politika

plk. Jaroslav Štefec a Josef Skála o provokaci s Vrběticemi, o agendě rozbití vztahů s Ruskem a ekonomickém a jiném poškození ČR

Lin.

Je to sice hodně dlouhé, ale informacemi nabité. Konkrétně k Vrběticím a vyšetřování kolem výbuchů je tam toho řečeno dostatečně. Je tam ale i o Ukrajině a majdanu, o chování ukrověrchušky, detaily o kouscích naší věrchušky a mj. “neznámý” Kalouskův kousek s ruským letadlem.

Jsou tam informace o cílech jaderného útoku u nás – a mnoho dalšího. 

Největší obavy panují nyní právě z ukrů – aby tam někoho nenapadlo fakt na to Rusko zaútočit. V současné době by to byla katastrofa.  

V kostce – o co se hraje v první řadě: o obchody s Ruskem a hlavně o energetickou soběstačnost. Pokud totiž Rosatom nedostaví Temelín, nedostaví ho NIKDO a můžeme se rozloučit s jakoukoliv dostavbou – ztratíme výhodu soběstačnosti v energetice. Suroviny, které budou putovat do Německa, budeme draze od Německa kupovat, ztratíme výhodu přímého obchodu s Ruskem. 

V druhé řadě jde zase jen o další kouřovou clonu kolem shromažďování vojáků NATO kolem celé ruské evropské hranice. Jde o toto cvičení, které už jednou Doník odpískal – ale současný “Joe Black” ho znovu obnovil.

V článku se sice píše o cca 30 tis vojácích, ale je jich tam přes 40 tis.

Těžká letadla i vlaky s technikou se přesouvaly přes naše území.: 
https://www.natoaktual.cz/v-mediich/zacina-cviceni-nato-defender-europe-21-pozemni-sily.A210316_191955_na_media_m02 

Vypadá to, že zase chce někdo bojovat našima (evropskýma, slovanskýma) rukama s Ruskem. 

http://leva-net.webnode.cz/news/plk-jaroslav-stefec-a-josef-skala-o-provokaci-s-vrbeticemi-o-agende-rozbiti-vztahu-s-ruskem-a-ekonomickem-a-jinem-poskozeni-cr/

sdílet na