, tak by zlikvidoval banderonácky podstatně rychleji. (To nemluvím o baltských čivavách nebo Arménii.) I pozdnímu SSSR vydržel Afgánistán podstatně déle než USA.

Markýza
13. 9. 2023 09:10
Odpovědět  Králík

Vyšší forma civilizace………no, tak to pevně doufám, že už se žádných vyšších forem nedožiju. Já mám ráda, když jsou lidi spokojení a uvolnění, a to co nejvíc.

Pavel
13. 9. 2023 10:17
Odpovědět  Markýza

Nejodpornější rasa “anglosasové”! Myslí si,že jsou pány světa a ženou Evropu do války s RF. Pro ty, co ještě nepochopili co nám hrozí, stačí se podívat na blízký východ! Na Ukrajině již dávno nebojují Ukrajinaci s Rusi,ale celé NATO rukama Ukrajinců.Ve vzduchu již tvrdě silami NATO! Jestli si někdo myslí, že cíle pro raketové útoky na území Krymu a Belgorodu vybírají Ukrajinci,řídí palbu a rakety střílí též oni, tak ani náhodou!!!Jako krysy jsou zalezlí v bunkrech v Polsku,Rumunsku,na základně v Ramsteinu a slintají nad tím, jak mohou beztrestně útočit na RF. Hrdinové od ” joystacku a monitorů”se kochají tím, jak se Ukrajinci a Rusové navzájem zabíjejí. Je to hnus velebnosti! Cíl je jasný, tak jako se jim podařilo donutit RF zahájit SVO se snaží donutit RF k použití taktické JZ a rozvázat si tak ruce pro vstup sil NATO do války s RF! Umírat ale budeme tak jako v I. a II. světové opět my Evropané! A na “hovínkách” omladina jásá , že do těch “mundurů” a na ty jatka půjdou oni jim ještě nedocvaklo!Vítězství debility nad rozumem po hadráku je dokonáno!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
13. 9. 2023 10:51
Odpovědět  Pavel

Jmenovče, tady je hotovo, o tom žádná. S těmi nemyslícími prostě nelze nic dělat. Oni tak byli ale globálním vychováni, aby nemysleli, ale pouze sloužili.

jiří
13. 9. 2023 12:20
Odpovědět  Pavel z Moravy
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
13. 9. 2023 15:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pardon, omyl

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
13. 9. 2023 15:23
Odpovědět  Pavel

No já nevím. Když jsem byla malá, hráli si kluci na Němce a partyzány.

13. 9. 2023 16:16
Odpovědět  Markýza

U nás ne. My na husity a křižáky. Ale muselo se to střídat. A pozor! To nebylo pár kluků, ale bitvy s účastí na každé straně kolem dvaceti až třiceti kluků. Moje rodná ďoura proti dvěma přilehlým ďourám, jejichž děcka však chodila do naší ďoury do školy, páč u nich žádná nebyla. U nás jo, že velká ďoura.
A proč ne Němci a partyzáni? Dělat ratata a padni vole? Ale takhle jsme si vyrobili cepy – tyč (násada od smetáku a pod.) a pískem naplněná nohavice dětských punčochových katí, co se tenkrát nosili, přivázaná k ní – husiti -, dřevěné meče a šavle a štíty z poklic na prádelní hrnec – křižáci -, a v první bitvě i praky (povoleny jen kuličky, co se s nima hráli kuličky, kameny, matky a pod. zakázány) a luky – husiti i křižáci. Jo a helmy. Většinou hasičské. A na ostro, žádný jako. Pár otřesů mozku z toho bylo a modřin nepočítaně. Ale luky a praky jsme si po první bitvě raději zakázali. Bylo z toho pár zranění na hraně, naštěstí ne do oka a tak. A občas do lesa a tam zase hra indiány. V podstatě to ale byla hra na schovávanou kombinovaná se zápasem – na pěsti ne, to jsme si zakázali. Naší generací to však skončilo. Naše smráďata už tyhle bojové hry neprovozovala. Měkejši.

Markýza
13. 9. 2023 16:21

Ale to je úplná Knoflíková válka! 😀 Já tím jen chtěla říct, že když si hrajou na “Rusy a Ukrajince” je to podobné.

13. 9. 2023 19:10
Odpovědět  Markýza

Ale my ji předběhli! Než přišla k nám, tak jsme už válčili.

Autor
13. 9. 2023 21:32
Odpovědět  Markýza

To vypadá i jako líčení bojů mezi Vonty podle seriálu z r. 1969. 🙂 🙂 🙂
My jsme takové boje neměli, protže nás bylo málo, ale zase jsme pořád pořádyli mistrovství v hokeji, fotbale a hlavně v tenisu. Ve fotbale a hokeji se hrálo vždy ve stejném množství proti sobě, jak se to sešlo. Když někoho bylo víc, tak měli prostě možnost střídat. Ale v tenise jsme je nenechali vyhrát ani jeden Davis cup!!! 🙂 🙂 Ten byl jen pro nás!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
13. 9. 2023 20:35

.. inu, u nás se nejčastěji jelo německo-partyzánské bojování. Se starším bráchou jsme byli osudem určeni za nácky, našli jsme totiž na jedné půdě německou gázmasku i s futrálem a dvě helmy M35 v perfektním stavu. Akorát nám teda vadilo, že jsme museli historicky nutně vždycky být ti poražení, ačkoli v boji muže proti muži jsme jasně vítězili. Taková nespravedlnost se v dětství těžko snášela.. ti partyzáni byli fakt saláti k pohledání!!!!!

Autor
13. 9. 2023 21:30
Odpovědět  Pavel

Ani ne tak rasa, protože jejich obyčejný plebs je pro ně prakticky na úrovni ruských mužíků, tj. kašlou na něj, ale nejodpornější jsou ty jejich “elity”.
Je to podobné i v Polsku. Ne že bych si o Polácích dělal iluze, ale rozdíl mezi elitou a “plebsem” je obrovský. Dokonalou ukázkou byla chvíle, kdy vyprovokovali “svého spojence, se ktrým by i šli na Sovětský svaz”, čili Německo a doslova za den začalůy “elity” zdrhat přes Rumunsko pryč z Polska, zatímco “zbytek” Poláků, prakticky bez velení a zbraní vzdoroval u Varšavy náckům .. prohrát museli, ale projevili aspoň odvahu a schopnost bojovat. A podobně to dopadne i dnes, kdy polská vláda by tak ráda “skočila” po nějakém tom kousku Ukrajiny …

Boomer
13. 9. 2023 20:11
Odpovědět  Markýza

.. inu, berme to tak, že cokoli se v historii lidstva v jakémkoli oboru objevilo poprvé, bylo a priori pokládáno za vývojově další a tudíž vyšší stupeň/formu minulého. Někdy následovala regrese, jindy další/vyšší stupeň vývoje, a diametrální až antagonistické postoje při posuzování konkrétní věci povětšinou závisely na subjektivní pozici posuzovatelů.

“Jinak voní seno koním a jinak zamilovaným.”

Boomer
13. 9. 2023 20:38
Odpovědět  Boomer

.. jo jo, už je to tady zase.. sice nevím, co ta cizí slova znamenají, ale děsně mě urážejí a tudíž mínus a k tomu červeně! Tu máš čerte krumpáč!!!!!! ;o)))))))))))

Pavel z Moravy
13. 9. 2023 10:02
Odpovědět  Králík

Musím se zde připojit. Vidíte co jste si zde dovolil říci ohledně jiného státního zřízení a jak jste dopadnul. 7 mínusek, aniž by jste jim podal jakékoliv vysvětlení jak jste to vše s tím SSSR myslel. Já mínusy vůbec nedávám, raději se zdržuji hodnocení, ale většinou jak si všímám., ti co tak rádi mínusují druhé, aniž by se na jejich názor podrobně přeptali nemají rádi ty mínusy u sebe.

Frank1
13. 9. 2023 11:08
Odpovědět  Králík

Ty kecy anglosaskych hnupu tady jsou soucasti hybridni valky. Dozvime se jen rozpolozeni jejich vnimani zapadu a to jeste s otaznikem. O Rusku nemaji ani potuchy.

zuza
13. 9. 2023 13:55
Odpovědět  Králík

to NKVD, čo denne strieľalo tisícky ľudí, to zdvihlo tlak aj mne…

Putinovec
13. 9. 2023 17:31
Odpovědět  Králík

Většina lidí nemá žádné informace o procesech , proběhnutých během historie SSSR . Všem už dlouhodobě doporučuji přečíst si knihu , Bůh synergie . Zde je popsáno mnoho procesů – událostí , bez nánosu lží .
K NKVD . Tento projekt plně převzala trockistická klika , která fungovala na bázi soukmenovců- členů mafie . Jejím členem mohl být pouze obřezaný trockista . Figurou , která byla vybrána trockisty
do čela této mafie , byl Ježov . Sadista a psychopat , v mnohém byl obrazem Bandery a to i svojí židovskou příslušností . Během dvou let činnosti Ježova bylo touto organizací popraveno 220 000 lidí v prvním roce a 240 000 lidí v roce druhém . Stalin na likvidaci tohoto trockistického doupěte , organizující čistky i v nejvyšších kruzích SSSR , povolal svého nejschopnějšího organizátora , Beriju . Berija , jako zástupce NKVD , získal během šesti měsíců dostatek důkazů , k obžalobě trockistických zločinců . Ježov a jeho suita byla zatčena a teror, který je tak dobře živil , požral je samotné .

Putinovec
13. 9. 2023 17:43
Odpovědět  Putinovec

Místo Ježova obsadil Berija , který musel řešit v době , kdy se celý SSSR připravoval na nevyhnutelnou válku s fašistickým Německem , problém s 500 000 odsouzených lidí k smrti , zavřených do lágrů Ježovovou suitou . Trvalo tři roky , než byl případ od případu přešetřený , tento pomník trockismu . Během této doby , byl systém lágrů přeměněn na výzkumná a výrobní centra , kde každý odsouzený k smrti trockisty , mohl pracovat ve svém oboru a stát se tak mohl připravovat na přechod na válečnou výrobu , v předtuše nadcházející 2 sv. války . Nakonec z těch 500 000 lidí byla odsouzena jen hrstka , které byl prokázán kriminální či vlastizrádný zločin .
Během čistek aparátu trockistů , byl v prvním roce vedení aparátu Berijou , odsouzeno k smrti na 20 000 aktivních trockistů . To jen pro ukázku , jak byla tato skupina početná .
Pokud Králík popisuje , že systém klesá od prolidského k protilidskému , tak má naprostou pravdu . SSSR byl vyšší vývojový stupeň , odkud už byl jen krok k tomu , svrhnout davoelitární systém . A kdo toto nechápe či nechce chápat , nechť se pořádně podívá na to , v jakém systému přežíváme a do čeho jsme tlačeni .

Pavel z Moravy
13. 9. 2023 19:06
Odpovědět  Putinovec

Většinou to nechtějí lidé chápat, ale vysvětlil jste to dobře.

Autor
13. 9. 2023 22:00
Odpovědět  Putinovec

Já bych doporučil i jiné knihy, ovšem rusky.
Velmi kvalitní knihy na různá téma období SSSR, spíše vědecké práce, ale psané čtivě má Američan Гровер Ферр (Grover Furr) zde i o čistkách, Katyni (velmi doporučuji) :http://flibusta.is/a/47136
Igor Pychalov – mimochodem bojoval od r. 2014 v Lugansku jako člen oddílu Zarja, to je “mladší” autor: http://flibusta.is/b/326993
Skutečně dobrých knih o tomto je samozřejmě více.

Frank1
14. 9. 2023 09:05
Odpovědět  Putinovec

Trockiste meli za ukol premenit SSSR v kolonii zapadu. Stalin a jeho pritel Beria tomu zabranili. Zlociny Trockistu pak hodil Trockista Chruscov na Stalina a Beriu. Ze Stalina ocernovanim a lzemi udelal netvora, znicil jeho kult v SSSR a sam se jim stal.

Putinovec
14. 9. 2023 11:48
Odpovědět  Frank1

V původním mraxistickém plánu bylo použít Rusko jako doutnák , který zapálí marxistickou revolucí celý svět a tak bude odstraněna buržoazie . Že přitom Rusko zdechne , byla milá třešinka .
I proto byla vyprovokována první sv. válka , pro odstranění konkurenčních mocností a celosvětovým marxistickým převratem . A ve válečné době , kdy už národy měly plné zuby svých vlád , měl tento program velkou šanci na úspěch . Však se tehdy bouřilo obyvatelstvo v celé Evropě .
Lenin tento proces , který globalisté připravovali už 150 let , zařízl tím , že podepsal přes odpor Trockého , Brestlitevský mír . Tím se okamžitě snížilo napětí a plán padl . Právě za to , byl Lenil popraven otráveným nábojem .
Stalin projekt mraxismu – marxismu zrušil kompletně a to tím , že objasnil jeho ekonomickou impotenci . A přitom to způsobila útlá brožurka , s názvem : Ekonomické problémy socialismu v SSSR . https://www.databazeknih.cz/knihy/ekonomicke-problemy-socializmu-v-sssr-141601 Právě za to byl Stalin popraven . On už to byl v jeho případě druhý vroubek , protože odhalil veřejně internacistickou podstatu židovského nástroje , používaného ke skoupení světa pomocí lichvy .

Pijack
13. 9. 2023 07:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Naši potrhlí ideologové postiženi rusofobií a vztekem z prosperujícího Ruska nám velmi častou nasouvají floskuli o tzv. “imperiálním chováním Ruska”… Prý Ruský imperializmus, rozpínavost. Checht… Ale vůbec neumí přiznat, že imperiální politikou jsou proslaveny hlavně země jako Británie, Francie, USA. NIC jim neříká třeba přepadení Falklandských ostrovů Britského námořnictva a letectva a jak Londýnská vláda vyhrožovala Argentině. Není to tak dávno. Ostatně pozůstatek jejich imperiální politiky stále žije – Commonwealth. Dnes je členem Commonwealthu 56 zemí a dále závislá území a teritoria pod správou Spojeného království. Pod správou !!! Co není víc, než právě tohle imperiální vládnutí? Naše generace potetovaných nemá ani tušení, co znamenají imperiální choutky.

Frank1
13. 9. 2023 14:02
Odpovědět  Pijack

Imperialni USA odtrhli za Perestrojky vychodni satelity staty Varsavske smlouvy od SSSR. Smlouva byla zrusena a Rusove opustili staty, kde meli armadu po r. 1945. NATO zustalo a US okupanti Nemecka neodesli a neodejdou. To umoznilo USA a NATO presunout sve zakladny az na hranice Ruska. Tam poradaji stale manevry a provokuji Rusko.
O Rusku pritom rikaji, ze ma imperialni ambice! To uz neni treba dal komentovat.

jiří
13. 9. 2023 09:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Temná pravda o CIA! CIA byla vytvořena britskou rozvědkou během 2. světové války, kdy přišla MI6 a naučila Američany nelítostné taktice, kterou vyvíjeli po staletí. Mnoho lidí si myslí, že CIA je vlastenecká organizace, která chrání Američany před nebezpečím a informuje prezidenta o tom, co se děje ve světě, aby mohl činit správná rozhodnutí. Ale to nemůže být dále od pravdy. Pravdou je, že CIA je zákeřná polovojenská mafie, která falšuje volby, svrhává vlády, zabíjí lidi a manipuluje prezidenty, aby plnili jejich příkazy. Jsou to přední světoví odborníci na lhaní, podvádění a krádeže z jiných zemí. Rozsévají chaos, degeneraci, korupci a násilí všude, kam přijdou.
https://operationdisclosureofficial.com/2023/09/11/restored-republic-via-a-gcr-as-of-september-11-2023/

Gales
13. 9. 2023 10:08
Odpovědět  jiří

Čoudelka by mohl vyprávět….

jiří
13. 9. 2023 09:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Takto vypadají spálená těla lidí na Maui, po útoku DEW.
https://forbiddenknowledgetv.net/graphic-this-is-what-people-and-cars-look-like-after-they-are-hit-with-a-direct-energy-weapon/

Frank1
13. 9. 2023 11:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Krokodyli slzy anglosaskeho hnupa nad osudem topiciho se britskeho imperia mne nezajimaji. Stale jsou nebezpecni skrze MI6 a diplomaty destabilizuji i posledni hajzlbabu, ktera je proti KoZa.

Spam krpo
13. 9. 2023 12:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Možná to sem nepatří,ale je to naléhavé!
Známý (voják z povolání) koupil zájezd na Island – pro sebe a manželku. Musel to oželet – nechtěli ho pustit ven z republiky, prý je aktuálně zakázáno vojáky pouštět ven (za hranice).
Nevíte někdo,co se chystá?!

ModrýKlokan
13. 9. 2023 14:43
Odpovědět  Spam krpo

Taky může jít o pouhou uvědomělou horlivost nějakýho uslintanýho úřednickýho poskoka. Něco jako ten živočich buzna Jiřina Pospíšilová

Markýza
13. 9. 2023 15:24
Odpovědět  ModrýKlokan

Modleme se, ať máte pravdu.

Spam krpo
13. 9. 2023 12:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Vojcli (furťáci) nesmí ven (za čáru) – něco se blíží?!

Pijack
13. 9. 2023 13:13
Odpovědět  Spam krpo

Bloomberg:
Ukrajina žádá na příští rok od USA 14 miliard dolarů na provoz státu.
Jaký další důkaz, že jde o proxy válku USA s Ruskem ještě potřebujeme?

13. 9. 2023 19:14
Odpovědět  Spam krpo

Jo. Vejprask. Náš.

Boomer
13. 9. 2023 20:23
Odpovědět  Spam krpo

.. já nikdy neodolám, když slyším nebo vidím letět vzduchem nějaký lidský výtvor. A v poslední době toho lítá nějak moc, v neobvykle nízkých letových hladinách a neobvyklých kursech. Asi stoupnul zájem penzistů o pobyty u teplého moře, jenom se nemůžu dopídit, kteráže to oblíbená dovolenková destinace leží severovýchodně od nás.. Soči to asi nebude, bych řek.

Albi
13. 9. 2023 21:26
Odpovědět  Spam krpo

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-rakouska-exministryne-nalozila-poniky-do-letadla-a-stehuje-se-do-ruska-236797#
Bývalá rakouská ministryně Kneisslová známá i tím, že na své svatbě tančila s Vladimirem Putinem, se stěhuje do Petrohradu. … .na tamní univerzitě plánuje založit think tank. Právě zde studoval práva mimo jiné současný ruský prezident Vladimir Putin.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-vrchni-republikan-zavelel-k-sestreleni-bidena-hraje-o-vlastni-karieru-236791#
Republikáni jsou o krok blíže impeachmentu Joea Bidena, přesto je čeká ještě dlouhá cesta. Vyloučené navíc není ani to, že ještě před Bidenem skončí republikánský šéf Sněmovny reprezentantů, který vyšetřování prezidenta oznámil……
Předseda dolní komory Kongresu Kevin McCarthy oznámil, že oficiálně navrhne zahájit vyšetřování šéfa Bílého domu.

Albi
13. 9. 2023 21:29
Odpovědět  Albi

A tady bychom mohli nejen zatleskat, ale vzít si i příklad:
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-robert-fico-schvaluje-nasili-matovic-podle-nej-dostal-to-pro-co-si-prisel-40443610#
„Když jsem byl na vojně, tak mě tam vždy učili, že s debilem, s bláznem, se nedá vyjednávat a že jedna facka je lepší než 30 minut vyjednávání,“ prohlásil Robert Fico ve videu, které ve středu večer zveřejnil na svém facebookovém účtu.
Fico tak reagoval na incident ze středečního rána, který se stal v Bratislavě při tiskové konferenci. Místopředseda Směru Robert Kaliňák při ní totiž napadl šéfa Obyčejných lidí Igora Matoviče, který přijel na konferenci v automobilu s reproduktory, ze kterého označil představitele Směru za mafiány a bastardy.

Frank1
14. 9. 2023 09:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Dodanim uranove munice a kridlatych raket, ktere napadly Sevastopol, zakladnu Cernomorske flotily eskaluji londynsti Zide v City of London konflikt ve snaze zazehnout 3. svetovou valku. Shori v ni take, i kdyz si mysli, ze ne.